هزینه جراحی بینی در شیراز

هزنیه عمل بینی

اولین سوالی که ذهن افراد را درگیر می‌کند هزینه جراحی بینی در شیراز است. حتماً شما نیز هزنیه عمل بینی بسیار بالا و پایین جراحی را از دوست و آشنا شنیده‌اید. سوال اینجاست که چه فاکتورهایی بر هزینه عمل بینی تاثیر می گذارد؟

برای برخی افراد هزینه این نوع عمل مثل دو لبۀ تیغ است و می‌تواند افراد را تحت‌تاثیر قرار دهد. به این معنی که می‌خواهند با کمترین مبلغ بهترین جراحی و طراح بینیی انجام دهند. اما از آنجایی که بینی در ظاهر فرد بسیار موثر است. توصیه می‌شود نهایت دقت در انجام این عمل و انتخاب جراح صورت گیرد تا اینکه تنها به قیمت پایین اکتفا کنند.

با این حال با دکترلند همراه شوید تا از هزینه و عوامل تاثیرگذار در قیمت و سایر مواردی که مربوط به جراحی بینی شیراز است اطلاع لازم را به دست آوریم.

هزینه عمل بینی چقدر است؟

هزینه عمل بینی در شیراز چقدر است؟ با توجه به اینکه عمل بینی یکی از چندین عمل زیبایی پرطرفدار در سراسر دنیاست. و هر جراح طبق تجربه‌ خودش دستمزد متفاوتی هم دارد. اما اگر نوع جراحی و هزینه جراحی بینی شیراز برایتان خیلی مهم است. قبل از آن هم باید بدانید که تعرفه و هزینه‌های اعلام می‌کنیم. ثابت و قطعی نیستند. در ادامه لیست قیمت عمل بینی در شیراز را آورده‌ایم.

اما شما می‌توانید برای کسب اطلاعات در زمینۀ عمل بینی قیمت مناسب شیراز به صفحه بهترین جراحی بینی در شیراز مراجعه کنید. تا از هزینۀ دقیق هر کدام از جراحان ما بسته به نوع سبک دلخواهتان اطلاعات کسب کنید.

عوامل تاثیرگذار بر هزنیه عمل بینی در شیراز

به طور کلی هزینه جراحی بینی در شیراز وابسته به عواملی به شرح زیر است؛

 • تجربه جراح

تجربه، مهارت جراح، سابقه کاری پزشک و به‌طور کلی تعداد جراحی بینی در کارنامۀ جراح اهمیت ویژه‌ای بر قیمت جراحی بینی شیراز دارد.  زیرا جراحی که چندین سال عمل بینی انجام داده است. با تمام چالش‌های حین جراحی آشناست. بنابراین کمتر دچار آزمون و خطا می‌شود.

 • نوع بینی

بینی افراد سهم به سزایی در تعیین قیمت جراحی بینی دارد. افرادی که بینی گوشتی یا غضروفی دارند معمولا هزینه بیشتری برای عمل بینی پرداخت می کنند.  اما هزینه جراحی بینی استخوانی معمولا کمی کمتر است. همچنین عمل ترمیمی بینی اگر توسط جراح دیگری(به غیر از جراح اول) انجام شود معمولا هزینه بیشتری از عمل اول دارد. در زیر هزینه جراحی بینی در شیراز با توجه به فرم بینی آورده‌ایم.  

هزنیه عمل بینی

هزینه جراحی بینی استخوانی در شیراز

بینی‌های استخوانی معمولاً بینی‌های آسانی برای جراحی هستند. و به همین دلیل هزینه جراحی آن‌ها کمتر از جراحی بینی گوشتی است. اما ممکن است متخصص گوش و حلق و بینی در زمان معاینه متوجه وجود انحراف یا پولیپ در فرد شود که درمان این موارد نیز بر هزینه جراحی زیبایی می‌افزاید. به همین دلیل باید از پزشک خود خواست تا پیش از هر فعالیتی از وجود این معضلات در بینی مطمئن شود. اما همانطور که کمی قبل تر گفتیم هزینه این چنین جراحی هایی وابستگی بالایی به تجربه پزشک  و همچنین نوع بینی فرد زیباجو خواهد داشت. شما میتوانید در دکترلند با برقراری ارتباط با بهترین جراح بینی در شیراز از تجربیات ایشان استفاده و پیش از اقدام، آمادگی های لازم را کسب کنید. 

هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز

جراحی بینی‌های گوشتی به دلیل ضخیم بودن پوست بیمار، عمل پر ریسک و نسبتاً مشکل به حساب می‌آید. به همین دلیل باید به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه کنید. تا خطر برگشت فرم بینی به حداقل برسد. تعداد کمی از جراحان هستند که به خوبی از پس جراحی بینی گوشتی برمی‌آیند. با همه این اوصاف، هزینه جراحی بینی گوشتی نسبت به هزینه جراحی بینی استخوانی بیشتر است.

 • منطقه جغرافیایی

مانند خدمات دیگر هزنیه عمل بینی نیز با توجه به منطقۀ جغرافیایی متفاوت است. برای مثال هزینه عمل بینی در شیراز در مقایسه با شهرستان‌های کوچک بیشتر است. البته توجه داشته باشید که جراحان بینی خوب به علت امکانات شهرهای بزرگ در این شهرها خدمات ارائه می‌دهند.

هزنیه عمل بینی

آزمایشات قبل از عمل بینی

انجام آزمایش قبل از هر جراحی به‌خصوص جراحی بینی برای ارزیابی سلامت عمومی از اهیت بسزایی برخوردار است. از جمله این تست‌ها می‌توان به تست‌های عکس برداری، سی تی اسکن و آزمایش خون اشاره کرد. که همگی قیمت عمل زیبایی بینی شیراز را تحت تاثیر قرار می‌دهند. در صورتی که هدف از جراحی بینی، درمانی باشد، بیمه این قبیل هزینه‌ها را پرداخت خواهد کرد.

هزینه بیهوشی برای جراحی بینی

اغلب عمل‌های بینی با بیهوشی عمومی انجام می‌شوند. تا فرد در طول جراحی، هیچ گونه دردی را احساس نکند. در مواقعی که امکان بیهوشی وجود نداشته باشد، از بی حسی موضعی کمک گرفته خواهد شد. توجه داشته باشید که حفظ ایمنی افراد و انجام جراحی بدون درد، اولویت تیم بیهوشی خواهد بود. به همین خاطر، بخشی از هزینه های جراحی بینی در شیراز، برای متخصص بیهوشی در نظر گرفته خواهد شد.

هزینه اتاق عمل و تجهیزات

جراحی بینی باید در مرکز جراحی یا بیمارستان مجهز به تجهیزات استاندارد و به روز انجام شود. و منظور از هزینه‌های اتاق، تجهیزات، داروها و ابزارهایی است که حین عمل استفاده می‌شود. همچنین قیمت عمل زیبایی بینی در شیراز به کارکنان اتاق عمل مانند دستیارانی که به موفقیت عمل و نتایج جراحی کمک می‌کنند.

هزینه مشاوره بعد از عمل

اغلب مرکزهای مشاوره و حتی خود جراحان بینی، برای مشاوره بعد از عمل از شما هزینه زیادی را دریافت می‌کنند. بنابراین توجه داشته باشید که در همان ابتدا تمام سوالات خود را بپرسید تا هزینه ویزیت و مشاوره مجدد نپردازید.

البته تیم دکترلند با مشاورۀ رایگانی که در اختیار شما قرار می‌دهد موجب تسهیل هزینه جراحی بینی در شیراز را ایجاد می‌کند. و حتی بعد از پایان عمل پاسخگو شما خواهیم بود.

هزینه سفر

اگر ساکن شهرهایی غیر از شیراز باشید، رفت و آمد و تهیه بلیط و اقامت و… این‌ها مواردی است که به هزینه جراحی بینی در شیراز اضافه می‌شود. شاید شما هم مثل خیلی‌های دیگر به فکر انجام عمل بینی در شیراز هستید؛ اما این شهر به شما دور هست. این موضوع باعث می‌شود قیمت جراحی بینی شیراز و کارهای مربوط به آن برای شما سخت‌تر شود. در این صورت با هماهنگی با تیم دکترلند این موضوع تا قدر برایتان راحت‌تر می‌شود.

