عمل بینی در بندرعباس: نکات ضروری برای جلوگیری از پشیمانی!

در این مطلب از دکترلند اینجا هستیم تا با بررسی نکات مهم در مورد عمل بینی در بندرعباس، به شما کمک کنیم به نتیجه‌ای بهتر و مطمئن‌تر دست پیدا کنید. فرصت خواندن این مقاله را ندارید؟ تماس بگیرید و تلفنی سوالات خود را بپرسید!
راهنمای مطالعه:
عمل بینی در بندر عباس

چهره شما، امضای شماست! و سپردن این امضا به دستان فردی دیگر، مسئولیت بزرگی است. به همین دلیل است که هرگز نباید بدون کسب آگاهی کامل برای عمل زیبایی بینی اقدام کنید. قبل از این که پا به دنیای تغییرات زیبایی بینی بگذارید و برای عمل بینی در بندرعباس اقدام کنید، باید به طور کامل با تمام جنبه‌ها و نکات این مسیر آشنا شوید. در غیر این صورت، ممکن است بعد از جراحی بینی با پشیمانی روبرو شوید.

قبل و بعد از عمل بینی: آشکار شدن زیبایی ذاتی بعد از عمل بینی!

گاهی یک بینی بزرگ یا نافرم، زیبایی ذاتی چهره شما را پنهان می‌کند. بعضی اوقات تنها یک تغییر در بینی کافی است تا کل چهره را تغییر دهد و زیبایی حقیقی آن را نمایان کند. تصاویر زیر که نمونه کارهای جراحان مجموعه دکترلند هستند، نمونه چنین تغییرات شگرفی را به خوبی نشان می‌دهد.

هزینه عمل بینی در بندرعباس + کاهش هزینه‌ها برای داشتن عملی کم‌خرج!

قیمت عمل بینی در قشم، کیش و بندرعباس ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد. عواملی از جمله میزان تخصص و تجربه جراح انتخابی شما، سبک جراحی، مدل فعلی بینی شما، محل انجام عمل و… در تعیین هزینه عمل نقش اساسی دارند.

این موارد اگرچه ممکن است به نظر مبهم برسند، اما با مشاوره با یک متخصص می‌توانید تخمین دقیق‌تری از هزینه‌های جراحی به دست بیاورید. با کلیک بر روی دکمه دریافت مشاوره رایگان، مشاورین دکترلند با بررسی شرایط خاص شما به شما کمک می‌کنند هزینه دقیق عمل برای خودتان را تخمین بزنید. (شرایط خاصی مثل مثل مدل فعلی بینی‌تان، سبک انتخابی‌تان برای عمل، و جراح انتخابی‌تان)

بعلاوه، در صورتی که محدودیت بودجه داشته باشید، مشاورین ما به شما کمک می‌کنند بهترین جراح عمل بینی در بندرعباس در محدوده بودجه‌تان را انتخاب کنید.

هزینه های جراحی بینی در بندر عباس

با دکترلند هزنیه‌های جانبی رو حذف کن! کاهش هزینه عمل بینی در کیش و بندرعباس

جهت کاهش هزینه جراحی بینی در بندرعباس یا کیش و قشم، با ارائه امکانات زیر همراه در دکترلند همراه شما هستیم:

 1. امکان پرداخت نیم بهای هزینه ویزیت جراح انتخابی شما
 2. برخورداری از تخفیف قابل توجه در هزینه عکس برداری‌ها و آزمایشات قبل از عمل (از 500 تا 800 هزار تومان تخفیف)
 3. ارائه مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین جراح در شهر، انتخاب مناسب‌ترین سبک عمل برای صورت شما، و پاسخ به سؤالات شما.
 4. امکان انجام عمل بینی بندرعباس به صورت اقساطی تا سقف 50،000،000.
 5. امکان استفاده از اسکان رایگان برای زیباجویان بندرعباس که قصد انجام عمل بینی در شیراز را دارند.
کم کردن هزینه های عمل زیبایی دماغ در بندر عباس

انتخاب بهترین جراح عمل بینی در کیش و قشم و بندرعباس!

