به دنبال بهترین جراح عمل بینی در شیراز هستید؟ ما در دکترلند بهترین جراحان بینی را به شما معرفی میکنیم. در این مقاله تخصصی به بررسی و معرفی: عمل بینی در شیراز، بهترین جراح بینی در شیراز و دکترعمل بینی در شیراز و هر آنچه که برای یک شیرازوند اهمیت دارد میپردازیم!

مطالبی که در این مقاله بررسی میشود:

از طرفی همین امر روز به روز به عدد دکترهای عمل بینی شیراز اضافه می‌کند. و کار یافتن دکتر مجرب برای عمل بینی در شیراز را سخت می‌کند. بنابراین ما اینجا هستیم تا شما را با تمام سوالات و ابهامات در رابطه با جراحی بینی در شیراز آشنا کنیم.

سوال مهم! چرا عمل جراحی بینی در شیراز با دکترلند؟

 

1: اقامت و اسکان برای متقاضیان شهرستانی عمل بینی توسط بهترین جراحان در شیراز

2: پک های هدیه برای متقاضیان جراحی عمل بینی برای مشتریان دکترلند در شیراز!

3: .کارت تخفیف ویژه برای افرادی که از خدمات جراجی بینی توسط جراحان دکترلند در شیراز استفاده کنند.

4: چسب و قطره بعد از عمل بینی برای متقاضیان عمل بینی توسط جراحان بینی دکترلند در شیراز

5: تقدیم ماگ اختصاصی دکترلند به زیباجویان عمل بینی در شیراز

6: بروشور مراقبت های بعد از عمل

7: نوبت دهی ویزیت سریع و ویژه برای متقاضیان عمل بینی توسط جراحان بینی دکترلند در شیراز

8: نوبت عمل فوری برای زیباجویان عمل بینی توسط جراحان بینی دکترلند در شیراز

9: ویزیت نیم بها و فوری؛ با ارائه نام اختصاصی دکترلند از ویزیت نیم بها و فوری بهرمند شوید.

عمل و جراح بینی در شیراز

اگر با افرادی که قصد عمل بینی را دارند، صحبت کرده باشید. متوجه می‌شوید که هر فردی دلایل مخصوص به خودش را دارد. که باعث می‌شود هزینه جراحی بینی در شیراز و تیغ جراحی را بپذیرد! اما بیشترین دلایل عمل بینی شیراز ازین چهار وجه یعنی؛ ترمیم شکستگی بینی، اصلاح مشکلات تنفسی، بهبود زیبایی ظاهری و افزایش اعتماد به نفس خارج نیست. البته از دیگر دلایل عمل بینی شیراز را می توان در موارد زیر خلاصه کرد؛

• ناراضی بودن از شکل ظاهری بینی (بزرگ یا کوچک کردن)
• داشتن قوز بینی
• انحراف یا به اصطلاح کج بودن
• بهبود تقارن و تعادل در صورت
• تمایل به جذابیت بیشتر
• بهبود ظاهر و نواقص بینی
• و …

اگر شما هم مدت‌هاست درگیر چنین سؤالاتی هستید، حق دارید؛ جراحی بینی یک تصمیم یک شبه نیست و باید با حساب و کتاب گرفته شود. در این مطلب که مخصوص ساکنین شیراز و شهرستان‌های اطراف نوشته شده است، ما اینجا هستیم تا تمام راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهیم.

اولین شرط دریافت یک نتیجه عالی از عمل بینی در شیراز، آگاهی و برداشتن قدم‌های حساب شده است. پس اگر به نتیجه عملتان اهمیت می‌دهید، 10 دقیقه وقت بگذارید و این مطلب را بخوانید. اما اگر فرصت خواندن این مطلب را ندارید نیز نگران نباشید؛ همین حالا از طریق دکمه تماس با ما سوالتان را فوری و رایگان از مشاوران دکترلند بپرسید.

بهترین جراح بینی در شیراز

بهترین جراج بینی در شیراز کیست؟ چرا پیدا کردن بهترین دکتر بینی شیراز اهمیت دارد؟ ویژگی بهترین دکتر بینی در شیراز چیست؟ مهارت های بهترین جراح بینی شیراز چیست؟


این‌ها معمولاً سوالاتی است که متقاضیان جراحی بینی شیراز به دنبال جواب برای آن هستند. از آن جایی که عمل بینی جزو جراحی های بدون بازگشت است. بنابراین شکی نیست که افراد بخواهند زیر تیغ جراحی بهترین متخصص در این امر بروند. یادآور شویم که هر جراح تنها متخصص در یک مدل و سبک بینی است و به نوعی بهترین در نوع تخصص خودش است.


ما در مجموعۀ «دکترلند» با شناسایی نوع آناتومی بینی شما؛ بهترین جراح بینی شیراز را به شما معرفی می‌کنیم. در ادامه با ما همراه شوید تا لیست بهترین جراح بینی شیراز را نه از روی حرف؛ بلکه از روی عکس و ویدیوهای جراحی‌شان بشناسید.

بهترین جراحی بینی در شیراز

نام جراحسبک عملهزینه جراحی
دکتر محمد بلاغیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی40 تا 45 میلیون تومان
آرش سبحان منشطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی40 تا 45 میلیون تومان
حسین مرادیانطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی35 تا 40 میلیون تومان
نگار جعفریطبیعی / نیمه فانتزی23 میلیون تومان
محمد علی اسدیطبیعی / نیمه فانتزی33 میلیون تومان
نصیر سعیدیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی40 تا 45 میلیون تومان
سولماز قربانیطبیعی / نیمه فانتزی28 تا 32 میلیون تومان
حمیدرضا کاظمیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی35 تا 40 میلیون تومان
مجتبی قائدیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی45 میلیون تومان


چطور بهترین جراح بینی در شیراز را انتخاب کنیم؟

هر فردی که تصمیم به عمل بینی دارد، حتما زمان زیادی را صرف پیدا کردن بهترين جراحان بينی شيراز می‌کند. این کار دور از منطق نیست! چرا که تبحر و تجربه پزشک بیشترین تاثیر را در نتیجه نهایی دارد.

اما گاهی اوقات بعضی از زیباجویان به‌ویژه بانوان و دختران جوان به دنبال جراح بینی خوب شیراز هستند. باید بدانید مهم‌ترین نکات در انتخاب جراح بینی خوب در شیراز تبحر، سابقه و تجربه کاری زیاد، توانایی ارائه نمونه کارهای موفق و همچنین دارا بودن اخلاق حرفه‌ای و دلسوزانه است.

