عمل بینی در زنجان | همه نکاتی که قبل از عمل باید بدانید

در این مقاله همه نکاتی که برای عمل بینی در زنجان به آن‌ها نیاز دارید را شرح خواهیم داد. شما با اطلاعاتی مانند نمونه کارها، هزینه عمل جراحی بینی در زنجان و پرداخت اقساطی آن، بهترین جراحان بینی، روش‌های عمل، سبک‌های متفاوت، اقدامات لازم قبل و بعد از عمل، انواع عوارض و چگونگی کاهش آن آشنا می‌شوید.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی در زنجان

جراحی بینی در زنجان یا هر شهر و کشور دیگری نکات و مراحل یکسانی دارد و همه زیبا جویان در ابتدای مسیر سؤالاتی مشابه شما دارند؛ بنابراین اگر شما نیز در مورد هزینه، انتخاب جراح، نمونه کارها و… ابهاماتی دارید، اصلاً نگران نباشید؛ زیرا این موضوع کاملاً طبیعی است.

به همین دلیل قصد داریم به صورت فشرده و کامل تمام دغدغه‌های شما را برطرف کنیم. از طرفی شما می‌توانید به صورت آنلاین و رایگان نیز با کارشناسان ما مشورت و پاسخ تمام سؤالاتتان را برطرف کنید.

تصاویر قبل و بعد زیبا جویان عمل بینی در زنجان

نمونه کارهای پزشکان یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که به شما در انتخاب جراح کمک زیادی می‌کند. با بررسی این تصاویر شما ‎اطلاعات زیادی در مورد نحوه جراحی و مهارت‌ جراح موردنظر دریافت می‌کنید. روزانه صدها زیبا جو بینی‌شان را با کمک و مشاوره‌های تیم دکترلند جراحی می‌کنند. در بخش زیر می‌توانید عکس‌های قبل و بعد تعدادی از آن‌ها را مقایسه کنید.

چقدر هزینه برای عمل بینی در زنجان لازم است؟

معمولاً اولین موضوعی که افراد برای جراحی بینی‌شان در مورد آن نگرانی دارند، هزینه عمل است. باید بدانید عوامل متفاوت زیر به طور مستقیم بر هزینه جراحی بینی شما تأثیر دارند.

 • میزان شهرت و محبوبیت جراح تأثیر زیادی بر هزینه عمل شما دارد.
 • درجه تغییر موردنیاز بینی شما نیز در تعیین این هزینه مؤثر است.
 • روش جراحی باز، بسته و تکنیک‌های جانبی مانند پیوند غضروف هزینه‌های متفاوتی دارند.
 • نوع بیمارستان شما نیز از عوامل مؤثر بر این هزینه است.
 • در برخی از شهرها و مناطق، شما باید قیمت بیشتری پرداخت کنید.
 • نوع بینی و پوست آن نیز از موارد تأثیرگذار در این موضوع هستند.
هزینه های عمل بینی در زنجان

با وجود تمام این موارد شما برای اطلاع از قیمت دقیق، باید یک مشاوره تخصصی دریافت کنید. کارشناسان مجموعه ما تمام موارد بالا را ارزیابی می‌کنند و با توجه به آن‎‌ها قیمت نهایی برای عمل بینی را در اختیارتان قرار می‌دهند.

امکان کاهش هزینه عمل بینی با دکترلند

باتوجه‌به دغدغه بسیاری از افراد از بابت هزینه‌ها، تیم ما چاره‌ای اندیشیده است تا تمام زیبا جویان بدون نگرانی برای عمل خود اقدام کنند. شما با دریافت خدمات فوق‌العاده از ما مانند مشاوره رایگان، ویزیت نیم‌بها، تخفیف در آزمایش‌‌ها، تخفیف در عکس‌برداری‌ها و همچنین پشتیبانی 2ساله رایگان هزینه کمتری برای جراحی خود پرداخت می‌کنید.

