جراحی بینی فانتزی: رؤیا یا کابوس؟ نکات مهم برای جلوگیری از پشیمانی بعد از عمل

در این مقاله پاسخ بسیاری از سؤالات مهم را از زبان متخصصان و جراحان باتجربه جمع آوری کرده‌ایم. فرصت خواندن این مطلب را ندارید؟ بر روی دکمه تماس با ما کلیک کنید و پاسخ سؤالتان را به صورت رایگان و فوری از مشاورین دکترلند دریافت کنید.
راهنمای مطالعه:
جراحی بینی فانتزی

اگر در حال خواندن این صفحه هستید، احتمالاً ظاهر جذاب و دلربای بینی‌های فانتزی شما را مجذوب خود کرده است. احتمالاً بارها در آینه نگاه کرده‌اید و چهره‌تان را با مدل بینی فانتزی تصور کرده‌اید و مجذوب جذابیت این تصور شده‌اید. اما احتمالاً در عین حال نگرانی‌ها و سؤالاتی هم در مورد جراحی بینی فانتزی دارید که در این مطلب می‌خواهیم مطمئن‌ترین پاسخ‌ها به آن سؤالات را در اختیارتان بگذاریم.

هزینه عمل بینی چقدر است؟ (+یک پیشنهاد استثنایی برای کاهش هزینه‌های عمل) آیا این سبک عمل به چهره شما می‌آید یا نه؟ چطور بهترین جراح عمل بینی فانتزی در شیراز را پیدا کنید؟ این سبک عمل چه خطراتی دارد و چطور باید اطمینان حاصل کنید که این خطرات در کمین شما نباشند؟

هزینه جراحی بینی فانتزی چقدر است؟ + یک پیشنهاد استثنایی!

اول از هر چیز باید بگوییم که عوامل مختلفی بر هزینه عمل بینی فانتزی عروسکی تأثیر می‌گذارند. برای مثال میزان تجربه و تخصص جراح، انتخاب بیمارستان خصوصی یا عمومی برای عمل، و حتی مدل فعلی بینی شما همگی در تعیین هزینه عملتان نقش دارند. هر چه بینی شما به تغییرات بیشتری نیاز داشته باشد، هزینه عمل طبیعتاً بیشتر خواهد بود. بعلاوه، اگر قبلاً عمل زیبایی بینی انجام داده باشید و این عمل یک جراحی اصلاحی محسوب شود، کار جراح پیچیده‌تر خواهد بود. در نتیجه طبیعتاً هزینه نیز بیشتر خواهد شد. 

هزینه دقیق عمل برای شما در اولین ویزیتتان با پزشک مشخص خواهد شد. برای رزرو نوبت ویزیت فوری (حتی برای همین فردا) و نوبت عمل بدون معطلی با پزشک دلخواهتان بر روی دکمه تماس با ما کلیک کنید.

پیشنهاد استثنایی: امکانات ویژه + تخفیفات عالی

به جهت راحتی بیشتر شما، ما امکان اقساطی کردن هزینه عمل را برای تمام زیباجویان از هر کجای ایران فراهم کرده‌ایم. (گفتیم هر کجای ایران؛ بله. خدمات اسکان رایگان برای شهرستانی‌ها نیز وجود دارد.) بدون مراجعه به هیچ بانک و شعبه‌ای فقط با استفاده از سفته الکترونیک هزینه عملتان را تا سقف 50 میلیون تومان اقساطی کنید.

البته هزینه‌های عمل بینی فقط شامل هزینه فرایند جراحی نمی‌شود. این روزها هزینه‌های جانبی مثل هزینه عکس برداری‌ها و آزمایشات قبل از عمل نیز سر به فلک می‌کشند. تلاش ما در دکترلند بر این است که از هر نظری که می‌توانیم (چه از نظر کمک فکری و مشاوره و چه از نظر هزینه‌ها) باری را از روی دوش زیباجویان برداریم. به همین علت، تخفیفات خوبی را در هزینه آزمایشات و عکس برداری‌های قبل از عمل برای تمام مراجعین ترتیب داده‌ایم. 

