عمل بینی در اهواز | جزئیات دقیق + لیست کامل جراحان

در این مقاله تمام نکات و جزئیات لازم در مورد عمل بینی در اهواز را در اختیارتان می‌گذاریم؛ مانند نمونه کارها، هزینه، برترین پزشکان و دستمزد آن‌ها، انواع بینی، سبک و روش جراحی، اقدامات مراقبتی، عوارض و نحوه کاهش عوارض.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی در اهواز

جراحی بینی یکی از حساس‎‌ترین عمل‌هاست؛ به همین دلیل متقاضیان آن باید از مدت‌ها قبل تحقیقات خود را شروع کنند. در واقع اگر در این مورد بی‌گدار به آب بزنید، تنها زیبایی و حتی سلامتی‌تان را به خطر انداخته‌اید.

برای جلوگیری از این اتفاق توصیه می‌کنیم در ابتدا یک مشاوره اختصاصی و رایگان از مشاوران ما دریافت کنید؛ برای این کار فقط باید عکسی شفاف از بینی‌تان را برایمان بفرستید.

تصاویر قبل و بعد عمل بینی در اهواز

اگر می‌خواهید بدون هیچ تحقیقی، از تخصص، میزان تجربه و سبک جراح مورد نظرتان مطلع شوید، کافی است نمونه کارهای او را مشاهده کنید. تصاویر قبل و بعد بیماران بهترین ابزار کمکی در تصمیم‌گیری شما هستند؛ به همین دلیل برای راحتی شما قصد داریم بخشی از نمونه کارهای بهترین جراحان بینی در اهواز را به شما نشان دهیم.

هزینه عمل بینی در اهواز چقدر است؟

به طور کلی ارائه قیمت برای جراحی بینی سخت است؛ زیرا عوامل زیادی در آن نقش دارند. در بخش زیر تعدادی از این موارد را مشاهده می‌کنید:

 • تجربه و تخصص جراح
 • محل و شهرت کلینیک
 • میزان اصلاحات جراحی
 • روش مورد استفاده در عمل
 • آزمایش‌ها
 • درجه سختی عمل
 • نوع بینی

با توجه به این موارد، هر شخص برای اطلاع دقیق از میزان هزینه جراحی باید حتماً معاینه شود. با این حال باید بدانید هزینه جراحی بینی در اهواز از 25 میلیون تومان شروع می‌شود و با راهکار زیر امکان کاهش آن نیز وجود دارد.

نقش دکترلند در کاهش هزینه جراحی بینی در اهواز

تنها راه کاهش هزینه عمل بینی، کمک گرفتن از کارشناسان ما در تیم دکترلند است؛ این کاهش هزینه به دلیل موارد زیر اتفاق می‌افتد:

 • ویزیت نیم بها
 • تخفیف در آزمایش‌ها
 • تخفیف در عکس‌برداری‌ها
 • امکان پرداخت اقساطی
 • مشاوره رایگان
 • پشتیبانی ۲ساله رایگان
تخفیف هزینه های جانبی دکترلند برای عمل بینی در اهواز

تمام این خدمات دکترلند در انتها مقداری از سنگینی این هزینه‌ها را از روی دوشتان برمی‌دارند. شما نیز می‌توانید از تمام این امکانات بهره‌مند شوید؛ برای این کار تنها باید با مشاوران ما تماس بگیرید.

برترین جراحان بینی در اهواز + دستمز آن‌ها

مهم‌ترین مرحله در روند جراحی بینی شما، انتخاب پزشک مناسب است؛ زیرا در صورت انتخاب اشتباه تا آخر عمر عواقب آن گریبانتان را می‌گیرد! به همین دلیل در این بخش قصد داریم تا حدی این تصمیم‌گیری را برایتان راحت کنیم. در ابتدا در جدول زیر با لیستی کامل از تمام جراحان بینی شهرتان و همچنین دستمزد دقیقشان آشنا می‌شوید.