لازم است بدانید به هیچ جراحی نمی‌توان لقب بهترین جراح بینی در شیراز را داد؛ چرا که هر دکتر، در عمل یک مدل و یک سبک بینی از مهارت بیشتری برخوردار است. برای مثال هر پزشکی متخصص در جراحی بینی گوشتی به سبک نیمه فانتزی است. و جراح دیگر درمتخصص در جراحی بینی استخوانی به سبک طبیعی است. بنابراین؛ شما باید درجه اول نوع آناتومی بینی خود را بشناسید. و پزشکی را انتخاب کنید که مهارتش در راستای هر کدام از سبک‌های عروسکی و نیمه فانتزی و طبیعی است.

هزینه جراحی بینی در شیراز


همانطور که پیش از این در معرفی بهترین جراح عمل بینی در شیراز گفتیم. بی‌شک نوع و آناتومی بینی و صد البته تشخیص پزشک مربوطه بیشترین تاثیر را در هزینه جراحی بینی دارد که به طور کلی از 7 میلیون تا 50 میلیون متغیر است. با این حال ما در جدول زیر هزینه حدودی عمل بینی شیراز را در اختیارتان می گذاریم. این نکته را به خاطر داشته باشید که شما میتوانید با خدمات مختلف تیم دکترلند، جراحی خود را نیم بها و به صورت اقساطی تجربه کنید. کاهش هزینه جراحی بینی شیراز تنها با تیم مشاوره دکترلند امکان پذیر است.

مراحل جراحی بینی

مراحل عمل بینی در شیراز با «دکترلند»


در اینجا می‌خواهیم با تمام مراحلی که به کمک تیم دکترلند برای جراحی بینی انجام می‌شود. به‌طور خلاصه و کاربردی بیان کنیم. البته حتماً قبل از برنامه‌ریزی برای عمل، با پزشک خود صحبت‌های لازم جهت علائم موثر در کیفیت جراحی صحبت کنید.

 اولین مرحله؛ سابقه پزشکی‌تان را قبل از عمل جراحی بینی با جراح درمیان بگذارید


مهم‌ترین سوالاتی که اغلب پزشکان شیرازی از شما می‌پرسند. دربارۀ سابقه پزشکی شما (از جمله سابقه انسداد بینی، جراحی‌ها و نام هر دارویی که مصرف می‌کنید) است. صحبت دربارۀ بیماری‌های زمینه‌ای بسیار مهم است. برای مثال جراحی برای افرادی که هموفیلی هستند، توصیه نمی‌شود.

دومین مرحله؛ انجام معاینه و آزمایش خون کامل


بهترین جراح بینی شیراز آزمایش کامل خون از شما می‌گیرد. و همچنین ویژگی‌های صورت و شرایط داخلی و خارجی بینی‌تان را بررسی می‌کند. این معاینه فیزیکی به تشخیص مواردی مثل ضخامت پوست، استحکام غضروف انتهای بینی و  تعیین تأثیر جراحی بر تنفس شما کمک می‌کند.

سومین مرحله؛ عکس‌برداری قبل از عمل زیبایی بینی در شیراز

در مطب بهترین دکتر بینی در شیراز از زوایای مختلف از بینی شما عکس گرفته می‌شود. بسیاری از جراحان با نرم‌افزارهای کامپیوتری عکس‌های شما را دست‌کاری می‌کنند و نتیجه نهایی عمل بینی‌تان را به شما نشان می‌دهند.

چهارمین مرحله؛ صحبت از انتظارات شما با پزشک‌تان


شما باید با پزشک‌تان دربارۀ انتظارات خود صحبت کنید. دکتر نیز باید برایتان توضیح دهد که باتوجه‌به شرایط بینی شما، نتیجه نهایی چگونه خواهد بود و شما باید چه انتظاراتی از او داشته باشید.

سومین مرحله؛ انجام عمل بزرگ‌سازی چانه


ازآنجایی‌که چانه کوچک باعث ایجاد توهم بزرگ‌تر شدن بینی می‌شود، بیشتر جراحان به افرادی با چانه‌های کوچک درمورد عمل بزرگ‌سازی چانه صحبت می‌کنند. این عمل ضروری نیست ولی باعث تعادل بهتر صورت‌تان می‌شود.

آخرین مرحله؛ با فرد مطمئن برای کمک بعد از جراحی هماهنگ کنید


در چند روز اول پس از بیهوشی، احتمالاً تحت‌تاثیر داروهای بیهوشی قرار بگیرید. بنابراین با یکی از اعضای خانواده یا دوستان برای ماندن در کنارتان و کمک در انجام کارهای مراقبت شخصی‌تان هماهنگ کنید.

جراحی بینی به عنوان یکی از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی در دنیا شناخته می شود این عمل جراحی گاها برای انجام زیبایی و گاهی نیز به منظور بهبود فرایند های تنفسی و بویایی یا به اصطلاح برطرف ساختن پولیپ بینی به کار برده می شوند. با همه این تفاسیر و با عدم وجود خدمات و پوشش های بیمه های درمانی برای انجام این عمل، فرایند انتخاب جراح و تیم پزشکی باید با دقت بسیار بالایی صورت گیرد. ما در تیم مشاوره زیبایی دکترلند، افتخار داریم تا با ایجاد پل ارتباطی میان برترین و بهترین متخصصان و جراحان بینی شیراز و زیباجویان عزیز، امکانات و خدمات متنوعی را به این عزیزان عرضه داریم. از جمله این خدمات میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

آزمایشات پیش از عمل بینی در شیراز


تخفیفات ویژه در آزمایش، عکسبرداری و رادیولوژی و ویزیت پزشک برای صرفه جویی در هزینه های شما
دکترلند

امکانات دکترلند جهت متقاضیان عمل بینی توسط بهترین جراحان در شیراز


اقامت و اسکان برای متقاضیان شهرستانی عمل بینی توسط بهترین جراحان در شیراز


پک های هدیه جراحی عمل بینی در شیراز

هدیه برای متقاضیان عمل بینی توسط بهترین جراحان در شیراز


1.کارت تخفیف خدمات دکترلند
2.چسب و قطره بعد از عمل
3.ماگ اختصاصی دکترلند
4.بروشور مراقبت های بعد از عمل

زیباجویان عزیز میتوانند برای کسب اطلاع از خدمات متنوع ما همین الان با استفاده از فرم زیر درخواست تماس خود را ارسال نمایند و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه دکترلند، همین الان درخواست طراحی بینی خود را ثبت نمایند.


