عمل بینی در بوشهر | اطلاعات واجب + هزینه دقیق

در این مقاله قصد داریم پاسخ تمام سؤالات شما در مورد جراحی بینی در بوشهر را در اختیارتان بگذاریم. شما در ادامه مطلب با مواردی مانند تصاویر قبل و بعد، هزینه، برترین پزشکان این شهر، تکنیک‌ها، سبک‌ها، اقدامات ضروری، عوارض و راهکارهای کاهش عوارض آشنا می‌شوید.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی در بوشهر

فرقی نمی‌کند مشکل و نوع بینی شما چیست؛ در هر صورت برای جراحی آن باید از تمام جزئیات آگاه باشید و تصمیم هوشمندانه‌ای بگیرید. قطعاً پس از مطالعه این مقاله روند عمل خود را بسیار راحت‌تر طی خواهید کرد.

از طرفی کارشناسان ما به صورت تلفنی نیز تمام ابهامات شما را برطرف می‌کنند؛ بنابراین برای دریافت نوبت ویزیت فوری و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای تعدادی از جراحان بینی در بوشهر

معمولاً تمام متقاضیان جراحی بینی در ابتدا به سراغ نمونه کارهای پزشکان مختلف می‌روند. به همین دلیل ما نیز تصمیم داریم قبل از هر چیز بخشی از نمونه کارهای پزشکان مختلف را به شما نشان دهیم. بنابراین تمام تصاویر قبل و بعد زیبا جویان را بررسی کنید و تا حدی نیز از میزان مهارت آن‌ها مطلع شوید.

چقدر هزینه برای جراحی بینی در بوشهر لازم است؟

پاسخ قطعی به این سؤال اصلاً ممکن نیست؛ زیرا باید عوامل متفاوتی در مورد آن بررسی شوند؛ مانند:

 • میزان دستمزد جراح موردنظر شما
 • محل کلینیک
 • هزینه بیمارستان
 • نوع بینی شما
 • میزان اصلاحات موردنیاز برای عمل
 • تکنیک جراحی
 • میزان سختی جراحی
 • میزان شهرت و تخصص جراح شما
هزینه های لازم جراحی بینی در بوشهر

تا زمانی که تمام این موارد سنجیده نشده‌اند، شما هرگز عدد دقیقی برای عمل بینی خود دریافت نخواهید کرد. البته باید بدانید میزان هزینه این جراحی در شهر شما معمولاً از 25 میلیون تومان شروع می‌شود. از طرفی کارشناسان ما در دکترلند تمام این موارد و شرایط شما را بررسی می‌کنند و میزان هزینه دقیق برای این جراحی را به شما می‎‌گویند.

کاهش هزینه‌های عمل بینی در بوشهر با دکترلند

شاید برایتان جالب باشد بدانید که امکان کاهش هزینه‌های جراحی بینی وجود دارد. تیم ما امکانات بسیار ویژه‌ای را مانند ویزیت نیم‌بها، تخفیف در آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌ها، امکان پرداخت اقساطی، مشاوره رایگان و همچنین پشتیبانی ۲ساله رایگان برای عمل دماغ در بوشهر را در اختیارتان قرار می‌دهند.

این خدمات فوق‌العاده مربوط به تمام زیبا جویان دکترلند است؛ بنابراین اگر شما نیز دوست دارید از این امکانات بهره‌مند شوید، با ما تماس بگیرید.

کم کردن هزینه‌های عمل دماغ در بوشهر با دکترلند

فهرستی کامل از جراحان بینی در بوشهر

در ابتدا باید بدانید شهر بوشهر برای جراحی بینی اصلاً مجهز و مناسب نیست؛ بنابراین به صورت جدی توصیه می‌کنیم برای این جراحی به شهرهای دیگر بروید. از طرفی تعداد جراحان بینی باتجربه شهر شما زیاد نیستند و انجام این عمل بسیار حساس در چنین شرایط 100 درصد ریسک است. در بخش زیر نام تعدادی از جراحان بوشهر را برایتان نوشته‌ایم.

 • دکتر اله کرم اخلاقی
 • دکتر محمد جواد احمدی پور
 • دکتر سلمان کوثری
 • دکتر فریبا بخشی
 • دکتر سامان جوکار
 • دکتر هومن ادیبی
 • دکتر امیر احمدی

البته این موضوع هرگز به معنی تجربه پایین جراحان شهر شما نیست؛ اما اگر دوست دارید عملی بی‌خطر را تجربه کنید، حتماً به شهرهای بزرگ بروید.