برای سپردن چهره‌مان به دست فرد دیگری، مهم است که حساسیت بسیار به خرج دهیم و به چیزی به‌جز بهترین‌ها کفایت نکنیم. در شهری کوچک مثل بندرعباس یا کیش و قشم، انتخاب جراح ممتاز ممکن است چالش برانگیز باشد. اما با توجه به اهمیت و جدیت این موضوع، سفر به شهرهای بزرگ‌تر مانند اهواز یا شیراز که استانداردهای پزشکی بالاتر و جراحان مشهورتری دارند، تصمیمی مطمئن‌تر است.

از آنجایی که اهواز کمترین فاصله را با بندرعباس دارد، پیشنهاد ما به زیباجویان اهواز استفاده از امکان اسکان رایگان دکترلند برای انجام عمل بینی در اهواز است. اطمینان از نتیجه و به هدر نرفتن سرمایه‌ای که خرج می‌کنید، قطعاً ارزش سفری چند ساعته را دارد.

جهت اطلاع شما، در ادامه لیستی از بهترین و باتجربه‌ترین جراحان عمل بینی در اهواز را آورده‌ایم. اما نکته مهم اینجاست که انتخاب بهترین جراح برای هر فرد باید با توجه به مدل فعلی بینی او و سبک عمل مورد علاقه‌اش انجام شود. زیرا معمولاً هر جراح در جراحی یک مدل بینی خاص یا یک سبک خاص مهارت و تخصص بیشتری دارد.

مشاورین ما در تیم تخصصی دکترلند با بررسی مدل فعلی بینی شما و انتظارتان از عمل، مناسب‌ترین جراحان برای شما را معرفی می‌کنند تا با آگاهی بیشتری انتخاب کنید. برای دریافت مشاوره اختصاصی و رایگان، فرم مشاوره را پر کنید و یا با ما تماس بگیرید.

انتخاب بهترین جراح عمل بینی در کیش و قشم و بندرعباس به کمک درکترلند

لیست بهترین پزشکان اهواز: مورد از حرفه‌ای‌ترین‌های ایران

اگرچه متخصصان محترم معرفی شده در این لیست همگی از حرفه‌‌ای ترین جراحان ایران هستند، اما بهترین جراح برای همه افراد یکسان نیست. تیتر بعدی را بخوانید تا با آگاهی کامل ایده‌آل ترین جراح برای خود را انتخاب کنید.

 1. دکتر شعبانی نیا
 2. دکتر خورشیدی فر
 3. دکتر رقیه احمدی
 4. دکتر ارشاد همتی
 5. دکتر حمیدرضا فلاحی
 6. دکتر شهریار خوش رفتار
 7. دکتر عاطفه خالقی
 8. دکتر آنیتا بابادی
 9. دکتر رضا بهادری
 10.  دکتر امید قاسم زاده
 11. دکتر مقداد خانیان
 12. دکتر خشوعی
 13. دکتر محمدعلی حسینی
 14.  دکتر لیلا مشعلی
 15.  دکتر صاحب حسینی نژاد
 16.  دکتر امین علی کناری
 17.  دکتر جلیل پارسا فر
 18.  دکتر مرتضی رضایی
 19.  دکتر ویتا درخشنده
 20. دکتر علی رضا بخشایی کیا
 21. دکتر توکل خانی زاده
 22. دکتر سارا فقهی
 23. دکتر همایون زهتاب
 24. دکتر محمد نائیمی
 25. دکتر مینو مددی
 26. دکتر محمدعلی حسینی
 27. دکتر داریوش خشوعی
 28. دکتر کامران بابایی
 29. دکتر اسما طرفی

نکته حیاتی برای انتخاب بهترین جراح بینی در کیش و قشم و بندرعباس!

هر جراح با توجه به تخصص و تجربه خود ممکن است در جراحی بینی به سبک‌های خاصی عملکرد بهتری داشته باشد. به همین علت است که ما در دکترلند یک پزشک خاص را به عنوان بهترین دکتر عمل بینی در قشم و بندرعباس به همه افراد معرفی نمی‌کنیم.

برای مثال، پزشکی که در جراحی بینی‌های استخوانی سرآمد است، لزوماً بهترین گزینه برای افرادی که بینی گوشتی دارند نیز محسوب نمی‌شود. یا پزشکی که در جراحی به سبک طبیعی مهارت دارد، لزوماً بهترین انتخاب برای متقاضیان عمل بینی به سبک فانتزی نیست.

