درباره ما تنها تیم مشاوره تخصصی دکترلند

صورت طبیعی و دست‌نخورده هر فرد از هرچیزی بهتر است”. شما هم این ادعا را شنیده‌اید، نه؟ خب، ما هم مثل شما اعتقاد خاصی به این حکم عجیب نداریم! این صورت شماست، و حسی که به آن دارید از همه‌چیز مهم‌تر است.

اما دیگر احتیاجی نیست خودتان در لیست‌های بالابلند متخصصان گوش و حلق و بینی، فک و صورت، جراحان زیبایی و پلاستیک و سایر متخصصان دنبال پزشکی باشید که بتواند بینی‌تان را همان‌طور شکل دهد که می‌خواهید و بهتر به شما می‌آید. آن هم در شیراز! قطب پزشکیِ زیبایی در جنوب کشور که هرجا را نگاه کنید، حداقل چند متخصص خبره را می‌بینید.

همین دغدغه بهانه تولد «شرکت سرزمین پزشکان ایرانیان» با کد ثبت 57910، یا خودمانی‌تر، «دکترلند» شد. ما یک تیم تخصصی مشاوره زیبایی در شیراز هستیم که دردسرهای تحقیق و بررسی و مقایسه پزشکان حوزه جراحی بینی را از دوش شما برمی‌داریم. دکترلند، اولین و تنهاترین نیست اما ما همیشه در تلاش هستیم تا اولین و بهترین خدمات را به زیباجویان عزیز ارائه دهیم. 

ما با ده ها عضو فعال مستقیم و غیر مستقیم و کادری مجرب همکاری می‌کنیم، و تا امروز بیشتر از 2000 مشاوره موفق در کارنامه‌مان داریم. همکاری ما با متخصص‌هایی آغاز شده و ادامه دارد که درصد رضایت از آنها بالاست؛ پزشکانی که نمونه‌کارهای موفق‌شان هم همین موضوع را نشان می‌دهد.
برای رفاه حال مشتریان‌مان (نه فقط در شهر راز)، چنین امتیازاتی را به آنها ارائه می‌کنیم:

برترین پزشکان در دکترلند

پزشکان بسیار ماهر و زبردستی در مجموعه مشاوره زیبایی دکترلند فعالیت می کنند. ما مفتخریم با ایجاد پل ارتباطی میان این جرحان زبر دست و زیباجویان خدمات بسیار مختلفی را به آن ها ارائه دهیم. یکی از مهمترین مواردی که پیش از عمل بینی شیراز مهم و مورد بررسی است، انتخاب یک پزشک ماهر است. از این رو ما افتخار داریم با پزشکان معروف و محبوب شیرای همچون دکتر آرش سبحان منش، دکتر داریوش ساریخانی، دکتر پیام حق پناه، دکتر حامد پوستچی، دکتر محسن روشنی، دکتر مسیح طالع، دکتر دنیا کرمی و بسیاری از پزشکان دیگر همکاری داشته باشیم. 

بینی

مشاوره رایگان قبل و بعد از عمل

دکترلند

خدمات اسکان زیباجویان ساکن شهرستان

پرداخت

پرداخت قسطی هزینه‌های جراحی

جراحی بینی

طراحی عکس قبل و بعد از عمل

دکترلند

ویزیت نیم‌بها و فوری

آزمایشات

تخفیف ویژه برای آزمایش و عکسبرداری

دکترلند

پک هدیه شامل: چسپ و قطره بعد از عمل بروشور مراقبت‌های بعد از عمل هدیه ویژه کارت تخفیف خدمات ژل و بوتاکس ماگ مخصوص زیباجویان «دکترلند»

تیم «دکترلند» اینجاست تا به شما هم برای رسیدن به ظاهر ایده‌آل‌ تان کمک کند. کافیست از طریق راه‌ های درج‌ شده در سایت برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید و بهترین عمل بینی شیراز را تجربه کنید. شما میتوانید با مراجعه به صفحه طراحی بینی همین الان اقدام به طراحی بینی مورد نظر خود کنید. همچنین با پر کردن فرم های موجود، مشاورین ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و برترین خدمات را در اختیارتان قرار خواهند داد. 

به زودی با شما تماس می‌گیریم!