ما در تیم دکترلند افتخار داریم، با ایجاد پل های ارتباطی، پزشکان ماهر و زبردست در جراحی بینی در شیراز را به زیباجویان معرفی و پروسه جراحی بینی را ساده تر کنیم. از شناخته شده ترین این پزشکان میتوان دکتر آرش سبحان منش، دکتر بهروز گندمی، دکتر داریوش ساریخانی، دکتر حامد پوستچی، دکتر پیام حق پناه و بسیاری از پزشکان دیگر اشاره کرد. همچنین ما با بهترین مراکز خدماتی و آزمایشگاهی جهت رفاه حال شما عزیزان همکاری های لازم را صورت دادیم تا هزینه های درمانی شما به صورت نیم بها محاسبه شود.

سوالات متداول


انواع تکنیک‌های عمل بینی چیست؟

به‌طور کلی بسته به صلاحدید بهترین دکتر بینی در شیراز دو نوع تکنیک عمل جراحی بینی باز و بسته داریم. که هر کدام مزایای خاص خودش را دارد.

چند روز بعد از عمل می‌توان شروع به کار کرد؟

تا دو ماه بعد از عمل بینی از فعالیت‌های سنگین باید خودداری کرد. و همچنی تا دو هفته بعد از عمل هم نباید سر را پایین گرفت. بنابراین طبق این گفته‌های می‌توان تصمیم به فعالیت بعد از جراحی را در نظر گرفت.

کارهایی که بعد از جراحی ممنوع است؟

درواقع هر رفتاری که باعث فشار روی بینی شود؛ ممنوع است. ازجمله این کارها؛

برای کاهش ورم بینی چه کار کنیم؟

یکی از اتفاقات رایج بعد از جراحی بینی، ورم و کبودی است. که البته بسته به ژنتیک افرارد کمتر یا بیشتر خواهد بود. اولین اقدام برای کاهش ورم، به حداقل رساندن مصرف نمک است. همچنین مصرف قرص آناهیل و آمپول کورتون طبق نظر و صلاحدید پزشک مورد نظر است.

بهترین دکتر جراح عمل بینی در شیراز کیست؟ نکته مهم برای انتخابی بدون پشیمانی!

اکثر زیباجویان با زیر و روکردن اینترنت، پرس و جو از آشنایان و … به دنبال نام یک پزشک به‌عنوان بهترین جراح عمل بینی شیراز می‌گردند. طبیعی و کاملاً منطقی است که ما به دنبال بهترین جراح بینی شیراز باشیم؛ اما متأسفانه تبلیغات بسیاری اوقات نام یک پزشک را پررنگ می‌کنند و یک نکته مهم را به ما نمی‌گویند:

این که هیچ پزشک واحدی را نمی‌توان به عنوان بهترین جراح زیبایی بینی در شیراز معرفی کرد؛ زیرا هر پزشکی باتوجه‌به سوابقش در سبک خاصی از جراحی مهارت و تجربه بیشتری دارد. به همین دلیل، انتخاب بهترین جراح برای شما باید باتوجه‌به شرایط خاص خود شما انجام شود. یعنی فرم فعلی بینی شما و سبک موردنظرتان برای عمل.

به همین خاطر است که درصد بالایی از افرادی که جراحشان را بر اساس تبلیغات یا توصیه افراد غیرمتخصص (دوست و آشنا) انتخاب می‌کنند، از نتیجه عمل پشیمان می‌شوند.

جراح بینی مثل یک نقاش زبردست است که چهره شما را نقاشی می‌کند. نقاشی که در سبک رئالیسم کارکشته است همان مهارت را در سبک کوبیسم ندارد؛ به همین صورت ما نیز نمی‌توانیم اطمینان داشته باشیم که جراحی که در زمینه جراحی بینی‌های استخوانی به سبک طبیعی و با تکنیک جراحی باز ماهر است، همان تجربه را در جراحی بینی گوشتی به سبک نیمه فانتزی با تکنیک جراحی بسته داشته باشد.

به همین دلیل بسیار مهم است که ابتدا نوع بینی‌تان را بشناسید؛ سبک عملتان را انتخاب کنید؛ در مورد تکنیک جراحی مناسبتان تصمیم بگیرید و سپس باتوجه‌به همه این موارد بهترین جراح را انتخاب کنید. پس بهترین جراح بینی شیراز برای دیگران لزوماً بهترین جراح برای من  نیست؛ و مناسب‌ترین جراح برای من باید باتوجه‌به فرم فعلی بینی‌ام، سبک دلخواهم برای عمل و شرایط خاص من انتخاب شود.

چه پزشکی را انتخاب کنیم؟

با آگاهی به این موضوع که چه تعداد زیادی از زیباجویان از این موضوع غافل هستند، انتخاب کردیم که رسالتمان در دکترلند، گره گشایی از این مشکل باشد. کافی است عکسی از بینی خود را در واتس‌اپ ما ارسال کنید تا با آنالیز تخصصی فرم بینی‌تان شما را راهنمایی کنیم.

مشاورین دکترلند از نزدیک بر روی کار بسیاری از جراحان مشهور بینی در شیراز شناخت داشته‌اند؛ و با آنالیز تخصصی فرم بینی شما و سبک عمل مورد نظرتان، مناسب‌ترین جراح برای فرم بینی و سبک عمل دلخواه شما را پیشنهاد می‌دهند.

قبل و بعد از عمل بینی در شیراز: جادوی ظرافت و هنر دست یک جراح!

چه چیزی لذت‌بخش‌تر از این که قبل از عمل، نتیجه زیبایی که دیگران از جراحی بینی گرفته‌اند را ببینیم و از زیبایی نتایج آن‌ها انرژی بگیریم؟ بدون شک دیدن نمونه کارهای زیر از بهترین دکتر جراحی بینی شیراز که با دکترلند همکاری دارند، باعث می‌شود که با انرژی و قوت قلبی وصف‌نشدنی پا به اتاق عمل بگذاریم:

معرفی بهترین متخصصان جراحی بینی در شیراز

جادویی که در تصاویر بالا دیدید، به دستان پزشکانی که در ادامه معرفی می‌کنیم رقم خورده است. همان‌طور که گفتیم انتخاب جراح برای شما بستگی به آناتومی صورت و شرایط خاص خودتان دارد؛ اما در هر حال در ادامه نام جراحان زبردستی که جادوی تصاویر بالا را رقم زده‌اند را آورده‌ایم تا بر اطلاعات شما بیفزاییم.

اگرچه این عزیزان در حالت عادی به علت مشغله کاری بسیار زیاد، زودتر از 2 یا 3 ماه نوبت عمل جدیدی را نمی‌پذیرند؛ اما اگر از طریق دکترلند بری دریافت نوبت از آنان اقدام کنید این امکان را خواهید داشت که نوبت عمل فوری و نوبت ویزیت خارج از صف انتظار را دریافت کنید.

