عمل بینی شیراز

عمل بینی در شیراز

دنبال دکتر کاردرست برای عمل بینی شیراز هستید؟ راستش این سوال دغدغه شما تنها نیست. چراکه عمل بینی یکی از پرتقاضاترین جراحی‌های زیبایی در دنیا به خصوص در کشور ما است. شاید دلیل آن هم ذات زیباپسند ما ایرانی‌ها باشد. که اصولاً هر عملی مثل عمل بینی که منجر به زیباتر شدن باشد، با استقبال روبه رو می‌شود. 

از طرفی همین امر روز به روز به عدد دکترهای عمل بینی شیراز اضافه می‌کند. و کار یافتن دکتر مجرب برای عمل بینی در شیراز را سخت می‌کند. بنابراین ما اینجا هستیم تا شما را با تمام سوالات و ابهامات در رابطه با جراحی بینی در شیراز آشنا کنیم.

فهرست مطالب

دلایل عمل بینی شیراز

اگر با افرادی که قصد عمل بینی را دارند، صحبت کرده باشید. متوجه می‌شوید که هر فردی دلایل مخصوص به خودش را دارد. که باعث می‌شود هزینه جراحی بینی در شیراز و تیغ جراحی را بپذیرد! اما بیشترین دلایل عمل بینی شیراز ازین چهار وجه یعنی؛ ترمیم شکستگی بینی، اصلاح مشکلات تنفسی، بهبود زیبایی ظاهری و افزایش اعتماد به نفس خارج نیست. البته از دیگر دلایل عمل بینی شیراز را می توان در موارد زیر خلاصه کرد؛

• ناراضی بودن از شکل ظاهری بینی (بزرگ یا کوچ کردن)
• داشتن قوز بینی
• انحراف یا به اصطلاح کج بودن
• بهبود تقارن و تعادل در صورت
• تمایل به جذابیت بیشتر
• بهبود ظاهر و نواقص بینی
• و …

که معمولاً از شایع‌ترین مشکلاتی که ظاهر بینی را تغییر می‌دهد. مربوط به شکستگی و آسیب‌دیدگی بینی است. شکستگی‌ها اغلب اوقات به دلیل عدم رسیدگی در طولانی مدت منجر به انحراف بینی و اختلال در تنفس و دیگر مشکلات عدیده می‌شود. از طرفی هم عمدۀ عمل جراحی بینی شیراز مربوط به همین شکستگی در بینی است.

خدمات تخصصی عمل بینی شیراز

در «دکترلند»، حرفه‌ای‌ترین خدمات جراحی بینی در شیراز برای شما (ساکن هرنقطه از کشور که باشید) در دسترس است. به کدام‌یک از این خدمات احتیاج دارید؟ روی آن تپ کنید تا به صفحه مربوطه بروید.

اگر هم اول قصد دارید اطلاعات‌تان را درباره جراحی بینی در شیراز تکمیل کنید، باقی مطلب را مطالعه کنید.

عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی

این شکل از بینی دارای بافت استخوانی محکم است. و برخلاف بینی گوشتی، ضخامت پوست نیز کم است. گاهی تیغه بینی دچار خمیدگی نیز است.

این نوع بینی استخوانی نیز از طریق عمل بینی در شیراز اصلاح می‌شود. عمل بینی استخوانی در مقایسه با بینی گوشتی نیز راحت‌تر انجام می‌شود. و این به دلیل ضخامت کم پوست روی بینی است.

همانطور که گفته شد بینی استخوانی به دلیل برخورداری از پوست با ضخامت کمتر با نتایج بهتری همراه است. در واقع هر چه استخوان‌ها و غضروف بینی محکم‌تر باشند امکان رسیدن به نتیجه دلخواه نیز بیشتر است.

هر چه غضروف‌ها و غده‌های چربی زیر پوست بیشتر باشند.

کار جراح نیز سخت‌تر است. با این وجود به طور دقیق نمی‌توان از موفقیت آمیز بودن صد در صدی هر جراحی را پیش بینی کرد.

جراحی بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

یکی از جراحی‌های سخت بینی عمل بینی گوشتی در شیراز است. زیرا ضخامت پوست و غده‌های چربی درمقایسه با دیگر انواع بینی بیشتر است.

همین امر باعث می‌شود که پس از برش به خوبی نتوان پوست را روی فرم استخوانی غضروفی قرارداد.