حتی اگر فردی توانایی پرداخت تمام هزینه‌های عمل را نداشته باشد نیز با کمک تیم ما می‌تواند با قسط‌بندی، جراحی‌اش را انجام دهد.

کاهش هزینه عمل بینی با دکترلند در زنجان

بهترین دکتر عمل بینی در در زنجان کیست؟

حتماً در اطرافتان افرادی را دیده‌اید که برای عمل بینی خود به شهرهای دیگر می‌روند. به نظرتان دلیل آن‌ها چیست؟ آیا کار عاقلانه‌ای انجام می‌دهند؟ شما باید این واقعیت را بپذیرید که شهرهایی مانند زنجان خیلی در زمینه جراحی‌های زیبایی و مخصوصاً بینی موفق عمل نمی‌کنند.

به همین دلیل شما نیز باید مانند بسیاری از افراد به شهرهای بزرگ‌تری مثل شیراز، اصفهان یا تهران بروید و قید یافتن جراحی بسیار کاربلد و باتجربه را در شهر خودتان بزنید؛ زیرا این کار تنها اتلاف وقت است.

تیم ما نیز در تمام گام‌های این مسیر همراهتان است و حتی محل اسکان را نیز برایتان تهیه می‌کند.

انتخاب بهترین جراح بینی در زنجان با دکترلند

بهترین شهر برای عمل بینی زنجانی‌ها کجاست؟

فرقی نمی‌کند که شما کدام یک از 3 شهر تهران، شیراز یا اصفهان را برای عمل بینی خود انتخاب کنید؛ زیرا در هر صورت تصمیم عاقلانه‌ای گرفته‌اید. همه این شهرها بهترین جراحان بینی و مجهزترین بیمارستان‌ها را دارند و در نتیجه تجربه‌ای راحت‌تر را برای عمل بینی‌تان رقم می‌زنند.

البته باید بدانید انتخاب جراح موردنظر در این شهرها نیز اصول خودش را دارد و باید حتماً در این مورد اطلاعات داشته باشد. در قسمت زیر در این زمینه به شما کمک می‌کنیم.

بهترین شهر برای جراحی زیبایی بینی زنجانی‌ها کجاست؟

یک جراح بینی حرفه‌ای باید چه فاکتورهایی داشته باشد؟

اگر شما ندانید چگونه باید پزشکتان را انتخاب کنید، قطعاً سردرگم می‌شوید و تصمیمی اشتباه می‌گیرید؛ بنابراین حواستان باشد در این مورد تمام فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

 • گواهی و مدرک تخصصی معتبر
 • تجربه بالا در جراحی بینی
 • دارای اخلاق و رفتار عالی و حرفه‌ای
 • راهنمایی صادقانه و شفاف افراد
 • دارای علم ریاضی و زیبایی‌شناسی
 • درک تمام انتظارات و تلاش برای رفع آن‌ها
 • پاسخ دادن به تمام سؤالات شما
 • داشتن تصاویر قبل و بعد زیبا جویان قبلی
 • دارای کارکنان دلسوز و کاربلد
ویژگی های بهترین جراح دماغ در زنجان

با توجه به تمام این موارد حتماً درک می‎‌کنید که یافتن یک پزشک کامل چقدر سخت و زمان‌بر است. خوشبختانه تیم ما در این زمینه نیز کار شما را راحت کرده و با ارزیابی‌های زیاد، بهترین جراحان بینی را یافته است. در بخش زیر با برخی از جراحان مورد قبول ما آشنا می‌شوید.

1.    دکتر نصیر سعیدی

دکتر نصیری در جراحی انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی باتجربه و ماهر است و از بین تمام سبک‌ها در مدل‌های طبیعی و نیمه فانتزی بیشترین رضایت را دارد. در زیر بخشی از نمونه کارهای او را می‌بینید.

