دکتر آرش سبحان منش

دکترآرش سبحان منش

عنوانمشخصات
تخصص:گوش و حلق و بینی
سبک جراحی:طبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل:40 تا 45 میلیون تومان
زمان انتظار:60 روز
کلینیک:پیوند / شهریار
advanced divider

تصاویر نمونه کارهای دکتر آرش سبحان منش

در زیر تصاویر قبل و بعد عمل بینی دکتر آرش سبحان منش را مشاهده کنید
advanced divider

دکتر آرش سبحان منش انتخابی بی عیب و نقص برای عمل بینی

در این مقاله تمام مشخصات و اطلاعات ضروری در مورد دکتر آرش سبحان منش متخصص گوش و حلق و بینی را در اختیارتان قرار می‌دهیم؛ مانند: هزینه، نمونه کارها، سوابق تحصیلی و فعالیت‌ها، نقاط قوت کار او و همچنین نحوه دریافت نوبت ویزیت فوری.

حال که قصد عمل بینی خود را دارید احتمالاً دنبال یک جراح ماهر و حرفه‌ای می‌گردید؛ اما باید بدانید انجام این کار به همین راحتی‌ها هم نیست و نیاز به بررسی‌های دقیق دارد.

از بین تمام جراحان شیراز، دکتر آرش سبحان منش یکی از بهترین و محبوب‌ترین‌هاست و رزومه بسیار پرباری دارد. حال که قصد انجام تحقیقات در مورد ایشان را دارید، ما در این مقاله قصد داریم کارتان را راحت کنیم و تمام اطلاعات ضروری را در اختیارتان قرار دهیم.

هزینه جراحی بینی نزد دکتر آرش سبحان منش چقدر است؟

به طور کلی دکتر سبحان منش برای جراحی بینی بین 40 تا 45 میلیون تومان دریافت می‌کند. اما باید بدانید به طور کلی تعیین هزینه عمل کمی پیچیده است و به موارد بسیار متفاوتی مانند میزان مشکلات بینی، نوع بینی، تکنیک جراحی و… بستگی دارد.

به همین دلیل اگر می‌خواهید از میزان دقیق مبلغ برای انجام این جراحی مطلع شوید، باید حتماً نزد کارشناسان ما معاینه شوید. مشاوران تیم ما به صورت دقیق بینی‌تان را بررسی می‌کنند و به شما اطلاع می‌دهند که چقدر هزینه برای جراحی خود کنار بگذارید.

علاوه بر این جالب است بدانید زیبا جویان تیم ما از خدمات ویژه‌ای برای کاهش هزینه عمل بینی نیز بهره‌مند می‎شوند و حتی امکان پرداخت اقساطی آن را دارند.

سوابق تحصیلی و افتخارات دکتر آرش سبحان منش

دکتر سبحان منش در شهر شیراز فعالیت می‌کند و دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی است. ایشان از زمان فارغ‌التحصیلی خود تا امروز علاوه بر هزاران جراحی موفق، فعالیت‌های مرتبط زیادی نیز انجام داده است که قسمتی از آن‌ها را در بخش زیر مشاهده می‌کنید.

  • دارای دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
  • تخصص گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
  • فلوشیپ جراحی زیبایی بینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز
  • عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی ایران
  • عضو انجمن جراحان پلاستیک بینی ایران
  • بیش از 10 سال سابقه در جراحی زیبایی بینی
  • ارائه مقالات مختلف در کنگره‌های داخلی و خارجی
  • چاپ مقالات در مجلات علمی معتبر
  • مشارکت در تألیف کتاب‌های تخصصی

تا اینجا شما تا حد زیادی با دکتر سبحان منش آشنا شدید. باید بدانید بررسی نظرات زیبا جویان قبلی کمک بسیار زیادی به شما می‌کند؛ به همین دلیل در ادامه قصد داریم کار ایشان را از نظر بیماران قبلی‌اش ارزیابی کنیم.

زیبا جویان قبلی دکتر سبحان منش در مورد ایشان چه نظری دارند؟

از نظر بیماران قبلی دکتر آرش سبحان منش موارد زیر از نقاط قوت و مثبت ایشان هستند.

دقت و ظرافت بالا

از نظر زیبا جویان، دکتر سبحان منش در جراحی‌های خود دقت و ظرافت زیادی به خرج می‌دهد و همین موضوع باعث خلق نتایج بسیار عالی می‌شود.

توجه به تناسب بینی با چهره

ایشان برای عمل بینی در ابتدا به فرم چهره و سایر اجزای صورت توجه و تناسب را در جراحی‌ها رعایت می‌کنند؛ این موضوع را در نمونه کارهای او نیز مشاهده می‌کنید.

اخلاق و رفتار عالی

دکتر آرش سبحان منش با بیماران خود با صبر و حوصله زیادی برخورد می‌کند و اخلاق و رفتار بسیار حرفه‌ای دارد.

معاینه و مشاوره‌های کاملاً حرفه‌ای

دکتر سبحان منش در جلسات مشاوره صبر و حوصله زیادی دارد و به طور دقیق شما را معاینه می‌کند. علاوه بر این ایشان قبل و بعد از جراحی به طور دقیق مشاوره‌های تخصصی به شما ارائه می‌دهند.

به طور کلی بر اساس آمارها دکتر سبحان منش درصد رضایت بالایی در بین زیبا جویان دارد؛ اما اگر هنوز برای انتخاب ایشان دودل هستید، با کارشناسان ما مشورت کنید. آن‌ها با بررسی بینی‌تان به شما اطلاع می‌دهند که آیا دکتر سبحان منش برای جراحی بینی شما مناسب است یا خیر.

چگونه نوبت ویزیت فوری از دکترسبحان منش دریافت کنیم؟

برای دریافت نوبت از دکتر سبحان منش شما هم به صورت حضوری و هم اینترنتی اقدام کنید؛ اما به دلیل محبوبیت بالا و تعداد متقاضیان زیاد باید بیش از 2 ماه صبر کنید.

حال ما یک راه میان‌بر برایتان سراغ داریم؛ اگر دنبال راهی برای دریافت نوبت ویزیت فوری هستید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید؛ زیرا آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن، نوبت ویزیت نیم‌بها نزد دکتر سبحان منش را برای زیبا جویان فراهم می‌کنند.

از دیگر خدمات دکترلند می‌توانیم به مشاوره‌های قبل و بعد از عمل رایگان، پشتیبانی ۲ساله رایگان، تخفیف‌های ویژه و… اشاره کنیم.

نکات پایانی در مورد دکتر آرش سبحان منش

هر اطلاعاتی که در مورد دکتر آرش سبحان منش به آن نیاز داشتید را در این مقاله بررسی کردیم. بر اساس تحقیقات ما ایشان گزینه‌ای عالی برای انتخاب به شمار می‌روند و رزومه درخشانی دارند.

با این حال اگر باز هم نیاز به بررسی‌های بیشتری دارید حتماً به صفحات مجازی ایشان سری بزنید و از متخصصان ما در مجموعه دکترلند نیز کمک بگیرید. مشاوران ما تمام سؤالات و ابهاماتتان را برطرف و شما را در این زمینه یاری می‌کنند.

نظرات و سؤالاتتان را در قسمت زیر بنویسید و این مقاله کاربردی را برای تمام افرادی که در جستجوی یک جراح بینی خوب در شیراز هستند نیز بفرستید.

advanced divider

به زودی با شما تماس می‌گیریم!