جراح عمل دماغ شیرازقیمت عمل بینی شیراز
آرش سبحان منش40 – 45 میلیون تومان
نصیر سعیدی40 – 45 میلیون تومان
حمیدرضا کاظمی35 – 40 میلیون تومان
نگار جعفری23 میلیون تومان
حسین مرادیان35 – 40 میلیون تومان
سولماز قربانی28 – 32 میلیون تومان
مجتبی قائدی45 – 50 میلیون تومان
محمدعلی اسدی33 میلیون تومان
حبیب سهرابی28 تا 32 میلیون تومان
لیلا اکبری35 میلیون تومان
دکتر نوری (کلینیک تیارا)20 میلیون تومان
غزار نوروزی20 تا 22 میلیون تومان
محمدرضا نجفی40 تا 45 میلیون تومان
دکتر شعبانی نیا30 تا 40 میلیون تومان
دکتر علی عقیلی25 تا 26 میلیون تومان
دکتر نوایی18 تا 20 میلیون تومان
دکتر خورشیدی فر35 تا 40 میلیون تومان
دکتر خورده چی35 میلیون تومان
اصغر نریمانی35 میلیون تومان
مصطفی مهری30 میلیون تومان
نفیسه صادق زاده25 تا 30 میلیون تومان
دکتر هاشمی27 تا 30 میلیون تومان
دکتر فهیم نیا25 میلیون تومان

(در ادامه این مطلب تخفیفات خوبی که مراجعین دکترلند از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند را ذکر کرده‌ایم.)

انواع مدل بینی + سبک عمل مناسب برای هر مدل بینی | مدل بینی شما کدام است؟

پس متوجه شدیم که شناخت آناتومی صورت چقدر در نتیجه عمل تأثیر دارد. زیرا قدم اول این است که شما آناتومی صورت و مدل بینی خود را بشناسید؛ تا سپس بر اساس این آگاهی، باتجربه‌ترین جراح در جراحی آن مدل بینی را پیدا کنید. از این گذشته، شناخت مدل بینی برای انتخاب سبک عمل نیز حیاتی است. زیرا هر سبک جراحی برای هر مدل بینی مناسب نیست.

به طور کلی بینی‌ها به سه دسته گوشتی، استخوانی و ترکیبی تقسیم می‌شوند. اما نکته ریز اینجاست که بسیاری از مردم در تشخیص این دو اشتباه می‌کنند:

1. بینی گوشتی: بینی بزرگانی مثل انیشتین! 

هر بینی که بزرگ باشد لزوماً گوشتی محسوب نمی‌شود؛ اما اگر بینی شما ویژگی‌های زیر را داشته باشد جزو دسته بینی‌های گوشتی است.

اگرچه سبک عمل طبیعی بهترین گزینه برای این نوع بینی‌هاست، اما افرادی که سبک فانتزی و نیمه فانتزی را می‌پسندند نیز نباید ناامید شوند. ممکن است آناتومی بینی و صورت شما به‌نوعی باشد که پذیرای فرم فانتزی نیز باشد. این موضوع باید با بررسی تخصصی و زیبایی‌شناسی مشخص شود که در جلسه مشاوره رایگان به شما ارائه می‌شود. همچنین برای آشنایی با بهترین جراح بینی های گوشتی در شیراز به این صفحه مراجعه کنید.

در هر حال اگر این نوع بینی را دارید، حتماً سری به مقاله انواع بینی‌ گوشتی بزنید. زیرا بینی گوشتی خودش نیز به چند نوع مختلف تقسیم‌بندی می‌شود که باتوجه‌به نوع بینی گوشتی‌تان باید قبل از عمل نکاتی بسیار مهم و حیاتی را بدانید. برای

قبل و بعد جراحی بینی مردانه درشیراز دکتر آرش سبحان منش

2. بینی استخوانی: بینی خوش شانس برای جراحی!

اگر بینی شما ویژگی‌های زیر را داشته باشد، استخوانی محسوب می‌شود و شما خوش شانس محسوب می‌شوید! زیرا دستتان برای انتخاب سبک عمل و فرم بینی بسیار باز است:

اگرچه بینی‌های استخوانی پذیرای همه سبک‌های جراحی هستند، اما باز هم توجه کنید که هر سبکی مناسب هر چهره‌ای نیست. یعنی هر چند انتخاب هر سبک عملی برای این نوع بینی از لحاظ پزشکی و جراحی مانعی ندارد؛ اما از لحاظ زیبایی‌شناسی باید آناتومی صورتتان را در نظر بگیرید و باتوجه‌به آن سبک عملتان را انتخاب کنید. بعلاوه برای رسیدن به نتیجه‌ای بی‌نقص پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز را حتما مطالعه کنید.

برای مثال، انتخاب سبک فانتزی که در آن بینی بسیار کوچک می‌شود برای صورت‌های قلبی شکل که چانه باریک و نوک تیزی دارند مناسب نیست. پس حتی اگر بینی استخوانی دارید نیز بسیار مهم است که سبک عملتان را باتوجه‌به بررسی آناتومیک چهره‌تان انتخاب کنید. در مشاوره رایگان و آنلاین دکترلند این نکات زیبایی‌شناختی به طور اختصاصی در مورد صورت شما بررسی می‌شوند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

نمونه جراحی دماغ مردانه دکتر ابراهیم فهیم نیا در شیراز

3. بینی‌های ترکیبی: نه کاملاً گوشتی، نه کاملاً استخوانی!

ممکن است بینی شما ترکیبی از ویژگی‌های بینی‌های استخوانی و گوشتی را داشته باشد؛ برای مثال ممکن است هم قوز داشته باشد و هم نوک پهن. در این صورت انتخاب سبک عمل مناسب برای شما باید حتماً با معاینه تخصصی و بررسی ضخامت پوست بینی‌تان انجام شود.

رینوپلاستی بینی مردانه سبک طبیعی دکتر مجتبی قائدی در شیراز

برای تشخیص دقیق مدل بینی‌تان و انتخاب بهترین فرم و سبک عمل متناسب با آن، عکسی از چهره خود را در واتس‌اپ دکترلند ارسال کنید.

سبک‌های مختلف عمل بینی در شیراز: انتخاب سبک عمل، انتخابی سرنوشت‌ساز!

