عمل بینی در کرج: آشنایی با سبک‌های جذاب و بهترین پزشکان ایران!

در این مقاله قصد داریم شما را با تمامی نکات مهم درباره عمل بینی در کرج آشنا کنیم. همچنین در یافتن پزشک، شناخت سبک‌ها و شیوه‌های جراحی به شما کمک می‌کنیم و تنها راه جلوگیری از بروز خطرات و عوارض احتمالی بعد از جراحی بینی را به شما می‌گوییم!
راهنمای مطالعه:
عمل بینی در کرج

دستیابی به یک بینی زیبا دیگر رویا نیست! اگر در دهه 1300 با دسترسی محدود به اینترنت زندگی می‌کردیم، شاید این رویا هیچ‌وقت به واقعیت نمی‌پیوندید، اما در عصر مدرن امروزی فقط با یک کلیک قادر به یافتن نکات و اطلاعات مهم جراحی بینی هستید.

زمانی که برای اولین‌بار به فکر جراحی افتادید را به‌ یاد دارید؟ چه سؤالاتی در ذهن داشتید؟ احتمالاً مدل بینی، سبک‌های جراحی و بهترین پزشکان کرج ذهنتان را به خود مشغول کرده است، اما حال که اینجا و در حال مطالعه این مقاله هستید، قرار است به‌تمامی پرسش‌هایتان پاسخ دهیم.

اگر می‌خواهید یک بینی زیبا داشته باشید، باید جراحی آن را به دست یک پزشک خوب بسپارید؛ این نکته مهم‌ترین اصل است و نباید فراموش شود. فقط یک پزشک خبره و متخصص قادر به طراحی مناسب‌ترین بینی برای شماست.

انجام جراحی بینی با پزشکان تازه‌کار به معنای به خطر انداختن سلامتی و زیبایی بینی‌تان است، گاهی عوارض این کار تا آخر عمر با شماست؛ بنابراین هرگاه قیمتی نامعقول (بسیار کم!) برای جراحی دیدید، به‌سرعت آن مکان را ترک کنید!

هنگام انتخاب یک جراح مشورت با افراد آگاه در زمینه زیبایی کمک زیادی به شما می‌کند. مشاوران دکترلند با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه جراحی‌های زیبایی، قادر به معرفی یک پزشک عالی مناسب و گرفتن نوبت ویزیت آنلاین با او هستند.

مقایسه عکس‌های قبل و بعد عمل بینی در کرج

تصاویر زیر نشان‌دهنده مهارت و قدرت تیم دکترلند در معرفی پزشکان خبره و متخصص است، همان‌طور که می‌بینید همه کسانی که با کمک مشاوران تیم دکترلند یک پزشک خوب انتخاب کرده‌اند، به نتایج عالی و دیدنی زیر دست یافته‌اند.

هزینه جراحی بینی در کرج: محاسبه هزینه‌های جراحی بینی

خوب می‌دانم هزینه‌های جراحی یکی از آن بخش‌هایی است که بیشترین درگیری ذهنی را برای شما زیباجویان ایجاد می‌کند! مگر می‌شود به هزینه‌ها فکر نکرد؟! باید بدانید هزینه نهایی جراحی بینی شما، جمعی از موارد زیر است:

 • حق‌الزحمه پزشک جراح شما
 • هزینه‌های بیمارستان
 • هزینه‌های ویزیت قبل و بعد از عمل
 • هزینه آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌های قبل از عمل
 • هزینه داروها و چسب بعد از جراحی

البته شما تمامی این هزینه‌ها را برای زیبایی چهره‌تان می‌پردازید. تغییری که یک بینی زیبا و جذاب در چهره شما ایجاد می‌کند، ارزش پرداخت این هزینه‌ها را دارد! اگر جراحی‌تان را به دلیل کاهش هزینه با یک جراح غیرمتخصص انجام دهید، خسارت‌هایی جبران‌ناپذیر انتظارتان را می‌کشد.

