دکتر حمیدرضا کاظمی

دکتر حمیدرضا کاظمی

عنوانمشخصات
تخصص:فک و صورت
سبک جراحی:طبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل:35 تا 40 میلیون تومان
زمان انتظار:90 روز
کلینیک:آفرینش / بیمارستان پیوند / کلینیک آزادگان
advanced divider

تصاویر نمونه کارهای دکتر حمیدرضا کاظمی

در زیر تصاویر قبل و بعد عمل بینی دکتر حمیدرضا کاظمی را مشاهده کنید
advanced divider

معرفی دکتر حمیدرضا کاظمی: تمام نکاتی که زیبا جویان باید بدانند

در این مقاله به طور کامل با دکتر حمیدرضا کاظمی آشنا می‌شوید و اطلاعاتی دقیق در مورد هزینه، نمونه کارها، سوابق و فعالیت‌ها، نقاط قوت و نحوه دریافت نوبت ویزیت او را بررسی می‌کنیم.

انتخاب جراح یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های هر زیبا جویی است. اگر شما نیز با این چالش روبه‌رو هستید، به شما حق می‌دهیم. حواستان باشد تنها به مشاهده نمونه کارها اکتفا نکنید و تمام سوابق جراح موردنظرتان را زیر و رو کنید.

حال که دکتر کاظمی جزو گزینه‌هایتان است، قصد داریم کارتان را راحت و شما را با تمام اطلاعات ضروری و لازم در مورد او آشنا کنیم.

آشنایی دقیق با تمام سوابق و فعالیت‌های دکتر کاظمی

دکتر حمیدرضا کاظمی در شهر شیراز فعالیت دارد و تاکنون نزدیک به 5000 هزار جراحی بینی موفق انجام داده است. در بخش زیر بیشتر با فعالیت‌های او آشنا می‌شوید.

  • دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • تخصص گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی بینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی ایران
  • عضو انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی ایران
  • ارائه مقالات متعدد در مجلات علمی و کنگره‌های داخلی و خارجی
  • سابقه انجام بیش از 5000 عمل جراحی زیبایی و ترمیمی بینی
  • استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • مدرس دوره‌های آموزشی جراحی بینی

هزینه جراحی بینی نزد دکتر کاظمی چقدر است؟

هزینه جراحی بینی نزد دکتر حمیدرضا کاظمی بین 35_40 میلیون تومان است. البته باید بدانید هزینه عمل بینی به فاکتورهای مختلفی مانند نوع بینی، میزان تغییرات لازم، تکنیک عمل، منطقه جغرافیایی و… بستگی دارد. 

به همین دلیل برای اطلاع دقیق از هزینه، بینی و شرایط شما باید به طور کامل بررسی شوند. مشاوران ما در دکترلند به طور کامل تمام این موارد را می‌سنجند و بر اساس آن‌ها میزان هزینه دقیق برای جراحی بینی را به شما اعلام می‌کنند.

از طرفی شما از طرف تیم دکترلند تخفیف‌های ویژه‌ای دریافت و در نتیجه هزینه کمتری برای عمل بینی خود پرداخت خواهید کرد. علاوه بر این در صورتی که در حال حاضر نیز توانایی پرداخت کل مبلغ را ندارید، می‌توانید از شرایط اقساطی مجموعه ما استفاده کنید.

چرا دکتر کاظمی رضایت بالایی در بین زیبا جویان دارد؟

دکتر کاظمی تاکنون بینی 5 هزار نفر را جراحی کرده است و با توجه به آمارها و گفته‌های این افراد، موارد زیر از نقاط قوت ایشان هستند.

تجربه و دقت و ظرافت بالا

دکتر کاظمی در جراحی بینی به جزئیات توجه زیادی دارند و با دقت و مهارت بسیار بالای خود بهترین نتیجه را برای زیبا جویان خلق می‌کند. ایشان یکی از باتجربه‌ترین جراحان بینی در شیراز است و هزاران عمل بینی رضایت بخش را در رزومه خود دارد.

ارتباطات عالی و مشاوره‌های صادقانه

دکتر کاظمی علاوه بر اخلاق حرفه‌ای و صبر زیاد، در جلسات مشاوره به صورت کاملاً صادقانه بیماران را راهنمایی و تمام ابهامات و دغدغه‌های آن‌ها را برطرف می‌کند.

خلق نتیجه دلخواه هر فرد

ایشان در جلسات مشاوره دیدی دقیق از فرم و شکل بینی به زیبا جویان می‌دهند و دقیقاً همان نتیجه را نیز ایجاد می‌کنند.

تسلط به جراحی انواع سبک‌های بینی

دکتر حمیدرضا کاظمی به تمام سبک‌های فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی تسلط دارد. مخصوصاً اگر به بینی‌های طبیعی علاقه دارید، دکتر کاظمی گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

این موارد تنها چند نمونه از نکات مثبت دکتر کاظمی هستند؛ پس این همه محبوبیت و رضایت بالا از ایشان قطعاً طبیعی است! در صورتی که در مورد انتخاب جراح خود شک دارید، از کارشناسان ما در دکترلند کمک بگیرید؛ زیرا آن‌ها به طور دقیق و تخصصی بینی‌تان را ارزیابی و با توجه به آن در انتخاب جراح به شما کمک زیادی می‌کنند.

نحوه دریافت نوبت ویزیت فوری از دکتر محمدرضا کاظمی

شما برای دریافت نوبت ویزیت یا باید به صورت حضوری یا آنلاین اقدام کنید. البته باید بدانید ازآنجاکه دکتر کاظمی شهرت زیادی دارد، دریافت نوبت ویزیت از او کمی سخت است.

به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید؛ زیرا آن‌ها به صورت فوری و حتی نیم بها نوبت ویزیت دکتر کاظمی را در اختیارتان قرار می‌دهند.

آیا دکتر حمیدرضا کاظمی مشاوره آنلاین هم دارند؟

بله دکتر کاظمی مشاوره آنلاین نیز دارند؛ برای اطلاعات دقیق‌تر به صفحه اصلی سایت یا شبکه‌های اجتماعی ایشان مراجعه کنید.

علاوه بر این اگر برای مشاوره عجله دارید، عکس واضحی از بینی خود برای کارشناسان ما بفرستید؛ آن‌ها به طور تخصصی و رایگان شما را ویزیت می‌کنند. 

سخن آخر

در این بخش به طور کامل با دکتر حمیدرضا کاظمی آشنا شدید. در انتها توصیه می‌کنیم حتماً تمام نمونه کارهای او را بررسی کنید و از تخصص و تجربه بالای ایشان مطمئن شوید.

در صورتی که هنوز در مورد انتخاب پزشک خود شک دارید، از مشاوران ما راهنمایی بگیرید؛ زیرا آن‌ها با توجه به تجربیات دقیقشان در مورد جراحان مختلف، در این زمینه کمک زیادی به شما می‌کنند.

سؤالات و تجربیات خود را در بخش زیر بنویسید و این مقاله کاربردی را برای زیبا جویان عمل بینی نیز بفرستید.

advanced divider

به زودی با شما تماس می‌گیریم!