جراحی بینی اقساطی
جراحی بینی به صورت اقساط و با کارمزدی باور نکردنی

عمل بینی با بیمه تکمیلی در شیراز

بیمه تکمیلی از مواردی است که تاثیر بسزایی بر هزنیه عمل بینی شیراز دارد. البته طبق شرط‌ها و شروطه‌ ها بیمه تکمیلی بر هزینه جراحی پلاستیک بینی در شیراز تاثیر دارد. که این شرایط شامل؛ در آن بیمار بخواهد عملکرد تنفسی و مشکلات دیگری مانند، شکستگی در بینی، مخروط داخلی بزرگ در بینی، تنگ شدگی دهلیز بینی را درمان کند.
هزینه عمل انحراف بینی با بیمه تکمیلی با تشخیص و تایید جراح مورد نظر امکان پذیر است. و بیمه این عمل را تحت پوشش قرار می‌دهد. انواع بیمه‌هایی که در هزینه عمل جراحی بینی در شیراز می‌توان استفاده کرد. به شرح زیر است.

پرداخت هزینه جراحی بینی شیراز

شرکت های بیمه به ندرت هزنیه عمل بینی را پرداخت می کنند. انجام جراحی بینی صرفا به دلیل زیبایی، به هیچ وجه تحت پوشش بیمه های طرف قرارداد نیست. پس اگر قصد انجام عمل زیبایی برای زیباتر شدن و بالا بردن هارمونی چهره خود دارید باید صفر تا صد هزینه را خودتان پرداخت کنید. برخی از شرکت های بیمه بخشی از هزینه های عمل بینی به دلیل انحراف یا شکستگی و مشکلات تنفسی را پرداخت می کنند، اما ثابت کردن این عوامل به شرکت های بیمه سخت و گاهی غیر ممکن است. انواع بیمه‌هایی که در هزینه عمل جراحی بینی در شیراز می‌توان استفاده کرد. به شرح زیر است.

 • بیمه تامین اجتماعی

در این نوع بیمه تنها در صورتی که مشکلاتی چون؛ شکستگی عمیق، پولیپ، انحراف بینی یا سینوس باشد. بعد از عمل می توان با ارائه شرح درمان و تصویر سیتی اسکن، درصدی از هزینه را دریافت کرد.

 • بیمه سامان

تنها در صورتی بیماران می‌توانند ازین امر استفاده کنند. که با ارائه سی تی اسکن و دستور پزشک معالج به پزشک بیمه سامان مراجعه کنند. ومبلغی بین 1میلیون و نیم تا 2 میلیون تومان هزینه عمل زیبایی بینی در شیراز را دریافت کنید.

 • بیمه نیروهای مسلح

این نوع بیمه هزینه عمل جراحی زیبایی بینی شیراز را پرداخت نمی‌کند. با دستور پزشک و MRI تنها 30 درصد هزینه را بیمه پایه و 70 درصد را بیمه تکمیلی پرداخت می‌کند.

هزنیه عمل بینی

جراحی بینی به عنوان یکی از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی در دنیا شناخته می شود این عمل جراحی گاها برای انجام زیبایی و گاهی نیز به منظور بهبود فرایند های تنفسی و بویایی یا به اصطلاح برطرف ساختن پولیپ بینی به کار برده می شوند. با همه این تفاسیر و با عدم وجود خدمات و پوشش های بیمه های درمانی برای انجام این عمل، فرایند انتخاب جراح و تیم پزشکی باید با دقت بسیار بالایی صورت گیرد. ما در تیم مشاوره زیبایی دکترلند، افتخار داریم تا با ایجاد پل ارتباطی میان برترین و بهترین جراح بینی شیراز و زیباجویان عزیز، امکانات و خدمات متنوعی را به این عزیزان عرضه داریم. 

از جمله این خدمات میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 1. جراحی بینی به صورت اقساطی و نیم بها
 2. نوبت گیری سریع و فوری پزشکان            
 3. تسهیل در فرایند آزمایشات پیش از جراحی بینی
 4. محل اقامت و پیکج هدیه برای زیباجویان

زیباجویان عزیز میتوانند برای کسب اطلاع از خدمات متنوع ما همین الان با استافده از فرم زیر درخواست تماس خود را ارسال نمایند و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه دکترلند، همین الان درخواست طراحی بینی خود را ثبت نمایند.

