عمل بینی شاید یکی از مهم‌ترین تصمیمات زندگی شما باشد؛ بنابراین باید بدون هیچ شک و شبهه‌ای تمام روند آن را طی کنید. حال که در ابتدای راه هستید قطعاً هزاران سؤال در مغزتان رژه می‌روند!

این مقاله راهنمای بسیار جامعی برای شماست و تمام دغدغه‌هایتان را برطرف می‌کند. از طرفی بهتر است قبل از هر اقدامی معاینه شوید؛ بنابراین با ما در ارتباط باشید و از یک ویزیت آنلاین و رایگان بهره‌مند شوید.

نیم نگاهی به تصاویر قبل و بعد جراحی بینی در سنندج

اگر می‌خواهید یک عمل بینی موفق داشته باشید، باید در قدم اول انتخابی آگاهانه در زمینه جراحتان بردارید و انجام این کار بدون مشاهده نمونه کارها میسر نیست. زیبا جویان سنندجی زیادی تا کنون بینی خود را با کمک تیم ما عمل کرد‌ه‌اند که در زیر تعدادی از تصاویر قبل و بعدشان را مشاهده می‌کنید.

با چقدر هزینه می‌توان بینی خود را در سنندج عمل کرد؟

پاسخ دادن به این سؤال اصلا کار ساده‌ای نیست؛ زیرا برای تعیین آن گزینه‌های زیادی باید بررسی شوند. در زیر تعدادی از آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

 • میزان شهرت و محبوبیت جراح موردنظر
 • نوع بینی
 • میزان تغییرات موردنیاز برای درمان بینی
 • تکنیک مورد استفاده در جراحی
 • درجه سختی عمل
 • نوع بیمارستان (خصوصی یا دولتی)
 • نوع جراحی (ترمیمی یا پیوند غضروف)
 • منطقه زندگی
هزینه های عمل جراحی بینی در سنندج

بنابراین باید درک کنید که چرا هزینه دقیقی برای این عمل ارائه نشده است؛ با این وجود کارشناسان ما با توجه به شرایط شما و بینی‌تان یک عدد دقیق را در اختیارتان قرار می‌دهند. برای این کار باید با ما تماس بگیرید.

آیا راهی برای کاهش هزینه‌های عمل بینی وجود دارد؟

قطعاً بله! اما این کار برای هر شخصی امکان‌پذیر نیست و تنها زیبا جویان تیم ما از این خدمت بهره‌مند می‌شوند. در صورتی که شما نیز از مشاوران ما برای جراحی بینی خود کمک بگیرید، با شرایطی مانند پرداخت نیم‌بهای ویزیت، تخفیف در انجام آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌، مشاوره و پشتیبانی ۲ساله رایگان هزینه کمتری پرداخت می‌کنید.

از طرفی اگر توانایی پرداخت همه هزینه عمل را ندارید نیز تیم ما با شرایطی آسان، امکان قسط‌بندی آن را برایتان فراهم می‌کند.

کم کردن هزینه های جانبی جراحی دماغ در سنندج با دکترلند

بهترین جراح بینی در سنندج کیست؟

بهتر است در همین ابتدا به شما هشدار دهیم که خیلی وقت خود را صرف یافتن جراح عالی و حرفه‌ای در شهرتان نکنید؛ زیرا تقریباً بیشتر جراحان بینی ماهر و کاربلد در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و… فعالیت می‌کنند!

بنابراین سعی کنید حتما شرایط مراجعه به یکی از این شهرها را برای جراحی بینی‌تان فراهم کنید و بینی‌تان را به دست بهترین جراحان کشور بسپارید. حتماً می‌دانید که شهری مانند سنندج خیلی از نظر جراحی زیبایی امکانات ندارد. تیم ما به شما کمک می‌کند تا تمام روند عملتان را به راحتی طی و محل اقامت نزدیک به بیمارستان نیز پیدا کنید.

انتخاب بهترین پزشک جراح بینی در سنندج

بهترین شهر برای عمل بینی سنندجی‌ها کدام است؟

شما برای انتخاب شهر موردنظر باید موارد مهمی مثل مسافت را بسنجید؛ اما در هر صورت هر یک از شهرهای تهران، اصفهان یا شیراز جزو برترین مراکز برای عمل بینی‌ هستند و مراجعه به هر یک از آن‌ها کار هوشمندانه‌ای است.