نمونه کارهای عمل بینی دکتر نصیر سعیدی

2.    دکتر غزال نوروزی

اگر معیارهای بالایی برای انتخاب جراح بینی خود دارید، بدون شک دکتر نوروزی تمام انتظاراتتان را برآورده می‌کند. در ادامه تعدادی از تصاویر قبل و بعد او را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

نمونه کارهای دکتر غزال نوروزی

3.    دکتر محمد علی اسدی

دکتر اسدی با هنر و تخصص بالای خودش، بینی شما را به بهترین سبک‌ها عمل و هارمونی زیبایی را در چهره‌تان ایجاد می‌کند. در قسمت زیر بخشی از هنرهای او را مشاهده می‌کنید.

نمونه کارهای عمل بینی دکتر محمدعلی اسدی

4.    دکتر علی اصغر نریمانی

اگر دوست دارید بینی‌تان را با جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا جراحی کنید، دکتر نریمانی انتخاب عاقلانه‌ای است. او دقیقاً سبک موردنظر شما را برایتان به وجود می‌آورد. در ادامه نتایج تعدادی از عمل‌های او را می‌بینید.

نمونه کارهای دکتر علی اصغر نریمانی

5.    دکتر حبیب سهرابی

دکتر سهرابی جزو برترین و حرفه‌ای‌ترین جراحان ایران است و در کار خودش حرف اول را می‌زند. با مشاهده تصاویر زیر تا حدودی با سبک جراحی او آشنا می‌شوید.

نمونه کارهای دکتر حبیب سهرابی

حال که تعدادی از بهترین جراحان بینی را شناختید باید بدانید دریافت نوبت ویزیت و حتی عمل بسیار سخت و زمان‌بر است؛ کارشناسان ما در دکترلند به شما کمک می‌کنند که به صورت فوری نوبت ویزیت و معاینه را دریافت کنید.

بهترین روش‌ها برای عمل بینی در زنجان

برخلاف تصور خیلی از افراد، جراحی بینی تنها به یک روش انجام نمی‌شود و تکنیک‌های متفاوتی برای تغییر ظاهر بینی وجود دارند. در ادامه این موارد را شرح می‌دهیم.

عمل بینی با تکنیک باز

در این تکنیک، پوست بینی شما از غضروف و استخوان جدا می‌شود و همین موضوع مدیریت و کنترل زیاد و دقیقی

 به جراحتان می‌دهد. به همین دلیل تمام مشکلات ظاهری و عملکردی بینی در آن برطرف می‌شوند.

عمل جراحی به روش بسته در زنجان

روش بسته جراحی بینی

در تکنیک بسته دیگر نیازی به باز شدن ساختار کل بینی نیست و جراح شما تمام تغییرات را از سمت سوراخ‌های بینی انجام می‌دهد. البته این روش برای تغییرات جزئی مناسب است.

رینوپلاستی دماغ به سبک طبیعی به روش بسته در زنجان

 عمل بینی با لیزر

در این روش نیز پزشک شما در صورت دسترسی به دستگاه لیزر مخصوص، برش‌های بینی را خیلی راحت‌تر و ظریف‌تر به وجود می‌آورد.

تغییر فرم بینی با پلاسما جت

پلاسما جت دستگاه خاصی دارد که چربی و غضروف بینی‌تان را می‌سوزاند و همین موضوع تا حدودی فرم بینی‌ را تغییر و سایز آن را کاهش می‌دهد.

کاهش سایز دماغ با پلاسما جت در زنجان

تزریق فیلر به بینی‌

تزریق فیلر به قسمت‌های مختلفی از بینی، به طور موقتی فرم آن را تغییر می‌دهد و برخی از مشکلات ظاهری آن را کم‌رنگ می‌کند.

تغییر و فرم دهی بینی با تزریق فیلر در زنجان

لیفت بینی با نخ مخصوص

اگر بینی روبه‌پایین و افتاده‌ای دارید، لیفت بینی با نخ روش درمانی خوبی برای شماست. در این تکنیک پزشک با نخ مخصوص به بینی‌تان فرم می‌دهد.