عمل زیبایی بینی گوشتی که رینوپلاستی بینی گوشتی نیز گفته می‌شود. نیازمند خارج ساختن غضروف‌های اضافی و گوشت اضافه بینی برای رسیدن به ساختار فرم دلخواه بینی است.

در این نوع عمل پزشک سعی در اصلاح و جمع کردن قسمت پایینی بینی دارد.

از این طریق میتواند نوک‌ بینی را به فرم دلخواه برساند. همانطور که گفته شد کشیدن پوست روی فرم استخوانی غضروفی بینی دردسرساز است و ممکن است باعث ایجاد زخم و آسیب شدید شود، به همین دلیل پزشکان حرفه‌ای دکتر لند سعی می‌کنند.

با کار روی نوک بینی و غضروف میانی به شکل‌دهی بینی کمک کنند.

آناتومی بینی

آناتومی بینی و تغییرات ممکن در جراحی بینی شیراز

قبل ازینکه بخواهید عمل جراحی بینی در شیراز انجام دهید. حتماً باید آناتومی و نوع بینی خود را بشناسید. دانستن اطلاعات در این زمینه کمک شایانی در برقراری ارتباط بین جراح و بیمار می کند.

به طور کلی بینی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است. و هرگونه ناهنجاری در این بخش ها منجر به دلایلی که پیش تر اشاره کردیم را منجر می شود.
ساختار خارجی بینی (ظاهری)؛ شامل قسمت بیرونی بینی شماست که از استخوان بینی، غضروف و پوست بینی تشکیل شده است. که در مجموع ظاهر بینی و سوراخ های بینی را در جای خود نگه می دارند.

ساختار داخلی بینی؛ تیغه بینی حفره بینی شما را به دو قسمت راست و چپ تقسیم می کند. که وظیفه تنفس و بویایی بر عهدۀ آن هاست. اجزای داخلی هم شامل؛ استخوان های بینی، غضروف طرف فوقانی، غضروف الار و تیغه بینی می شود.

در واقع عمل بینی شیراز با تغییرات آناتومی کمک می کند. مشکلاتی چون؛ شکستگی، انحراف تیغه بینی، تغییر شکل پره های بینی، پهن بودن نوک بینی و قوز بینی برطرف شود. لازم به ذکر است، شما می توانید برای درک بهتر نوع آناتومی بینی خود قبل از عمل جراحی زیبایی بینی در شیراز با هر یک از پزشکان دکترلند مشورت بگیرید.

همین حالا درخواست مشاوره بدهید

روش‌های عمل بینی در شیراز

یکی از سوالات رایج که از دکترهای جراحی بینی شیراز در جلسه مشاوره پرسیده می‌شود. روش‌ها و تکنیک‌های عمل بینی است. پزشکان متخصص دکتر لند با تشخیص نوع آناتومی بینی تکنیک‌های مدرن و مختلفی را برای عمل بینی توصیه می‌کنند. از جمله این تکنیک ها می توان به؛

جراحی بینی باز و بسته

جراحی بینی به روش بسته

عمل رینوپلاستی بسته رایج‌ترین نوع جراحی بینی است. تمام برش‌ها در داخل بینی بدون هیچ‌گونه زخم خارجی انجام می‌شوند. در این روش پزشک با بالا بردن مقدار کمی از بافت نرم استخوان و غضروف آنها را برای انجام تغییرات لازم در دسترس قرار می‌دهد.

مزایای عمل بینی به روش بسته

جراحی بینی در شیراز بسته به دلیل ماهیت کمتر تهاجمی مزایایی چون؛

تحریک کمتر بافت بینی از آنجا که در این نوع عمل بینی برش‌های داخلی یا اندونزال انجام می‌‌شوند. و برشی روی سطح خارجی بینی داده نمی‌شود. بینی کمتر در معرض تحریک و آسیب قرار می‌گیرد.

حفظ حالت طبیعی نوک بینی؛ در این روش نوک بینی کمتر در معرض تغییر شکل قرار می‌گیرد. و بهتر می‌تواند حالت طبیعی خود را حفظ کند.
کاهش زخم‌های قابل تشخیص؛ همانطور که گفته شد چون هیچ برش خارجی روی بینی بیمار انجام نمی‌شود. به طور حتم زخم یا آثار جراحی به ندرت مشاهده می‌شود.
گذراندن زمان کمتر در اتاق عمل؛ از آنجایی که در این روش به بی‌ حسی کمتری نیاز است، جراحی نیز با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

بهبود سریع‌تر بیماران بعد از عمل؛ از آنجا که این نوع جراحی غیر تهاجمی است. و زخم و برش عمیقی ایجاد نمی‌‌کند پس زمان بهبودی پس از عمل بینی آن نیز سریع تر خواهد بود.

