دکتر غزال نوروزی

دکتر غزال نوروزی

عنوانمشخصات
تخصص:گوش و حلق و بینی و زیبایی
سبک جراحی:طبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل:20 تا 22 میلیون
زمان انتظار:90 روز
کلینیک:بهمن
advanced divider

تصاویر نمونه کارهای دکتر غزال نوروزی

در زیر تصاویر قبل و بعد عمل بینی دکتر غزال نوروزی را مشاهده کنید
advanced divider

دکتر غزال نوروزی | بررسی سبک کار و میزان مهارت‌ها

در این مقاله تمام نکات ضروری و اطلاعات لازم در مورد دکتر غزال نوروزی را بررسی می‌کنیم؛ مانند: تحصیلات و مدارک، هزینه‌ها، نمونه کارها، نظرات زیبا جویان قبلی، نحوه و سبک کار.

دکتر غزال نوروزی یکی از بهترین و محبوب‌ترین جراحان بینی در تهران است که تا کنون زیبا جویان زیادی را به نتیجه دلخواهشان رسانده است. هر پزشک، سبک کار خاصی دارد؛ به همین دلیل شما قبل از انتخاب باید حتماً با جزئیات و روش کار دکتر نوروزی آشنا شوید.

در این مقاله به طور کامل با با ایشان آشنا می‌شوید و در انتها می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا او برای جراحی بینی شما مناسب است یا خیر.

بررسی تحصیلات و مدارک دکتر غزال نوروزی

دکتر غزال نوروزی دکترای پزشکی عمومی خود را در سال 1385 و دوره تخصصی گوش، حلق و بینی و همچنین جراحی سر و گردن خود را در سال 1392 از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرد. علاوه بر این ایشان تاکنون مدارک و سابقه علمی درخشانی در رزومه خود دارند که در ادامه با بخشی از آن‌ها آشنا می‌شوید.

  • دریافت فلوشیپ جراحی زیبایی بینی در سال 1393
  • عضو انجمن علمی جراحان گوش، حلق و بینی
  • سابقه فعالیت در بیمارستان‌های مختلف تهران
  • دارای مقاله‌های مختلف در مورد جراحی بینی
  • مشارکت در سمینارهای مختلف داخلی و خارجی
  • دارای گواهینامه بورد تخصصی گوش و حلق و بینی

دکتر نوروزی تا به امروز صدها جراحی بینی انجام داده است و به همین دلیل زیبا جویان راضی بسیار زیادی دارد. در ادامه با دلایل اصلی این افراد و همچنین نقاط قوت دکتر نوروزی آشنا می‌شوید.

نقاط قوت و دلایل رضایت زیبا جویان از دکتر غزال نوروزی

به طور کلی زیبا جویان و بیماران قبلی دکتر غزال نوروزی رضایت بسیار بالایی از نتیجه عمل بینی خود دارند و بر اساس گفته‌های آن‎ها موارد زیر از دلایل اصلی رضایت آن‌هاست.

تبحر بالا در جراحی انواع سبک‌ها

دکتر نوروزی در جراحی تمام سبک‌های طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی تجربه و تخصص بالایی دارند. این موضوع مخصوصاً برای افرادی که به سبک طبیعی علاقه دارند بسیار مهم است؛ دکتر نوروزی بهترین نتیجه را برای تمام افراد با هر سلیقه و سبک دلخواهی ایجاد می‌کند.

جراحی بینی متناسب با چهره هر فرد

دکتر نوروزی در جراحی بینی به فرم چهره و اعضای صورت افراد توجه زیادی می‌کند و جزئیات را نیز در عمل‌های خود در نظر می‌گیرد؛ به همین دلیل نتیجه جراحی‌های او بسیار جذاب و متناسب با چهرا افراد هستند.

استفاده از تکنیک‌های جدید

دکتر غزال نوروزی به تمام تکنیک‌های جراحی بینی تسلط دارد و با توجه به نوع و شرایط بینی هر فرد، از روش‌های مناسبی استفاده می‌کند.

اخلاق و برخورد مناسب

ایشان مهارت ارتباطاتی عالی دارند و همین موضوع در جلسات مشاوره قبل از عمل باعث اعتماد و راحتی زیبا جویان می‌شود.

به طور کلی دکتر نوروزی با توجه به سابقه و رزومه درخشانش، به عنوان یک جراح بینی بسیار ماهر شناخته می‌شود. انتخاب دکتر عمل بینی موضوعی کاملاً شخصی است و به سبک دلخواه و سلیقه افراد بستگی دارد. خوشبختانه دکتر نوروزی در جراحی تمام سبک‌ها بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند؛ به همین دلیل برای انواع بینی‌ها و سبک‌ها گزینه مناسبی است.

سؤالات و ابهامات پرتکرار زیبا جویان در مورد دکتر غزال نوروزی

در این بخش قصد داریم بخشی از سؤالات پرتکرار و دغدغه اصلی بسیاری از زیبا جویان را در مورد دکتر غزال نوروزی برطرف کنیم.

آیا دکتر نوروزی جراحی ترمیمی بینی نیز انجام می‌دهد؟

دکتر نوروزی هم در جراحی اولیه و هم جراحی ترمیمی بینی تخصص دارد؛ بنابراین اگر قصد انجام این کار را دارید حتماً نزد او مشاوره شوید.

آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی نزد دکتر نوروزی وجود دارد؟

پرداخت اقساطی هزینه‌های عمل شرایط خاصی دارد؛ اما با کمک تیم ما شما می‌توانید با شرایطی بسیار آسان و بدون نیاز به ضامن بینی‌تان را عمل کنید. برای اطلاع دقیق از شرایط آن نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آیا به صورت اینترنتی نیز می‌توانیم نوبت ویزیت دریافت کنیم؟

بله برای دریافت نوبت اینترنتی باید به سایت دکتر نوروزی مراجعه کنید؛ البته این روش بسیار زمان‎بر است. کارشناسان ما خیلی راحت نوبت ویزیت فوری برای شما تهیه می‌کنند؛ بنابراین برای راحتی بیشتر از مشاوران تیم دکترلند کمک بگیرید.

علاوه بر تمام این موارد تیم دکترلند خدمات ویژه‌ای به شما ارائه می‌دهد و مسیر جراحی بینی را نیز بسیار هموار می‌کند. شما از سمت تیم ما تخفیف‌های بسیار ویژه‌ای دریافت و در نتیجه هزینه کمتری برای عمل بینی خود پرداخت می‌کنید.

نکات پایانی

تمام اطلاعاتی که شما در مورد دکتر غزال نوروزی به آن نیاز دارید را در این مقاله بررسی کردیم. اما در انتها باید بگوییم هرگز تنها بر اساس شنیده‌هایتان در مورد جراح بینی خود تصمیم نگیرید و حتماً از افراد ماهر و متخصص در این زمینه نیز کمک بگیرید.

مشاوران تیم ما اطلاعات بسیار کاملی در مورد بسیاری از جراحان بینی و سوابق کاری آن‌ها دارند؛ به همین دلیل بهترین راهنمایان شما در این زمینه هستند. توصیه می‌کنیم تصویر واضحی از بینی خود برای کارشناسان ما بفرستید و خیلی سریع به صورت آنلاین ویزیت شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، سؤالات خود را در ادامه بنویسید و این مقاله بسیار کاربردی را برای تمام افرادی که دنبال یک جراح بینی خوب می‌گردند نیز بفرستید.

advanced divider

به زودی با شما تماس می‌گیریم!