عمل بینی در همدان | 5 جراح برتر + هزینه + نمونه کار

در این مقاله هر آنچه که برای جراحی بینی در همدان به آن نیاز دارید را بررسی می‌کنیم؛ مانند: نمونه کارهای زیبا جویان قبلی، هزینه موردنیاز، بهترین جراحان بینی، انواع تکنیک‌های عمل، سبک‌های مختلف، اقدامات برای بهبودی سریع‌تر، عوارض عمل و همچنین روش‌های کاهش خطرات.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی در همدان

جراحی بینی به قدری حساس است که شما باید از ماه‌ها قبل روند و تحقیقات لازم برای آن را شروع کنید؛ زیرا اگر تنها یک قدم این مسیر را سست و یا با شک بردارید، باید با زیبایی، سلامتی و همچنین پول خود خداحافظی کنید.

به همین دلیل ما تصمیم داریم تمام اطلاعات لازم را به صورت یکجا و فشرده در این مقاله در اختیارتان قرار دهیم. از طرفی نیز پیشنهاد می‌کنیم حتماً عکس بینی‌تان را به صورت آنلاین برای ما بفرستید و از مشاوره‌های تخصصی و ویزیت فوری کارشناسان ما نیز استفاده کنید.

بخشی از تصاویر قبل و بعد عمل بینی در همدان

یکی از ضروری‌ترین اقداماتی که هر زیبا جو باید انجام دهد، مشاهده نمونه کارهای جراحان مختلف است؛ به همین دلیل ما قبل از هر چیز به این موضوع می‌پردازیم. اگر دوست دارید خیلی سریع و راحت متوجه شوید که آیا جراح موردنظر برای شما مناسب است یا خیر، تصاویر قبل و بعد بیماران او را بررسی کنید. در بخش زیر تعدادی از عکس‌های زیبا جویان قبلی دکترلند را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

هزینه عمل بینی در همدان | چگونه این هزینه را کاهش دهید؟

قیمت‌گذاری برای عمل بینی به این آسانی‌ها هم که فکر می‌کنید نیست؛ زیرا فاکتورهای متفاوتی در آن تأثیر دارند. در بخش زیر تمام این موارد را می‌شناسید:

 • دستمزد جراحان بسته به تجربه و موقعیت مکانی آن‌ها متفاوت است.
 • هزینه‌ بیمارستان‌ها بسته به نوع (خصوصی یا دولتی) و مکان فرق دارند.
 • جراحان پلاستیک با‌تجربه و شناخته‌شده‌تر معمولاً هزینه بیشتری دریافت می‌کنند.
 • هزینه جراحی زیبایی بینی در مناطق مختلف فرق دارد.
 • جراحی بینی باز پیچیدگی و در نتیجه هزینه بیشتری از روش بسته دارد.
 • جراحی بینی ثانویه و ترمیمی معمولاً هزینه بیشتری دارد.
هزینه های بیمارستان برای عمل بینی در همدان

با توجه به این موارد شما برای دستیابی به هزینه دقیق باید با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. مشاوران ما در دکترلند تمام نیازها و شرایطتان را ارزیابی و میزان هزینه تقریبی را به شما اعلام می‌کنند.

کاهش و قسط‌بندی هزینه‌ها با دکترلند

حتماً می‌دانید که جراحی زیبایی بینی تحت پوشش بیمه نیست؛ بااین‌وجود به نظرتان چگونه می‌توان هزینه آن را تا حدودی کاهش داد؟ چاره این کار تنها در دست تیم دکترلند است.

شما با کمک تیم ما از خدمات فوق‌العاده‌ای مانند پرداخت ویزیت نیم بها، مشاوره قبل و بعد از عمل رایگان، تخفیف در آزمایش‌ها، تخفیف ویژه در عکس‌برداری‌ها، پشتیبانی 24 ماهه رایگان و همچنین امکان قسط‌بندی هزینه‌ها بهره‌مند می‌شوید. تمام این موارد در انتها بخش زیادی از هزینه جراحی بینی و دغدغه‌های شما را کاهش می‌دهند.

کاهش هزینه های جراحی بینی در همدان با دکترلند

بهترین جراح بینی در همدان کیست؟

حال که قصد جراحی بینی خود را دارید، یک پیشنهاد برایتان داریم؛ چرا به شهرهای بزرگ‌تر و مجهزتری مانند تهران، شیراز و اصفهان مراجعه نمی‌کنید؟ همه ما می‌دانیم که عمل در شهر محل سکونت بسیار راحت‌تر است؛ اما جراحی حساسی مانند عمل بینی نیاز به پزشک ماهر و باتجربه دارد و یافتن همچنین جراحی در همدان کمی دشوار است!

