دکتر مهشید خورده جی

دکتر مهشید خورده چی

عنوانمشخصات
تخصص:جراحی پلاستیک (فوق تخصص)
سبک جراحی:طبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل:35 تا 40 میلیون تومان
زمان انتظار:40 روز
کلینیک:کلینیک حراجی محدود / ام البنین/ نگار کاملیا
advanced divider

تصاویر نمونه کارهای دکتر مهشید خورده چی

در زیر تصاویر قبل و بعد عمل بینی دکتر مهشید خورده چی را مشاهده کنید
advanced divider

معرفی دکتر مهشید خورده چی | بررسی تمام اطلاعات ضروری که باید بدانید

در این مقاله تمام اطلاعات و مشخصات لازم در مورد دکتر مهشید خورده چی را در اختیارتان می‌گذاریم؛ مانند: سبک کار، میزان دستمزد، میزان رضایت زیبا جویان از او، نمونه کارها، سوابق تحصیلی و علمی.

اگر قصد دارید در اصفهان بینی خود را عمل کنید، دکتر مهشید خورده چی احتمالاً یکی از گزینه‌های انتخابی شماست. ایشان یکی از بهترین جراحان بینی نه تنها در اصفهان بلکه در ایران هستند و با استفاده از تکنیک‌ها و هنر زیبایی شناسی خود، بهترین نتیجه‌ها را ایجاد می‌کند.

البته حواستان باشد تا به طور کامل در مورد جراح موردنظرتان مطمئن نشده‌اید، هرگز بینی‌تان را به او نسپارید. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله همه اطلاعات لازم در مورد دکتر خرده‌چی را بررسی کنیم. در انتها نیز می‌توانید به صورت کاملاً آگاهانه و با دیدی باز در مورد او قضاوت و تصمیم‌گیری کنید.

فعالیت‌های علمی، پژوهشی و سوابق تحصیلی

دکتر مهشید خورده چی در سال 1384 با رتبه ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته پزشکی فارغ‌التحصیل و پس از آن در رشته جراحی عمومی مشغول به تحصیل شد. او دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی خود را نیز در سال 1394 دریافت و از آن زمان تا کنون در زمینه جراحی بینی بسیار موفق عمل کرده است.

  • عضو انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی ایران
  • عضو انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک و ترمیمی
  • دارای مقالات متعدد در مجلات علمی و پژوهشی
  • ارائه دهنده چندین سخنرانی در کنگره‌های علمی
  • انجام بیش از 1000 عمل جراحی بینی و پلاستیک
  • دارای گواهینامه‌های معتبر از مراکز علمی و آموزشی
  • برنده چندین جایزه در کنگره‌های علمی

بررسی دکتر مهشید خورده چی از نظر زیبا جویان قبلی

دکتر خورده چی سابقه و محبوبیت زیادی در بین جراحان بینی اصفهان دارد. بر اساس گفته‌های زیبا جویان قبلی او، موارد زیر از نقاط قوت ایشان هستند.

تخصص در جراحی انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی

دکتر خورده چی در جراحی انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی مهارت و تجربه بسیار زیادی دارد و بهترین نتیجه را ایجاد می‌کند. به همین دلیل می‌توانید با خیالی آسوده بینی خود را به او بسپارید.

رفع تمام سؤالات و ارائه مشاوره عالی

بر اساس تجربه زیبا جویان قبلی دکتر خورده چی در جلسات قبل از مشاوره تمام ابهامات افراد را به طور کامل برطرف می‌کند. او همچنین تمام انتظارات شما را می‌سنجد و بر اساس آن‌ها به طور کاملاً شفاف و صادقانه دیدی کلی از نتیجه جراحی به شما می‌دهد.

تسلط بر تمام تکنیک‌های مدرن جراحی

دکتر مهشید خورده چی بر تمام تکنیک‌ها و روش‌های جدید جراحی بینی تسلط و مهارت دارد؛ به همین دلیل بر اساس نوع بینی و انتظارات شما از بهترین روش استفاده می‌کند.

او تا کنون جراحی‌های زیادی انجام داده است و بر اساس آمارها، زیبا جویان زیادی از نتیجه کار او رضایت دارند. به طور کلی برای انتخاب جراح باید مطمئن شوید که سبک کار او با انتظارات شما متناسب باشد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم عکس بینی‌تان را برای کارشناسان ما بفرستید و با دریافت مشاوره آنلاین، تصمیم بگیرید که به دکتر خورده چی مراجعه کنید یا خیر.

بررسی سایر اطلاعات تکمیلی و مهم در مورد دکتر خورده چی

در این بخش تعدادی از سؤالات رایج در بین زیبا جویان در مورد دکتر خورده چی را بررسی می‌کنیم.

آیا دکتر خورده چی عمل ترمیمی بینی نیز انجام می‌دهند؟

بله دکتر خورده چی علاوه بر جراحی اولیه در عمل بینی ترمیمی نیز تخصص دارند.

آیا می‌توانیم به صورت قسطی بینی‌مان را نزد دکتر خورده چی عمل کنیم؟

بله با کمک تیم دکترلند انجام این کار امکان‌پذیر است. شما با شرایطی بسیار ساده و بدون نیاز به ضامن می‌توانید به صورت اقساطی هزینه جراحی بینی‌تان را پرداخت کنید. برای آگاهی از شرایط دقیق و اطلاعات بیشتر حتماً با مشاوران ما در ارتباط باشید.

چگونه باید نوبت ویزیت از دکتر مهشید خورده چی دریافت کنیم؟

برای این کار شما یا باید به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام کنید. اما اگر عجله دارید، با کارشناسان ما در مجموعه دکترلند در ارتباط باشید؛ زیرا آن‌ها در نزدیک‌ترین و سریع‌ترین زمان ممکن نوبت ویزیت دریافت می‌کنند.

علاوه بر تمام این موارد شما خدمات بسیار ویژه‌ای مانند مشاوره‌های رایگان، پشتیبانی رایگان تا 2 سال بعد از عمل، تخفیف‌های عالی و… از سمت تیم ما دریافت می‌کنید. همچنین مشاوران ما هزینه‌های جراحی را تا حد ممکن برای زیبا جویان کاهش می‌دهند.

از طرفی اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد دکتر خورده چی یا جراحان بینی دیگر در اصفهان و حتی شهرهای دیگر دارید، می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. آن‌ها به طور کامل شما را در این زمینه راهنمایی و مناسب‌ترین جراح را به شما معرفی می‌کنند.

توصیه‌های پایانی

در این مقاله تمام اطلاعات لازم در مورد دکتر خورده چی را کسب کردید. اگر دوست دارید تصمیمی آگاهانه در این زمینه بگیرید حتماً نظرات زیبا جویان قبلی او را بپرسید و نمونه کارهای دکتر خورده چی را با دقت بسنجید.

در این مسیر حتماً از افراد متخصص نیز مشورت بگیرید. کارشناسان ما به صورت کاملاً صادقانه در این زمینه شما را راهنمایی می‌کنند؛ بنابراین برای رفع تمام سؤالات و ابهامات خود با آن‌ها در تماس باشید.

نظرات و تجربیات خود را در مورد دکتر خورده چی در بخش زیر بنویسید و این مقاله را برای تمام افرادی که قصد دارند بینی خود را نزد یکی از برترین جراحان عمل کنند نیز بفرستید.

advanced divider

به زودی با شما تماس می‌گیریم!