نام جراحدستمزد
دکتر شعبانی نیا30 تا 40 میلیون تومان
دکتر خورشیدی فر35 میلیون تومان
دکتر رقیه احمدی35 میلیون تومان
‌دکتر ارشاد همتی65 میلیون تومان
دکتر حمیدرضا فلاحی70 میلیون تومان
دکتر شهریار خوش رفتار55_60 میلیون تومان
دکتر عاطفه خالقی45 میلیون تومان
دکتر آنیتا بابادی57 میلیون تومان
دکتر رضا بهادری55_60 میلیون تومان
دکتر امید قاسم زاده50 میلیون تومان
دکتر مقداد خانیان82 میلیون تومان
دکتر خشوعی75 میلیون تومان
دکتر محمدعلی حسینی66 میلیون تومان
دکتر لیلا مشعلی82 میلیون تومان
دکتر صاحب حسینی نژاد39 میلیون تومان
دکتر امین علی کناری80 میلیون تومان
دکتر جلیل پارسا فر56 میلیون تومان
دکتر مرتضی رضایی52 میلیون تومان
دکتر ویتا درخشنده38 میلیون تومان
دکتر علی رضا بخشایی کیا55 میلیون تومان
دکتر توکل خانی زاده40 میلیون تومان
دکتر سارا فقهی68 میلیون تومان
دکتر همایون زهتاب60 میلیون تومان
دکتر محمد نائیمی47 میلیون تومان
دکتر مینو مددی55میلیون تومان
دکتر محمدعلی حسینی60_67 میلیون تومان
دکتر داریوش خشوعی80 میلیون تومان
دکتر کامران بابایی78 میلیون تومان
دکتر اسما طرفی55 میلیون تومان

حال شما یک لیست کامل از تمام جراحان شهر خود دارید؛ اما مهم‌ترین بخش کار شما تازه شروع می‌شود! حال باید هر یک از آ‌ن‌ها را با دقت بررسی کنید تا در نهایت به یک نتیجه قطعی برسید.

اگر به شما بگوییم دیگر نیازی به انجام این کار ندارید، چقدر خوشحال می‌شوید؟ تیم ما به صورت کاملاً حرفه‌ای تمام تحقیقات و بررسی‌های لازم را انجام داده و برترین جراحان بینی شهر شما را یافته است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم عکس بینی‌تان را برای ما بفرستید تا بر اساس نوع آن، انتظارات و بودجه موردنظرتان، مناسب‌ترین آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

یک جراح بینی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

تمام جراحان بینی توانایی انجام عمل را دارند؛ اما قطعاً نتایج آن‌ها با هم متفاوت است! بنابراین اگر قصد انتخاب یک جراح کاربلد و حرفه‌ای را دارید، تمام موارد زیر را مدنظر بگیرید:

 1. یک جراح پلاستیک حرفه‌ای گواهینامه هیئت مدیره و مدرک تخصصی دارد.
 2. او در جراحی نوع بینی و سبک دلخواه شما تجربه زیادی دارد.
 3. محیط امن و تمیزی را برای شما فراهم می‌کند.
 4. یک جراح خوب خدمات فوق‌العاده‌ای را به شما ارائه می‌دهد.
 5. شنونده و دارای مهارت ارتباطی خوبی است.
 6. یک جراح بینی خوب، قطعاً در مورد صلاحیت و تجربه خود صادق است.
 7. زیبا جویان راضی زیادی دارد.
 8. از تکنیک‌های جدید روز دنیا استفاده می‌کند.
 9. تمام ابهاماتتان را خیلی صبورانه برطرف می‌کند.
 10. نمونه کارهای خود را بدون هیچ ویرایشی در اختیارتان می‌گذارد.
ویژگی های جراح مناسب برای عمل بینی در اهواز

تمام این موارد اهمیت زیادی دارند؛ در واقع شما هر چقدر بیشتر در مورد جراح بینی خود تحقیق کنید، تصمیم‌ آگاهانه‌تری نیز خواهید گرفت. برای این کار پیشنهاد می‌کنیم حتماً از تجربه‌های مشاوران ما نیز استفاده کنید.

انواع بینی گوشتی و استخوانی | توضیحات کامل

اگر هنوز نمی‌دانید بینی شما از چه نوعی است، بخش زیر را مطالعه کنید. ما مشخصات 2 نوع بینی استخوانی و گوشتی را بررسی خواهید کرد.