تقریباً بیشتر جراحان برتر کشور در شهرهای بزرگ فعالیت می‌کنند؛ به همین دلیل اگر برای سلامتی و زیبایی خود ارزش قائل می‌شوید، با کمک تیم ما به چنین شهرها و جراحانی دسترسی پیدا کنید. کارشناسان ما تمام خدمات لازم مانند یافتن پزشک، تهیه محل اقامت، پشتیبانی بعد از عمل و… را در این مسیر به شما ارائه می‌کنند.

بهترین جراح بینی در همدان را با دکترلند بشناسید

بهترین شهر برای عمل بینی همدانی‌ها کجاست؟

به طور کلی شهرهای اصفهان، شیراز و تهران برای تمام زیبا جویان مناسب است؛ اما ما تهران را از نظر مسافتی به همدانی‌ها پیشنهاد می‌کنیم. از همه موارد که بگذریم، بالاخره نوبت به انتخاب جراح شما می‌رسد! برای این کار شما باید در ابتدا یک دید و آگاهی کاملی از جراح بینی حرفه‌ای داشته باشید.

چگونه باید از انتخاب جراح بنیی خود مطمئن شویم؟

قطعا پزشک انتخابی شما باید تمام شرایط زیر را داشته باشد. در غیر این صورت اصلا قابل اعتماد و گزینه مناسبی برای شما نیست.

 • دارای گواهی بورد و تخصص در جراحی زیبایی بینی است.
 • تجربه زیادی از عمل بینی با شرایط شما دارد.
 • مطب او باید کادری حرفه‌ای و دوستانه داشته باشد.
 • از تکنیک‌های مناسب و مدرن استفاده کند.
 • هنر زیبایی شناسی دارد و بینی تمام افراد را به یک شکل عمل نمی‌کند.
 • با شما ارتباط خوبی دارد و به تمام خواسته‌ها و سلایق شما اهمیت می‌دهد.
 • به شما مشاوره صادقانه دهد و تمام انتظارات غیرواقعی‌تان را اصلاح کند.
 • تصاویر قبل و بعد بیمارانش را از همه زاویه‌ها و بدون ویرایش با شما به اشتراک بگذارد.
ویژگی های بهترین جراح بینی در همدان

بنابراین تا زمانی که از تمام این فاکتورها مطمئن نشده‌اید، هرگز جراحی بینی خود را به پزشک موردنظر نسپارید. در بخش زیر جراحانی را به شما معرفی می‌کنیم که از هر نظر تأیید شده و مورد قبول هستند.

1.    دکتر آش سبحان نژاد

اگر دنبال یک جراح کاربلد و متخصص برای جراحی بینی خود می‌گردید، دکتر سبحان نژاد بهترین گزینه و اولویت برای شماست. او در جراحی انواع سبک‌ها تبحر دارد و نتیجه دلخواهتان را برایتان رقم می‌زند. در زیر بخشی از نمونه کارهای او را می‌بینید:

نمونه کارهای دکتر آرش سبحان منش

2.    دکتر حمید نوری

دکتر نوری محبوبیت بسیار زیادی دارد و با دانش و تخصص بالای خود، دقیقاً شما را به نتیجه و سبک دلخواهتان (طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی) می‌رساند. در زیر عکس‌های قبل و بعد تعدادی از بیماران قبلی او را مشاهده می‌کنید.

نمونه کارهای دکتر حمید نوری

3.    دکتر علی اصغر نریمانی

دکتر نریمانی متخصص گوش، حلق و بینی است و با بهترین هزینه، بینی دلخواهتان را به شما تحویل می‌دهد؛ بنابراین اگر هزینه و کیفیت برایتان مهم است حتماً به ایشان مراجعه کنید. تصاویر نمونه کارهای او را نیز در زیر می‌بینید:

نمونه کارهای دکتر علی اصغر نریمانی

4.    دکتر حمیدرضا کاظمی

دکتر کاظمی متخصص فک، صورت و زیبایی است و با هنر زیبایی شناسی خود، بهترین فرم و شکل بینی را برایتان ایجاد می‌کند. با بررسی نمونه کارهای او در بخش زیر نیز متوجه مهارت بالای او در این زمینه می‌شوید.