 بهترین دکتر عمل بینی در بندرعباس برای هر فرد باید به طور اختصاصی با توجه به مدل بینی او و ترجیحات او در مورد عمل بینی، انتخاب شود. تنها در این صورت است که دریافت نتیجه مطمئن از عمل، قابل تضمین خواهد بود. ما در دکترلند با تحقیقات چندین ماهه و شناسایی بهترین جراحان در هر سبک و در هر مدل بینی، برای آگاهی بخشیدن به شما در خدمتتان هستیم.

 مشاورین دکترلند به دقت مدل فعلی بینی شما را بررسی کرده و به سلایقتان در مورد عمل گوش می‌دهند؛ و با توجه به این اطلاعات، بهترین جراحان شهر برای مدل بینی شما و سبک مد نظرتان برای عمل را معرفی می‌کنند تا انتخابی حساب شده داشته باشید.

انتخاب جراح بینی مناسب سبک چهره شما در کیش و قشم و بندرعباس با دکترلند

روش‌های عمل بینی در بندرعباس: انتخاب تکنیک با توجه به نیاز شما!

بعضی از روش‌های عمل بینی نتایج دائمی و برخی نتایج موقت دارند. بعضی از روش‌ها دوره نقاهت طولانی‌تری دارند و برخی کوتاه‌تر. بعلاوه، بعضی از روش‌های عمل بینی برای ایجاد تغییرات خاصی استفاده می‌شوند. با توجه به تغییرات مد نظرتان، روش مناسب عمل بینی در بندرعباس برای خودتان را در ادامه انتخاب کنید:

·       اگر به دنبال تغییرات قابل توجه در بینی هستید…

اگر قصد دارید تغییرات گسترده‌ای را در بینی‌تان به وجود بیاورید، عمل بینی در کیش به روش باز بهترین گزینه برای شماست. در این روش که رایج‌ترین و معمول‌ترین روش عمل بینی است، جراح پوست بینی را می‌شکافد و استخوان بینی را مجدداً بازسازی می‌کند.

 از یک طرف، این روش امکان دسترسی گسترده‌تری به ساختار بینی را به جراح می‌دهد و در نتیجه او قادر خواهد بود که تغییرات گسترده‌تر و دقیق‌تری را در شکل بینی به وجود بیاورد؛ اما از طرف دیگر، باید بدانید که دوره نقاهت این نوع جراحی طولانی‌تر است. یعنی ورم‌ها و کبودی‌ها تا حدود 3 هفته بر روی چهره شما جا خوش می‌کنند!

البته، افرادی که جراحی بینی به روش باز را انجام می‌دهند، بعد از گذشت 1 هفته مانعی برای بازگشت به سر کار خود و انجام فعالیت‌های روزمره شان ندارند.

عمل بینی به روش باز در بندر عباس

·       اگر قصد ایجاد تغییرات جزئی در بینی را دارید…

بعضی از افراد از فرم کلی بینی‌شان راضی هستند و فقط مایل‌اند تغییراتی جزئی را در شکل آن به وجود بیاورند. برای مثال، شاید شما بخواهید قوز بینی‌تان را بردارید یا نوک گوشتی بینی‌تان را کوچک‌تر کنید. برای ایجاد چنین تغییرات جزئی، نیازی به انجام جراحی باز نیست و می‌توان از تکنیک جراحی بسته استفاده کرد.

مزیت جراحی بینی با تکنیک بسته این است که دوره نقاهت کوتاه‌تری دارد. یعنی کبودی‌ها و ورم‌ها بعد از گذشت 1 هفته تقریباً از صورتتان پاک می‌شوند و بینی جدید شما نیز زودتر ظاهر واقعی و زیبای خود را نمایان می‌کند.

نمونه رینوپلاستی به روش بسته در بندر عباس

·       اگر مایل هستید بینی کوچک‌تری داشته باشید…

«لیفت بینی» و «استفاده از دستگاه پلاسما جت» دو روش عالی برای کوچک‌تر کردن بینی به طور موقت هستند؛ که علاوه بر کوچک‌تر  باریک‌تر نشان دادن ظاهر بینی، باعث صاف‌تر به نظر رسیدن آن نیز می‌شوند. ماندگاری نتایج لیفت بینی 2 تا 3 سال و دوام نتایج پلاسما جت بینی 3 تا 5 سال است.

کاهش سایز دماغ با پلاسما جت در بندر عباس

·       اگر مایلید بینی صاف‌تری داشته باشید…

اگر بر روی بینی‌تان برآمدگی دارید، تزریق فیلر بینی روشی عالی برای بخشیدن ظاهری صاف‌تر و متعادل‌تر به بینی شماست. بر خلاف تصور عموم، تزریق فیلر باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن بینی شما نمی‌شود. بلکه ناهماهنگی‌های آن را صاف می‌کند.