تغییرات شگرف قبل و بعد از جراحی بینی فانتزی! + تصاویر و نمونه ‌کارها

از آنجایی که بینی در مرکز صورت ما قرار گرفته است، هر تغییر کوچکی در بینی این قدرت را دارد که کل چهره را تغییر دهد. جراحی بینی فانتزی تغییرات خیره‌کننده‌ای را در چهره شما به وجود می‌آورد که نمونه‌هایی از این تغییرات را در تصاویر زیر می‌بینیم. این نوع جراحی از طریق هماهنگ کردن بینی با سایر اجزای صورت، ظاهری به مراتب جذاب‌تر را به چهره شما می‌دهد.

در ادامه عکس‌های قبل و بعد از عمل مراجعینی که با ما همکاری داشته و از طریق دکترلند برای عمل بینی اقدام کرده‌اند را می‌بینیم:

عمل جراحی دماغ افتاده مردانه سبک فانتزی
نمونه قبل و بعد عمل زیبایی بینی گوشتی سبک فانتزی
نمونه کار قبل و بعد عمل بینی فانتزی

بهترین دکتر عمل بینی فانتزی کیست؟ انتخابی بدون پشیمانی!

بهترین جراح بینی فانتزی در شیراز برای شما کسی است که این 2 معیار را داشته باشد:

 1. در جراحی بینی‌هایی با مدل مشابه بینی شما (مثلاً بینی استخوانی، گوشتی، غضروفی یا…) بیشترین تجربه و نمونه کار را داشته باشد. 
 2. فقط به جنبه زیبایی اهمیت ندهد و کارکرد بی مشکل بینی را نیز بعد از عمل حفظ کند. 

معیار شماره 2 واضح است؛ اما در مورد معیار شماره 1 که حیاتی‌ترین معیار است، اجازه دهید بیشتر توضیح دهیم:

انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی در شیراز بستگی به مدل فعلی بینی شما دارد. ما انتخاب دکتر با توجه به توصیه دوستان و آشنایان و افراد غیرمتخصص را پیشنهاد نمی‌کنیم؛ زیرا بهترین دکتر برای شما باید با توجه به مدل فعلی بینی خودتان انتخاب شود. به عبارتی، نمی‌شود برای همه افراد یک نسخه پیچید.

برای مثال، یک جراح ماهر ممکن است در عمل بینی فانتزی استخوانی تجربه زیادی داشته باشد. در حالی که جراح دیگری ممکن است در عمل بینی فانتزی گوشتی یا عمل بینی فانتزی مردانه تخصص و تجربه بیشتری داشته باشد. پس کلید کار این است که متخصصی را پیدا کنید که در جراحی بینی‌هایی که از نظر آناتومی شبیه به بینی شما هستند، تجربه بیشتری داشته باشد.

نمی‌دانید چطور بهترین جراح بینی فانتزی در شیراز را پیدا کنید؟ از ما بپرسید!

ما متوجهیم که جراحان معمولاً چنین جزئیاتی که در بالا ذکر کردیم را در رزومه و بیوگرافی‌شان بیان نمی‌کنند. (جزئیاتی مثل این که در جراحی چه مدل بینی‌هایی تجربه بیشتری دارند و…) تحقیق کردن در مورد این موضوعات هم بسیار خسته‌کننده و زمان‌بر است؛ اما ما به نیابت از شما با چندین ماه تحقیق، جزئیات کار، سبک و تجربه بهترین جراحان عمل بینی در شیراز را موشکافی کرده‌ایم تا به بهترین شکل شما را راهنمایی کنیم.

کافی است عکسی از بینی‌تان را برای ما ارسال کنید تا پزشکانی که در جراحی بینی‌هایی مشابه مدل بینی شما تجربه فراوان داشته‌اند را به شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین جراح عمل بینی فانتزی در شیراز (لیست ۱۱تایی)

ویژگی‌های بینی فانتزی: آیا این مدل بینی به چهره من می‌آید یا نه؟

بعد از جراحی، سایز بینی شما بسیار کوچک‌تر می‌شود و از نیم رخ قوس زیاد و زیبایی را به خود می‌گیرد. نوک بینی هم روبه‌بالا می‌رود، سوراخ‌های بینی کوچک می‌شوند و تیغه بینی نازک می‌شود. بعلاوه، انحراف پره‌های بینی اصلاح می‌شود. این موارد ویژگی‌هایی هستند که جراحی بینی فانتزی به چهره شما هدیه می‌دهد. 