بینی استخوانی

بینی‌های استخوانی ساختار و غضروف قوی و محکمی دارند؛ اما در عین حال پوست آن‌ها نازک است. به همین دلیل آن را به عنوان یکی از بهترین انواع بینی برای جراحی می‌دانند و بهترین نتیجه را برایتان رقم می‌زنند. افراد با بینی استخوانی معمولا دست بازی در انتخاب سبک موردعلاقه‌شان (مانند فانتزی، نیمه فانتزی و…) دارند.

نمونه قبل و بعد عمل دماغ استخوانی در اهواز

بینی‌های گوشتی

این بینی‌ها لقب سخت‌ترین نوع بینی را برای جراحی دارند و برای شما و پزشک چالش‌هایی را به وجود می‌آورند. دلیل آن نیز ویژگی‌هایی مانند ضخیمی پوست، غده‌های چربی زیاد و همچنین ساختار ضعیف غضروف‌هاست. بینی‌های گوشتی معمولاً نوک گرد و پهنی دارند و در 24 درصد از افراد جهان دیده می‌شوند.

افراد دارای این نوع بینی معمولاً محدودیت‌هایی برای سبک دلخواهشان دارند و سبک طبیعی بهترین و امن‌ترین گزینه برای آن‌هاست. همچنین برای جراحی بی نقص به صفحه بهترین جراح بینی گوشتی در اهواز مراجعه کنید.

نمونه قبل و بعد عمل جراحی دماغ گوشتی در اهواز

انواع روش‌های جراحی بینی

روش‌های جراحی بینی روزبه‌روز در حال پیشرفت است و در حال حاضر دو روش باز و بسته برای جراحی بینی وجود دارد. در این بخش این دو تکنیک را برایتان شرح می‌دهیم.

جراحی بینی به روش باز

در این روش، متخصص یک برش در قسمت کلوملا (بین سوراخ‌های بینی) و کناره‌های آن ایجاد می‌کند. با این کار پوست بینی کاملاً بلند می‌شود و کل ساختار بینی در معرض دید و کنترل پزشک قرار می‌گیرد. به همین دلیل اگر بینی‌تان نیاز به اصلاحات زیادی داشته باشد، از این روش درمان می‌شود.

نمونه کار قبل و بعد عمل دماغ به روز باز در اهواز

روش بسته جراحی

این روش نیاز به دقت و تخصص زیادی دارد. در آن جراح شما برش‌های کمتری را در بخش داخلی ایجاد می‌کند و تمام تغییرات مورد نیاز را نیز تنها از سمت سوراخ‌های بینی انجام می‌دهد.

به همین دلیل دسترسی و دقت آن کمی از روش باز کمتر است و بیشتر برای اصلاحات جزئی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنیک زمان بهبودی کوتاه و تورم کمتری نیز دارد.

عمل زیبایی بینی به روش بسته در اهواز

هر دو این تکنیک‌ها مزایای خاص خودشان را دارند و انتخاب آن‌ها تنها به نوع و شرایط بینی شما بستگی دارد؛ بنابراین تصمیم را کاملا به پزشک خود بسپارید.

سبک‌های مختلف جراحی بینی

شما در جلسات قبل از مشاوره باید یکی از 4 سبک بینی زیر را در صورت امکان انتخاب کنید:

عمل طبیعی بینی

جراحی بینی طبیعی همان‌طور که از اسمش پیداست ظاهری عادی و نرمال دارد؛ یعنی اصلاً بینی فرم مصنوعی به خودش نمی‌گیرد. در صورت انتخاب این سبک، پزشک تنها ایرادات و مشکلات بینی را از بین می‌برد و بر اساس تناسب آن با چهره‌، ظاهری کاملا نچرال را به شما تحویل می‌دهد.

نمونه جراحی زیبایی بینی طبیعی در اهواز

سبک فانتزی جراحی بینی

در این سبک پزشک تغییرات زیاد و تقریباً شدیدی را در بینی شما ایجاد می‌کند؛ مانند قوس زیاد، سربالای نوک بینی و باریکی آن. به همین دلیل این سبک بینی در نهایت چهره شما را نیز مصنوعی جلوه می‌دهد. البته باید بدانید این نوع فرم بینی برای چهره‌های ظریف مناسب است و آن را بیشتر برای خانم‌ها توصیه می‌کنیم.