البته بعضی از افراد نیز بینی بیش  از حد کوچکی دارند که با چهره‌شان تناسب ندارد؛ در این شرایط، از فیلر بینی برای هماهنگ کردم اندازه بینی با چهره استفاده می‌شود.

فرم دهی بینی با تزریق فیلر در بندر عباس

انتخاب سبک عمل بینی: اشتباه نکن، مناسب چهره‌ات انتخاب کن!

تحقیقات نشان داده است که تطابق مدل بینی با ویژگی‌های چهره فرد، تأثیر شگرفی بر روی نتیجه جراحی بینی دارد. اگر مدل بینی انتخابی شما با خصوصیات چهره تطابق داشته بشد، نتایج جراحی بینی نه تنها زیباتر خواهند بود، بلکه طبیعی‌تر نیز به نظر می‌رسند. برعکس، اگر مدل بینی که انتخاب می‌کنید با خصوصیات چهره‌تان هماهنگ نباشد، نتیجه عمل بر روی صورتتان ناهنجار خواهد بود.

برای جلوگیری از این ناهنجاری‌ها، ما در تیم تخصصی دکترلند امکان استفاده از مشاوره اختصاصی برای انتخاب سبک عمل را رایگان کرده‌ایم. خصوصیات چهره مثل عرض، ارتفاع، شکل صورت و… قابل ارزیابی و اندازه گیری هستند و سبک عمل بینی مناسب صورت شما باید با توجه به این معیارها مشخص شود. مشاورین دکترلند با تسلط به اصول زیبایی شناسی، با توجه به این پارامترها، بهترین سبک عمل و بهترین مدل بینی برای صورت شما را پیشنهاد می‌دهند.

سبک‌های مختلف عمل بینی در بندرعباس که ما به شما در انتخاب بین آن‌ها کمک خواهیم کرد، عبارت‌اند از:

1.    عمل بینی به سبک طبیعی: چهره‌ای ساده و زیبا!

افرادی که این سبک را انتخاب می‌کنند، اصولاً به زیبایی طبیعی اعتقاد دارند. زیرا در سبک عمل بینی طبیعی فقط نقایص مشهود بینی مثل کجی بینی، قوز بینی، یا بیش از حد بلند بودن و بزرگ بودن بینی برطرف می‌شوند. در این سبک خبری از بیش از حد باریک شدن یا سربالا شدن بینی نیست!

سبک عمل بینی طبیعی برای چه چهره‌هایی ایده‌آل است؟

از نظر زیبایی شناسی، همه افراد با هر نوع چهره‌ای می‌توانند این سبک را انتخاب کنند.

نمونه قبل و بعد عمل بینی گوشتی زنانه در بندر عباس

2.    سبک فانتزی در عمل بینی: چهره‌ای ظریف و عروسکی!

در جراحی بینی به سبک فانتزی، جراح بینی شما را کاملاً باریک و سربالا می‌کند و انحنای مشهودی را به آن می‌دهد. شاید فکر کنید که سبک فانتزی چهره را از حالت طبیعی خود خارج می‌کند؛ اما لزوماً این‌طور نیست! اگر ویژگی‌های صورت شما با این مدل بینی متناسب باشد، بینی فانتزی بر روی صورتتان ظاهری بسیار زیبا و هماهنگ خواهد داشت.

 سبک فانتزی برای چه صورت‌هایی مناسب است؟

به طور کلی اگر چهره ظریفی دارید و صورت و بینی‌تان استخوانی است، این سبک عمل برایتان مناسب است. آیا قصد انجام عمل بینی گوشتی در بندرعباس را دارید اما سبک فانتزی را می‌پسندید؟ مانعی نیست؛ اما برای اطمینان از مناسب بودن این سبک برای صورتتان، عکسی از چهره‌تان را در واتس‌اپ دکترلند ارسال کنید و نظر مشاورین را بشنوید.

قبل و بعد رینوپلاستی به سبک فانتزی در بندر عباس

3.    جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی: چهره‌ای متعادل و جذاب!