بهترین شهر برای عمل بینی بوشهری‌ها کجاست؟

به طور کلی سه شهر اصفهان، شیراز و تهران بهترین مکان‌ها برای عمل بینی هستند؛ اما شما قطعاً باید شرایط متفاوتی را برای انتخاب آن‌ها در نظر بگیرید. جالب است بدانید بیشتر بوشهری‌ها برای عمل بینی خود به شیراز مراجعه می‌کنند؛ زیرا از نظر مسافتی بسیار نزدیک است. به همین دلیل حتماً این شهر را جزو گزینه‌ اصلی خودتان قرار دهید. در ادامه مقاله نیز به شما کمک می‌کنیم جراح مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

مناسب ترین شهر برای رینوپلاستی بوشهری‌ها کجاست؟

چگونه بهترین جراح بینی بوشهر را انتخاب کنیم؟

برای این کار شما باید در ابتدا ویژگی‌ها و خصوصیات یک جراح بینی خوب را بشناسید؛ در غیر این صورت اصلاً در تشخیص یک پزشک خوب موفق نخواهید بود. در بخش زیر مهم‌ترین این ویژگی‌ها را می‌بینید:

 • دارای مدارک معتبر
 • تجربه زیاد در جراحی بینی
 • دارای بیماران قبلی راضی
 • بررسی و معاینه صادقانه شما
 • ارائه تمام مشاوره‌های لازم قبل از عمل
 • شناخت چهره شما و پیشنهاد سبک مناسب با آن
 • اولویت قرار دادن سلامت شما و در نظر نگرفتن منافع مادی
 • همکار با افرادی دلسوز و حرفه‌ای
 • برطرف کردن تمام ابهامات و سوالات شما قبل از جراحی

مسلماً هر شخص دوست دارد چنین جراح کاملی را انتخاب کند؛ برای این کار تنها باید عکس بینی‌تان را برای مشاوران ما بفرستید. ما تمام شرایط، بودجه و انتظاراتتان را بررسی و بر اساس آن‌ها بهترین جراح را به شما معرفی می‌کنیم. در ادامه مقاله نیز به تعدادی از جراحان محبوب آشنا می‌شوید.

ویژگی های جراح بینی کاربلد در بوشهر

1.    دکتر آرش سبحان منش

دکتر سبحان منش از برترین و باتجربه‌ترین جراحان بینی در ایران است و در بین زیبا جویان محبوبیت زیادی دارد. در ادامه با مشاهده نمونه کارهای او متوجه دلیل این همه شهرت او می‌شوید.

نمونه کارهای دکتر آرش سبحان منش

2.    دکتر حمیدرضا کاظمی

دکتر کاظمی یکی از بهترین و مطمئن‌ترین گزینه‌ها بری عمل زیبایی بینی است؛ زیرا او سلامتی شما را در اولویت قرار و نتیجه عالی را به شما ارائه می‌‌دهد. در ادامه چند نمونه از عکس زیبا جویان قبلی او را می‌بینید.

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا کاظمی

3.    دکتر سولماز قربانی

  دکتر قربانی به صورت کاملاً شفاف و صادقانه شما را راهنمایی می‌کند و دقیقاً شما را به تمام خواسته‌های منطقی‌تان می‌رساند. در قسمت زیر چند مدل از نمونه کارهای او را مشاهده می‌کنید.

نمونه کارهای دکتر سولماز قربانی

4.    دکتر مجتبی قائدی

اگر دنبال یک جراح حرفه‌ای در شیراز می‌گردید، دکتر قائدی گزینه بسیار مناسبی است. او در سابقه خود تجربه جراحی‎‌های بسیار زیاد و موفقی دارد؛ در ادامه نتیجه تعدادی از عمل‌های او را می‌بینید.