لیفت بینی با نخ برای رفع افتادگی دماغ در زنجان

اگر دوست دارید بدانید کدام یک از این روش‌ها برای شما مناسب است، باید حتماً مشاوره و معاینه شوید. اما به طور کلی باید بدانید جراحی بینی باز و بسته از گزینه‌های دیگر مناسب‌تر هستند؛ زیرا به شکل دائمی و به طور کامل تمام مشکلات زیبایی و همچنین عملکردی آن را رفع می‌کنند.

بررسی ویژگی‌های انواع بینی گوشتی و استخوانی

به طور کلی بینی شما در یکی از دو دسته استخوانی یا گوشتی قرار می‌گیرد. در قسمت زیر با ویژگی‌های هر یک از آن‌ها آشنا می‌شوید.

ویژگی‌های بینی استخوانی

این نوع بینی پوست نازک، غضروف و استخوان محکم و در بیشتر موارد قوز دارد. به دلیل وجود این ویژگی‌ها از نظر پزشکان بینی‌های گوشتی برای جراحی و ایجاد تغییرات بسیار مناسب هستند.

قبل و بعد جرحی دماغ استخوانی زنانه در زنجان

بینی گوشتی و خصوصیات آن

بینی گوشتی دقیقاً نقطه مقابل بینی استخوانی است و خصوصیاتی مانند پوست ضخیم، ساختار سست و همچنین بافت‌های چربی زیاد دارد. همین ویژگی‌ها نیز آن را به یکی از سرسخت‌ترین بینی‌ها برای جراحی تبدیل کرده است.

باید بدانید گاهی اوقات ساختار بینی شما (مخصوصاً در نوع گوشتی) برای ایجاد برخی از تغییرات و سبک‌ها مناسب نیست و هر بینی سبک خاصی پس از جراحی به خودش می‌گیرد. در زیر بیشتر در مورد این سبک‌ها توضیح می‌دهیم.

قبل و بعد رینوپلاستی گوشتی مدل طبیعی به روش باز در زنجان

چه سبکی برای عمل جراحی بینی مناسب‌تر است>

فرم و سبک بینی برای هر شخص، خاص و متفاوت است و باید با توجه به موارد متفاوتی مانند فرم چهره و اعضای دیگر صورت تعیین شود. به طور کلی شما باید از بین 3 سبک زیر یکی را برای خود انتخاب کنید.

سبک طبیعی مناسب برای تمام چهره‌ها

در این سبک تغییراتی بسیار طبیعی در ظاهر بینی شما ایجاد می‌شوند و از طرفی همه ایرادات آن نیز از بین می‌روند.

کوچک کردن بینی به سبک طبیعی دکتر بهرام مقدم فرد

 سبک فانتزی یا عروسکی با ظاهری مصنوعی

با انتخاب این سبک شما در نهایت بینی عروسکی، کوچک، سربالا و با انحنای زیاد تحویل خواهید گرفت! حواستان باشد این مدل بینی برای هر چهره‌ای مناسب نیست و باید حتماً مشاوره شوید.

نمونه قبل و بعد جراحی بینی سبک فانتزی در زنجان

سبک نیمه فانتزی مدل حد وسط بینی

مدل نیمه فانتزی تقریباً میانه و در حد وسط دو سبک فانتزی و طبیعی قرار داد. یعنی تغییرات ایجاد شده در آن مشهود هستند؛ اما در آن‌ها زیاده‌روی نشده است.

عمل جراحی بینی مدل نیمه فانتزی در زنجان

از کجا بفهمیم برای عمل بینی در زنجان مناسب هستیم؟

در ابتدا برای این جراحی شما علاوه بر داشتن سن مناسب، باید هم از نظر روحی و هم جسمی در شرایط ایده‌آلی باشید. افرادی که مشکلات قلبی یا دیابتی دارند اصلاً گزینه مناسبی برای این عمل به شمار نمی‌روند.