محاسبه هزینه های عمل زیبایی دماغ در کرج

کاهش هزینه‌های جراحی بینی با دکترلند

حال برویم به بخش شیرین ماجرا: کاهش هزینه‌ها! چه چیزی از این بهتر که جراحی خود را به دست‌هایی هنرمند و قدرتمند یک جراح خوب بسپارید ولی هزینه‌ها به‌صورت قسطی پرداخت کنید؟!

دکترلند برایتان امکان پرداخت اقساطی هزینه‌ها را فراهم کرده است، تا دیگر نگرانی برای پرداخت هزینه‌ها نداشته باشید و تنها دغدغه‌تان یافتن پزشک مناسب باشد. همچنین اگر در شهر کرج زندگی می‌کنید و قصد ویزیت یکی از پزشکان خوب در تهران را دارید، دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین و نیم‌بها می‌گیرد.

بسیاری از ساکنان کرج به دلیل مشغله کاری یا مشکلات رفت‌وآمد به تهران برای ویزیت دکتر جراح، از این کار سر باز می‌زنند. با ویزیت آنلاینی که دکترلند برایتان می‌گیرد، به‌راحتی در خانه بنشینید و با پزشک جراحتان مشورت کنید. آیا بهترین پزشکان جراح بینی در کرج را می‌شناسید؟

کاهش هزینه های جانبی عمل بینی در کرج به کمک تخفیفات دکترلند

معرفی بهترین جراح بینی برای افراد ساکن در کرج

همان‌طور که گفتیم انتخاب یک پزشک خبره و باسابقه، رسیدن به نتیجه نهایی عالی را برای شما تضمین می‌کند. شهر تهران بسیاری از بهترین پزشکان ایران را در خود جای‌داده است، خوش به حال شما کرجی‌ها که فاصله کمی با تهران دارید!

تعداد زیاد پزشکان تهران، دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد. بینی گوشتی دارید؟ پزشک مناسبتان را در تهران به‌راحتی پیدا کنید. می‌خواهید یک بینی طبیعی داشته باشید؟ تعداد زیادی از پزشکان تهران در جراحی به سبک طبیعی خبره هستند.

در تهران برای هر خواسته شما، پاسخی وجود دارد! سپردن جراحی بینی به دست‌های پرتوان پزشکان تهرانی اولین قدم برای رسیدن به بینی زیبا و جذاب است. پزشکان زیر از بهترین جراحان باسابقه‌کار بالا در تهران هستند:

عنوانجزئیات
نام جراحدکتر حمید نوری
تخصص
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه‌فانتزی / فانتزی
هزینه عمل20 تا 22 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت‌دهی90 روز
کلینیک جراحیکلینیک خصوصی دارد (تیارا)
مشاوره رایگاندارد

نمونه کارهای عمل بینی دکتر حمید نوری

عنوانجزئیات
نام جراحغزال نوروزی
تخصصگوش و حلق و بینی و زیبایی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه‌فانتزی / فانتزی
هزینه عمل20 تا 22 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت‌دهی90 روز
کلینیک جراحیبهمن
مشاوره رایگاندارد

نمونه کارهای عمل بینی دکتر غزال نوروزی

عنوانجزئیات
نام جراحغلامرضا نوایی
تخصصجراحی پلاستیک با 27 سال سابقه جراحی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه‌فانتزی / فانتزی
هزینه عمل20 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت‌دهی60 روز
کلینیک جراحیکلینیک شقایق (مالک است/خصوصی)
مشاوره رایگاندارد
عنوانجزئیات
نام جراحمحمدرضا نجفی
تخصصگوش و حلق و بینی و زیبایی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه‌فانتزی / فانتزی
هزینه عمل40 تا 45 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت‌دهی90 روز
کلینیک جراحی
مشاوره رایگانندارد