نمونه کارهای دکتر مجتبی قائدی

5.    دکتر حسین مرادیان

تجربه و دانش بالای دکتر مرادیان او را به یکی از بهترین و محبوب‌ترین جراحان در بین زیبا جویان تبدیل کرده است. در بخش زیر تعدادی از نمونه کارهای او را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

نمونه کارهای دکتر حسین مرادیان

در صورتی که نیاز به دریافت نوبت ویزیت از هر یک از جراحان بینی مورد نظرتان دارید، از کارشناسان ما کمک بگیرید؛ زیرا به صورت فوری و همچنین نیم‌بها نوبت ویزیت را برایتان مهیا می‌کنند.

بررسی دقیق بینی‌‌های استخوانی و گوشتی

به طور کلی دو دسته بینی استخوانی و گوشتی برای جراحی وجود دارند. در این بخش خصوصیات هر کدام را بررسی می‌کنیم.

بینی‌های‌ استخوانی

بینی‌های استخوانی ویژگی‌هایی مانند پوست نازک، قوز و ساختار غضروفی محکمی دارند و بهترین نوع بینی برای جراح به شمار می‌روند. در واقع نتیجه‌بخشی آن‌ها بالا و بهبودشان نیز سریع‌تر است. افراد دارای این نوع بینی امکان انتخاب انواع سبک‌های بینی را دارند.

نمونه قبل و بعد جراحی بینی استخوانی مردانه سبک طبیعی در بوشهر

بینی‌های گوشتی

بینی‌های گوشتی دقیقاً برعکس بینی‌های استخوانی هستند و پوستی ضخیم، نوک گرد و پهن، غضروف ضعیف و بافت چربی زیادی دارند. به همین دلیل یکی از پرچالش‌ترین انواع عمل‌های بینی به شمار می‌روند. باید بدانید معمولاً سبک طبیعی بینی برای این بینی‌ها مناسب است و مدل‌ فانتزی خیلی نتیجه خوبی ندارد.

جراحی زیبایی دماغ گوشتی زنانه مدل نیمه فانتزی در بوشهر

روش‌های مختلف جراحی بینی و بررسی آن‌ها

پزشک شما بر اساس بینی‌تان و شرایط آن، از یکی از روش‌های باز و بسته برای جراحی استفاده می‌کند. در ادامه هر یک از این تکنیک‌ها را بررسی می‌کنیم.

عمل بینی به سبک باز

در این روش پزشک باید دسترسی کاملی به تمام ساختار بینی شما داشته باشد؛ به همین دلیل چند برش در بخش داخلی و خارجی بینی ایجاد و پوست آن را کاملاً باز می‌کند. پس از اتمام جراحی و انجام تمام اصلاحات نیز پوست بینی بخیه می‌خورد. این تکنیک دوران بهبودی طولانی‌تر و تورم بیشتری نیز دارد و برای عمل‌های سخت از آن استفاده می‌شود.

قبل و بعد عمل زیبایی دماغ مردانه به روش باز در بوشهر

جراحی بینی به روش بسته

در این روش برعکس تکنیک قبل، جراح شما تنها چند برش در قسمت داخلی بینی به وجود می‌آورد و تمام تغییرات را نیز از همان سوراخ‌های بینی انجام می‌دهد. ازآنجاکه پزشک در این شرایط کنترل و دید گسترده‌ای به بینی شما ندارد، از آن تنها برای اصلاحات جزئی استفاده می‌کنند.

تبدیل بینی قوز دار به نیمه فانتزی روش بسته در بوشهر

عمل بینی با لیزر

حواستان باشد در این زمینه هرگز فریب تبلیغات بیهوده را نخورید؛ زیرا در این جراحی از لیزر تنها برای ایجاد برش و در برخی از موارد کوچک کردن اندازه بینی استفاده می‌شود!

لیفت بینی با نخ

در این روش نخ مخصوص و بسیار نازکی به بینی شما وارد می‌شود و تا حدودی ایرادات ظاهری و همچنین افتادگی بینی‌تان را رفع می‌کند.

لیفت بینی با نخ برای رفع افتادگی دماغ در بوشهر

تزریق فیلر به بینی

در این تکنیک نیز با تزریق ژل به قسمت‌های خاصی از بینی به طور موقت بخشی از ایرادات بینی شما از بین می‌روند.

تغییر و فرم دهی بینی با تزریق فیلر در بوشهر

پلاسما جت بینی

این روش نیاز به دستگاه خاصی دارد تا بخشی از بافت چربی و پوست بینی‌تان سوزانده و اندازه آن کمی کوچک شود.