علاوه بر این شما باید حتماً تمام خواسته‌هایتان از نتیجه نهایی عمل را به پزشکتان بگویید و همچنین انتظار منطقی از آن داشته باشید. برای مثال گاهی اوقات جراحی بینی شما به یک سبک خاص ممکن نیست!

به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای اطمینان یک ویزیت تخصصی از مشاوران ما دریافت کنید. برای این کار شما به صورت آنلاین عکس باکیفیتی از بینی‌تان را برای ما می‌فرستید و به صورت آنلاین و رایگان ویزیت می‌شوید. علاوه بر این ما بهترین سبک متناسب با چهره‌تان را نیز به شما اطلاع می‌دهیم.

چه افرادی برای جراحی بینی در زنجان مناسب هستند؟

اقدامات ضروری برای بهبودی سریع‌تر بعد از عمل

هر چقدر شما نکات مراقبتی این بخش را رعایت کنید، خیلی سریع‌تر بهبود می‌یابید.

نکات لازم قبل از رینوپلاستی در زنجان

بخشی از اقدامات ضروری عمل بینی شما از 2_3 هفته قبل از جراحی شروع می‌شوند که در زیر آن‌ها را می‌بینید:

 • جراح حرفه‌ای و متناسب با نوع بینی و سبک دلخواهتان را انتخاب کنید.
 • از افراد متخصص مشاوره دریافت کنید.
 • الکل، سیگار و قلیان را از 2 هفته قبل مصرف نکنید.
 • قرص آسپرین یا هر داروی رقیق‌کننده‌ای را مصرف نکنید.
 • رژیم غذایی مقوی داشته باشید.
 • همه آزمایش‌ها و مدارک لازم را در اختیار پزشک قرار دهید.
 • تمام انتظاراتتان را به جراح خود بگویید.
 • 8 ساعت قبل از عمل نوشیدنی و غذا نخورید.
 • حتماً شب قبل استحمام کنید.
نکات لازم برای قبل از رینوپلاستی در زنجان

کارهای لازم برای بعد از عمل دماغ در زنجان

بیشترین کاری که شما باید برای بهبودی خود انجام دهید، مربوط به پس از جراحی است؛ مانند:

 • نحوه صحیح خوابیدن را یاد بگیرید و سرتان را بالا قرار دهید.
 • غذاهای پر از ادویه، شور و تند برایتان مضر هستند.
 • بینی‌تان را بر اساس توصیه پزشک شستشو دهید.
 • مایعات زیاد بنوشید.
 • خیلی آرام اما منظم پیاده‌روی کنید.
 • کمپرس آب سرد روی گونه‌هایتان بگذارید.
 • داروها و پمادهایتان را سر ساعت مصرف کنید.
 • غذاهای سفت نخورید.
 • تا چند روز نباید دوش بگیرید.
 • به بینی و آتل آن دست نزنید.
 • سرتان را روبه‌پایین نگیرید.
 • هیچ وسیله‌ای را جابه‌جا نکنید.
 • به جز داروهای خودتان هیچ قرص دیگری مصرف نکنید.
 • در زمان‌های مشخص شده به جراحتان مراجعه کنید.
اقدامات ضروری برای بعد از عمل دماغ در زنجان

توجه به این موارد تا حد زیادی عوارض عمل بینی شما را کاهش می‌دهد؛ اما در هر صورت شما قبل از عمل باید از خطرات و عوارض آن نیز اطلاع داشته باشید.

عمل بینی چه خطرات و عوارضی را به همراه دارد؟

قطعاً این جراحی تهاجمی عوارض متفاوتی دارد؛ اما باید بدانید در موارد بسیار کمی این عوارض غیر عادی و اذیت کننده می‌شوند. در زیر با عوارض خفیف و شدید این جراحی آشنا می‌شوید.