تورم کمتر؛ در عمل رینوپلاستی بسته از آنجا که پوست همچنان در جای خود قرار دارد میزان تورم بعد از جراحی بسیار کمتر خواهد بود.

حفظ گردش خون در پوست بینی؛ از آنجا که در این روش روی تیغه زیر سپتوم بینی یا همان کلوملا برشی ایجاد نشده، خون همچنان در زیر پوست گردش دارد. و این در نهایت موجب بهبودی سریع‌تر نیز خواهد شد.

معایب رینوپلاستی به روش بسته

عمل بینی از این طریق با سختی بیشتری برای جراح همراه است؛ زیرا او به خوبی نمی‌تواند به اسکلت و ساختار بینی دسترسی داشته باشد. همین امر موجب می شود تا تشخیص فرم بینی برای پزشکان دکترلند مشکل شود.

جراحی بینی به روش باز

عمل جراحی باز بینی برای افرادی مناسب است که نیاز به تغییرات اساسی در ساختار بینی خود دارند.

در این روش جراح برش‌هایی در پوست تیغه زیر سپتوم بینی (که بین سوراخ‌های بینی قرار دارند) ایجاد می‌کند. بعد پوست برداشته می‌شود تا داخل حفره بینی مشخص شود.

با اینکار، تغییر شکل لازم توسط پزشک انجام می‌شود. بعضا جراح‌ها بسته مهارت‌شان، جراحی بینی باز را به عنوان روش اصلی جراحی انتخاب می‌کنند. چون نتیجه آن را موفق‌تر و رضایت‌بخش‌تر می‌دانند.

عمل جراحی بینی شیراز به روش  باز برای بیمارانی که مشکلات زیر را دارند، بیشتر توصیه می‌شود:

 • ناهنجاری‌های ژنتیکی و ساختاری در بینی مانند شکاف کام
 • بدشکلی‌های ایجادشده در بینی به دلیل ضربه شدید یا تصادف
 • نارضایتی از ظاهر بینی پس از جراحی بینی قبلی

پس از انجام جراح بینی باز توسط جراح کلوملا بخیه شده، و برای تثبیت و حفظ شکل بینی به آن چسب می‌زند.

مزایای عمل بینی شیراز به روش باز

در این روش پزشک بهتر می‌تواند ساختار بینی را برای ایجاد تغییر مدنظر مشاهده کنند. آسان بودن جراحی هم یکی دیگر از مزیت‌های این روش است. جراح به راحتی می‌تواند بینی بیمار را فرم دهد، و آن را به شکل دلخواه در بیاورد.

معایب رینوپلاستی به روش باز

این عمل بینی از طریق رینوپلاستی به روش باز هم معایب خود را دارد. در ادامه چندتا از آن‌ها را می‌بینید:

 • ایجاد زخم‌های بیشتر
 • روند بهبودی طولانی مدت
 • تورم بینی بعد از جراحی

جراحی بینی فیلر از طریق تزریق یا رینوپلاستی فیلر

جراحی بینی فیلر کمتر رایج است. این نوع جراحی توسط متخصصین پوست، جراحان زیبایی، دستیاران پزشک و همچنین جراحان پلاستیک عمومی انجام شود. هیچ برشی چه داخلی و چه خارجی روی بینی بیمار ایجاد نمی شود.

در واقع در این روش از پرکننده تزریقی برای اصلاح نواقص جزئی بینی استفاده می‌شود و با استفاده از آن نمی‌توان تغییرات عمده‌ای را روی بینی فرد ایجاد کرد یا حتی بینی را به مدل خاصی (فانتزی، نیمه فانتزی) تغییر داد.

جراحی بینی فیلر برای کسانی که مایل به حداقل تغییر بینی هستند، گزینه مناسبی است.

جراحی ترمیم بینی

جراحی ترمیم بینی به رینوپلاستی ثانویه نیز معروف است. و برای ترمیم و اصلاح عمل زیبایی بینی در شیراز در بیمارانی است که از نتایج جراحی بینی اولیه ناراضی باشند. یا به دنبال تغییرات بیشتری هستند که در در جراحی بینی اولیه انجام نشده است.

گاهی نیز به دلایل پزشکی ممکن است بعد از جراحی فرد دچار مشکلات تنفسی شود و این دلیل دیگری برای انجام جراحی ترمیم بینی محسوب می‌شود.