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا کاظمی

5.    دکتر محمدرضا نجفی

دکتر نجفی متخصص گوش، حلق، بینی و همچنین زیبایی است. او با استفاده از جدیدترین تکنیک‌ها بینی شما را به بهترین شکل ممکن عمل می‌کند. در زیر نتیجه برخی از جراحی‌های او را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

نمونه کارهای دکتر محمدرضا نجفی

حال که با برترین جراحان بینی کشور آشنا شدید، باید بدانید برای دریافت نوبت ویزیت شما باید مدت‌های بسیار طولانی در لیست انتظار بمانید؛ اما یک روش میان‌بر برایتان سراغ داریم. با کمک مشاوران تیم ما شما به طور کاملاً فوری و خیلی سریع، نوبت ویزیت نزد جراح دلخواهتان را دریافت خواهید کرد.

چه روش‌هایی برای جراحی بینی در همدان وجود دارد؟

جراحی بینی روش‌های متفاوتی دارد و هر کدام برای شخص خاصی مناسب است. در بخش زیر هر کدام از آن‌ها را برایتان شرح می‌دهیم.

1.    جراحی بینی با روش باز

این روش شامل ایجاد یک برش کوچک بین سوراخ‌های بینی و اطراف آن است. پس از آن جراح به آرامی پوست را از غضروف و استخوانی بینی جدا و تمام تغییرات لازم را در آن ایجاد می‌کند. در انتها نیز برش‌ها با بخیه بسته می‌شوند.

جراحی زیبایی دماغ زنانه به روش باز مدل نیمه فانتزی در همدان

2.    عمل بینی با روش بسته

در این روش جراح برش‌ها را در داخل سوراخ‌های بینی ایجاد می‌کند و در آن بینی باز و ساختار آن نمایان نمی‌شود. تمام اصلاحات و کارهای لازم نیز از سوراخ‌های باریک بینی انجام می‌شوند و جراح در آن دید محدودی دارد.

عمل زیبایی بینی به روش بسته در همدان

3.    جراحی بینی با لیزر

در این روش جراح شما از دستگاه‌های لیزر تخصصی استفاده می‌کند و کارهایی مانند ایجاد برش‌ها را با آن انجام می‌دهد. این روش در مقایسه با جراحی‌های سنتی بهبودی سریع‌تری دارد.

4.    لیفت بینی با نخ مخصوص

در این روش نخ‌های مخصوص به بینی شما وارد می‌شوند و ظاهر آن را تا جای ممکن تغییر می‌دهند. در واقع این نخ‌ها مانند داربست عمل می‌کنند و نتیجه فوری را برایتان رقم می‌زنند.

رفع افتادگی دماغ با لیفت در همدان

5.    تزریق فیلر و ژل به بینی

تزریق فیلر به بینی در برخی از موارد مشکل ظاهری بینی (مانند افتادگی نوک بینی و قوز خفیف) را از بین می‌برد؛ اما تأثیری در بزرگی و مشکلات شدید آن ندارد.  

درمان قوز خفیف بینی با تزریق فیلر و ژل در همدان

6.    استفاده از دستگاه پلاسما جت

در این روش غضروف و بافت چربی بینی شما با استفاده از دستگاه مخصوص سوزانده و جمع می‌شود و در نهایت بینی‌تان را کوچک می‌کند.

چربی سوزی بینی با پلاسما جت در همدان

هر کدام از این روش‌ها برای بینی خاصی مناسب هستند؛ بنابراین باید حتماً از قبل در این مورد با جراح یا افراد متخصصی در این زمینه مشورت کنید.

توضیح دقیق 4 سبک‌ متفاوت جراحی بینی در همدان

بینی پس از جراحی فرم و شکل خاص و متفاوتی به خودش می‌گیرد و این موضوع به سبک انتخابی شما قبل از عمل بستگی دارد. در زیر 4 سبک متفاوت عمل بینی را براینان توضیح می‌دهیم.

سبک طبیعی جراحی بینی

در این سبک بینی شما در ظاهر تغییرات شدید نخواهد داشت و تنها ایرادات آن برطرف می‌شوند. پزشک در این نوع جراحی طبیعی‌ترین فرم بینی را با توجه به اعضای صورت و مدل چهره‌تان ایجاد می‌کند.

