دکتر محمد رضا نجفی

دکتر محمد رضا نجفی

عنوانمشخصات
تخصص:گوش و حلق و بینی و زیبایی
سبک جراحی:طبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل:40 تا 45 میلیون تومان
زمان انتظار:90 روز
کلینیک:-
advanced divider

تصاویر نمونه کارهای دکتر محمد رضا نجفی

در زیر تصاویر قبل و بعد عمل بینی دکتر محمد رضا نجفی را مشاهده کنید
advanced divider

معرفی دکتر محمد رضا نجفی | بررسی تمام اطلاعات ضروری زیبا جویان

در این مقاله همه اطلاعات و مشخصات لازم در مورد دکتر محمد رضا نجفی مانند هزینه، سبک جراحی، نمونه کارها، تحصیلات و سوابق علمی، نحوه دریافت ویزیت و خدمات او را بررسی می‌کنیم.

دکتر محمد رضا نجفی با سابقه درخشان و مهارت بی‌نظیر خود جزو یکی از برترین جراحان بینی در تهران شناخته می‌شود. او علاوه بر استفاده از تکنیک‌های مدرن، هنر و ظرافت زیادی را نیز چاشنی کار خود کرده است و نتیجه‌ای رضایت‌بخش را برای شما ایجاد می‌کند.

قطعاً برای انتخاب جراح بینی خود به جزئیات دقیقی نیاز دارید؛ به همین دلیل در این مقاله قصد داریم همه نکات ضروری در مورد دکتر نجفی را در اختیارتان قرار دهیم تا بهتر در این زمینه تصمیم‌گیری کنید.

نیم نگاهی به تحصیلات علمی و سوابق دکتر نجفی

دکتر محمدرضا نجفی دکترای پزشکی عمومی و بورد تخصص جراحی گوش و حلق و بینی خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت و از آن زمان تاکنون سوابق علمی و رزومه درخشانی در زمینه جراحی بینی برای خود ایجاد کرده است. در ادامه بخشی از فعالیت‌های او را مشاهده می‌کنید.

  • دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی بینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی در ایران
  • عضو انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی ایران
  • سابقه کار در بیمارستان‌های معتبر و مختلف
  • انجام جراحی‌های بینی بسیار زیاد و متعدد
  • شرکت در انواع سمینارها و کنگره‌های جراحی بینی

جراحی بینی نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد و دکتر نجفی در این زمینه بسیار حرفه‌ای عمل کرده است؛ بنابراین در صورتی که سبک کار او را پسندیده‌اید، هرگز در مورد مهارت بالای او شک نکنید. در ادامه بیشتر به بررسی نقاط قوت و نحوه جراحی‌های او خواهیم پرداخت.

چرا باید دکتر محمدرضا نجفی را برای جراحی بینی خود انتخاب کنید؟

دکتر نجفی تجربه بسیار زیادی در زمینه جراحی انواع بینی‌ها دارد و همین موضوع باعث محبوبیت او در بین زیبا جویان شده است. در این بخش بیشتر در مورد نقاط قوت ایشان توضیح می‌دهیم.

خلق نتیجه دلخواه زیبا جویان

دکتر نجفی در جراحی انواع بینی‌ها و سبک‌ها تخصص دارد و دقیقاً انتظارات منطقی افراد را برآورده می‌کند. بنابراین در صورت مراجعه به او هیچ نگرانی از بابت نتیجه جراحی بینی‌تان نخواهید داشت.

جراحی بینی متناسب با چهره

فرم چهره و اعضای صورت هر شخص متفاوت است؛ بنابراین یک مدل بینی برای تمام افراد مناسب نیست. دکتر نجفی تمام این جزئیات را در نظر می‌گیرد و بر اساس فرم چهره هر شخص بینی‌اش را جراحی می‌کند.

ارائه مشاوره‌های صادقانه

دکتر محمدرضا نجفی قبل از عمل به صورت کاملاً صادقانه افراد را مشاوره و به طور کامل به تمام انتظارات و دغدغه‌های افراد گوش می‌دهد. همین موضوع در ایجاد نتایج رضایت بخش تأثیر زیادی دارد.

علاوه بر این موارد رفع ابهامات و سؤالات زیبا جویان، هزینه مناسب، پشتیبانی بعد از عمل و… از دیگر دلایل زیبا جویان برای انتخاب دکتر محمدرضا نجفی هستند. اگر هنوز نمی‌دانید که آیا دکتر نجفی برای جراحی بینی شما مناسب است یا خیر، از کارشناسان ما در دکترلند کمک بگیرید. آن‌ها با بررسی دقیق بینی، سبک دلخواه و انتظاراتتان، به شما اطلاع می‌دهند که باید به کدام پزشک مراجعه کنید.

اطلاعات تکمیلی و لازم در مورد مراجعه به دکتر نجفی

در این بخش بیشتر در مورد خدمات و دریافت نوبت ویزیت از دکتر محمدرضا نجفی برایتان توضیح می‌دهیم.

نحوه دریافت نوبت ویزیت از دکتر محمدرضا نجفی

روش‌های متفاوتی برای دریافت ویزیت وجود دارند؛ این کار هم به صورت حضوری و هم اینترنتی امکان‌پذیر است. اما باید بدانید در این روش‌ها شما باید زمان زیادی را در صف انتظار بمانید. برای دریافت نوبت ویزیت فوری شما باید از کارشناسان ما در مجموعه دکترلند کمک بگیرید؛ آن‌ها در نزدیک‌ترین زمان ممکن برای شما تایم ویزیت دریافت می‌کنند.

جراحی بینی اقساطی با دکتر محمدرضا نجفی

شما در صورت مراجعه به تیم دکترلند می‌توانید حتی به صورت اقساطی نیز هزینه‌های عمل بینی خود را پرداخت کنید. برای این کار هیچ نیازی به ضامن ندارید و تنها با ارائه سفته امکان انجام این کار را خواهید داشت. برای اطلاع از شرایط دقیق حتماً از کارشناسان ما مشورت بگیرید.

علاوه بر این موارد جالب است بدانید زیبا جویان ما از خدمات ویژه دیگری نیز مانند مشاوره‌های رایگان، پشتیبانی 24 ساعته، تخفیف‌های ویژه و… بهره‌مند می‌شوند. از طرفی کارشناسان ما به طور آنلاین نیز افراد را ویزیت می‌کنند؛ برای این کار کافی است عکس بینی‌تان را برای ما بفرستید و به طور رایگان مشاوره شوید.

نکات پایانی

تمام اطلاعاتی که در مورد دکتر محمدرضا نجفی به آن نیاز دارید را در این مقاله بررسی کردیم. اما در پایان توصیه می‌کنیم حتماً تحقیقات بیشتری در این زمینه انجام دهید و تمام نمونه کارهای او را نیز بررسی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید؛ زیرا آن‌ها اطلاعات دقیق و جامعی در مورد جراحان مختلف دارند و به طور کامل شما را در این زمینه راهنمایی می‌کنند.

در بخش زیر نیز تمام سؤالات و ابهاماتتان را با ما در میان بگذارید و این مقاله بسیار کاربردی را برای تمام افرادی که دنبال یک جراح ماهر می‌گردند نیز بفرستید.

advanced divider

به زودی با شما تماس می‌گیریم!