کاهش سایز و چربی سوزی دماغ با پلاسما جت در بوشهر

به طور کلی باید بدانید تمام این روش‌ها مفید و کاربردی هستند؛ فقط باید ببینید کدام یک برای جراحی بینی شما مناسب‌تر است.

چند نوع سبک برای عمل بینی وجود دارد؟

4 سبک طبیعی، فانتزی، نیمه‌فانتزی و مردانه برای جراحی بینی در بوشهر وجود دارد و هر یک نیز برای فرم چهره خاصی مناسب هستند. در ادامه ویژگی‌های هر کدام را می‌شناسید.

جراحی بینی به سبک طبیعی

این سبک مخصوص افرادی است که به چهره‌های طبیعی علاقه دارند و نمی‌خواهند بینی‌شان فرم مصنوعی داشته باشد. در واقع در این روش پزشک تنها مشکلات بینی‌تان را از بین می‌برد و متناسب با اعضا و شکل صورت، به آن فرم می‌دهد.

نمونه عمل زیبایی بینی زنانه مدل طبیعی در بوشهر

عمل بینی فانتزی

این سبک دقیق متضاد مدل طبیعی است؛ زیرا در آن بینی به طور کامل از این رو به آن رو می‌شود. اگر دوست دارید بینی سربالا، باریک و با قوس زیاد داشته باشید، این سبک را انتخاب کنید. البته فراموش نکنید که بینی فانتزی برای چهره‌های ظریف و صورت‌های کوچک مناسب است.

قبل و بعد رینوپلاستی فانتزی به روش باز در بوشهر

عمل زیبایی بینی به سبک نیمه فانتزی

این سبک امروزه بیشترین تعداد طرف‌دار را در بین زیبا جویان دارد. در این سبک تمام تغییرات مثل سربالایی، کوچکی و ایجاد انحنای بینی به شکلی متعادل ایجاد می‌شوند و ظاهری شیک و جذاب را می‌سازند.

رینوپلاستی بسته به سبک نیمه فانتزی در بوشهر

جراحی بینی مردانه

این سبک عمل کاملاً مختص آقایان است و در آن دیگر هیچ خبری از ظرافت و کوچکی بیش از حد بینی نیست. در واقع جراح با توجه به فرم صورت آقایان، متناسب‌ترین نوع  و ظاهر بینی را ایجاد می‌کند.

نمونه قبل و بعد عمل دماغ گوشتی مردانه در بوشهر

برای عمل بینی در بوشهر باید چه شرایطی داشته باشیم؟

برای این جراحی شما باید حتماً سن مناسب و سلامت جسمی کاملی داشته باشید. علاوه بر این برای دریافت نتیجه بهتر توصیه می‌کنیم حتماً تمام خواسته‌های خود را از قبل با جراح در میان بگذارید و در مورد سبک موردعلاقه‌تان نیز با او مشورت کنید.

برای اطمینان بیشتر نیز عکس واضحی از بینی‌تان را برای کارشناسان ما بفرستید و به صورت آنلاین و خیلی سریع ویزیت شوید. اگر در شهرستان هستید نیز نیازی به مراجعه حضوری ندارید؛ زیرا کارشناسان ما به صورت آنلاین شما را معاینه می‌کنند.

چه افرادی واجد شرایط جراحی زیبایی دماغ در بوشهر هستند؟

نکات حساس قبل و بعد از عمل بینی در بوشهر

تمام افرادی که از نتیجه جراحی بینی خود کاملاً راضی هستند، تمام نکات این بخش را با دقت تمام رعایت کرده‌اند. به همین دلیل تمام این نکات را مدنظرتان قرار دهید.

اقدامات لازم قبل از جراحی بینی

این نکات ضروری و مراقبتی از قبل از جراحی شما شروع و شامل موارد زیر می‌شود:

 • انتخاب پزشک مناسب
 • مشورت با افراد باتجربه و متخصص
 • عدم مصرف سیگار و الکل از چند روز قبل
 • ارائه سوابق پزشکی و صحبت در مورد حساسیت‌ها با پزشک
 • مصرف نکردن قرص آسپرین
 • خوردن غذاهای سالم
 • دوش گرفتن در شب قبل از عمل
 • ناشتا بودن روز جراحی
نکات رعایتی قبل از عمل زیبایی دماغ در بوشهر