از طرفی باید بدانید تعداد جراحان این شهرها بسیار زیاد است و شما باید حتماً توانایی و آگاهی لازم برای انتخاب بهترین آن‌ها را داشته باشید. در بخش زیر این موضوع را به شما یاد می‌دهیم.

چگونه بهترین جراح بینی را پیدا کنیم؟

برای این کار شما در ابتدا باید بدانید اصلاً در جراح موردنظرتان باید دنبال چه خصوصیاتی باشید. در بخش زیر با این ویژگی‌های مهم آشنا می‌شوید:

 • داشتن گواهی و مدرک تخصصی معتبر
 • تجربه بالا در جراحی بینی‌های مشابه شما
 • شنونده خوب و توجه به تمام انتظارات شما
 • راهنمایی در مورد سبک متناسب با چهره‌تان
 • نشان دادن تمام نمونه کارهای خود
 • راهنمایی صادقانه و شفاف
 • توجه به سلامتی شما
 • تهیه یک فضای آرام با کارکنان حرفه‌ای
تشخیص بهترین جراحان بینی در سنندج با دکترلند

در زمان تحقیق در مورد جراحان مختلف حتماً تمام این موارد را مدنظرتان قرار دهید. از طرفی اگر از تیم ما کمک بگیرید، دیگر نیازی به اتلاف وقت و انجام این تحقیقات ندارید؛ زیرا کارشناسان ما جراحان واجد شرایط و دارای تمام این خصوصیات را یافته و برایتان لیست کرده‌اند. در زیر با آن‌ها آشنا می‌شوید.

1.    دکتر محمد علی اسدی

دکتر اسدی از برترین جراحان عمل بینی در ایران است و در سبک‌های طبیعی و نیمه فانتزی بیشترین مهارت را دارد. در قسمت زیر نمونه کارهای او را مشاهده می‌کنید.

نمونه کارهای عمل بینی دکتر محمد علی اسدی

2.    دکتر محمد رضا نجفی

دکتر نجفی تا کنون درصد رضایت بالایی را از سمت زیبا جویان کسب کرده است و جزو برترین جراحان ایرانی به شمار می‌رود. در زیر تصاویر قبل و بعد بیماران او را می‌بینید.

نمونه کارهای عمل بینی دکتر محمد رضا نجفی

3.    دکتر لیلا اکبری

اگر دوست دارید بینی‌تان را بدون هیچ دغدغه‌ای به یک جراح حرفه‌ای بسپارید، دکتر اکبری را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا دقیقاً شما را به سبک دلخواهتان می‌رساند. در زیر نیز بخشی از تصاویریر بیماران او را می‌بینید.

نمونه کارهای عمل بینی دکتر لیلا اکبری

4.    دکتر سولماز قربانی

دکتر قربانی تمام انواع بینی‌ها (گوشتی و استخوانی) را به بهترین شکل ممکن و به سبک دلخواهتان عمل می‌کند. در زیر نتیجه تعدادی از جراحی‌های او را مشاهده می‌کنید.

نمونه کارهای عمل بینی دکتر سولماز قربانی

5.    دکتر علی عقیقی

دکتر عقیلی از شناخته‌شده‌ترین و محبوب‌ترین جراحان بینی در بین زیبا جویان است و عمل‌های موفق بسیار زیادی در رزومه درخشان خود دارد. در زیر بخشی از نمونه کارهای او را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

نمونه کارهای عمل بینی دکتر علی عقیلی

حال که با 5 جراح بینی برتر کشور آشنا شدید، باید بدانید دریافت نوبت ویزیت از این پزشکان محبوب حتی از شکاندن شاخ غول هم سخت‌تر است! به همین دلیل اگر نیاز به یک ویزیت فوری دارید، می‌توانید از کارشناسان ما کم بگیرید.

چه روشی برای عمل بینی در سنندج مناسب‌تر است؟

حال که قصد دارید بینی خود را عمل کنید، باید تمام روش‌ها و تکنیک‌های آن را بشناسید و بهترین آن را برای خود انتخاب کنید.