عده‌ای از افراد هستند که معتقدند کمی انحنا، باریک شدن و سربالا شدن بینی چهره‌شان را جذاب‌تر می‌کند؛ اما در عین حال برایشان مهم است که بینی‌شان بیش از حد باریک یا زیادی قوس دار و سربالا نشود. اگر شما هم از این دسته متقاضیان جراحی بینی در بندرعباس هستید، سبک نیمه فانتزی دقیقاً مناسب شماست.

این سبک مناسب چه صورت‌هایی است؟

اگر چهره‌تان نسبتاً ظریف است و صورتتان چندان پهن یا درشت نیست، عمل بینی به سبک نیمه فانتزی زیبایی خاصی به چهره‌تان خواهد بخشید.

تبدیل دماغ افتاده به نیمه فانتزی دخترانه در بندر عباس

اگرچه در نهایت انتخاب سبک عمل بستگی به سلیقه شما دارد، اما دریافت مشاوره کمک می‌کند تا با آگاهی بیشتری تصمیم نهایی خود را بگیرید.

مراقبت‌های ضروری قبل و بعد از عمل بینی: قدم به قدم تا بهبودی سریع!

اگر مایلید عملی راحت را پشت سر بگذارید، مراقبت‌های زیر را حتما از قبل از جراحی بینی در بندرعباس شروع کنید و تا بعد از آن ادامه دهید:

مراقبت‌های قبل از جراحی بینی: قدم‌هایی برای شروع مسیر زیبایی!

در مسیر شما به سوی زیبایی، این مراقبت‌ها همان پله‌هایی هستند که شما را به نحوی راحت و مستقیم به مقصد می‌رسانند:

1. مشاوره بگیرید!

برای جلوگیری از پشیمانی بعد از عمل، انتخاب سبک جراحی با نظر تخصصی یک کارشناس همیشه انتخاب عاقلانه‌تری است. برای دریافت مشاوره تخصصی جهت انتخاب سبک جراحی مناسب صورت شما و همچنین انتخاب جراح مطمئن و ثابت شده، بر روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید.

دریافت مشاوره رایگان از دکترلند برای عمل بینی در بندر عباس

2. مصرف این داروها را قطع کنید!

اگر داروهای خاصی مثل آسپرین و داروهای استروئیدی را مصرف می‌کنید، با مشورت پزشک 2 هفته قبل از جراحی مصرف آن‌ها را قطع کنید.

عدم مصرف قرص آسپرین قبل از عمل جراحی دماغ در بندر عباس

3. برای دوران نقاهت برنامه ریزی کنید!

برای حفظ آرامش خاطرتان در دوران نقاهت، قبل از عمل بینی در کیش برای موارد زیر برنامه ریزی کنید:

 • دریافت کمک از فرد دیگری به مدت حداقل 3 روز بعد از عمل برای انجام کارهای خانه.
 • دریافت مرخصی یک هفته‌ای از محل کار.
 • انجام خریدهای ضروری برای یک هفته بعد از عمل.
برای دوران نقاهت بعد از رینوپلاستی در بندر عباس برنامه ریزی کنید

4. از نظر ذهنی و روحی آماده شوید!

به دست آوردن درک صحیحی از توقعاتی که می‌توانید از نتیجه عملتان داشته باشید (و همچنین توقعاتی که نباید داشته باشید) به شما کمک می‌کند که با آمادگی ذهنی و روحی بیشتری وارد اتاق عمل شوید. در مشاوره رایگان و آنلاین دکترلند، ما به شما کمک می‌کنیم قبل از عمل تصویر دقیقی از نتیجه عملتان را متصور شوید و با آمادگی فکری بسیار خوبی پا به اتاق عمل بگذارید.

نکات ضروری قبل از جراحی بینی در بندر عباس

مراقبت‌های بعد از عمل بینی: جادوی بهبودی سریع و آسان!

رعایت موارد زیر نه تنها به بهودی سریع و آسان شما کمک می‌کنند، بلکه در زیباتر شدن نتیجه عمل بینی در بندرعباس نیز نقش دارند:

1. قدرت استراحت را دست کم نگیرید!

 • تا سه روز بعد از عمل به خودتان استراحت مطلق بدهید.
 • به مدت 3 هفته بعد از عمل از انجام هر فعالیت سنگینی دوری کنید.
استراحت برای بهبودی سریع تر بعد از عمل زیبایی دماغ در بندر عباس

2. دردتان را تحمل نکنید، بلکه کاهش دهید!