نمونه کارهای عمل بینی دکتر محمدرضا نجفی

عنوانجزئیات
نام جراحعلی عقیلی
تخصصبرد تخصصی گوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه‌فانتزی / فانتزی
هزینه عمل25 تا 26 میلیون تومان (دارای تخفیف)
زمان انتظار نوبت‌دهی30 روز
کلینیک جراحیبیمارستان فوق‌تخصصی گلستان
مشاوره رایگاندارد

نمونه کارهای عمل بینی دکتر علی عقیلی

عنوانجزئیات
نام جراححبیب سهرابی
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه‌فانتزی / فانتزی
هزینه عمل28 تا 32 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت‌دهی30 روز
کلینیک جراحیکلینیک خصوصی بهمن
مشاوره رایگانندارد

نمونه کارهای عمل بینی دکتر حبیب سهرابی

عنوانجزئیات
نام جراحشهریار شعبانی نیا
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه‌فانتزی / فانتزی
هزینه عمل30 تا 40 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت‌دهی40 روز
کلینیک جراحینوین دیدگان
مشاوره رایگاندارد

نمونه کارهای عمل بینی دکتر شهریار شعبانی نیا

عنوانجزئیات
نام جراحلیلا اکبری
تخصص
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه‌فانتزی / فانتزی
هزینه عمل35 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت‌دهی30 روز
کلینیک جراحی
مشاوره رایگانندارد

نمونه کارهای عمل بینی دکتر لیلا اکبری

سؤالی که در این قسمت در ذهن تمامی افراد به وجود می‌آید، دلیل ورود این پزشکان به لیست بهترین جراحان ایران است.

چرا انجام جراحی بینی در تهران را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

به‌جرئت می‌گویم که پزشکان تهران، بهترین جراحان ایران هستند. کسب لقب «بهترین جراح ایران» کار آسانی نیست، این جراحان خوب دارای مشخصات زیر هستند:

 • به خواسته‌های شما توجه می‌کنند و به سؤالات و نگرانی‌هایتان پاسخ می‌دهند.
 • با تمامی تکنیک‌ها و متد روز آشنا هستند و از آن‌ها برای رسیدن به نتیجه‌ای عالی استفاده می‌کنند.
 • سلامت شما را در اولویت کار خود قرار می‌دهند.
 • دارای تیمی عالی و مورداعتماد هستند.
 • بعد از عمل تا مدت زیادی از شما پشتیبانی و درصورت بروز هرگونه مشکل برای رفع آن تلاش می‌کنند.
 • دارای حس زیبایی‌شناسی هستند و برای تطابق اجزای صورت شما تلاش می‌کنند.

تمامی این ویژگی‌ها در پزشکان خوب تهرانی وجود دارد، دستان هنرمند این جراحان نامی ایران قادر به ساخت بینی عالی و جذاب برای شماست. اگر می‌خواهید با این پزشکان نوبت ویزیت آنلاین بگیرید، با دکترلند در تماس باشید.

ما برای شما نوبت ویزیت آنلاین و نیم‌بها می‌گیریم تا علاوه بر هزینه‌ها، در وقتتان نیز صرفه‌جویی کنید. یکی از نکات مهم در انتخاب پزشک جراح، شناخت نوع بینی‌تان است. در ادامه به معرفی دو مدل بینی گوشتی و استخوانی می‌پردازیم.

بینی شما گوشتی است یا استخوانی؟

به‌طورکلی همه بینی‌ها گوشتی یا استخوانی هستند. شناخت نوع بینی در انتخاب پزشک اهمیت دارد. باید بدانید هر جراح در عمل نوع خاصی از بینی مهارت دارد.

آیا شما دوخت یک کت‌وشلوار مردانه را به یک خیاط لباس‌های زنانه می‌سپارید؟! مسلماً خیر! نباید از خیاطی که سال‌هاست لباس زنانه می‌دوزد، انتظار دوخت یک کت‌وشلوار مردانه بی‌نقص را داشته باشید، بلکه باید به دنبال خیاط مناسب بگردید.

این داستان برای جراحی بینی نیز صدق می‌کند. اگر جراح در عمل بینی‌های استخوانی مهارت دارد، نباید بینی گوشتی خود را به او بسپارید؛ بلکه باید به دنبال یک جراح بینی گوشتی بگردید.

مشخصات بینی‌های گوشتی

مهم‌ترین نقطه تمایز بینی گوشتی و استخوانی در ضخامت پوست است. تمامی بینی‌های گوشتی پوستی ضخیم، منافذ باز و سطحی براق دارند. اسکلت غضروفی این بینی‌ها بسیار ضعیف است.

نمونه عمل زیبایی بینی گوشتی در کرج

ویژگی‌های بینی‌های استخوانی

بینی‌های استخوانی، پوستی نازک و اسکلت استخوانی محکم دارند. بیشتر بینی‌های استخوانی دارای قوز هستند. لطفاً به کلمه «بیشتر» توجه کنید! الزاماً همه بینی‌های قوزدار، استخوانی نیستند. اگر بینی فردی پوست ضخیم و قوز داشت، بینی او گوشتی است!

حال که ویژگی‌های بینی‌های گوشتی و استخوانی را شناختید، آیا می‌توانید نوع بینی‌تان را تشخیص دهید؟ سخت است؟ نگران نباشید! همین‌الان عکسی از بینی خود برای مشاوران دکترلند بفرستید.

ما با داشتن سال‌ها تجربه، نوع بینی شما را تشخیص می‌دهیم و یک پزشک عالی مناسب به شما معرفی می‌کنیم. حتی در صورت نیاز برای شما نوبت ویزیت آنلاین با پزشک مدنظرتان می‌گیریم.

قبل و بعد جراحی دماغ استخوانی در کرج

باتوجه‌به نوع بینی، روش‌های مختلفی برای جراحی وجود دارد. در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

روش‌های عمل بینی در کرج

امروزه جراحی بینی با دو روش بسته و باز انجام می‌شود. هر دو این روش‌ها عالی و نتایج فوق‌العاده‌ای برایتان می‌سازد.

روش باز برای جراحی بینی در کرج

روش باز یکی از بهترین و محبوب‌ترین روش‌ها برای جراحی بینی است. در این روش پزشک جراح پس از برداشتن پوست بینی، دیدی کامل به استخوان‌ها دارد؛ بنابراین با دست باز تغییرات مورد نیاز را اعمال می‌کند.

جراحی بینی غضروفی گوشتی به روش باز در کرج

روش بسته برای جراحی بینی

در روش بسته پزشک از راه دو برش در داخل سوراخ‌های بینی، ایرادات آن را برطرف می‌کند. درواقع در این روش، هیچ برش خارجی وجود ندارد، هیچ جای بخیه‌ای در کار نیست!

می‌دانم الان خوشحال هستید و می‌خواهید به پزشک‌تان بگویید از این روش استفاده کند، اما متاسفانه باید شادی‌تان را خراب کنم! این روش فقط مناسب افرادی است که مشکل جدی یا ایرادی خاص در نوک بینی‌شان ندارند و فقط خواهان ایجاد تغییر در تیغه بینی هستند. اگر جزو این دسته نیستید، فکر روش بسته را از سرتان بیرون کنید!

با پیشرفت دنیای مدرن امروزی، راه‌هایی جدید و جالب برای افزایش زیبایی بینی به وجود آمده‌اند. فراموش نکنید این هیچ‌کدام از این روش‌ها جایگزین جراحی نیستند و تغییراتی موقتی ایجاد می‌کنند.

نمونه قبل و بعد جراحی بینی استخوانی مردانه سبک طبیعی به روش بسته در کرج

روش پلاسما جت بینی: کاهش سایز بینی بدون دردسر!

اگر می‌خواهید فقط سایز بینی خود را کمی کاهش دهید، روش پلاسما جت مناسب شماست. دستگاه پلاسما جت با از بین بردن چربی بین پوست و استخوان کمی از سایز بینی شما می‌کاهد.

کوچک کردن دماغ با پلاسما جت در کرج

استفاده از لیزر برای تغییر شکل کلی بینی

امروز اسم روش لیزر را زیاد می‌شنویم ولی باید همین ابتدا بگوییم روی این روش برای ایجاد تغییرات اساسی حساب باز نکنید. دستگاه لیزر برای تغییر در استخوان مناسب نیست و فقط با برداشتن یک لایه سطحی کمی ظاهر بینی را بهبود می‌بخشد.

روش لیفت با نخ و ژل

روش لیفت یکی از به‌روز‌ترین روش‌های موقتی برای ایجاد تغییرات زیبایی در بینی شما است. نخ و ژل مورداستفاده در این روش بعد از حدوداً 6 تا 8 ماه جذب می‌شوند.

تغییر فرم بینی به کمک لیفت با نخ و ژل در کرج

تمامی این روش‌ها برای ساخت بینی‌های فانتزی، طبیعی و یا نیمه‌فانتزی مناسب هستند، آیا با این سبک‌ها آشنایی دارید؟

سبک‌های جراحی بینی در کرج

جراح بینی شما با کمک روش باز یا بسته یکی از سبک‌های طبیعی، فانتزی و نیمه‌فانتزی را برای شما ایجاد می‌کند. شناخت این سبک‌ها بسیار مهم هستند. تصور کنید به مطب پزشک خود در تهران رفته‌اید. همان‌طور که گفتیم سلیقه و ترجیح‌های شخصی شما برای پزشکان خوب اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین او می‌پرسد: «چه سبک بینی را می‌پسندید؟»

اگر با سبک‌های جراحی آشنا نباشید، برای پاسخ به این سؤال سردرگم می‌شوید و نمی‌توانید منظور و خواسته خود را به‌طور دقیق به پزشکتان بگویید.

سبک طبیعی:

پس از جراحی در این سبک، کسی متوجه عمل شما نمی‌شود و پزشک فقط برای رفع مشکلات و ایرادات تلاش می‌کند.

نمونه قبل و بعد جراحی طبیعی در کرج

سبک فانتزی:

سبک فانتزی مناسب عروسکی‌پسندان است. قوس بینی در این سبک زیاد و نوک آن با زاویه 110 تا 130 درجه به سمت بالا می‌رود.

نمونه کار قبل و بعد عمل بینی به سبک فانتزی در کرج

سبک نیمه‌فانتزی:

مشخصات سبک نیمه‌فانتزی ترکیبی از فانتزی و طبیعی است، بینی قوسی ملایم دارد و زاویه نوک آن با فاصله لب و بینی تنظیم می‌شود.

نمونه قبل و بعد جراحی دماغ به سبک نیمه فانتزی در کرج

شما کدام سبک را برای جراحی‌تان در نظر دارید؟ آیا می‌دانید کدام سبک مناسب شماست؟

کدام سبک جراحی بینی برای چه کسانی مناسب‌تر است؟

 هنگام انتخاب سبک باید به سه مورد مهم توجه کنید: نوع بینی، ترکیب چهره، سلیقه شخصی!

نوع بینی اهمیت زیادی دارد، اگر بینی گوشتی و بزرگی دارید، از پزشک خود انتظار معجزه در ساخت یک بینی فانتزی کوچک را نداشته باشید! از مدل فانتزی صرف‌نظر کنید و یکی از دو سبک نیمه‌فانتزی و طبیعی را انتخاب کنید.

اگر بینی استخوانی دارید، خوشا به سعادتتان! طراحی هر سه مدل سبک برای شما امکان‌پذیر است و فقط باید با پزشک خود مشورت کنید.

ترکیب چهره نیز برای انتخاب سبک مهم است، برای مثال کسانی که فاصله زیادی بین لب و بینی خود دارند، نتیجه خوبی از سبک فانتزی نمی‌گیرند. برای انتخاب سبک باید با افراد آگاه، مشاوران و پزشک مدنظرتان مشورت کنید.

همین‌الان یک عکس از خود برای مشاوران ما بفرستید. دکترلند با بررسی چهره و نوع بینی، سبک مناسب و درنهایت یک پزشک خبره را به شما پیشنهاد می‌کند. در صورت تمایل، دکترلند با پزشک مدنظرتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیرد تا با او درباره سبک جراحی مشورت کنید.

انتخاب سبک مورد نظرتان برای جراحی بینی در کرج به کمک پزشک

تجربه یک عمل آسان و رسیدن به نتیجه نهایی خواسته همه شما زیباجویان است. برای این منظور باید با اقدامات ضروری قبل و روش‌های مراقبتی بعد از عمل بینی آشنا باشید.

اقدامات ضروری قبل و روش‌های مراقبتی بعد از جراحی بینی در کرج

توجه به موارد زیر قبل از عمل به شما در تجربه یک عمل بی‌دردسر و آسان کمک می‌کند:

 • از یک هفته قبل الکل و دخانیات مصرف نکنید و سیگار را کنار بگذارید.
 • با یک فرد مطمئن و مورداعتماد برای همراهی شما در بیمارستان صحبت کنید.
 • کیسه یخ مصنوعی برای بردن به بیمارستان تهیه کنید.
 • تعدادی لباس با یقه آزاد و دکمه‌دار آماده کنید تا هنگام تعویض لباس فشاری به بینی‌تان وارد نشود.
 • گچ شما بعد از عمل باید به مدت یک هفته روی صورتتان بماند، بنابراین شب قبل از عمل استحمام را فراموش نکنید.
نکات لازم قبل از عمل زیبایی بینی در کرج

بعد از عمل نیز توجه به نکات زیر بسیار مهم است و در نتیجه نهایی عملتان تأثیر زیادی دارد:

 • تا یک ماه از مصرف دخانیات، سیگار و قلیان خودداری کنید.
 • حتماً نوشیدنی‌های گرم بنوشید تا گلودرد ناشی از داروی بیهوشی از بین برود.
 • هنگام استراحت از دو یا سه بالشت استفاده کنید و سر خود را بالا نگه دارید.
 • از حرکت‌دادن اجسام سنگین خودداری کنید.
 • ورزش‌های سنگین را فراموش کنید.
 • گرما باعث افزایش تورم بینی می‌شود، به محیط‌های خیلی گرم نروید.
 • برای کاهش تورم و کبودی حتماً از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • استفاده از داروهای تجویزی را فراموش نکنید و برای مصرف هر داروی دیگری با پزشک خود مشورت کنید.
اقداماتی که نباید بعد از رینوپلاستی در کرج انجام دهید

باید بدانید که رعایت تمامی نکات بالا، در رسیدن به یک نتیجه نهایی اهمیت زیادی دارد. گاهی عدم رعایت این موارد و انتخاب یک پزشک غیرمتخصص، باعث بروز خطرات و عوارضی جدی و جبران‌ناپذیر می‌شود.

خطرات و عوارض عمل بینی در کرج

اگر در انتخاب پزشک دقت نکنید و فریب تبلیغات دروغین «عمل بینی فقط با 10 میلیون!» را بخورید، خطرات و عوارض زیر شما را تهدید می‌کند:

 • عدم تقارن ظاهری بینی
 • امکان خونریزی و بروز عفونت‌های شدید
 • امکان سوراخ‌شدن قسمت سپتوم بینی
 • امکان بروز بی‌حسی دائمی در بینی
 • احتمال بروز مشکلات تنفسی شدید
 • امکان ماندن جای بخیه‌ها و جای زخم
عوارض بعد از جراحی دماغ در کرج

راه‌حل این مشکلات چیست؟! آفرین! یافتن و انتخاب یک پزشک خوب، احتمال بروز هرگونه خطرات جانبی را به صفر می‌رساند. سرمایه‌گذاری روی زیبایی چهره‌تان، یک سرمایه مادام‌العمر است. برای حفظ این سرمایه بکوشید!