جراحی بینی به روش باز

در این روش جراح پوست بینی‌تان را به طور کامل جدا و به تمام قسمت‌های آن دسترسی پیدا می‌کند؛ به همین دلیل تمام تغییرات به طور کامل انجام می‌شوند.

نمونه جراحی بینی به روش باز در سنندج

جراحی بسته بینی

در این تکنیک تنها قسمت داخلی بینی برش داده می‌شود و جراح نیز تمام اصلاحات را از همان سوراخ‌های بینی انجام می‌دهد.

نمونه رینوپلاستی به روش بسته در سنندج

عمل بینی با لیزر

این روش به دستگاه لیزر نیاز دارد و پزشک با کمک آن کارهایی مانند ایجاد برش را خیلی ظریف‌تر و دقیق‌تر انجام می‌دهد.

تزریق فیلر به بینی

این روش برای بینی‌هایی مناسب است که خیلی نیازی به تغییرات شدید ندارند. پزشک در این درمان با تزریق ژل بخش‌هایی از بینی شما را پر می‌کند و فرم آن را تغییر می‌دهد.

فرم دهی بینی با تزریق فیلر در سنندج

لیفت بینی با نخ

در این درمان نخ‌های مخصوص از زیر پوست بینی رد می‌شوند و مانند داربست، افتادگی و برخی از مشکلات ظاهری بینی را برطرف می‌کنند.

لیفت با نخ برای رفع افتادگی دماغ در سنندج

روش پلاسما جت

در  این تکنیک نیز بخش‌هایی مانند غضروف و بافت چربی بینی شما با دستگاه مخصوصی سوزانده می‌شوند و تا حدودی اندازه بینی‌تان کاهش می‌یابد.

چربی سوزی دماغ به کمک پلاسما جت در سنندج

هر کدام از این روش‌ها شرایط خاص خودش را دارد؛ بنابراین برای انتخاب آن‌ها باید حتماً با یک متخصص مشورت کنید. اما با این وجود باید بدانید تنها در تکنیک‌های باز و بسته، تمام مشکلات ظاهری و عملکردی بینی رفع می‌شوند و در گزینه‌های دیگر، پزشک تنها اصلاحات جزئی در آن ایجاد می‌کند.

بررسی انواع بینی‌های استخوانی و گوشتی

بینی شما بر اساس خصوصیاتی که دارد در یکی از دسته‌های گوشتی یا استخوانی قرار می‌گیرد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

ویژگی‌های بینی استخوانی

این نوع بینی ویژگی‌هایی مانند پوست نازک، قوز، استخوان و غضروف قوی دارد و جزو بهترین و مناسب‌ترین بینی‌ها برای جراحی به شمار می‌رود.

نمونه قبل و بعد جراحی بینی استخوانی مردانه سبک طبیعی در سنندج

خصوصیات بینی‌های گوشتی

اگر بینی شما پوست ضخیم، بافت چربی زیاد و استخوان و غضروف ضعیفی داشته باشد، جزو بینی‌های گوشتی به حساب می‌آید. باید بدانید جراحی این بینی‌ها کمی دشوار و چالش‌برانگیز است؛ به همین دلیل باید جراح و متخصص عالی را برای آن پیدا کنید.

قبل و بعد عمل بینی گوشتی در سنندج

حال که فهمیدید چه نوع بینی دارید، باید بدانید برخی از سبک‌ها برای نوعی از بینی مناسب هستند و شما در انتخاب فرم بینی، باید آن را نیز در نظر بگیرید.

توضیح تمام سبک‌های متفاوت عمل بینی در سنندج

به طور کلی 3 سبک برای جراحی بینی وجود دارد و هر کدام از آن‌ها نیز برای چهره خاصی مناسب هستند. در زیر هر یک از آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

عمل بینی به سبک فانتزی

در این سبک بینی شما به شکل عروسکی و مصنوعی درمی‌آید؛ یعنی نوک آن سربالا، اندازه آن کوچک و همچنین انحنای زیادی نیز روی آن ایجاد می‌شود.