این نوع جراحی در بعضی از چهره‌ها معجزه می‌کند و ظاهری بسیار جذاب و زیبا را ایجاد می‌کند. اما نکته حساس و مهمی که باید بدانید این است که مدل بینی فانتزی برای همه چهره‌ها مناسب نیست. اگر شما هم شک دارید که این مدل بینی به صورتتان خواهد آمد یا نه، با خواندن این معیارها شکتان را برطرف کنید.

جراحی بینی مدل فانتزی به چه چهره‌هایی می‌آید؟

اکثر افرادی که عاشق مدل بینی فانتزی هستند، یک نگرانی مشترک را دارند؛ آن هم این است که «نکند مدل بینی عروسکی و فانتزی به صورت من نیاید!»، «نکند چهره‌ام بعد از عمل دماغ فانتزی مصنوعی شود» و… 

اگر شما این 6 ویژگی را داشته باشید، خیالتان راحت باشد که یک کاندیدای عالی برای جراحی بینی مدل فانتزی محسوب می‌شوید.

 1. اگر جوان‌سال هستید. (این مدل بینی به افراد جاافتاده که سنشان رو به میان‌سالی است، نمی‌آید.)
 2. صورت کوچک، گرد و جمع و جوری دارید.
 3. بینی استخوانی دارید و اجزای صورتتان ظریف هستند. 
 4. غضروف و بافت بینی محکمی دارید.
 5. پوست بینی‌تان چندان ضخیم نیست.
 6. بینی‌تان نسبت به سایر اجزای صورتتان بزرگ‌تر است. 
جراحی دماغ مدل فانتزی مناسب چه افرادی است

آیا مطمئن نیستید که این معیارها را در چهره‌تان دارید یا هنوز شک دارید که عمل فانتزی به چهره‌تان می‌آید یا نه؟ عکستان را در واتساپ برای ما ارسال کنید تا متخصصین دکترلند با توجه به اصول زیبایی شناسی شما را به طور دقیق و رایگان راهنمایی کنند. ما حتی عکس قبل و بعد از عمل شما را نیز با مدرن‌ترین تکنولوژی‌ها طراحی می‌کنیم تا با دیدن عکس، آگاهانه تصمیم بگیرید و جایی برای پشیمانی نماند.

آیا افرادی که این 6 ویژگی را ندارند نباید به‌هیچ‌‎وجه به سراغ جراحی مدل فانتزی بروند؟

افرادی که این 6 ویژگی فوق را دارند، بهترین کاندیداها برای عمل بینی فانتزی دخترانه یا زنانه محسوب می‌شوند. با این حال، اگر کسی این ویژگی‌ها را نداشته باشد اما مایل به انجام عمل به این سبک باشد، مانعی نیست. تصمیم برای این موضوع یک امر سلیقه‌ای است؛ مشاورین ما در دکترلند به شما مشاوره تخصصی می‌دهند اما تصمیم نهایی را به عهده خودتان می‌گذارند. البته اگر بر خلاف نظر مشاور تصمیم به انتخاب این مدل بینی می‌گیرید، باید با آگاهی این تصمیم را بگیرید و انتظارات غیرواقعی از عمل نداشته باشید. 

انجام این سبک عمل برای اکثر افراد بلامانع است؛ مگر آن دسته افرادی که چهره و شرایطشان به هیچ وجه برای عمل بینی عروسکی مناسب نیست! چه افرادی به هیچ وجه نباید به سراغ این نوع عمل بروند؟ تیتر بعدی را بخوانید.

چه افرادی به‌هیچ‌وجه نباید به سراغ جراحی بینی عروسکی بروند؟

اگر یکی از 3 شرط زیر در مورد شما صدق می‌کند، عمل بینی عروسکی دخترانه (یا همان فانتزی) اصلاً به شما پیشنهاد نمی‌شود:

 1. اگر سنتان روبه میان‌سالی است.
 2. اگر پوست بینی‌تان ضخیم است. (زیرا افرادی که پوست بینی‌شان ضخیم است ممکن است با انجام عمل به سبک فانتزی دچار افتادگی نوک بینی شوند.)
 3. اگر صورتتان پهن است یا سایر اجزای صورتتان درشت هستند. (زیرا در عمل به سبک فانتزی، بینی کوچک می‌شود؛ پس اگر سایر اجزای صورت شما درشت باشند، بینی بسیار کوچک با بقیه اجرای چهره‌تان هماهنگی نخواهد داشت و نتیجه زیبا نمی‌شود.) 
جراحی بینی مدل فانتزی مناسب چه افرادی نیست