حال که نوع بینی‌تان را تشخیص داده‌اید، قدم بعدی انتخاب سبک عمل باتوجه‌به آن است. اگر تفاوت سبک‌های مختلف جراحی بینی را دقیقاً نمی‌دانید، این شما و این یک راهنمای کوتاه و ساده و دقیق:

1. عمل بینی طبیعی: زیبا، ساده، مینیمال!

در عمل بینی به سبک طبیعی تمرکز جراح فقط بر روی برطرف کردن ایرادات بینی است؛ نه بیشتر! برای مثال، در این سبک عمل ایراداتی مثل قوز بینی، افتادگی نوک بینی، کجی بینی، پهن بودن بینی و… برطرف می‌شوند؛ اما از سربالا شدن نوک بینی یا ایجاد انحنای زیاد اجتناب می‌شود.

نمونه عمل بینی مردانه دکتر آرش سبحان منش در شیراز

2. عمل بینی فانتزی: عروسکی و جذاب!

عمل بینی به سبک فانتزی در نقطه مقابل عمل بینی به سبک طبیعی قرار دارد. در این نوع عمل بینی علاوه بر رفع ایرادات، جراح حالتی عروسکی نیز به بینی می‌دهد؛ یعنی قوس زیبا و زیادی به آن داده و نوک آن را سر بالا می‌کند.

اگر صورت ظریف و کوچکی دارید و اجزای دیگر صورتتان هم ظرافت دارند، این سبک عمل چهره شما را بسیار زیبا خواهد کرد.

رینوپلاستی بینی سبک فانتزی در شیراز دکتر نفیسه صادق زاده

3. عمل بینی نیمه فانتزی: جذاب و در حد اعتدال!

اگر به دنبال نقطه تعادلی میان سبک جراحی بینی طبیعی و فانتزی هستید، به سراغ عمل زیبایی به سبک نیمه فانتزی بروید. در این نوع جراحی بینی علاوه بر رفع ایرادات، نوک بینی کمی سربالا می‌شود و قوس ملایمی نیز به بینی می‌دهد. اما سربالا بودن نوک بینی و انحنای بینی زیادی اغراق‌آمیز نیست و حالت ملایم‌تر و طبیعی‌تری دارد.

عمل باز دماغ به سبک نیمه فانتزی دکتر مجتبی قائدی در شیراز

اگر  سبک عملتان را انتخاب کرده‌اید، برای مشاوره در انتخاب باتجربه‌ترین جراح عمل بینی در شیراز برای آن سبک بر روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید. هرچند که پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت نتیجه بهتر، سبک عمل را نیز باتوجه‌به نظر مشاورین دکترلند انتخاب کنید که از نظر تخصصی به موضوع می‌نگرند.

انواع روش‌های جراحی بینی در شیراز: جراحی باز یا بسته؟ کدام یک مناسب شماست؟

آیا می‌دانستید که برای جراحی بینی حتماً نیاز نیست که بینی شما توسط جراح شکسته و مجدداً ترمیم شود؟ همه چیز به تکنیک جراحی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد.

1. عمل دماغ به روش باز: روشی قدرتمند برای تغییرات اساسی!

در جراحی به روش باز جراح بینی شما را کاملاً باز کرده و دوباره ساماندهی می‌کند. البته که این روش جراحی نیز مثل جراحی بسته هیچ دردی در طی جراحی ندارد؛ اما عیب کوچک آن این است که دوره نقاهت طولانی‌تری دارد. (1 هفته استراحت، 3 هفته تا بهبود کامل زخم‌ها و ورم‌ها)

در عین حال، مزیت بزرگ آن این است که امکان ایجاد تغییرات اساسی در بینی و درآوردن آن به شکل کاملاً دلخواه شما را به جراح می‌دهد. اگر بینی شما به تغییرات اساسی نیاز داشته باشد، بهترین گزینه برای شما جراحی با تکنیک باز است.

جراحی بینی غضروفی در شیراز

2. جراحی زیبایی بینی به روش بسته: روش بدون کبودی و بخیه!

در این نوع جراحی، همان‌طور که گفتیم، جراح با کمترین برش و بدون باز کردن کامل بینی جراحی را انجام می‌دهد. مزیت این تکنیک این است که دوره نقاهت آن بسیار سریع‌تر خواهد بود و کبودی و ورم بسیار کمتری را تجربه خواهید کرد.

اما در عین حال باید توجه کنید که این تکنیک مناسب هر فردی نیست. اگر ایرادات بینی شما جزئی باشند و نیازی به دست‌بردن اساسی در بافت بینی نباشد، می‌توانید جراحی به سبک بسته را انتخاب کنید.

نمونه قبل و بعد جراحی بینی مردانه سبک طبیعی دکتر علی عقیلی در شیراز

آیا می‌خواهید بدانید که جراحی با تکنیک بسته برای شما مناسب است یا جراحی با تکنیک باز؟ این سؤال را نیز به صورت اختصاصی از مشاورین دکترلند بپرسید. البته توجه کنید که هر پزشکی در جراحی به روش بسته مهارت ندارد؛ اما اگر این نوع جراحی مناسب بینی شما باشد، ما جراحان اثبات شده در زمینه این تکنیک را نیز به شما معرفی می‌کنیم.

چرا دکترلند را برای عمل بینی در شیراز انتخاب کنیم؟ افتخاری برای ما، مزیتی برای شما!

احترام همیشه متقابل است. به پاس انتخاب دکترلند، ما نیز سعی می‌کنیم با ارائه امکانات ویژه برای کاهش هزینه عمل بینی در شیراز به شما مراجعین محترم، این احترام را متقابلاً رعایت کنیم:

سخن پایانی: اولین قدم را امروز بردارید؛ نتیجه شیرین را تا آخر عمر بچشید.

اقدامی که از روی آگاهی و با قدم‌های حساب شده انجام شود، نتیجه‌ای شیرین و مادام‌العمر خواهد داشت. به همین دلیل در این مطلب تا این حد بر روی اهمیت دریافت مشاوره تخصصی برای اتخاذ تصمیمات مهمی مثل فرم بینی، سبک عمل، انتخاب جراح و … تأکید کردیم؛ و حتی امکان استفاده از آن را به رایگان در اختیار همه قرار داده‌ایم.

زیرا به تجربه به ما ثابت شده است که برداشتن این قدم‌های حساب شده، مسیری زیبا و دائمی را رقم خواهد زد. پس خواهش می‌کنیم که اهمیت این موضوع را دست کم نگیرید و همین امروز قدم‌هایتان را حساب شده بردارید تا فردا از نتیجه‌ای رضایت‌بخش لذت ببرید.