مدل های عمل بینی شیراز

بعد از اینکه پزشک مورد نظرِ عمل بینی در شیراز، معاینه و تصویر برداری از بینی را انجام داد. با شما در زمینه انتخاب مدل بینی آن هم متناسب با نوع بینی و ساختار صورت مشورت می‌ کند. که این مدل‌ های جراحی بینی شیراز عبارت است از؛

بینی طبیعی

1. عمل بینی طبیعی

یکی از رایج‌ترین انواع مدل جراحی عمل بینی شیراز، نوع طبیعی است که با هدف بهبود مشکلات تنفسی و ایجاد تقارن با اجزا و اسکلت صورت انجام می‌شود. بنابراین شاهد طبیعی‌ترین حالت بینی هستیم. اشخاصی که خواهان این فرم رینوپلاستی هستند، می‌خواهند تغییرات مشهودی در چهره‌شان ایجاد نشود.

بینی عروسکی

2. مدل عمل بینی فانتزی (عروسکی)

 از دیگر مدل های عمل بینی شیراز فانتزی یا به اصطلاح عروسکی است. این نوع جراحی مختص افرادی است که بینی استخوانی دارند. البته این به این معنی نیست که بینی های گوشتی نمی توانند این مدل عمل بینی را انجام دهند؛ اما به دلیل ضخامت پوست به نتیجه دلخواه وصد در صدی نمی رسند.

در این نوع جراحی تمرکز بیشتر روی نوک بینی است. و در حالت نیم رخ زاویه بینی به شکل سربالا یا به نوعی فرانسوی می شود. از معایب این نوع جراحی برای برخی افراد کوچک شدن بیش از اندازه سوراخ بینی است. مشکلات تنفسی و ضعف بویایی به همراه دارد. در نتیجه در انتخاب دکتر جراح بینی زبردست دقت لازم باید مبسوط شود.

بینی نیمه فانتزی

3. جراحی بینی نیمه فانتزی

و اما مدل دیگر از عمل بینی در شیراز، تلفیق طبیعی و فانتزی که به نیمه فانتزی معروف است. این مدل مناسب افرادی است که نه شوری مدل فانتزی را می پسندند! نه حالت طبیعی را. و به نوعی خواهان یک حالت بینابینی هستند. در مدل نیمه فانتزی (سِمی فنسی) خبری از قوس و سربالایی شدید مانند مدل فانتزی نیست. و به صورت کلی همۀ تغییرات به اندازۀ خیلی کم و متناسب به شرح زیر انجام می شود؛
• دارای تیغۀ نازک
• سوراخ های بینی کوچک
• نوک بینی کمی سربالا با قوس متناسب

جراحی بینی سه بعدی / عمل بینی با قالب کنترلی

با توجه به پیشرفت های گسترده ای که در عمل بینی شیراز صورت گرفته است. به راحتی می توان طراحی سه بعدی بینی را در مطب دکتر در جلسه مشاوره مشاهده کرد. جراحی بینی با طراحی سه بعدی مزیت بسیاری هم برای جراح و هم بیمار دارد.


از مزیت های آن برای پزشک ارزیابی دقیق میزان برش قسمت های اضافی است. برای بیمار هم این است که می تواند قبل از عمل طرح تقریبی بینی خود را مشاهده کند. و خواسته های خود را از طرح ذهنی اش با دکتر در میان بگذارد.

با استفاده از اسکنرهای سه بعدی تصویر چهره فرد با کیفیت بالایی اسکن شده و در هنگام مشاوره با جراح، فرد می تواند قبل از جراحی از طریق تصاویر ایجاد شده روی صفحه مانیتور تغییراتی که بعد از جراحی پزشک روی صورت او ایجاد خواهد کرد را ببیند و تصمیم گیری درستی برای نوع جراحی داشته باشد.

پس از آن که فرد نوع تغییرات و نوع مدلی را که انتخاب کرده، تایید کرد. آنالیز چهره توسط افراد متخصص انجام می شود و بر اساس فرم ایده آل و تایید شده بینی، قالب های کنترلی زیر نظر پزشک تولید می‌شوند.

نکته مهم این است که هر قالب با توجه به آناتومی و آنالیز بینی فرد ساخته می شود، بنابراین قالب کنترلی کاملا منحصر به فرد و شخصی است.