اگر یکی از این 3 شرط در مورد شما صدق می‌کند، به‌هیچ‌وجه سبک عمل فانتزی را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. (در این صورت بهتر است به سراغ عمل بینی به سبک طبیعی بروید.) آیا مطمئن نیستید که این معیارها در مورد شما صدق می‌کند یا نه؟ در واتساپ به ما پیام دهید یا عکسی از چهره‌تان را برای ما ارسال کنید تا دقیق‌تر شما را راهنمایی کنیم. 

روش‌های جراحی بینی فانتزی: کدام روش را انتخاب کنم؟

دو روش برای جراحی بینی مدل عروسکی وجود دارد که بنا به خواست خودتان و توصیه پزشک باید یکی را انتخاب کنید:

1. جراحی بینی با روش باز

این روش جراحی دست جراح را برای ایجاد تغییرات بازتر می‌گذارد. مزیت روش جراحی باز این است که به جراح این امکان را می‌دهد تا تغییرات گسترده‌تری را در شکل بینی ایجاد کند؛ بعلاوه، دقت کار هم بیشتر خواهد بود. در عین حال، در این روش عوارضی مثل تورم و خونریزی بیشتر خواهند بود و بهبودی تقریبی حدود یک هفته طول می‌کشد. (بهبودی کامل حدود 3-4 هفته طول می‌کشد.)

نمونه کار قبل و بعد عمل دماغ به سبک نیمه فانتزی

2. جراحی فانتزی با روش بسته

این روش نسبت به روش جراحی باز، کمتر تهاجمی است؛ یعنی جراح در این روش برش‌های کمتری را روی بینی شما ایجاد می‌کند. جراحان دکترلند با استفاده از روش‌های پیشرفته مثل «استراتژی جراحی بسته» ایجاد برش زیر بینی را به حداقل می‌رسانند تا عوارض بسیار کمتری را بعد از عمل تجربه کنید. 

پس مزیت روش جراحی بسته این است که عوارض آن کمتر است و بهبودی سریع‌تر انجام می‌شود؛ اما عیب آن هم این است که فضای کمتری را برای مانور دادن و ایجاد تغییرات به جراح می‌دهد. 

تبدیل بینی قوز دار به فانتزی

کدام روش برای شما بهترین گزینه است؟ جراحی باز یا بسته؟

اگر به زودی مراسم مهمی در پیش دارید و می‌خواهید قبل از آن مراسم بینی‌تان را عمل کنید، روش جراحی بسته را پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا این روش دوران نقاهت کوتاه‌تری دارد. در غیر این صورت، جراحان برای جراحی بینی فانتزی معمولاً روش باز را توصیه می‌کنند. 

البته جراحی با تکنیک بسته ممکن است برای بینی‌هایی که به تغییرات زیادی نیاز دارند گزینه مناسبی نباشد؛ اگر مایل هستید بدانید که آیا امکان استفاده از این روش برای بینی شما وجود دارد یا نه، بر روی دکمه دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید. 

خطرات هولناک جراحی بینی فانتزی + روش واقعی برای پیشگیری از خطر!

به طور کلی عمل دماغ فانتزی به خودی خود خطری ندارد؛ بلکه خطر از جایی شروع می‌شود که شما جراح کاربلدی را انتخاب نکنید. دکتر شِفِر از بورد پزشکی آمریکا توضیح می‌دهد که در جراحی مدل فانتزی مقدار زیادی از بافت، غضروف و استخوان بینی برداشته می‌شود. به همین خاطر این نوع جراحی بسیار ظریف و حساس است و باید حتماً توسط یک جراح کارکشته انجام شود.