نکات مراقبتی بعد از جراحی بینی

بیشتر نکات مراقبتی شما پس از جراحی آغاز می‌شود و شامل موارد زیر است:

 • خوابیدن به شیوه مناسب
 • خم نکردن سر
 • خودداری از انجام فعالیت‌های سنگین
 • عینک نزدن
 • سرفه و عطسه با دهان
 • خیس نکردن آتل
 • عدم حضور در مکان‌های شلوغ
 • مصرف به موقع دارو و پمادها
 • مراجعه به موقع به جراح
 • نخوردن غذاهای سفت
 • رژیم غذایی سالم
 • استفاده درست از چسب بینی
مراقبت های لازم بعد از رینوپلاستی در بوشهر

آیا عمل بینی عوارض و آسیبی به همراه دارد؟

عوارض جراحی بینی در بیشتر موارد طبیعی هستند؛ اما در برخی از موارد از حد عادی فراتر می‌روند. در این بخش آن‌ها را می‌شناسید:

 • درد
 • خونریزی
 • کبودی و ورم
 • سرگیجه
 • سردرد
 • عوارض بیهوشی
 • عفونت
 • مشکلات تنفسی و عملکردی
 • مشکلات زیبایی
عوارض بعد از جراحی بینی در بوشهر

در صورت بروز عوارض شدیدی مانند مشکلات تنفسی، شما باید تن به جراحی ثانویه بینی خود دهید؛ بنابراین تمام موارد زیر را جدی بگیرید و از بروز این اتفاق جلوگیری کنید.

کارهایی که باید برای کاهش عوارض جراحی بینی خود انجام دهید

اولین کار برای جلوگیری از بروز تمام این خطرات انتخاب شهر و جراح مناسب است. همه ما از اهمیت پزشک خود در دستیابی به نتیجه ایده‎‌آلمان اطلاع داریم؛ اما باید بدانید چنین جراحی، خیلی سخت در شهر شما پیدا می‌شود. بنابراین حتما در انتخاب شهر و جراحتان دقت زیادی به خرج دهید.

علاوه بر این حتماً پس از جراحی نیز با مشاوران ما در ارتباط باشید و به صورت رایگان پشتیبانی شوید. خوشبختانه مشاوران ما از صفر تا صد عمل همراهتان هستند و احتمال بروز تمام خطرات را به صفر می‌رسانند.

باید بدانید مجموعه دکترلند بزرگ‌ترین و معتبرترین تیم جراحی در کشور است و نماد اعتماد الکترونیکی نیز دارد؛ بنابراین با خیالی راحت تمام روند عمل خود را به ما بسپارید و از نتیجه عمل خود لذت ببرید.

 کاهش عوارض جراحی بینی در بوشهر

کلام آخر در مورد عمل زیبایی بینی در بوشهر

در این مقاله با تمام اطلاعات لازم در مورد عمل بینی در بوشهر آشنا شدید. در انتها توصیه می‌کنم هیچ کدام از این نکات را دست کم نگیرید؛ زیرا تمام آن‌ها در نتیجه جراحی شما نقش دارند.

علاوه بر این جالب است بدانید ما در شهرهایی مانند شیراز، تهران، اصفهان و… نیز فعالیت و به زیبا جویان زیادی کمک می‌کنیم. بنابراین اگر قصد دارید بینی خود را در شهر دیگری نیز عمل کنید، با ما تماس بگیرید.

 نظرات و تجربه‌های خود را در قسمت زیر بنویسید و این مقاله مهم و کاربردی را نیز برای تمام متقاضیان جراحی بینی بفرستید.

سوالات متداول

به طور تقریبی به چقدر هزینه برای عمل بینی در بوشهر نیاز داریم؟

برای این کار شما باید مشاوره و شرایطتان ارزیابی شوند؛ اما به طور کلی باید بدانید جراحی بینی شما به 25_50 میلیون تومان هزینه نیاز دارد.

اگر بخواهیم به جای بوشهر بینی خود را در شیراز عمل کنیم، کدام پزشک را پیشنهاد می‌دهید؟

برای اطلاع از این موضوع نیز باید بودجه، شرایط بینی و انتظارات شما بررسی شوند؛ بنابراین با مشاوران ما در ارتباط باشید و لیست کاملی از جراحان مناسب خودتان را دریافت کنید.

Picture of تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!