جراحی بینی غضروفی گوشتی | بررسی جوانب دقیق + نکات ضروری

در این مقاله ما به طور دقیق و کامل تغییرات جراحی بینی غضروفی گوشتی، تصاویر قبل و بعد آن، سبک‌ها، بهترین جراحان و همچنین مناسب‌ترین شهرها برای انجام این این عمل را بررسی می‌کنیم.
راهنمای مطالعه:
جراحی بینی غضروفی گوشتی دکتر علی عقیلی

بینی‌های غضروفی گوشتی از سخت‌ترین نوع بینی‌ها برای جراحی بوده و خیلی از افراد به دلیل ترس از نتیجه بد آن، برای عمل بینی‌شان اقدام نمی‌کنند. باید بدانید عمل این بینی‌ها آن‌قدرها هم نگران‌کننده نبوده اما نیاز به وسواس و حساسیت زیادی دارد.

به همین دلیل توصیه می‌کنم حتما در این زمینه با کارشناسان ما مشورت کنید؛ آن‌ها با مشاهده عکس بینی‌تان تمام نکات ضروری را ذکر کرده و مسیر عمل را برایتان راحت می‌کنند.

تصاویر قبل و بعد عمل بینی غضروفی گوشتی

شاید بتوان گفت بینی غضروفی گوشتی یکی از سخت‌ترین بینی‌ها برای جراحی است؛ به همین دلیل بیشتر از انواع دیگر نیاز به بررسی دارد. یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید در روند جراحی بینی خود انجام دهید، مشاهده نمونه کارهاست.

تیم دکتر لند تاکنون به افراد زیادی در جراحی بینی گوشتی غضروفی‌شان کمک کرده است؛ در بخش زیر نمونه کارهای تعداد زیادی از زیبا جویان دکتر لند را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

چه تغییراتی در جراحی بینی غضروفی گوشتی صورت می‌گیرد؟

جراحی بینی گوشتی با توجه به نوع مشکلات بینی شما صورت می‌گیرد؛ اما معمولا در این نوع عمل‌ها پزشک در ابتدا قوز بینی را برطرف کرده و پس از آن  سراغ فرم دهی بینی می‌رود.

ازآنجاکه بینی‌های گوشتی غضروف ضعیفی دارند، گاهی اوقات پزشک برای فرم دهی و دریافت نتیجه بهتر باید پیوند غضروف انجام دهد. این غضروف گاهی اوقات مصنوعی بوده و برخی مواقع از گوش یا دنده خود شخص برداشته می‌شود.

به دلیل همین پیچیدگی عمل خیلی از پزشکان از پس آن برنیامده و حتی جراحی این نوع بینی‌ها را قبول نمی‌کنند. از طرفی سبک‌های مختلفی برای عمل بینی غضروفی گوشتی وجود دارند و شما باید بر اساس نوع بینی، سلیقه‌تان و همچنین پیشنهاد پزشک بهترین آن‌ها را انتخاب کنید.

انواع سبک‌های عمل بینی گوشتی غضروفی

حتما می‌دانید که سبک‌های بسیار متفاوتی برای عمل بینی گوشتی غضروفی وجود داشته و تمام آن‌ها طرف‌داران خاص خودشان را دارند؛ اما به نظرتان کدام یک از این سبک‌ها برای جراحی چنین بینی مناسب است؟ در بخش زیر تمام این سبک‌ها را توضیح می‌دهیم.

عمل بنیی غضروفی گوشتی به سبک طبیعی

عمل بینی گوشتی نچرال بهترین سبک برای عمل بینی غضروفی گوشتی است؛ در آن تنها مشکلات بینی گوشتی شما برطرف شده و تغییرات بیش از حدی صورت نمی‌گیرد. بنابراین اگر دوست ندارید بینی سربالا و خیلی ظریفی داشته باشید، این سبک مناسب‌ترین گزینه برای شماست.

نمونه کار رینوپلاستی طبیعی دکتر نفیسه صادق زاده

عمل فانتزی بینی گوشتی غضروفی

سبک جراحی بینی فانتزی عروسکی بینی گوشتی کمی برای عمل بینی غضروفی گوشتی چالش است؛ زیرا در این سبک نوک بینی به سمت بالا رفته و قوس زیادی نیز روی آن ایجاد می‌شود؛ اما ایجاد چنین تغییراتی در بینی‌های گوشتی ریسک است.

به همین دلیل توصیه می‌کنم این سبک را برای عمل بینی خود انتخاب نکنید؛ مگر اینکه از مهارت و تخصص بسیار زیاد پزشک خود مطمئن باشید.