افرادی که در انتخاب جراح سرسری عمل می‌کنند، ریسک مبتلا شدن به خطرات زیر را به جان می‌خرند:

 1. از شکل افتادگی بینی و فروپاشی بافت بینی
 2. عوارض تنفسی
 3. خطر چسبندگی داخلی بینی (در صورتی که در طی عمل به سلول‌های مخاطی آسیب وارد شود، این خطر در کمین خواهد بود. زیرا مخاط بینی میزان چسبندگی و رطوبت درونی بینی را تنظیم می‌کند.)
 4. خطر مشکلات تنفسی 
 5. ریسک ناهماهنگی بینی با سایر اجزای چهره
از خطرات جراحی بینی فانتزی

چطور از این خطرات پیشگیری کنیم؟ روش واقعی و مطمئن برای داشتن عملی ایمن

راز جلوگیری از تمام این عوارض و ریسک‌ها، در دو چیز است: «انتخاب بهترین جراح عمل بینی فانتزی» و «دست کم نگرفتن اهمیت مشاوره قبل از عمل»

یک جراح ماهر و کارکشته با تجربه بالایی که در این سبک عمل دارد، اطمینان حاصل می‌کند که هیچ‌کدام از این عوارض در کمین شما نباشند. نگران نباشید؛ زیرا عمل بینی به سبک فانتزی به خودیِ خود باعث این عوارض نمی‌شود. زیرا قابلیت تنفسی شما و میزان چسبندگی بینی‌تان به کارکرد درونی بینی شما بستگی دارد، نه به ظاهر آن. با انتخاب یک جراح کارکشته، هیچ جای نگرانی در مورد این عوارض وجود نخواهد داشت. 

مشاوره قبل از عمل نیز برای جلوگیری از ریسک‌های عمل بسیار حیاتی است. مشاوران ما از طریق ارسال عکس، آناتومی چهره شما را بررسی می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که این مدل بینی با آناتومی چهره شما سازگار است. به این صورت از خطر ناهماهنگی بینی با سایر اجزای صورت جلوگیری می‌شود. 

(دکمه دریافت مشاوره)

از عمل بینی تا بازگشت به زندگی: نکات مراقبتی مهم قبل و بعد از عمل!

اهمیت مراقبت‌هایی که خودتان باید قبل و بعد از عمل بینی مدل فانتزی انجام دهید را هیچ‌وقت دست کم نگیرید. ما بعد از عمل یک بروشور رایگان مراقبت‌های بعد از عمل را به زیباجویان هدیه می‌دهیم تا برای پیدا کردن پاسخ سؤالاتی که برایتان پیش می‌آید، به زحمت نیفتید. 

10 نکته حیاتی برای قبل از عمل: مراقبت‌های ضروری برای دریافت بهترین نتیجه!

 1. مشاوره تخصصی دریافت کنید و نگرانی‌هایتان را با متخصص در میان بگذارید تا با اعتماد به نفس و آگاهی برای عمل اقدام کنید.
 2. حداقل دو هفته قبل از عمل کشیدن سیگار و مصرف مشروب را قطع کنید.
 3. چهار روز قبل از عمل از مصرف کرم‌های موضعی که حاوی اسید سالیسیلیک و بنزوئیل پراکسید هستند اجتناب کنید.
 4. در روزهای قبل از عمل از مصرف مکمل‌های ویتامین E، جنسینگ و روغن ماهی دوری کنید.
 5. داروهایی که بعد از عمل نیاز خواهید داشت را از دکتر بپرسید و از قبل آماده کنید.
 6. خریدهای ضروری را برای چند روز بعد از عمل از قبل انجام دهید.
 7. اگر کودک خردسال دارید، یک اتاق بازی جداگانه برای او آماده کنید و از شخصی بخواهید برای چند روز از او مراقبت کند.
 8. در صورتی که برایتان ممکن است، یکی دو روز قبل از عمل مرخصی بگیرید تا استراحت کنید تا بدنتان برای جراحی آماده شود.
 9. میوه‌هایی مثل آناناس را از قبل خریداری کنید؛ زیرا این میوه‌ها به بهبود زخم‌هایتان بعد از عمل کمک می‌کنند.
 10. یک هفته قبل از عمل، هر روز دوبرابر معمول آب و آبمیوه تازه بنوشید؛ اما بعد از نیمه شبِ روزی که عملتان در پیش است، دیگر چیزی نخورید و ننوشید.

7 نکته مراقبتی واجب برای بعد از عمل: نکات حیاتی برای بهبودی سریع‌تر!