 • برای کاهش درد و تورم، از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • داروهای تجویزی پزشک را مرتب مصرف کنید.
 • مصرف مایعات، غذاهای نرم و مقوی را فراموش نکنید.
روش کاهش درد بعد از رینوپلاستی در بندر عباس

3. از بینی‌تان مثل جانتان محافظت کنید!

 • با رعایت موارد زیر از هر گونه ضربه‌ای به بینی‌تان جلوگیری کنید:
 • هنگام پوشیدن لباس دقت کنید که لباس به بینی‌تان برخورد چندانی نکند. در چند روز اول بهتر است پیراهن‌های دکمه‌ای بپوشید.
 • اگر کودک دارید، مراقب باشید که دست کودک به بینی‌تان برخورد نکند.
 • تا 1 هفته بعد از عمل عینک به چشم نزنید و در عوض، از لنزهای طبی استفاده کنید.
مراقبت های بعد از جراحی بینی در بندر عباس

4. باید و نبایدهای غذایی را رعایت کنید!

 • تا 1 هفته بعد از عمل غذاهای نرم میل کنید. (پینشهادهای خوشمزه ای را در این مطلب بخوانید!)
 • از مصرف الکل و دخانیات به مدت 1 ماه بعد از عمل بینی دوری کنید.
رژیم غذایی بعد از عمل جراحی دماغ در بندر عباس

5. از برنامه ورزشی مخصوص پیروی کنید!

 • تا 3 الی 4 هفته بعد از جراحی بینی، فقط و فقط پیاده روی را به عنوان ورزش انتخاب کنید.
 • بعد از گذشت 3 الی 4 هفته کم کم دویدن با سرعت کم، دوچرخه سواری و یوگا را شروع کنید.
 • بعد از گذشت 4  الی 6 هفته از روز عمل، دویدن با سرعت زیادT انجام ورزش‌های کاردیو، و وزنه برداری مشکلی ندارد.
عدم انجام ورزش های سنگین بلافاصله بعد از عمل بینی در بندر عباس

خطرات و عوارض عمل بینی در بندرعباس + ساده‌ترین راه پیشگیری!

جراحی بینی به شرطی که توسط یک جراح مطمئن و باتجربه انجام شود، خطری در پی ندارد. اما افرادی که بینی خود را به دست جراحانی که از تجربه آن‌ها مطمئن نیستند می‌سپارند، خود را در معرض خطر عفونت، مشکلات تنفسی و ناهماهنگی ظاهری بینی قرار می‌دهند. به همین دلیل است که در دکترلند بیش از هر چیز بر روی دریافت مشاوره جهت انتخاب جراح باتجربه و ثابت شده تأکید داریم.  

اما عوارضی مثل کبودی، سردرد و تورم کاملاً موقت و طبیعی هستند و مهمانِ خانه‌ی تمام افرادی که عمل بینی انجام می‌دهند خواهند بود. این عوارض را باید به دست پزشک زمان سپرد و با مصرف دقیق داروهای تجویزی توسط جراح، منتظر رخت بستن آن‌ها بود.

خطرات و عوارض بعد از جراحی زیبایی دماغ در بندر عباس

سؤالات متداول در مورد عمل بینی در بندرعباس

امیدواریم که تا اینجای کار توانسته باشیم نور آگاهی را به نقاط تاریک و مبهمی که در مورد عمل بینی در ذهنتان وجود دارند، بتابانیم. در صورتی که پاسخ سؤالی را دریافت نکرده‌اید، همیشه به صورت تلفنی مشتاقانه در خدمتتان هستیم:

آیا عمل بینی با لیزر حقیقت است؟

نقش لیزر کمک به جراح در ایجاد برش‌هاست. به همین دلیل، عمل بینی به تنهایی با لیزر ممکن نیست و چیزی به‌جز تبلیغات نیست.

اگر مشکل تنفسی داشته باشم آیا می‌توانم عمل زیبایی بینی انجام دهم؟

بله؛ شما می‌توانید رینوپلاستی (عمل زیبایی بینی) و سیتوپلاستی (عمل انحراف یا پولیپ بینی) را به صورت هم‌زمان انجام دهید.

اگر زیر 18 سال باشم آیا می‌توانم جراحی بینی در بندرعباس انجام دهم؟

با رضایت والدین، بله. (خانم‌ها در 16 سالگی و آقایان در 18 سالگی)

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!