رینوپلاستی بینی سبک فانتزی دکتر نفیسه صادق زاده

جراحی بینی غضروفی گوشتی به سبک نیمه فانتزی

سبک جراحی بینی گوشتی نیمه عروسکی مدلی حد وسط فانتزی و طبیعی بوده و در آن تغییرات شدیدی صورت نمی‌گیرد؛ یعنی نوک بینی کمی به سمت بالا رفته و قوس خفیفی نیز روی آن ایجاد می‌شود. اگر پزشک ماهری داشته باشید، به خوبی می‌تواند از پس چنین سبکی بربیاید.

نمومه کار جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی دکتر غزال نوروزی

سبک مردانه عمل بینی غضروفی گوشتی

در سبک جراحی بینی گوشتی آقایان تنها ایرادات بینی رفع می‌شوند. در این سبک دیگر خبری از ظرافت زیاد و تغییرات بیش از حد نبوده و شکل مردانه خود را حفظ می‌کند. جراحی بینی غضروفی گوشتی به سبک مردانه امکان‌پذیر است؛ اما به شرطی که پزشکتان در چنین سبکی تخصص داشته باشد.

قبل و بعد عمل دماغ گوشتی مردانه سبک طبیعی دکتر مجتبی قائدی

تمام این سبک‌ها برای عمل بینی مناسب بوده و انتخاب آن‌ها به سلیقه شما و همچنین نظر پزشک بستگی دارد. البته باید بدانید به طور کلی جراحی بینی‌های گوشتی به سبک فانتزی دشوار بوده و انجام آن خیلی کار هوشمندانه‌ای نیست.

توصیه می‌کنم حتما عکس بینی خود را برای کارشناسان ما در دکتر لند ارسال کنید؛ زیرا آن‌ها با بررسی شرایط بینی و فرم چهره‌تان، بهترین سبک جراحی را به شما پیشنهاد می‌دهند.

البته تمام این سبک‌ها در صورتی به نتیجه خوبی می‌رسند که پزشکتان در این زمینه امتحان خودش را پس داده باشد. در قسمت زیر بیشتر در این مورد برایتان توضیح می‌دهیم.

بهترین جراحان عمل بینی غضروفی گوشتی

عمل بینی غضروفی گوشتی نیاز به جراح بسیار حرفه‌ای دارد؛ بنابراین به هر پزشکی اعتماد نکنید! خوشبختانه مشاوران ما تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داده و از بینی تمام پزشکان، بهترین آن‌ها را با توجه به نمونه کارها و سوابق پزشکی دسته‌بندی کرده‌اند. 

1. دکتر حمید نوری

دکتر حمید نوری یکی از جراحانی است که با دقت و ظرافت زیادی بینی غضروفی گوشتی شما را عمل می‌کند. او خیلی دقیق بینی‎‌‎‌تان را معاینه کرده و به صورت کاملا صادقانه به شما مشاوره می‌دهد. برای معاینه حضوری شما می‌توانید به کلینیک خصوصی تیارا مراجعه کرده و برای مشاوره آنلاین و دریافت نوبت با ما در ارتباط باشید. 

2. دکتر غزال نوروزی

دکتر غزال نوروزی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی غضروفی در تهران بوده و درصد رضایت بالایی در بین زیبا جویان دارد. او در عمل بینی به سبک‌های طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی مهارت بالایی داشته و شما را به نتیجه دلخواهتان می‌رساند. 

3. دکتر علی عقیلی

دکتر علی عقیلی در تهران و اصفهان در زمینه جراحی بینی گوشتی غضروفی فعالیت داشته و تا کنون عمل‌های زیادی انجام داده است. به همین دلیل شما می‌توانید با خیالی بسیار راحت جراحی بینی‌تان را به او بسپارید.

نمونه قبل و بعد عمل بینی گوشتی غضروفی دکتر علی عقیلی

4. دکتر محمد علی اسدی

دکتر محمد علی اسدی تمام ویژگی‌هایی که یک پزشک حرفه‌ای باید داشته باشد را داراست. او دقیقا خواسته شما را عملی کرده و بینی موردعلاقه‌تان را به شما تحویل می‌دهد؛ به همین دلیل توصیه می‌کنم حتما نزد او مشاوره شوید.