که معمولاً از شایع‌ترین مشکلاتی که ظاهر بینی را تغییر می‌دهد. مربوط به شکستگی و آسیب‌دیدگی بینی است. شکستگی‌ها اغلب اوقات به دلیل عدم رسیدگی در طولانی مدت منجر به انحراف بینی و اختلال در تنفس و دیگر مشکلات عدیده می‌شود. از طرفی هم عمدۀ عمل جراحی بینی شیراز مربوط به همین شکستگی در بینی است.

خدمات تخصصی عمل بینی شیراز

در «دکترلند»، حرفه‌ای‌ترین خدمات جراحی بینی در شیراز برای شما (ساکن هرنقطه از کشور که باشید) در دسترس است. به کدام‌یک از این خدمات احتیاج دارید؟ روی آن تپ کنید تا به صفحه مربوطه بروید.

اگر هم اول قصد دارید اطلاعات‌تان را درباره جراحی بینی در شیراز تکمیل کنید، باقی مطلب را مطالعه کنید.

روش‌های عمل بینی در شیراز

یکی از سوالات رایج که از دکترهای جراحی بینی شیراز در جلسه مشاوره پرسیده می‌شود. روش‌ها و تکنیک‌های عمل بینی است.

یکی از جراحی‌های سخت بینی عمل بینی گوشتی در شیراز است. زیرا ضخامت پوست و غده‌های چربی درمقایسه با دیگر انواع بینی بیشتر است.

پزشکان متخصص دکتر لند با تشخیص نوع آناتومی بینی تکنیک‌های مدرن و مختلفی را برای عمل بینی توصیه می‌کنند. از جمله این تکنیک ها می توان به؛

جراحی بینی باز و بسته

جراحی بینی به روش بسته

عمل رینوپلاستی بسته رایج‌ترین نوع جراحی بینی است. تمام برش‌ها در داخل بینی بدون هیچ‌گونه زخم خارجی انجام می‌شوند. در این روش پزشک با بالا بردن مقدار کمی از بافت نرم استخوان و غضروف آنها را برای انجام تغییرات لازم در دسترس قرار می‌دهد.

مزایای عمل بینی به روش بسته

جراحی بینی در شیراز بسته به دلیل ماهیت کمتر تهاجمی مزایایی چون؛

تحریک کمتر بافت بینی از آنجا که در این نوع عمل بینی برش‌های داخلی یا اندونزال انجام می‌‌شوند. و برشی روی سطح خارجی بینی داده نمی‌شود. بینی کمتر در معرض تحریک و آسیب قرار می‌گیرد.

حفظ حالت طبیعی نوک بینی؛ در این روش نوک بینی کمتر در معرض تغییر شکل قرار می‌گیرد. و بهتر می‌تواند حالت طبیعی خود را حفظ کند.
کاهش زخم‌های قابل تشخیص؛ همانطور که گفته شد چون هیچ برش خارجی روی بینی بیمار انجام نمی‌شود. به طور حتم زخم یا آثار جراحی به ندرت مشاهده می‌شود.
گذراندن زمان کمتر در اتاق عمل؛ از آنجایی که در این روش به بی‌ حسی کمتری نیاز است، جراحی نیز با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

بهبود سریع‌تر بیماران بعد از عمل؛ از آنجا که این نوع جراحی غیر تهاجمی است. و زخم و برش عمیقی ایجاد نمی‌‌کند پس زمان بهبودی پس از عمل بینی آن نیز سریع تر خواهد بود.

تورم کمتر؛ در عمل رینوپلاستی بسته از آنجا که پوست همچنان در جای خود قرار دارد میزان تورم بعد از جراحی بسیار کمتر خواهد بود.

حفظ گردش خون در پوست بینی؛ از آنجا که در این روش روی تیغه زیر سپتوم بینی یا همان کلوملا برشی ایجاد نشده، خون همچنان در زیر پوست گردش دارد. و این در نهایت موجب بهبودی سریع‌تر نیز خواهد شد.

معایب رینوپلاستی به روش بسته

عمل بینی از این طریق با سختی بیشتری برای جراح همراه است؛ زیرا او به خوبی نمی‌تواند به اسکلت و ساختار بینی دسترسی داشته باشد. همین امر موجب می شود تا تشخیص فرم بینی برای پزشکان دکترلند مشکل شود.

جراحی بینی به روش باز

عمل جراحی باز بینی برای افرادی مناسب است که نیاز به تغییرات اساسی در ساختار بینی خود دارند.

در این روش جراح برش‌هایی در پوست تیغه زیر سپتوم بینی (که بین سوراخ‌های بینی قرار دارند) ایجاد می‌کند. بعد پوست برداشته می‌شود تا داخل حفره بینی مشخص شود.

با اینکار، تغییر شکل لازم توسط پزشک انجام می‌شود. بعضا جراح‌ها بسته مهارت‌شان، جراحی بینی باز را به عنوان روش اصلی جراحی انتخاب می‌کنند. چون نتیجه آن را موفق‌تر و رضایت‌بخش‌تر می‌دانند.

عمل جراحی بینی شیراز به روش  باز برای بیمارانی که مشکلات زیر را دارند، بیشتر توصیه می‌شود:

پس از انجام جراح بینی باز توسط جراح کلوملا بخیه شده، و برای تثبیت و حفظ شکل بینی به آن چسب می‌زند.

مزایای عمل بینی شیراز به روش باز

در این روش پزشک بهتر می‌تواند ساختار بینی را برای ایجاد تغییر مدنظر مشاهده کنند. آسان بودن جراحی هم یکی دیگر از مزیت‌های این روش است. جراح به راحتی می‌تواند بینی بیمار را فرم دهد، و آن را به شکل دلخواه در بیاورد.

معایب رینوپلاستی به روش باز

این عمل بینی از طریق رینوپلاستی به روش باز هم معایب خود را دارد. در ادامه چندتا از آن‌ها را می‌بینید:

جراحی بینی فیلر از طریق تزریق یا رینوپلاستی فیلر

جراحی بینی فیلر کمتر رایج است. این نوع جراحی توسط متخصصین پوست، جراحان زیبایی، دستیاران پزشک و همچنین جراحان پلاستیک عمومی انجام شود. هیچ برشی چه داخلی و چه خارجی روی بینی بیمار ایجاد نمی شود.

در واقع در این روش از پرکننده تزریقی برای اصلاح نواقص جزئی بینی استفاده می‌شود و با استفاده از آن نمی‌توان تغییرات عمده‌ای را روی بینی فرد ایجاد کرد یا حتی بینی را به مدل خاصی (فانتزی، نیمه فانتزی) تغییر داد.

جراحی بینی فیلر برای کسانی که مایل به حداقل تغییر بینی هستند، گزینه مناسبی است.