نمونه قبل و بعد عمل جراحی بینی زنانهئمدل طبیعی در همدان

سبک فانتزی یا عروسکی عمل بینی

در سبک فانتزی بینی شما شکل عروسکی به خود می‌گیرد و کوچکی سایز، سربالایی نوک بینی و انحنای زیاد از ویژگی‌های آن هستند؛ به همین دلیل بیشتر برای صورت‌های زنانه و ظریف مناسب است.

قبل و بعد عمل دماغ به سبک فانتزی در همدان

مدل نیمه فانتزی جراحی بینی

این مدل متعادل‌ترین سبک جراحی بینی است؛ زیرا در آن تمام تغییرات مانند کاهش سایز، ایجاد انحنا و همچنین سربالایی نوک بینی به اندازه تعادل و مناسب ایجاد می‌شوند.

نمونه قبل و بعد عمل بینی گوشتی به سبک نیمه فانتزی در همدان

عمل بینی به سبک مردانه

این سبک جراحی برای آقایان است و در آن تمام تغییرات به شکل مردانه و متناسب با چهره آن‌ها صورت می‌گیرد.

قبل و بعد جراحی دماغ مردانه در همدان

چه افرادی برای عمل دماغ در همدان مناسب و واجد شرایط هستند؟

حال شاید از خود بپرسید: «کدام سبک برای من مناسب‌تر است؟» یا «آیا من در حال حاضر امکان جراحی بینی‌ام را دارم؟» در پاسخ باید بگوییم اگر در حال حاضر سالم هستید و سن بلوغتان را نیز رد کرده‌اید، برای جراحی بینی‌تان مشکلی نخواهید داشت.

اما در صورتی که بیماری‌هایی مانند مشکلات قلبی و دیابت دارید، بهتر است برای این عمل اقدام نکنید. علاوه بر این موارد شما باید حتماً انتظارات واقع‌بینانه و منطقی از نتیجه جراحی خود داشته باشید.

از طرفی شما باید حتماً بر اساس نوع بینی و همچنین چهره خود، بهترین سبک را انتخاب کنید؛ برای این کار از مشاوران تیم ما کمک بگیرید. با این کار شما دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای ویزیت نخواهید داشت؛ بنابراین عکس بینی‌تان را برای ما بفرستید و علاوه بر معاینه، از مناسب‌ترین سبک برای جراحی نیز مطلع شوید.

آیا شما فرد مناسبی برای جراحی بینی در همدان هستید؟

مراقبت‌های قبل و بعد از عمل بینی در همدان

برای داشتن یک جراحی موفق و همچنین یک روند بهبودی عادی، شما باید تمام فاکتورها و نکات زیر را رعایت کنید.

اقدامات مهم قبل از جراحی بینی در همدان

تمام نکات مراقبتی لام قبل از عمل بینی را در زیر برایتان نوشته‌ایم:

 • قبل از جراحی باید مصرف داروهایی مانند ویتامین E و آسپرین را قطع کنید.
 • از 7 روز قبل مصرف الکل را نیز متوقف کنید.
 • شب قبل از جراحی غذای سنگین نخورید و در روز عمل نیز ناشتا باشید.
 • تا حد زیادی در مورد جراح خود تحقیق کنید.
 • پزشکتان را از داروهای مصرفی و بیماری خود مطلع کنید.
 • تمام نیازها و خواسته‌هایتان را با جراح در میان بگذارید.
 • شب قبل از عمل دوش بگیرید و لاک‌هایتان را نیز پاک کنید.
نکات رعایتی قبل از عمل زیبایی بینی در همدان

نکات مراقبتی بعد از عمل زیبایی بینی در همدان

علاوه بر موارد بالا شما برای جلوگیری از عوارض عمل باید تا مدت‌ها نکاتی را رعایت کنید؛ مانند:

 • در زمان خواب سرتان را بالا نگه دارید.
 • از خم شدن، انجام کارهای سنگین و همچنین بلند کردن وسایل تا 4 هفته خودداری کنید.
 • رژیم غذایی سالم و کم نمک داشته باشید.
 • مایعات و غذاهای نرم بخورید.
 • به پانسمان بینی‌تان آب نزنید.
 • از دهان نفس بکشید.
 • در معرض نور آفتاب نباشید.
 • تا 1 ماه بعد از عمل عینک نزنید.
 • با پمادهای تجویز شده، بخیه‌ها را مرطوب نگه دارید.
 • دندان‌هایتان را با دقت و آرام مسواک بزنید.
 • فقط از داروهای پزشکتان استفاده کنید.
اقدامات لازم برای بعد از عمل بینی در همدان

تمام این موارد تا حد زیادی به دوران بهبودی شما سرعت می‌بخشند؛ اما با این وجود باید بدانید رینوپلاستی در همدان عوارض خودش را نیز دارد. در بخش زیر تمام این عوارض را با هم بررسی می‌کنیم.

