دکتر پیام حق پناه

دکتر پیام حق پناه

عنوانمشخصات
تخصص:متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
سبک جراحی:نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل:35 میلیون تومان
زمان انتظار:40 روز
کلینیک:کلینیک تخصصی زیبایی مه آرا
advanced divider

تصاویر نمونه کارهای دکتر پیام حق پناه

در زیر تصاویر قبل و بعد عمل بینی دکتر پیام حق پناه را مشاهده کنید
advanced divider

دکتر پیام حق پناه: انتخابی ایده‌آل برای جراحی بینی

در این مقاله شما با دکتر پیام حق پناه یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز و تمام اطلاعات در مورد او مانند نمونه کارها، هزینه، سبک کار، تحصیلات و سوابق و نظرات زیبا جویان قبلی او آشنا می‌شوید.

فرقی نمی‌کند شما بینی گوشتی داشته باشید یا استخوانی، در هر صورت دکتر حق پناه با ظرافت و دقت بالا، شما را دقیقاً به بینی ایده‌آلتان می‌رساند. همه ما می‌دانیم که انتخاب پزشک مرحله حساسی از روند جراحی بینی است و در صورت انتخابی اشتباه قطعاً در آینده‌ای نه چندان دور پشیمان خواهید شد!

به همین دلیل تصمیم داریم در این مقاله به طور کامل تمام ابهامات و سؤالاتتان در مورد دکتر حق پناه را برطرف کنیم.

سوابق علمی و فعالیت‌های دکتر پیام حق پناه

دکتر پیام حق پناه در سال 1391 مدرک تخصصی گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک خود را دریافت کرد و از آن زمان تاکنون در جراحی زیبایی انواع بینی‌ها به زیبا جویان زیادی کمک کرده است. در بخش زیر قسمتی از فعالیت‌های ایشان را مشاهده می‌کنید:

  • عضو هیئت علمی دانشگاه
  • دارای انواع مقالات علمی
  • سخنرانی در همایش‌های علمی و کنگره‌های مختلف
  • انجام انواع جراحی‌های زیبایی گوش، بینی و صورت
  • دارای تعداد زیادی جراحی زیبایی بینی در رزومه خود

تمام این سوابق و تجربه‌ها در کنار هم باعث ایجاد نتایج رضایت‌بخش در بین زیبا جویان شده است. البته قطعاً هر شخص انتظارات متفاوتی از جراحی زیبایی بینی خود دارد؛ بنابراین سعی کنید حتماً بر اساس انتظارات و سبک موردنظر خود و مقایسه آن با جراحی‌های قبلی پزشک، در مورد او تصمیم بگیرید. در ادامه قصد داریم نحوه کار و برخورد دکتر حق پناه را از نظر بیماران قبلی بررسی کنیم.

نکات مثبت دکتر حق پناه از نگاه زیبا جویان

تا کنون زیبا جویان زیادی برای عمل بینی خود به دکتر حق پناه مراجعه کرده‌اند و بر اساس گفته‌ها و نظرات آن‌ها، موارد زیر از نکات مثبت ایشان هستند.

دارای برخورد محترمانه

اگر تاکنون برای جراحی بینی مشاوره شده باشید، از اهمیت نحوه رفتار پزشک اطلاع دارید. با توجه به تجربه زیبا جویان، دکتر حق پناه برخورد و ارتباطات بسیار قوی با بیماران خود دارند و همین موضوع باعث رضایت زیاد افراد از او می‌شود.

رضایت از روند درمان و معاینه

دکتر حق پناه در جراحی‌های خود بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند و نتیجه عالی را برای افراد  رقم می‌زند. ایشان در جلسات معاینه قبل از عمل نیز به صورت کاملاً شفاف و صادقانه دیدی کلی از نتیجه جراحی را در اختیارتان می‌گذارد.

جراحی بینی متناسب با چهره

متأسفانه پزشکان زیادی بینی افراد را تنها به یک شکل عمل می‌کنند و هیچ توجهی به فرم صورت ندارند. دکتر حق پناه در این زمینه نیز بسیار حرفه‌ای است و بینی افراد را متناسب با چهره و اعضای صورت جراحی می‌کند.

علاوه بر این موارد شما برای تصمیم‌گیری بهتر باید حتماً خودتان تحقیقات بیشتری در این مورد انجام دهید و از افراد متخصص نیز کمک بگیرید. اگر هنوز نمی‌دانید که آیا باید جراحی بینی خود را به دکتر حق پناه بسپارید یا خیر، با کارشناسان ما در مجموعه دکترلند در ارتباط باشید. آن‌ها با بررسی دقیق عکس بینی و سبک دلخواهتان، به شما در این زمینه کمک می‌کنند.

اطلاعات تکمیلی در مورد دکتر پیام حق پناه

در بخش زیر پاسخ تعدادی از سوالات پرتکرار زیبا جویان را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

دکتر حق پناه بیشتر در جراحی چه سبکی مهارت دارد؟

اگر نمونه کارهای ایشان را بررسی کرده باشید، متوجه می‌شوید که دکتر حق پناه بیشتر در سبک فانتزی و نیمه فانتزی تخصص دارد. البته ایشان جراحی به سبک طبیعی را نیز انجام می‌دهند؛ اما تخصصشان بیشتر در سبک‌های دیگر است.

چگونه می‌توانیم خیلی سریع نوبت ویزیت دکتر حق پناه را دریافت کنیم؟

شما در حالت عادی باید حداقل 40 روز برای دریافت نوبت از ایشان منتظر بمانید. اما در صورتی که از تیم دکترلند کمک بگیرید، در نزدیک‌ترین زمان ممکن و به صورت نیم‌بها نوبت ویزیت دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این شما می‌توانید با ارسال عکس بینی خود نیز به صورت آنلاین ویزیت شوید؛ کارشناسان ما با بررسی موشکافانه بینی و انتظاراتتان، شما را در انتخاب پزشک یاری می‌کنند.

علاوه بر این با کمک مجموعه ما از خدمات ویژه‌ای مانند کاهش هزینه‌ها، دریافت تخفیف‌های ویژه، مشاوره رایگان، پشتیبانی ۲ساله بعد از عمل و… بهره‌مند می‌شوید.

جمع‌بندی

در این مقاله شما اطلاعات دقیق و کاملی از دکتر حق پناه دریافت کردید. به طور کلی ایشان تاکنون جراحی‌های موفق زیادی داشته‌اند؛ اما برای تصمیم‌گیری در مورد انتخاب او، باید در ابتدا انتظارات خود را از نتیجه جراحی مشخص کنید و ببینید آیا نحوه کار و نتیجه جراحی‌های دکتر حق پناه موردپسندتان است یا خیر.

پیشنهاد می‌کنیم حتماً از تجربه کارشناسان ما نیز کمک بگیرید؛ زیرا او اطلاعات دقیقی در مورد جراحان مختلف دارند و می‌توانند شما را در انتخاب پزشک راهنمایی کنند.

اگر تجربه‌ای از مراجعه به دکتر حق پناه یا حتی سؤال خاصی در مورد ایشان دارید، در بخش زیر نظراتتان را بنویسید و این مقاله ضروری را برای افرادی که دنبال یک جراح بینی موفق می‌گردند نیز بفرستید.

advanced divider

به زودی با شما تماس می‌گیریم!