ما در تیم دکترلند افتخار داریم، با ایجاد پل های ارتباطی، پزشکان ماهر و زبردست در جراحی بینی در شیراز را به زیباجویان معرفی و پروسه جراحی بینی را ساده تر کنیم. از شناخته شده ترین این پزشکان میتوان دکتر آرش سبحان منش، دکتر بهروز گندمی، دکتر داریوش ساریخانی، دکتر حامد پوستچی، دکتر پیام حق پناه و بسیاری از پزشکان دیگر اشاره کرد. همچنین ما با بهترین مراکز خدماتی و آزمایشگاهی جهت رفاه حال شما عزیزان همکاری های لازم را صورت دادیم تا هزینه های درمانی شما به صرت نیم بها محاسبه شود.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی شیراز

هزینه عمل زیبایی بینی شیراز در مراکز مختلف مانند بیمارستان خصوصی، دولتی و یا حتی کلینیک‌ها تفاوت بسیاری دارد. هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی معمولاً کمتر از هزینه جراحی در بیمارستان‌های خصوصی است.
برای انجام عمل بینی در بیمارستان دولتی، ابتدا باید بدانید که آیا پزشک مورد نظر شما با آن بیمارستان قرارداد دارد و در آن جا عمل جراحی انجام می‌دهد یا خیر؟

علاوه بر این دانستن اینکه هزینه های عمل بینی در شیراز تحت هیچ گونه پوشش بیمه درمانی قرار نمی‌‌گیرد. و بیمارستان تمام هزینه جراحی را از بیمار دریافت می‌کند. بیمه زمانی هزینه جراحی را پرداخت می‌کند که هدف از جراحی بینی، درمان و یا رفع مشکلات تنفسی در بیمار باشد.
گاهی اوقات فرد می‌خواهد در کنار عمل درمانی بینی خود، جراحی زیبایی بینی نیز انجام دهد که در این صورت ممکن است بیمه هزینه‌های بخش درمانی را به بیمار پرداخت کند. اما قسمت هزینه زیبایی بینی به صورت کامل از بیمار دریافت می‌شود.

«دکترلند» چطور به کاهش هزینه‌های عمل بینی در شیراز کمک می‌کند؟

تیم دکترلند اولین تیم مشاوره زیبایی در شیراز است. که بهترین جراح بینی همراه با مناسب‌ترین سبک عمل بینی را به شما معرفی می‌کند و خدماتی نظیر اقساطی کردن هزنیه عمل بینی ، نوبت عمل زودتر، تخفیف در هزینه‌های جانبی و موارد زیر را به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

 • ضمانت اقساط : چك و طلا
 • بهره اقساط : ٣/٥ درصد + /٥ كارمزد
 • ويزيت : نيم بها برای برخی پزشکان (حمیدرضا کاظمی، سبحان منش، عسکریان، شاکری ، مرادیان و …)
 • تخفيف عمل: برخی دكترها
 • تخفيف فتو گرافی (عكس پزشكی) : 20 تا 30 %
 • تخفيف ازمايشگاه : 8 تا 25 %
 • تخفيف سی تی اسكن : 10%
 • پک هديه : چسب و قطره و ماگ

سوالات متداول

افزایش قیمت جراحی بینی در شیراز بستگی به میزان افزایش دستمزد جراح و افزایش هزینه بیمارستان و کلینیک دارد. برای اطلاع از میزان دقیق افزایش هزینه جراحی بینی در سال 1402 با تیم مشاوره زیبایی دکترلند در تماس باشید.

طبق نظر جراحان متبحر و متخصص اگرچه امروزه لیزر کاربردهای درمانی زیادی دارد اما توانایی ایجاد تغییر در ساختار و فرم بینی را ندارد. بنابراین شاید تنها استفاده‌ای که از لیزر بتوان کرد برای ایجاد برش حین جراحی است.

قیمت عمل بینی شیراز به مورادی نظیر نوع بینی، موقعیت جغرافیایی، روش جراحی و … بستگی دارد که در مقاله به اغلب موارد اشاره کرده‌ایم.

جراحی بینی گوشتی و هزینه آن به مواردی چون پزشک معالج، بیمارستان مورد نظر، وضعیت بیمار و موارد این چنین بستگی دارد.

هزینه جراحی بینی در شیراز به ویژه جراحی بینی استخوانی، به کمک تیم دکترلند بسیار کاهش پیدا کرده است. برای اطلاع از قیمت و دستمزد پزشک مورد نظر خود الان با ما تماس بگیرید.

به زودی با شما تماس می‌گیریم!

برای دریافت مشاوره پر کردن فرم الزامی است

فقط در صورت وجود خطا در تکمیل فرم با ما تماس بگیرید

به زودی با شما تماس می‌گیریم!