خطرات و عوارض عمل جراحی بینی در همدان

عمل بینی عوارض در درجات متفاوتی دارد. برخی از آن‌ها در تمام افراد و برخی دیگر تنها در درصد کمی از زیبا جویان دیده می‌شوند. در قسمت زیر با تمام این خطرات و عوارض آشنا می‌شوید.

 • احساس درد
 • خونریزی
 • کبودی
 • ورم
 • سردرد و سرگیجه
 • اختلالات عملکردی و تنفسی
 • عفونت
 • باقی ماندن جای زخم و بخیه
 • عوارض مواد بیهوشی
 • متقارن نبودن بینی
 • کوچکی یا باریکی بیش از حد سوراخ‌های بینی
عوارض بعد از جراحی دماغ در همدان

تمام این موارد در صورت بروز، باعث ایجاد آسیب‌های متفاوتی می‌شوند. البته برخی از این موارد خفیف به راحتی قابل مدیریت هستند؛ ام کنترل برخی از این آسیب‌های جدی پس از جراحی از دستتان خارج می‌شوند. بنابراین تا دیر نشده است تمام راهکارهای پیشگیری زیر را جدی بگیرید.

چگونه عوارض عمل بینی را به حداقل برسانیم؟

اگر دوست دارید جراحی بی‌خطر و کم عوارضی داشته باشید، باید تمام نکات زیر را مدنظرتان قرار دهید.

 1. حتماً باید جراح باتجربه‌ای را برای عمل بینی خود انتخاب کنید؛ زیرا این موضوع بیشترین تأثیر را بر میزان عوارض آن دارد. برای این کار از مشاوران ما کمک بگیرید. آن‌ها با ارزیابی نیازها، سلیقه و همچنین بودجه‌تان، مناسب‌ترین پزشک شهرتان را به شما معرفی می‌کنند.
 2. حتماً برای عمل بینی خود به شهرهای بزرگ‌تر بروید؛ زیرا معمولاً شهرهای کوچکی مانند همدان تجهیزات و جراحان کاربلد زیادی برای عمل‌ زیبایی بینی ندارند.
 3. تمام نکات مراقبتی و توصیه‌های پزشکتان را جدی بگیرید.
 4. حتماً قبل و بعد از عمل باید از افراد باتجربه در این حیطه مشاوره بگیرید. تیم ما خوشبختانه این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می‌دهد و علاوه بر این تا 2 سال بعد از عمل نیز کارشناسان ما شما را پشتیبانی و روند بهبودی‌تان را پیگیری می‌کنند.
به کمک دکترلند عوارض بعد از جراحی بینی در همدان را به حداقل برسانید

توصیه‌های آخر در مورد عمل دماغ در همدان

در این مقاله شما تمام موارد ضروری در مورد عمل جراحی بینی در همدان را دریافت کردید. تمام این نکات از واجبات این عمل هستند و در صورت بی‌توجهی به آن‌ها قطعاً در آینده پشیمان می‌شوید.

پیشنهاد می‌کنیم در این زمینه از افراد حرفه‌ای و باتجربه نیز کمک بگیرید. تیم دکترلند معتبرترین مجموعه جراحی بینی در ایران است و نماد اعتماد الکترونیکی نیز دارد؛ بنابراین با خیالی راحت از صفر تا صد این مسیر را به ما بسپارید.

اگر سؤال یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید نیز با ما تماس بگیرید. پیشنهادها و نظراتتان را در زیر بنویسید و این مقاله کاربردی را برای همشهریان خود نیز بفرستید.

   سؤالات متداول

هزینه عمل بینی در همدان تقریبا چقدر است؟

همان‌طور که گفتیم هزینه این عمل ثابت نیست؛ اما با کمک تیم دکترلند شما بینی‌تان را با هزینه بین 30_50 میلیون تومان عمل خواهید کرد.

در صورت مراجعه به شهرهای دیگر برای عمل بینی، چه زمانی می‌توانم به همدان برگردم؟

شما بلافاصله پس از جراحی مرخص می‌شوید؛ اما باید چند روز ابتدای پس از جراحی را در محل اسکان خود بمانید و استراحت کنید. بعد از 3_4 روز نیز می‌توانید به شهر خود بازگردید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!