نمونه کار قبل و بعد عمل بینی به سبک فانتزی در اهواز

عمل بینی به سبک نیمه فانتزی

این سبک متعادل‌ترین نوع بینی است و چیزی حد وسط سبک فانتزی و طبیعی قرار دارد. در واقع تغییرات آن حالت خفیف و ملایم است و آن را کمی نیز از حالت طبیعی خارج می‌کند. این سبک امروزه به یک اندازه در بین خانم‌ها و آقایان متقاضی دارد.

نمونه عمل زیبایی بینی نیمه فانتزی در اهواز

جراحی بینی مخصوص آقایان

این سبک بینی کاملاً مردانه است و در آن تغییرات زیادی ایجاد نمی‌شود. در واقع جراح شما با توجه به فرم بینی و با علم زیبایی شناسی خود پس از رفع مشکلات، ظاهر آن را نیز به شکلی مردانه درمی‌آورد.

قبل و بعد عمل طبیعی دماغ مردانه در اهواز

تمام این سبک‌های بینی زیبا هستند؛ اما به شرطی که آن‌ها را بر اساس فرم چهره و اعضای صورت خود انتخاب کرده باشید. اگر نمی‌دانید چه فرم بینی برای شما مناسب است، از مشاوران ما کمک بگیرید.

چه افرادی واجد شرایط جراحی بینی در اهواز هستند؟

 شما قبل از جراحی خود باید در ابتدا مطمئن شوید که آیا اصلاً برای عمل بینی واجد شرایط هستید و اجازه آن را دارید یا خیر! به طور کلی اگر شخصی سن مناسب (معمولاً بالای 18 سال) و سلامت جسمی و روحی کاملاً داشته باشد، امکان جراحی بینی خود را دارد.

از طرفی باید حتماً سوابق پزشکی خود را در اختیار جراحتان قرار دهید. علاوه بر این در مورد انتظارات و خواسته‌های خود با او صحبت کنید؛ با این کار قطعاً پس از جراحی نیز از نتیجه آن رضایت خواهید داشت.

بهترین سن برای جراحی دماغ در اهواز

برای اطمینان بیشتر مخصوصاً اگر در شهرستان هستید، تصویر بینی خود را برای ما بفرستید و خیلی فوری و به صورت آنلاین ویزیت شوید.

اقدامات مراقبتی برای بهبودی بهتر جراحی بینی در اهواز

حتماً شما نیز در مورد دوران نقاهت این جراحی شنیده‌اید؛ اگر دوست دارید خیلی سریع‌تر این مدت زمان را پشت سر بگذارید، تمام موارد زیر را رعایت کنید.

اقدامات مراقبتی قبل از عمل بینی

این نوع اقدامات مربوط به ماه‌ها و هفته‌ها پیش از جراحی شما هستند:

 • پس از انجام تحقیق و بررسی‌های زیادی پزشک خود را انتخاب کنید.
 • تمام آزمایش‌های لازم را باید انجام دهید.
 • پزشکتان را از حساسیت‌ها و داروهای مصرفی خود مطلع کنید.
 • رژیم غذایی سالمی داشته باشید و روز قبل از عمل غذاهای چرب نخورید.
 • مصرف داروهایی مانند آسپرین و رقیق کننده خون را قطع کنید.
 • روز جراحی باید ناشتا باشید.
 • حتماً روز قبل از عمل دوش بگیرید.
 • سیگار و الکل مصرف نکنید.
نکات رعایتی قبل از رینوپلاستی در اهواز

اقدامات بعد از عمل بینی

بیشترین اقدامات مراقبتی عمل بینی مربوط به بعد از آن است؛ در بخش زیر آن‌ها را شرح می‌دهیم:

 • سرتان را به سمت پایین و یا خیلی بالا نگیرید.
 • اصلاً آتل بینی‌تان نباید خیس شود.
 • به بینی‌تان دست نزنید و به مکان‌های شلوغ نیز نروید.
 • عینک نزنید.
 • غذاهای تند، شور و با ادویه زیاد نخورید.
 • پماد و داروها را سر ساعت مصرف کنید.
 •  غذاهای آبکی بخورید.
 • از آفتاب دوری کنید.
 • فعالیت‌های سنگین و ورزش در چند هفته اول ممنوع است.
 • برای خوابیدن سرتان را بالا بگذارید.
 • بینی‌تان را باد نکنید.
اقدامات لازم برای بعد از عمل دماغ در اهواز

تمام این موارد در روند بهبودی شما تأثیر دارند و در صورت عدم انجام آن‌ها احتمال بروز عوارض مختلفی وجود دارد. البته باید بدانید برخی از این عوارض طبیعی هستند؛ اما گاهی اوقات این موارد نگران‌کننده می‌شوند. در ادامه این موضوع را بررسی خواهید کرد.