جراحی بینی
هزینه عمل بینی شیراز

هزینه یکی از مهم ترین دغدغۀ افراد برای عمل بینی در شیراز است. و در انتخاب جراح بینی شیراز تاثیر بسزایی دارد. فاکتورهای بسیاری در قیمت‌گذاری هر دکتر نقش دارد. آن هم مربوط به نوع بینی فرد است. به طور کلی هزینه عمل بینی در شیراز چیزی حدود 18 میلیون تا 50 میلیون است. که همین قیمت هم بسته به شرایط متقاضیان دستخوش تغیر است.

با این حال شما می‌توانید برای دریافت قیمت دقیق، در جلسه مشاوره با هر پزشک انتخابیِ دکترلند از هزینۀ دقیق مطلع شوید. در لیست زیر هزینۀ پزشکان حاذق جراحی بینی در شیراز را آورده‌ایم.

بهترین جراحان بینی در شیراز

هر زیباجویی علاوه بر اینکه خواهان زیبایی است، مهارت دکتر هم برایش اهمیت دارد. چون عمل بینی از جراحی‌هایی است که تجربه و تخصص در آن حرف اول را می‌زند. البته این نکته را فراموش نکنید؛ بیشتر پزشک‌ها در یک سبک جراحی مهارت دارند و نمی‌توان توقع داشت که پزشکی بتواند در انواع سبک‌ها بهترین باشد. پس اگر با عنوان بهترین در همه سبک‌ها مواجه شده‌اید، در انتخاب‌تان تجدید نظر کنید.

برای انتخاب پزشک مناسب عمل بینی در شیراز به صفحه معرفی بهترین جراحان بینی شیراز مراجعه کنید، تا با سبک و سیاق دلخواه‌تان با توجه به پزشک معرفی شده انتخاب بهتری داشته باشید.

مراحل عمل بینی در شیراز

مراحل جراحی بینی

بعد از گرفتن تصمیم قطعی و درست، می‌رسیم به مرحله‌ی حیاتیِ انتخاب بهترین جراح بینی تا مطمئن شویم نتیجه همانی می‌شود که می‌خواهیم. فرد با مشاوره حضوری با بهترین جراح عمل زیبایی بینی در شیراز انتظارش را می‌گوید. و متخصص با توجه به نوع و ساختار بینی دیدگاه کلی از نتیجه و مراحل آن به فرد خواهد داد.

مراحل عمل بینی شیراز به شکل زیر است:

 1. اولین و مهمترین گام برای عمل بینی شیراز انتخاب یک جراح خوب و مجرب است، چون جراح بینی تاثیر چشمگیری در نتیجه رینوپلاستی دارد.
 2. انجام اقدامات قبل از عمل زیبایی بینی در شیراز که شامل آزمایشات قبل از عمل و اقدامات لازم برای شب قبل از عمل می‌شود.
 3. مرحله سوم قبل از رفتن به اتاق عمل است. فرد روز عمل با یک همراه وارد مطب می‌شود. سپس اقدامات لازم مانند بیهوشی توسط پرستار انجام می‌شود.
 4. حالا وقت جراحی در اتاق عمل است. بعد از بیهوشی بیمار جراح با توجه به ایرادات موجود در بینی و انتظارات بیمار از عمل زیبایی بینی یکی از روش‌های جراحی باز یا بسته را انتخاب می‌کند. و پس از آن تغییرات را روی بینی بیمار اعمال می‌کند. پس از جراحی، فرد بعد از 4 الی 6 ساعت اگر وضعت نرمالی داشت، مرخص می‌شود.

پیش از جراحی بینی در شیراز باید چه کرد؟

قبل و بعد از عمل بینی در شیراز مراقبت‌هایی لازم است که فرد باید به آن‌ها توجه کند. تا دوره بهبودی بهتری داشته باشد. اینجا نکاتی که باید قبل از عمل بینی رعایت شود را می‌بینید:

 1. دو هفته قبل از عمل نباید از آسپرین استفاده کنید.
 2. دخانیات و نیکوتین موجب تنگ شدن رگ‌های خونی می‌شودر، و موجب اختلال گردش خون می‌شود. حداقل ۲ هفته قبل از عمل بینی از استفاده آن اجتناب کنید.
 3. ۸ ساعت قبل از عمل، از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید.
 4. نوشیدن آب کافی روز قبل از عمل.
 5. شب قبل از عمل دوش بگیرید.
 6. پاک کردن لاک ناخن.
 7. همراه نداشتن هیچ‌گونه زیورآلات.
 8. خودداری از خوردن و آشامیدن در روز عمل.
 9. همرا داشتن آزمایش و مدارک پزشکی خود.