 1. بعد از عمل حداقل تا یک هفته هیچ ورزشی انجام ندهید.
 2. حداقل تا شش هفته به سراغ ورزش‌های سنگین نروید.
 3. حداقل تا 2-3 هفته فین نکنید؛ بعد از آن هم اگر نیاز به خالی کردن بینی‌تان دارید، این کار را بسیار به آرامی انجام دهید.
 4. تا زمانی که دکتر گچ بینی و تامپون‌های شما را برنداشته است، بینی‌تان را خیس نکنید.
 5. حداقل تا یک هفته عینک به چشم نزنید. (به جای عینک از لنزهای طبی استفاده کنید.)
 6. حداقل تا 3-4 هفته به سیگار و الکل نه بگویید!
 7. حداقل تا 3 هفته بعد از عمل زیاد به بینی‌تان دست نزنید. (یا این کار را به آرامی انجام دهید.)
مراقبت های لازم برای بعد از جراحی بینی فانتزی

آیا احتمال برگشت و نیاز مجدد به عمل در جراحی بینی فانتزی وجود دارد؟

در مورد این نوع نگرانی‌ها، تخصص و مهارت پزشک حرف اول را می‌زند. جراحان دکترلند با استفاده از به‌روزترین تکنیک‌ها اطمینان حاصل می‌کنند که شما نیازی به عمل مجدد نداشته باشید. در دکترلند، عمل‌ها یک بار انجام می‌شوند و هیچ نیازی به جراحی اصلاحی نخواهند داشت.

سؤالات متداول عمل بینی عروسکی فانتزی + یک خبر خوب پایانی!

در پایان اجازه دهید با یک خبر، انرژی بیشتری را برای اقدام جهت جراحی به شما بدهیم: ما یک باکس هدیه سورپرایز را برای تمامی مراجعین دکترلند در نظر گرفته‌ایم که بعد از عمل برایتان ارسال می‌شود. هدف از این اقدام این است که بعد از عمل نقش کوچکی را در انرژی دادن به شما و تجدید روحیه شما ایفا کرده باشیم تا دوران نقاهتتان را با بهترین روحیه بگذرانید. 

جهت اطمینان خاطر شما برای استفاده از خدمات ما با خیال راحت، اجازه دهید این اطلاعات نهایی را نیز در اختیارتان بگذاریم: دکترلند با کد ثبت 57910، دارای نماد الکترونیکی، و به نام شرکت سرزمین پزشکان ایرانیان (دکترلند) مشغول به فعالیت است.

این مطلب را با پاسخ به چند سؤال رایج زیباجویان به اتمام می‌رسانیم:

1. آیا درست است که بینی‌های گوشتی را نمی‌شود به سبک فانتزی عمل کرد؟

در مورد عمل بینی فانتزی گوشتی، باید بگوییم که گاهی اوقات بعضی از بینی‌ها به نظر گوشتی می‌آیند؛ اما در واقع فقط غضروف آن‌ها بزرگ است. اگر بینی شما واقعاً گوشتی باشد، بهترین انتخاب برای شما عمل بینی طبیعی است؛ با این حال، اگر خودتان مایل باشید سبک فانتزی را انتخاب کنید، مشکلی نیست و ما در خدمتتان خواهیم بود.

2. سن مناسب برای انجام عمل بینی به سبک فانتزی چیست؟

خانم‌ها از 16 سالگی و آقایان از 17 سالگی می‌توانند برای این نوع عمل زیبایی اقدام کنند.

3. آیا جراحی بینی فانتزی دردناک است؟

در طی عمل شما تحت بیهوشی عمومی هستید و هیچ دردی را احساس نمی‌کنید. بعد از عمل، در 3 روز اول ممکن است درد خفیفی را در سر و صورتتان داشته باشید که به مرور بهتر می‌شود. 

4. آیا نتیجه جراحی بینی فانتزی همیشگی است؟

بله؛ و به همین علت است که باید نهایت دقت را در انتخاب جراحتان بکنید تا از نتیجه‌ای که یک عمر همراهتان خواهد بود راضی باشید.

ما اینجا هستیم تا چهره رؤیایی شما را در واقعیت ترسیم کنیم. امیدواریم که این مطلب، پاسخی به دغدغه‌های شما در مورد جراحی به سبک فانتزی بوده باشد.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!