 • احساس درد در روز اول
 • کبودی چشم و گونه‌ها
 • خونریزی خفیف
 • ورم اولیه و ثانویه
 • سرگیجه و سردرد
 • عوارض بیهوشی
 • کاهش حس بویایی
 • عفونت بینی
 • اختلالات تنفسی
 • ایجاد مشکلات زیبایی
 • ماندن جای برش و بخیه‌ها
خطرات و عوارض جراحی دماغ در زنجان

با وجود تمام این خطرات جراحی بینی کمی ترسناک به نظر می‌رسد؛ اما به نظرتان چرا روزانه هزاران نفر برای آن اقدام می‌کنند؟ روش‌های متفاوتی برای پیشگیری از این موارد وجود دارند که در زیر برایتان توضیح می‌دهیم.

آیا راهی برای کاهش خطرات عمل بینی در زنجان وجود دارد؟

قطعاً بله! با رعایت تمام موارد زیر شما دیگر نگرانی از بابت جراحی بینی خود نخواهید داشت.

 1. در ابتدا باید بدانید جراحی بینی در زنجان به خودی خود ریسک به حساب می‌آید؛ زیرا بیمارستان مجهز و همچنین جراحان باتجربه زیادی ندارد. به همین در قدم اول اقدامات مراجعه به شهرهای بزرگ‌تر را برای عمل بینی خود فراهم کنید.
 2.  در این مرحله نوبت به انتخاب جراح می‌رسد. یک جراح بی‌تجربه بدترین خطر برای شماست؛ بنابراین با کمک مشاوران ما مناسب‎ترین جراح را با توجه به شرایط خود پیدا کنید.
 3. قبل و بعد از عمل تمام مشاوره‌ها را دریافت و همه نکات مراقبتی را نیز رعایت کنید.
 4. بعد از جراحی حتماً در زمان‌های مختلف برای چکاپ به جراحتان مراجعه کنید. از طرفی باید بدانید مشاوران تیم ما تا 2 سال پس از عمل پیگیر وضعیتتان هستند و به صورت کاملاً رایگان شما را پشتیبانی می‌کنند.
کاهش خطرات رینوپلاستی در زنجان با دکترلند

نکات پایانی در مورد عمل زیبایی بینی در زنجان

در این مقاله تمام نکات و اطلاعات ضروری در مورد جراحی زیبایی بینی در زنجان را در اختیارتان قرار دادیم. این دیگر تصمیم شماست که این موارد را جدی بگیرید یا نه؛ اما باید بدانید در صورت عدم رعایت آن‌ها، هیچ‌کس جز شما مقصر اشتباهات پیش آمده نیست!

برای این کار از تیم ما نیز می‌توانید کمک بگیرید و خیلی راحت و سریع تمام روند عملتان را طی کنید. حواستان باشد فریب تیم‌های بی‌تجربه را در این زمینه نخورید؛ مجموعه دکترلند بسیار مطمئن و دارای نماد اعتماد الکترونیکی است.

 تمام سؤالات خود را از کارشناسان ما بپرسید و نظرات خود را در بخش زیر بنویسید. این مقاله را نیز برای تمام زیبا جویان زنجانی اطرافتان بفرستید.

سؤالات متداول

جراحی بینی در زنجان به طور تقریبی به چقدر هزینه نیاز دارد؟

همان‌طور که گفتیم عوامل زیادی در تعیین این هزینه نقش دارند؛ اما به طور تقریبی شما با کمک تیم دکترلند با هزینه بین 25_50 میلیون تومان بینی خود را جراحی خواهید کرد.

کدام جراح برای عمل بینی در زنجان مناسب‌تر است؟

برای دریافت پاسخ این سؤال شما باید حتماً مشاوره شوید. کارشناسان ما تمام شرایط شما را ارزیابی می‎‌کنند و پاسخ این سؤال را نیز در اختیارتان قرار می‌دهند.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!