مراقبت های پس از عمل بینی شیراز چیست؟

حالا ببینیم پس از عمل بینی باید چه کرد:

 1. بهترین زمان برای حمام کردن بعد از عمل بینی را حتما از پزشک خود سوال کنید.
 2. استفاده از کمپرس سرد حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از عمل برای اطراف بینی و زیر چشم
 3. تا ۲۴ ساعت از مایعات و غذاهای میکس شده و نرم استفاده کنید.
 4. بعد از عمل بینی در شیراز، در روزهای اول با هواپیما سفر نکنید.
 5. با دهان باز عطسه و یا سرفه کنید تا به بینی فشاری وارد نشود.
 6. از فین کردن و فشار به بینی بپرهیزید چون ممکن است سبب خونریزی شود.
 7. از خندیدن و حرف زدن زیاد در هفته‌های اول خودداری نمایید.
 8. از خوردن نمک خودداری کنید.
 9. از خوراکی‌هایی که برای کاهش تورم صورت مفید است غافل نشوید، مثلا آب آناناس، آلوئه ورا و کرفس.
 10. هنگام استراحت و خواب چند بالش زیر سرتان بگذارید.
 11. از مسواک نرم استفاده کنید.
 12. تا دو ماه نباید از عینک طبی یا آفتابی استفاده شود.
 13. تا چند هفته اول بعد از عمل بینی شیراز از پایین انداختن سر، بلند کردن اجسام سنگین، و فعالیت‌های شدید ورزشی خودداری کنید.
 14. کاهش تورم و چسبیدن پوست بینی بر اسکلت زمان‌بر است. بنابراین تورم در دوطرف بینی شما قطعا متفاوت خواهد بود.
 15. چسب زدن برای کاهش تورم و چسبیدن پوست بینی به اسکلت است پس به مدل چسب زدن بینی دقت کنید.

عمل بینی چقدر طول می کشد؟

مدت زمان عمل بینی شیراز به عوامل زیر بستگی دارد؛

 • نوع بینی: رینوپلاستی بینی‌های گوشتی بیشتر از بینی‌های غضروفی زمان می‌برد. بینی‌هایی که غضروف‌های ضعیف دارند و به پپیوندهای غضروفی احتیاج دارند، جراحی‌شان بیشتر طول می‌کشد.
 • نوع جراحی: اینکه جراحی با روش باز انجام م‌ شود یا روش بسته، و همینطور سابقه جراحی قبلی بیمار، تایم جراحی متفاوت خواهد بود.
 • سابقه جراحی: اینکه جراحی قبلی توسط جراح دیگری انجام شده باشد یا جراح فعلی همگی از عواملی هستند که روی مدت زمان انجام جراحی تاثیر دارند.
 • مهارت جراح: مشخصا هرچه جراح بینی ماهرتر باشد، در زمان کمتری می‌تواند بینی را جراحی کند.

عمل بینی با بی حسی انجام می شود یا بیهوشی؟

عمل جراحی بینی شیراز به دو روش عمده انجام می شود:

 • بیهوشی عمومی، بیمار هوشیاری خود را کاملا از دست می دهد.
 • بیحسی موضعی همراه با داروی خواب آور وریدی، که بیمار بی حس و خواب آلوده می شود.

سوالات متداول

در حال حاضر جراحی زیبایی بینی با لیزر امکان پذیر نیست، و لیزر اصولا کاربردی در این عمل ها ندارد. این عبارت جذاب بیشتر کاربردِ تبلیغاتی دارد. البته به طور کلی برش های جراحی را با لیزر می توان انجام داد. اما چون برش های راینوپلاستی کوچک اند، باز هم از لیزر استفاده نمی شود.

انتخاب یک پزشک ماهر از اصلی ترین چالش های جراحی بینی است. تیم مشاوره زیبایی دکترلند بهترین و جراحان را با نازل ترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد. 

مشاوره تخصصی و رایگان، طراحی عکس قبل و بعد از عمل، ویزیت نیم بها، نوبت دهی سریع معاینه و عمل، تخفیف ویژه در آزمایش ها و عکسبرداری ها، امکان اقامت برای افراد ساکن شهرستان، شرایط اقساطی و پک هدیه از جمله خدمات اختصاصی تیم «دکترلند» برای زیبا جویان است.

به زودی با شما تماس می‌گیریم!

برای دریافت مشاوره پر کردن فرم الزامی است

فقط در صورت وجود خطا در تکمیل فرم با ما تماس بگیرید

به زودی با شما تماس می‌گیریم!