جراحی ترمیم بینی

جراحی ترمیم بینی به رینوپلاستی ثانویه نیز معروف است. و برای ترمیم و اصلاح عمل زیبایی بینی در شیراز در بیمارانی است که از نتایج جراحی بینی اولیه ناراضی باشند. یا به دنبال تغییرات بیشتری هستند که در در جراحی بینی اولیه انجام نشده است.

گاهی نیز به دلایل پزشکی ممکن است بعد از جراحی فرد دچار مشکلات تنفسی شود و این دلیل دیگری برای انجام جراحی ترمیم بینی محسوب می‌شود.

مدل های عمل بینی شیراز

بعد از اینکه پزشک مورد نظرِ عمل بینی در شیراز، معاینه و تصویر برداری از بینی را انجام داد. با شما در زمینه انتخاب مدل بینی آن هم متناسب با نوع بینی و ساختار صورت مشورت می‌ کند. که این مدل‌ های جراحی بینی شیراز عبارت است از؛

بینی طبیعی

1. عمل بینی طبیعی

یکی از رایج‌ترین انواع مدل جراحی عمل بینی شیراز، نوع طبیعی است که با هدف بهبود مشکلات تنفسی و ایجاد تقارن با اجزا و اسکلت صورت انجام می‌شود. بنابراین شاهد طبیعی‌ترین حالت بینی هستیم. اشخاصی که خواهان این فرم رینوپلاستی هستند، می‌خواهند تغییرات مشهودی در چهره‌شان ایجاد نشود.

بینی عروسکی

2. مدل عمل بینی فانتزی (عروسکی)

 از دیگر مدل های عمل بینی شیراز فانتزی یا به اصطلاح عروسکی است. این نوع جراحی مختص افرادی است که بینی استخوانی دارند. البته این به این معنی نیست که بینی های گوشتی نمی توانند این مدل عمل بینی را انجام دهند؛ اما به دلیل ضخامت پوست به نتیجه دلخواه وصد در صدی نمی رسند.

در این نوع جراحی تمرکز بیشتر روی نوک بینی است. و در حالت نیم رخ زاویه بینی به شکل سربالا یا به نوعی فرانسوی می شود. از معایب این نوع جراحی برای برخی افراد کوچک شدن بیش از اندازه سوراخ بینی است. مشکلات تنفسی و ضعف بویایی به همراه دارد. در نتیجه در انتخاب دکتر جراح بینی زبردست دقت لازم باید مبسوط شود.

بینی نیمه فانتزی

3. جراحی بینی نیمه فانتزی

و اما مدل دیگر از عمل بینی در شیراز، تلفیق طبیعی و فانتزی که به نیمه فانتزی معروف است. این مدل مناسب افرادی است که نه شوری مدل فانتزی را می پسندند! نه حالت طبیعی را. و به نوعی خواهان یک حالت بینابینی هستند. در مدل نیمه فانتزی (سِمی فنسی) خبری از قوس و سربالایی شدید مانند مدل فانتزی نیست. و به صورت کلی همۀ تغییرات به اندازۀ خیلی کم و متناسب به شرح زیر انجام می شود؛
• دارای تیغۀ نازک
• سوراخ های بینی کوچک
• نوک بینی کمی سربالا با قوس متناسب

برترین
جراحان بینی شیراز
در دکترلند

جراحی بینی سه بعدی / عمل بینی با قالب کنترلی

با توجه به پیشرفت های گسترده ای که در عمل بینی شیراز صورت گرفته است. به راحتی می توان طراحی سه بعدی بینی را در مطب دکتر در جلسه مشاوره مشاهده کرد. جراحی بینی با طراحی سه بعدی مزیت بسیاری هم برای جراح و هم بیمار دارد.

از مزیت های آن برای پزشک ارزیابی دقیق میزان برش قسمت های اضافی است. برای بیمار هم این است که می تواند قبل از عمل طرح تقریبی بینی خود را مشاهده کند. و خواسته های خود را از طرح ذهنی اش با دکتر در میان بگذارد.

با استفاده از اسکنرهای سه بعدی تصویر چهره فرد با کیفیت بالایی اسکن شده و در هنگام مشاوره با جراح، فرد می تواند قبل از جراحی از طریق تصاویر ایجاد شده روی صفحه مانیتور تغییراتی که بعد از جراحی پزشک روی صورت او ایجاد خواهد کرد را ببیند و تصمیم گیری درستی برای نوع جراحی داشته باشد.

پس از آن که فرد نوع تغییرات و نوع مدلی را که انتخاب کرده، تایید کرد. آنالیز چهره توسط افراد متخصص انجام می شود و بر اساس فرم ایده آل و تایید شده بینی، قالب های کنترلی زیر نظر پزشک تولید می‌شوند.

نکته مهم این است که هر قالب با توجه به آناتومی و آنالیز بینی فرد ساخته می شود، بنابراین قالب کنترلی کاملا منحصر به فرد و شخصی است.

جراحی بینی

هزینه عمل بینی شیراز

هزینه یکی از مهم ترین دغدغۀ افراد برای عمل بینی در شیراز است. و در انتخاب جراح بینی شیراز تاثیر بسزایی دارد. فاکتورهای بسیاری در قیمت‌گذاری هر دکتر نقش دارد. آن هم مربوط به نوع بینی فرد است. به طور کلی هزینه عمل بینی در شیراز چیزی حدود 18 میلیون تا 50 میلیون است. که همین قیمت هم بسته به شرایط متقاضیان دستخوش تغیر است.

با این حال شما می‌توانید برای دریافت قیمت دقیق، در جلسه مشاوره با هر پزشک انتخابیِ دکترلند از هزینۀ دقیق مطلع شوید. در لیست زیر هزینۀ پزشکان حاذق جراحی بینی در شیراز را آورده‌ایم.


هزینه عمل بینی شیراز

بهترین جراحان بینی در شیراز

هر زیباجویی علاوه بر اینکه خواهان زیبایی است، مهارت دکتر هم برایش اهمیت دارد. چون عمل بینی از جراحی‌هایی است که تجربه و تخصص در آن حرف اول را می‌زند. البته این نکته را فراموش نکنید؛ بیشتر پزشک‌ها در یک سبک جراحی مهارت دارند و نمی‌توان توقع داشت که پزشکی بتواند در انواع سبک‌ها بهترین باشد. پس اگر با عنوان بهترین در همه سبک‌ها مواجه شده‌اید، در انتخاب‌تان تجدید نظر کنید.

برای انتخاب پزشک مناسب عمل بینی در شیراز به صفحه معرفی بهترین جراحان بینی شیراز مراجعه کنید، تا با سبک و سیاق دلخواه‌تان با توجه به پزشک معرفی شده انتخاب بهتری داشته باشید.


مشاهده بهترین جراحان بینی شیراز

مراحل عمل بینی در شیراز

مراحل جراحی بینی

بعد از گرفتن تصمیم قطعی و درست، می‌رسیم به مرحله‌ی حیاتیِ انتخاب بهترین جراح بینی تا مطمئن شویم نتیجه همانی می‌شود که می‌خواهیم. فرد با مشاوره حضوری با بهترین جراح عمل زیبایی بینی در شیراز انتظارش را می‌گوید. و متخصص با توجه به نوع و ساختار بینی دیدگاه کلی از نتیجه و مراحل آن به فرد خواهد داد.

مراحل عمل بینی شیراز به شکل زیر است:

 1. اولین و مهمترین گام برای عمل بینی شیراز انتخاب یک جراح خوب و مجرب است، چون جراح بینی تاثیر چشمگیری در نتیجه رینوپلاستی دارد.
 2. انجام اقدامات قبل از عمل زیبایی بینی در شیراز که شامل آزمایشات قبل از عمل و اقدامات لازم برای شب قبل از عمل می‌شود.
 3. مرحله سوم قبل از رفتن به اتاق عمل است. فرد روز عمل با یک همراه وارد مطب می‌شود. سپس اقدامات لازم مانند بیهوشی توسط پرستار انجام می‌شود.
 4. حالا وقت جراحی در اتاق عمل است. بعد از بیهوشی بیمار جراح با توجه به ایرادات موجود در بینی و انتظارات بیمار از عمل زیبایی بینی یکی از روش‌های جراحی باز یا بسته را انتخاب می‌کند. و پس از آن تغییرات را روی بینی بیمار اعمال می‌کند. پس از جراحی، فرد بعد از 4 الی 6 ساعت اگر وضعت نرمالی داشت، مرخص می‌شود.

پیش از جراحی بینی در شیراز باید چه کرد؟

قبل و بعد از عمل بینی در شیراز مراقبت‌هایی لازم است که فرد باید به آن‌ها توجه کند. تا دوره بهبودی بهتری داشته باشد. اینجا نکاتی که باید قبل از عمل بینی رعایت شود را می‌بینید:

 1. دو هفته قبل از عمل نباید از آسپرین استفاده کنید.
 2. دخانیات و نیکوتین موجب تنگ شدن رگ‌های خونی می‌شودر، و موجب اختلال گردش خون می‌شود. حداقل ۲ هفته قبل از عمل بینی از استفاده آن اجتناب کنید.
 3. ۸ ساعت قبل از عمل، از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید.
 4. نوشیدن آب کافی روز قبل از عمل.
 5. شب قبل از عمل دوش بگیرید.
 6. پاک کردن لاک ناخن.
 7. همراه نداشتن هیچ‌گونه زیورآلات.
 8. خودداری از خوردن و آشامیدن در روز عمل.
 9. همرا داشتن آزمایش و مدارک پزشکی خود.

مراقبت های پس از عمل بینی شیراز چیست؟

حالا ببینیم پس از عمل بینی باید چه کرد:

 1. بهترین زمان برای حمام کردن بعد از عمل بینی را حتما از پزشک خود سوال کنید.
 2. استفاده از کمپرس سرد حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از عمل برای اطراف بینی و زیر چشم
 3. تا ۲۴ ساعت از مایعات و غذاهای میکس شده و نرم استفاده کنید.
 4. بعد از عمل بینی در شیراز، در روزهای اول با هواپیما سفر نکنید.
 5. با دهان باز عطسه و یا سرفه کنید تا به بینی فشاری وارد نشود.
 6. از فین کردن و فشار به بینی بپرهیزید چون ممکن است سبب خونریزی شود.
 7. از خندیدن و حرف زدن زیاد در هفته‌های اول خودداری نمایید.
 8. از خوردن نمک خودداری کنید.
 9. از خوراکی‌هایی که برای کاهش تورم صورت مفید است غافل نشوید، مثلا آب آناناس، آلوئه ورا و کرفس.
 10. هنگام استراحت و خواب چند بالش زیر سرتان بگذارید.
 11. از مسواک نرم استفاده کنید.
 12. تا دو ماه نباید از عینک طبی یا آفتابی استفاده شود.
 13. تا چند هفته اول بعد از عمل بینی شیراز از پایین انداختن سر، بلند کردن اجسام سنگین، و فعالیت‌های شدید ورزشی خودداری کنید.
 14. کاهش تورم و چسبیدن پوست بینی بر اسکلت زمان‌بر است. بنابراین تورم در دوطرف بینی شما قطعا متفاوت خواهد بود.
 15. چسب زدن برای کاهش تورم و چسبیدن پوست بینی به اسکلت است پس به مدل چسب زدن بینی دقت کنید.

عمل بینی چقدر طول می کشد؟

مدت زمان عمل بینی شیراز به عوامل زیر بستگی دارد؛

عمل بینی با بی حسی انجام می شود یا بیهوشی؟

عمل جراحی بینی شیراز به دو روش عمده انجام می شود:

 

فرم درخواست مشاوره

سوالات متداول

آیا جراحی زیبایی بینی با لیزر هم انجام می شود؟

در حال حاضر جراحی زیبایی بینی با لیزر امکان پذیر نیست، و لیزر اصولا کاربردی در این عمل ها ندارد. این عبارت جذاب بیشتر کاربردِ تبلیغاتی دارد. البته به طور کلی برش های جراحی را با لیزر می توان انجام داد. اما چون برش های راینوپلاستی کوچک اند، باز هم از لیزر استفاده نمی شود.چطور بهترین پزشک عمکل بینی شیراز را انتخاب کنم؟

انتخاب یک پزشک ماهر از اصلی ترین چالش های جراحی بینی است. تیم مشاوره زیبایی دکترلند بهترین و جراحان را با نازل ترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد.
«دکترلند» چه خدماتی را به زیبا جویان ارائه می دهد؟

مشاوره تخصصی و رایگان، طراحی عکس قبل و بعد از عمل، ویزیت نیم بها، نوبت دهی سریع معاینه و عمل، تخفیف ویژه در آزمایش ها و عکسبرداری ها، امکان اقامت برای افراد ساکن شهرستان، شرایط اقساطی و پک هدیه از جمله خدمات اختصاصی تیم «دکترلند» برای زیبا جویان است.


سوالات متداول

به زودی با شما تماس می‌گیریم!