از عوارض خفیف تا خطرات شدید عمل بینی در اهواز

قطعاً جراحی تهاجمی مانند بینی عوارض با درجه‌های مختلفی دارد؛ مانند:

 • درد
 • خون‌ریزی
 • کبودی و ورم
 • عفونت
 • چالش تنفسی
 • مشکلات زیبایی
 • عدم تقارن بینی
 • کوچک شدن سوراخ‌های بینی
 • برطرف نشدن کامل قوز بینی
عوازض جراحی بینی در اهواز

احتمال بروز تمام این موارد پس از جراحی وجود دارد؛ اما تنها در شرایطی که موارد زیر را سرسری بگیرید!

چگونه از آسیب‌های عمل بینی جلوگیری کنیم؟

برای کاهش و جلوگیری از بروز تمام موارد قسمت بالا چند راه‌حل وجود دارد و در صورت رعایت آن‌ها، دیگر ترس و نگرانی نخواهید داشت.

1.    مشورت کردن به افراد متخصص

اولین کاری که شما باید برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی انجام دهید، مشورت با افراد باتجربه در این زمینه است. با این کار شما تمام اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را در مورد این عمل دریافت می‌کنید و تصویری واضح نیز از نتیجه آن خواهید داشت. به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتماً قبل از هر چیز از مشاوره‌های تخصصی و رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

مشورت با افراد با تجربه برای کاهش آسیب های عمل بینی در اهواز

2.    انتخاب جراح کاربلد و باتجربه

یکی از مهم‌ترین مسائل برای کاهش آسیب‌ها و جلوگیری از آن‌ها، انتخاب پزشکی حرفه‌ای است. این موضوع از تمام نکاتی که تا به این جا خوانده‌اید مهم‌تر است؛ بنابراین وقت زیادی را برای آن اختصاص دهید.

برای راحتی کار خود نیز از تجربه و اطلاعات مشاوران ما استفاده کنید؛ آن‌ها میان‌بری سریع و امن برای یافتن بهترین جراحان شهرتان هستند.

انتخاب جراح کاربلد برای جلوگیری از آسیب های رینوپلاستی در اهواز

3.    دریافت پشتیبانی پس از جراحی

شما باید پس از جراحی به صورت مرتب چک شوید؛ بنابراین حتماً تیمی را برای جراحی خود انتخاب کنید که در این زمینه نیز شما را یاری کند. دکترلند بزرگ‌ترین و معتبرترین تیم جراحی ایران است؛ ما علاوه بر مشاوره‌های رایگان، تا 2 سال پس از جراحی نیز شما را پشتیبانی و روند بهبودی‌تان را پیگیری می‌کنیم.

برای استفاده از تمام امکانات ویژه مانند نوبت ویزیت و عمل فوری، راهنمایی‌های تخصصی، تخفیف و در هزینه‌ها، تهیه اسکان برای افراد ساکن شهرستان و… با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره تا 2 بعد از جراحی بینی در اهواز

کلام پایانی در مورد عمل زیبایی بینی در اهواز

در این مقاله شما تمام اطلاعات موردنیاز در مورد این جراحی را دریافت کردید. اگر قصد دارید بهترین نتیجه را از این عمل دریافت کنید و هرگز پشیمان نشوید، باید تمام این نکات را جدی بگیرید.

علاوه بر این اگر از شهرستان نیز قصد جراحی بینی خود را دارید، خبر خوبی برایتان دارم؛ تیم ما علاوه بر ایجاد یک تجربه جراحی عالی، اسکان و محل اقامت شما را نیز تهیه می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر و رفع تمام سؤالاتتان با ما در تماس باشید.

نظرات خود را در ادامه بنویسید و این مقاله را برای تمام متقاضیان جراحی بینی در اهواز نیز بفرستید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!