نمونه قبل و بعد عمل بینی گوشتی به سبک فانتزی در سنندج

سبک طبیعی بینی

این سبک ظاهر بینی شما را به شکلی کاملاً طبیعی تغییر می‌دهد، به گونه‌ای که افراد به عملی بودن آن شک می‌کنند. بنابراین اگر بینی و چهره طبیعی و ساده را دوست دارید، این گزینه را انتخاب کنید.

عمل جراحی دماغ زنانه سبک طبیعی در سنندج

سبک نیمه فانتزی بینی

این سبک دقیقا حد وسط دو گزینه قبلی است؛ یعنی تغییرات آن به شکلی کاملاً متعادل ایجاد می‌شوند. بنابراین اگر دوست دارید بینی‌تان به شکل خیلی مصنوعی تغییر نکند، این سبک برایتان مناسب است.

جراحی زیبایی دماغ زنانه به روش باز مدل نیمه فانتزی در سنندج

چه افرادی و شرایط عمل بینی در سنندج را دارند؟

قبل از هر چیز برای جراحی بینی شما باید از سلامتی کامل جسمی و روانی خود مطمئن شوید و از طرفی سن مناسبی (معمولاً بالای 18 سال) داشته باشید. پس از اطمینان از این موارد نیز نوبت به معاینه و مشاوره می‌رسد.

در این مرحله شما باید با یک شخص حرفه‌ای در این زمینه مشورت کنید و تمام خواسته‌هایتان را با او در میان بگذارید. گاهی اوقات شما واجد شرایط عمل بینی هستید؛ اما سبک انتخابی و انتظاراتتان بسیار غیرمنطقی است!

بنابراین اگر می‌خواهید بدون صرف وقت و مراجعه حضوری سبک مناسب خود را پیدا کنید و مشاوره شوید، عکس بینی‌تان را برای متخصصان ما بفرستید و به صورت آنلاین و تصویری ویزیت شوید.

چه افرادی مناسب رینوپلاستی در سنندج

اقدامات و بهبودی قبل و بعد از جراحی بینی در سنندج

اگر می‌خواهید روند بهبود طبیعی و سریعی داشته باشید، باید تمام نکات مراقبتی این بخش را رعایت کنید.

اقدامات مهم قبل از عمل دماغ در سنندج

تمام موارد زیر به شما کمک می‌کنند تا روند درمان و بهبودی‌تان بهتری را تجربه کنید.

 • بررسی‌های زیادی انجام دهید و یک جراح بینی باتجربه را انتخاب کنید.
 • تمام خواسته‌ها و نیازهایتان را قبل از عمل به پزشک بگویید.
 • غذاهای سبک بخورید.
 • تمام مشاوره‌های لازم را از افراد حرفه‌ای دریافت کنید.
 • داروهای رقیق کننده خون نخورید.
 • الکل و سیگار از دو هفته قبل مصرف نکنید.
 • آزمایش‌ها و سوابق پزشکی‌تان را در اختیار پزشک قرار دهید.
 • در روز عمل باید ناشتا باشید.
 • روز قبل حمام بروید.
 • حتماً یک همراه در روز جراحی با خود داشته باشید.
نکات رعایتی قبل از جراحی بینی در سنندج

نکات مراقبتی ضروری بعد از جراحی بینی

اگر نمی‌خواهید عوارض شدیدی را بعد از عمل تجربه کنید، تمام نکات زیر را مدنظرتان قرار دهید.

 • در زمان خواب سرتان را بالاتر از بدنتان قرار دهید.
 • برای رفع کبودی کمپرس آب سرد روی گونه‌هایتان بگذارید.
 • ورزش و فعالیت سنگین انجام ندهید.
 • دارو و پمادهایتان را به درستی و سروقت مصرف کنید.
 • به پانسمان بینی‌تان آب نزنید.
 • خیلی آرام مسواک بزنید.
 • دماغتان را باد نکنید.
 • عینک نزنید.
 • به صورت آرام و منظم پیاده‌روی کنید.
 • وسایل سنگین را جابه‌جا نکنید.
 • غذاهای سفت و جویدنی میل نکنید.
اقدامات لازم برای بعد از عمل زیبایی بینی در سنندج

تمام این موارد نقش پررنگی در کاهش عوارض عمل بینی‌تان دارند و رعایت آن‌ها شما را خیلی سریع‌تر به نتیجه نهایی عملتان می‌رساند. البته با این وجود شما با عوارض متفاوتی پس از عمل روبه‌رو می‌شوید.