انتخاب پزشک برای شما زیباجویان ساکن کرج کار سختی نیست؛ به‌دلیل نزدیکی تهران با شما، تعداد زیادی پزشک خوب و متخصص در دسترس‌تان است. اگر به‌دلیل مشغله کاری وقت کافی ندارید، ما در دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیریم.

سؤالات متداول درباره عمل بینی در کرج

سؤالات زیر بیشترین میزان تکرار را از زیباجویان داشته‌اند:

آیا بعد از جراحی کاهش حس بویایی طبیعی است؟

چند روز ابتدایی بعد از عمل کاهش حس بویایی طبیعی و به دلیل وجود اسپیلنت و ورم  است. اما گاهی به دلیل فشار بیش از حد جراح به پیاز بویایی در مغز، حس بویایی کاهش میابد؛ این هم یکی دیگر از عوارض انتخاب یک پزشک تازه‌کار و غیرمتخصص!

آیا پس از جراحی بینی در کرج، امکان بازگشت انحراف بینی وجود دارد؟

امروزه با پیشرفت روش‌های جراحی، امکان بازگشت انحراف بینی بعد از عمل وجود ندارد.

آیا دستگاه‌های کوچک‌کننده بینی، جایگزینی خوب برای جراحی هستند؟

هیچ تحقیقاتی تأثیر این دستگاه‌های عجیب‌وغریب روی کاهش اندازه‌ها و تغییر شکل استخوان‌ها را نشان نمی‌دهد! بنابراین فریب این تبلیغات را نخورید و هزینه‌ای برای این دستگاه‌ها نپردازید.

درنهایت، عمل بینی تأثیرگذارترین جراحی روی زیبایی شماست!

حال که به این قسمت از مقاله رسیدیم، تمامی نکات مهم درباره جراحی بینی، شیوه‌ها و سبک‌ها، مراقبت‌های بعد و اقدامات ضروری قبل از عمل را آموختید. دانستید که مهم‌ترین نکته برای داشتن یک بینی جذاب انتخاب جراح مناسب و متخصص است.

البته فراموش نکنید که شناخت نوع بینی‌تان در انتخاب یک جراح مناسب تأثیرگذار است. اگر بینی گوشتی دارید، باید جراحی ماهر در زمینه عمل بینی‌های گوشتی بیابید، این موضوع برای بینی‌های استخوانی نیز صدق می‌کند.

حال نوبت به انتخاب پزشک می‌رسد؛ قسمت چالش‌برانگیز ماجرا! یک پزشک خوب قادر به ساخت یک بینی بی‌نقص برای شماست ولی در عوض پزشکی غیرمتخصص زیبایی و سلامت شما را به خطر می‌اندازد.

اما کرجی‌های عزیز نگران نباشید، شما نزدیک تهران مهد بهترین پزشکان ایران زندگی می‌کنید. به دلیل فاصله کم، انجام عمل زیبایی با یکی از پزشکان خبره و ماهر تهران تصمیمی عاقلانه است.

پزشکان تهران از بهترین جراحان زیبایی ایران هستند، آن‌ها به نظرات و خواسته‌های شما توجه و رسیدن به بهترین نتایج را برای شما تضمین می‌کنند. اگر در رفت‌وآمد مشکل دارید و به دلیل مشغله کاری سرتان شلوغ است، دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیرد.

همین‌الان با مشاوران ما در تماس باشید و عکسی از بینی خود برایمان بفرستید. ما با تشخیص نوع بینی، بهترین سبک جراحی و مناسب‌ترین پزشک را به شما معرفی می‌کنیم.

به نظر شما مهم‌ترین نکته برای انتخاب یک جراح مناسب چیست؟ منتظر خواندن نظرات و پیشنهادهای شما در بخش دیدگاه‌ها هستیم. فراموش نکنید این مقاله مفید را برای تمامی افراد ساکن کرج که قصد جراحی بینی دارند، بفرستید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!