نمونه کار قبل و بعد رینوپلاستی دماغ غضروفی مردانه دکتر محمدعلی اسدی

5. دکتر مجتبی قائدی

دکتر قائدی در زمینه عمل بینی غضروفی گوشتی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد؛ زیرا تاکنون بینی‌های غضروفی گوشتی زیادی را عمل کرده و آن‌ها را به نتیجه رسانده است. به همین دلیل توصیه می‌کنم حتما از مشاوره‌های تخصصی او استفاده کرده و نظرات او را نیز در مورد جراحی بینی‌تان بشنوید.

تبدیل بینی گوشتی به نیمه فانتزی دکتر مجتبی قائدی

6. دکتر مهشید خرده چی

دکتر مهشید خرده چی یکی از برترین جراحان بینی اصفهان بوده و در بین زیبا جویان محبوبیت زیادی دارد؛ به‌قدری‌که برای دریافت نوبت ویزیت آن باید بیش از یک ماه در صف انتظار بمانید! 

عمل زیبایی بینی نیمه فانتزی دکتر مهشید خورده چی

کدام جراح بینی را انتخاب کنیم؟

در این بخش شما با تعدادی از برترین جراحان بینی غضروفی گوشتی آشنا شدید؛ متاسفانه برخی از پزشکان هنوز رزیدنت بوده و تخصص کافی برای جراحی بینی را ندارند؛ بنابراین بدون تحقیق آن‌ها را انتخاب نکرده و سلامتی خود را به خطر نیندازید!

کارشناسان ما شرایط بینی، بودجه و سبک مورد نظرتان را به دقت بررسی کرده و بر اساس آن‌ها از بین بهترین جراحان بینی، مناسب‌ترین آن‌ها را به شما معرفی می‌کنند؛ البته باید بدانید دریافت نوبت نزد این پزشکان به همین سادگی‌ها نبوده و باید مدت زمان زیادی در صف انتظار بمانید. برای دریافت لیست کامل پزشکان حتما مقاله بهترین جراح بینی گوشتی را نیز مطالعه کنید.

مشاوران ما در دکتر لند به شما کمک می‌کنند که در سریع‌ترین زمان ممکن نوبت ویزیت و حتی عمل فوری دریافت کنید. برای دریافت مشاوره تخصصی با ما در ارتباط باشید.

بهترین شهرها برای عمل بینی گوشتی غضروفی

حتما شما نیز در اطرافتان دیده‌اید که بسیاری از افراد برای عمل بینی خود به شهرهای بزرگ می‌روند؛ این کار بسیار عاقلانه است، می‌دانید چرا؟ زیرا بهترین جراحان بینی در شهرهایی مثل تهران، اصفهان و شیراز فعالیت می‌کنند.

البته این به معنای مهارت پایین جراحان شهر شما نیست؛ اما باید قبول کنیم تجهیزات و تعداد پزشکان ماهر در شهرهای بزرگ بیشتر است؛ به همین دلیل توصیه می‌کنم اگر شرایطش را دارید حتما برای جراحی بینی خود به این شهرها مراجعه کنید.

اگر در حال حاضر شرایطش را نیز نداشته یا نگرانی دارید، تیم ما به شما کمک کرده و علاوه بر معرفی پزشک، خدمات دیگری نیز به شما ارائه می‌کند که در قسمت زیر تعدادی از آن‌ها را می‌بینید:

  • ارائه تخفیف‌های ویژه
  • تهیه اسکان برای زیبا جویان از شهرستان
  • پشتیبانی به مدت 2 سال پس از عمل
  • مشاوره‌های رایگان
  • شرایط پرداخت اقساطی

البته تمام این خدمات تنها به اعضای خانواده دکتر لند ارائه می‌شوند؛ بنابراین برای استفاده از این شرایط فوق‌العاده با ما در ارتباط باشید.

نکات پایانی در مورد عمل بینی غضروفی گوشتی

در این مقاله در مورد تمام اطلاعات ضروری در مورد عمل دماغ غضروفی گوشتی برایتان توضیح دادیم. در انتها باید بدانید جراحی این نوع بینی‌ها از آنچه فکر می‌کنید حساس‌تر و دشوارتر است؛ بنابراین بی‌گدار به آب نزده و بهترین جراح را انتخاب کنید.

شما می‌توانید به تیم دکتر لند اعتماد کنید؛ زیرا نماد اعتماد الکترونیکی داشته و معتبرترین تیم جراحی در ایران است. برای تصمیم‌گیری بهتر حتما با کارشناسان ما تماس گرفته و با آن‌ها مشورت کنید.

آیا سوال یا ابهامی در این مورد دارید؟ نظرات خود را در قسمت زیر نوشته و این مقاله بسیار کاربردی را برای تمام افرادی که برای عمل بینی غضروفی گوشتی خود نگران هستند نیز بفرستید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!