عوارض و خطرات پس از عمل بینی در سنندج

همان‌‌‌طور که گفتیم هر شخصی بعد از عمل بینی خود با عوارض خفیف روبه‌رو و در برخی از موارد این موضوع جدی می‌شود. در زیر درجات متفاوتی از این عوارض را می‌شناسید.

 • درد در روز اول
 • کبودی و ورم تا چند روز
 • خونریزی
 • بروز اختلالات تنفسی
 • سوراخ شدن تیغه دماغ
 • مشکلات زیبایی
 • برطرف نشدن مشکلاتی مانند قوز
 • کوچکی و نا متقارنی سوراخ‌های بینی
 • عفونت
 • برطرف نشدن جای بخیه
عوارض خطرات بعد از رینوپلاستی در سنندج

آیا دوست دارید احتمال بروز این خطرات شدید را به صفر برسانید؟ برای این کار باید تمام فاکتورهای زیر را جدی بگیرید؛ در غیر این صورت باید احتمال بروز هر یک از موارد  بالا را بدهید.

چگونه عوارض عمل بینی را کاهش دهید؟

راهکارهای بسیار متفاوتی برای این کار وجود دارند که در بخش زیر آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

 1. در ابتدا شما باید یک شهر را برای عمل بینی خود انتخاب کنید؛ زیرا سنندج گزینه خیلی خوبی برای این کار به شمار نمی‌رود و امکانات و پزشکان ماهری ندارد. بنابراین اگر می‌خواهید بدون دردسر و خطر به نتیجه ایده‌آل خود برسید، با کمک تیم ما برای عمل بینی خود به این شهرها مراجعه کنید.
 2. پس از شهر، نوبت به انتخاب جراح مناسبتان می‌رسد. جراح شما مهم‌ترین عامل مؤثر در کاهش عوارض و خطرات است. برای این کار نیز توصیه‌ می‌کنیم از مشاوران ما کمک بگیرید و مناسب‌ترین جراح را با توجه به شرایط خود بشناسید.
 3. به تمام توصیه‌ها و تجویزهای پزشکتان گوش دهید و نکات مراقبتی را نیز را رعایت کنید.
 4. قرار ملاقات‌های بعدی را با پزشکتان مشخص و از افراد حرفه‌ای مشاوره بگیرید. خوشبختانه تیم دکترلند به مدت 2 سال بعد از جراحی نیز به شما به صورت رایگان مشاوره و پشتیبانی ارائه می‌دهد.
کاهش عوارض جراحی دماغ در سنندج با دکترلند

نکات پایانی در مورد عمل بینی در سنندج

در این مقاله تمام جزئیات لازم در مورد عمل زیبایی بینی در سنندج را بررسی کردیم. در انتها باید بگوییم عمل بینی در شهر خودتان را در اولویت آخر بگذارید و برای جراحی در شهرهای دیگر تمام تلاشتان را بکنید.

تیم ما نیز در این مسیر همراهتان است و تمام امکانات لازم را برایتان مهیا می‌کند. اگر سؤال یا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نظرات و پیشنهادات خودتان را در بخش زیر بنویسید و این مقاله کاربردی را برای تمام زیبا جویان سنندجی نیز بفرستید.

سوالات متداول

برای عمل بینی قسطی در سنندج باید چه کاری انجام دهیم؟

در ابتدا باید بدانید تنها زیبا جویان تیم دکترلند از این خدمت بهره‌مند می‌شوند. برای استفاده از این شرایط نیز شما به سفته نیاز دارید، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دوران نقاهت عمل جراحی بینی در سنندج چقدر است؟

شما بعد از عمل بینی در شهرهای دیگر می‌توانید بعد از 3 روز به سنندج برگردید ولی در حالت عادی بهبودی کامل شما چند ماه طول می‌کشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *