هزینه عمل بینی در شیراز: استعلام قیمت برای مدل بینی شما + تخفیف!

در این مطلب، قیمت دقیق جراحی برای هر مدل بینی را ذکر کرده‌ایم؛ سپس توضیح می‌دهیم که دکترلند چه امکاناتی را جهت کاهش هزینه‌ها به زیباجویان شیراز و شهرستان‌ها ارائه می‌دهد.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی استخوانی در تهران

هزینه عمل بینی در شیراز چقدر است؟ این روزها با تورم‌های سرسام آور، قیمت آرزوهای ما هم روزبه‌روز بالاتر می‌رود. بعد از یک‌عالم حساب و کتاب، پس‌انداز و چرتکه انداختن، سرانجام هزینه عمل بینی را جور می‌کنیم؛ اما دقیقاً همان وقت است که طوفان جدید تورم از راه می‌رسد و ارزش پس‌انداز ما را زیر آوار می‌برد.

ما همه در همین جامعه زندگی می‌کنیم و درد مشترک داریم. پس به عنوان عضوی از این جامعه، وظیفه خود می‌دانیم که در دکترلند قدم کوچکی در این مسیر برداریم؛ و هزینه‌های عمل بینی را برای مراجعین سبک‌تر کنیم. 

(فرصت کافی ندارید و می‌خواهید خیلی سریع فقط هزینه را بپرسید؟ بر روی این دکمه کلیک کنید و پاسخ فوری از مشاورین بگیرید.) 

هزینه جراحی بینی در شیراز برای مدل بینی شما: هر بینی، هزینه‌ای متفاوت!

از آنجایی که هزینه دقیق باید بعد از بررسی مشکلات بینی شما مشخص شود، برای اطلاع از قیمت دقیق عکسی از بینی‌تان را در واتس‌اپ برای ما ارسال کنید؛ اما در این قسمت، حداقل و حداکثر هزینه جراحی زیبایی برای هر مدل بینی را ذکر می‌کنیم.

هزینه به تناسب میزان پیچیدگی کار و همچنین میزان مهارت و تجربه پزشکی که انتخاب می‌کنید بالا می‌رود. اما اگر قادر به پرداخت هزینه‌های بالا نیستید، نگران نباشید. ما به شما کمک می‌کنیم تا باتجربه‌ترین جراح در محدوده قیمتی مد نظرتان را پیدا کنید. (بر روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید تا باتوجه‌به توان مالی شما باتجربه‌ترین پزشکان را معرفی کنیم.)

1. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

بعضی از بینی‌های استخوانی فقط مشکل قوز یا برآمدگی دارند که در این صورت قیمت جراحی بینی استخوانی برای آن‌ها کمتر خواهد بود؛ اما برخی از این نوع بینی‌ها ممکن است نوک گوشتی داشته باشند که در این صورت پیچیدگی جراحی بیشتر و هزینه آن بالاتر خواهد بود. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی جراحان معروف شیراز به همراه هزینه ها مقاله بهترین دکتر عمل بینی استخوانی در شیراز را مطالعه کنید.

به طور حدودی در سال 1402 قیمت عمل بینی استخوانی در شیراز از 23،000،000 تا 60،000،000 تومان است. که قیمت دقیق باید بعد از ارسال عکستان در واتساپ ما، با توجه به پزشکی که انتخاب می‌کنید و بررسی میزان پیچیدگی مشکلات بینی‌تان تعیین شود.

2. هزینه عمل بینی گوشتی شیراز

قیمت عمل بینی گوشتی در شیراز بسته به جراحی که انتخاب می‌کنید و میزان پیچیدگی کار برای بینی شما از 24،000،000 تا 61،000،000 تومان متغیر است. 

در ادامه لیستی از بهترین جراحان بینی شیراز و نرخ جراحی هر یک از این متخصصان عزیز را آورده‌ایم. اما علاوه بر جراحی که انتخاب می‌کنید، مدل بینی گوشتی‌ شما نیز در هزینه عمل تاثیر دارد. 

برای مثال اگر بینی شما بینی گوشتی از نوع شدید نباشد، پوست آن بیش از حد ضخیم نباشد و نیازی به غضروف‌گذاری نیز نداشته باشد، همان هزینه‌ای که در جدول زیر ذکر می‌کنیم برایتان اعمال خواهد شد. اما اگر بینی شما به شدت گوشتی با پوست ضخیم و نیازمند غضروف‌گذاری باشد، ممکن است هزینه بین 15% تا 30% بالاتر برود. همین حالا با کلیک روی صفحه بهترین دکتر بینی گوشتی در شیراز می‌توانید معروف ترین پزشکان شیراز را به همراه هزینه ها بشناسید.

 پس هزینه دقیق باید در جلسه معاینه مشخص شود. همین حالا از طریق این دکمه با ما تماس بگیرید و ویزیت فوری و نیم‌بها حتی برای همین فردا با جراح دلخواهتان دریافت کنید.

به علت ضخامت پوست بینی، پهنای نوک بینی و ضعیف بودن غضروف‌ها، جراحی این نوع بینی‌ها امری پیچیده‌تر و زمان‌برتر است. به همین دلیل طبیعتاً هزینه آن از هزینه جراحی بینی استخوانی بیشتر خواهد بود. 

3. هزینه عمل بینی ترمیمی شیراز

هزینه عمل ترمیمی بینی در شیراز معمولاً 5/1 الی 2 برابر بیشتر از هزینه جراحی اولیه است. به همین خاطر است که ما در دکترلند همیشه بیش از هر چیز بر اهمیت مشاوره قبل از عمل برای انتخاب باتجربه‌ترین جراح برای مدل و سبک بینی شما تاکید می‌کنیم.

زیرا هر پزشکی در انجام هر سبک عملی مهارت و تجربه کافی را ندارد؛ و در این میان متأسفانه معمولاً زیباجو قربانی می‌شود و مجبور به انجام عمل بینی ترمیمی یا عمل ثانویه با هزینه‌های گزاف می‌شود.

هزینه عمل ترمیم بینی شیراز از 40،000،000 تا 100،000 تومان است. زیرا در این جراحی نیاز به گرافت گذاری وجود دارد و به همین علت این نوع عمل پرچالش‌تر و زمان‌برتر است؛ یعنی جراح باید تکه‌ای غضروف را از قسمت دیگری از بدن زیباجو بردارد و در بینی جاسازی کند تا بینی دچار فروپاشیدگی نشود.

4. قیمت عمل انحراف بینی در شیراز | قیمت عمل پولیپ بینی در شیراز

هزینه جراحی انحراف بینی در شیراز و پولیپ بینی در شیراز از 17،000،000 تومان تا 30،000،000 تومان است و بستگی به پیچیدگی کار دارد؛ یک پولیپ ساده با هزینه کمتری برداشته می‌شود؛ اما اگر انحراف نیز به همراه آن باشد، طبیعتاً هزینه بالاتر خواهد بود. 

حال بیایید نگاهی سریع به قیمت عمل بینی برای هر مدل بینی داشته باشیم:

نوع عمل بینی در شیراز دکترلندحداقل قیمتحداکثر قیمت
قیمت عمل بینی استخوانی در شیراز23،000،000 تومان60،000،000 تومان
هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز24،000،000 تومان61،000،000 تومان
قیمت عمل بینی ترمیمی در شیراز35،0000 تومان70،000،000 تومان
قیمت عمل انحراف بینی شیراز و پولیپ بینی 17،000،000 تومان30،000،000 تومان

نرخ بهترین جراحان شیراز برای عمل بینی: بهترین دکتر برای بودجه شما!

طبیعتاً هر جراحی با توجه به میزان تجربه و مهارت خود هزینه متفاوتی را دریافت می‌کند. البته این موضوع به هیچ وجه بدان معنی نیست که متخصصانی که هزینه نسبتا کمتری (در حد معقولی که در جدول ذکر شده است) دریافت میکنند، مهارت لازم را ندارند. 

همیشه تجربه ملاک نیست؛ گاهی یک پزشک جوان با این که هزینه کمتری دریافت می‌کند، به دلیل داشتن حس زیبایی شناسی قوی‌تر و استفاده از تکنیک‌های مدرن‌تر، کار باکیفیت‌تری ارائه می‌دهد. ما واقف هستیم که همه مردم توان پرداخت بالاترین هزینه را ندارند؛ بنابراین با تحقیق ریزبینانه بر کار جراحان بینی در شیراز، بهترین ها را در هر رنج قیمت شناسایی کردیم تا باری را از روی دوش شما برداشته باشیم. 

در این قسمت، هزینه جراحی بینی شیراز نزد بهترین جراحان شهر را آورده‌ایم. طبیعتا هزینه‌ای که در این قسمت آورده‌ایم هزینه‌ای کلی و حدودی است؛ همانطور که در تیتر قبل دقیق‌تر توضیح دادیم. هزینه دقیق عمل بینی در شیراز بر اساس معیارهایی مثل نوع بینی شما و سبک عملتان مشخص می‌شود.

نام جراحتکنیک جراحیهزینه عمل
آرش سبحان منشطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی40 – 45 میلیون تومان
نصیر سعیدیطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی40 – 45 میلیون تومان
حمیدرضا کاظمیطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی35 – 40 میلیون تومان
نگار جعفریطبیعی / نیمه فانتزی23 میلیون تومان
حسین مرادیانطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی35 – 40 میلیون تومان
سولماز قربانیطبیعی / نیمه فانتزی28 – 32 میلیون تومان
مجتبی قائدیطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی45 – 50 میلیون تومان
محمدعلی اسدیطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی33 میلیون تومان
حبیب سهرابیطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی28 تا 32 میلیون تومان
لیلا اکبریطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی35 میلیون تومان
دکتر نوری (کلینیک تیارا)طبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی20 میلیون تومان
غزار نوروزیطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی20 تا 22 میلیون تومان
محمدرضا نجفیطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی40 تا 45 میلیون تومان
شعبانی نیاطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی30 تا 40 میلیون تومان
علی عقیلیطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی25 تا 26 میلیون تومان
دکتر نواییطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی18 تا 20 میلیون تومان
خورشیدی فرطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی35 تا 40 میلیون تومان
خورده چیطبیعی / نیمه فانتزی35 میلیون تومان
علی اصغر نریمانیطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی35 میلیون تومان
مصطفی مهریطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی30 میلیون تومان
نفیسه صادق زادهطبیعی / نیمه فانتزی25 تا 30 میلیون تومان
دکتر هاشمیطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی27 تا 30 میلیون تومان
دکتر فهیم نیاطبیعی / فانتزی / نیمه فانتزی25 میلیون تومان

هزینه‌های جانبی عمل بینی را از قلم نیندازید! (تخفیف استثئنایی)

این روزها هزینه‌های جانبی عمل نیز سرسام آور هستند؛ هزینه عمل توسط جراح تعیین می‌شود و ما امکان دست‌بردن در آن را نداریم؛ اما سعی کرده‌ایم با کاهش هزینه‌های جانبی، بار هزینه‌ها را برای مراجعین دکترلند سبک‌تر کنیم.

در این قسمت هزینه‌های جانبی عمل و تخفیفاتی که دکترلند برای هر کدام از آن‌ها برای مراجعینش ترتیب داده است را می‌خوانیم:

اقدامات جانبیهزینه اصلیتخفیفات دکترلند
عکس‌برداری‌هاحدود 1 میلیون تومان400،000 الی 600،000 تومان تخفیف
آزمایشات قبل از عملحدود 500 هزار تومان150،000 الی 200،000 تومان تخفیف
ویزیت جراح280،000 توماننیم بها
چسب بینیحدود 200 هزار تومانرایگان (هدیه دکترلند)
از هزینه های جانبی جراحی دماغ در شیراز آزمایشات قبل از عمل است

نتیجه بهتر، هزینه کمتر: کاهش هزینه عمل بینی در شیراز با دکترلند!

وظیفه حرفه‌ای ما ایجاب می‌کند که بهترین‌ها را به شما معرفی کنیم؛ اما وظیفه انسانی‌مان ایجاب می‌کند که مسیر دریافت بهترین‌ها را برای شما ساده‌تر کنیم. زیباجویانی که از طریق دکترلند برای عمل بینی با پزشک دلخواهشان اقدام می‌کنند، از امکانات زیر برای کاهش هزینه برخوردار خواهند شد:

1. جلوگیری از بزرگ‌ترین هزینه: پشیمانی و ضرر مادی و معنوی بعد از عمل!

بزرگ‌ترین هزینه چه از لحاظ مادی چه از لحاظ معنوی، هزینه‌ای است که یک انتخاب اشتباه به دنبال خواهد داشت. کم نیستند زیباجویانی که با انتخاب جراح اشتباه، هزینه‌ای هنگفت را از لحاظ مادی و معنوی برای خود رقم می‌زنند. هزینه معنوی یعنی پشیمانی و تحمل سختی‌های عمل بدون دریافت نتیجه خوب؛ و هزینه مادی یعنی مجبور شدن به پرداخت 2 برابر هزینه عمل اولیه برای انجام عمل ترمیمی. 

بعضی از این افراد افرادی هستند که گول تبلیغات شبکه‌های اجتماعی را می‌خورند و برای عمل در کلینیک‌های نامعتبر اقدام می‌کنند؛ و بعضی از این افراد نیز افرادی هستند که در کلینیک‌های معتبر عمل می‌کنند؛ اما جراح و سبک عملشان را با توجه به مدل بینی خود انتخاب نمی‌کنند.

نکته این که این زیباجویان از آن غفلت می‌کنند این است که هر سبک عمل و هر فرم بینی مناسب هر صورتی نیست؛ و بعلاوه، هر پزشک ماهری در جراحی هر نوع بینی مهارت 100% را ندارد.

برای مثال، پزشکی که 100 نمونه کار عمل بینی گوشتی با نوک‌پهن داشته است نتیجه‌ای بسیار تضمین‌شده‌تر را به شما ارائه می‌دهد. نسبت به پزشکی که 20 نمونه کار در زمینه بینی‌های گوشتی داشته و بقیه نمونه کارهایش مدل‌های دیگر بینی بوده‌اند. اما پیدا کردن این اطلاعات دقیق در مورد سوابق هر پزشک، برای افراد عادی کاری بسیار سخت و زمانگیر است.

به کمک دکترلند از هزینه های اضافی 
 عمل بینی در شیراز جلوگیری می‌کنید

مشاوره قبل از عمل بینی بهترین راه حل!

مهم‌ترین دستاورد ما در دکترلند، کمک به مراجعین برای جلوگیری از این پشیمانی و ضرر مادی و معنوی است. ما با شناخت دقیقی که با ماه‌ها تحقیق بر روی سوابق جراحان بینی شیراز داشته‌ایم، ریزِ سوابق و تجربیات هر یک را موشکافی کرده‌ایم. حال اینجا هستیم تا با انتقال این آگاهی به شما، قدمی کوچک برای کمک به شما در مسیر بزرگتان برداشته باشیم. 

با ارسال عکسی از بینی خود در واتساپ ما، مشاورین دکترلند با بررسی آناتومیک چهره شما بهترین جراحان برای نوع و مدل بینی شما را معرفی می‌کنند. یعنی جراحانی که فرم‌های بینی دقیقاً مشابه با بینی شما را با موفقیت و به تعداد زیاد جراحی کرده‌اند و دقیقاً نتیجه دلخواهتان را به شما می‌دهند. بعلاوه، با طراحی پیشاپیش عکس بعد از عمل شما با استفاده از تکنولوژی روز، به شما کمک می‌کنند که قبل از عمل نتیجه جراحی‌تان را بدانید و بدون ریسک اقدام کنید.

تمام این اقدامات سنگ بنای ایجاد یک مسیر مطمئن هستند که جایی برای پشیمانی بعد از عمل برای زیباجویان باقی نمی‌گذارند. 

2. ارائه تخفیف در آزمایشات و عکس‌برداری‌ها: 550 الی 800 هزار تومان تخفیف!

بسته به این که جراح چند قطعه عکس از شما درخواست می‌کند، از 400 الی 600 هزار تومان تخفیف برای عکس برداری‌ها برخوردار خواهید شد. ما ترتیبی داده‌ایم تا مراجعین دکترلند از 150 الی 200 هزار تومان تخفیف نیز برای آزمایشات قبل از عمل برخوردار شوند.

تخفیف در هزینه آزمایشات و عکس برداری های قبل از عمی دماغ

تعیین هزینه عمل به عهده جراح است و ما نمی‌توانیم دستی در آن ببریم؛ اما امیدواریم که با این اقدامات در حد توانمان هزینه عمل بینی در شیراز را برای مراجعین سبک‌تر کرده باشیم.

3. تخفیف در هزینه ویزیت قبل و بعد از عمل: هزینه کامل را نپردازید!

ویزیت جراح برای مراجعینی که از طریق دکترلند برای عمل بینی با جراح دلخواهشان اقدام کنند، نیم بها خواهد بود. (ویزیت قبل از عمل)

در مورد ویزیت بعد از عمل، هزینه برای معاینات تمام بها خواهد بود. اما مشاورین ما تا 2 سال بعد از عمل به صورت رایگان در خدمت شما و پاسخگوی سوالاتتان هستند. تا برای دریافت پاسخ سوالاتتان مجبور به مراجعه به پزشک و پرداخت هزینه نباشید و فقط برای معاینات بعد از عمل به پزشک مراجعه کنید.

 ۵۰ درصد تخفیف برای ویزیت قبل از عمل

4. امکان اسکان رایگان برای زیباجویان شهرستان: برای اسکان هزینه نکنید!

اگر در شهرستان‌های اطراف شیراز زندگی می‌کنید، با انجام جراحی بینی در شیراز امکان دسترسی به جراحان بسیار باتجربه‌تر و حرفه‌ای‌تری را خواهید داشت؛ اما ما متوجهیم که اسکان یکی از دغدغه‌های اساسی در این مورد است.

به همین علت، امکان اسکان رایگان را برای زیباجویان شهرستان که از طریق دکترلند برای جراحی با دکتر دلخواهشان اقدام می‌کنند را ترتیب داده‌ایم. 

امکان اسکان رایگان برای افراد خارج از شهر شیراز

عمل بینی با 10 تومان یا کمتر: حقیقت یا فریب؟!

سؤالی که بسیاری از مراجعین دکترلند از ما می‌پرسند این است که «در شبکه‌های اجتماعی تبلیغاتی در مورد هزینه عمل بینی در شیراز با 5 تومان، 10 تومان یا… را دیده‌ام. آیا این تبلیغات قابل‌اعتماد هستند؟»

حقیقت این است که در این تبلیغات همیشه حقیقت پشت پرده‌ای وجود دارد. این جراحی‌های بسیار ارزان معمولاً توسط رزیدنت‌ها و کارآموزان انجام می‌شود و معمولاً نتیجه مطلوبی ندارد. به همین دلیل هزینه آن‌ها تا این حد پایین است؛ زیرا در واقع شما هزینه آن را با خراب شدن نتیجه عملتان می‌پردازید تا رزیدنت‌ها و کارآموزان کسب تجربه کنند.

از سوی دیگر، بعضی از جراحان حرفه‌ای نیز ممکن است چنین تبلیغاتی را انجام دهند. در این شرایط معمولاً آن‌ها هزینه کمتر را در ازای کمیت بیشتر دریافت می‌کنند. یعنی تعداد جراحی بیشتر از حد معمول در روز، اما با هزینه کمتر. واضح است که در چنین شرایطی، تمرکز و کیفیت کار جراح به شدت پایین می‌آید. 

یک دلیل دیگر که پشت پرده این جراحی‌های ارزان نهفته است نیز ممکن است این باشد که پزشک جراحی را در مطب انجام می‌دهد. بدیهی است که مطب‌ها شرایط و امکانات بیمارستان‌ها را ندارند و انجام جراحی در چنین شرایطی به هیچ‌وقت به نفع بیمار نیست.

به همین دلیل است که هوشیاری و فریب نخوردن توسط این تبلیغات شرط داشتن یک عمل موفق است. اگر عزمتان جزم است که عملی موفق داشته باشید، نتیجه را فدای هزینه نکنید. ما با ارائه امکان تخفیفات در هزینه‌های جانبی و امکان پرداخت اقساطی، سعی می‌کنیم هزینه‌ها را برای شما پایین‌تر بیاوریم. تا مجبور نباشید تن به چنین پیشنهادهای فریب‌دهنده‌ای بدهید.

سخن آخر: سخت نگیر، قسطی عمل کن!

حتی اگر توان پرداخت یک جای هزینه را داشته باشیم، پرداخت اقساطی همچنان انتخابی معقولانه‌تر است. با استفاده از امکان پرداخت اقساطی، با آرامش و بدون عجله و قرار گرفتن در تضییقات مالی، امکان انجام عمل بینی را خواهیم داشت. 

امکان پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی در شیراز با هر پزشکی که شما انتخاب کنید در دکترلند موجود است. (تا سقف 50 میلیون تومان) بعلاوه، هیچ نیازی به اتلاف وقت و مراجعه به بانک نیست و از طریق سفته معتبر کاملاً الکترونیک، پرداخت اقساطی انجام می‌شود.

(برای اطمینان خاطر شما، نماد اعتماد دکترلند را در پایین این صفحه بررسی کنید.)

جهت برخورداری از امکان پرداخت اقساطی با جراح دلخواهتان، برخورداری از تخفیفات ویژه دکترلند، و یا دریافت مشاوره رایگان بر روی این دکمه کلیک کنید. باعث افتخار است که ما را به عنوان همراهتان در مسیری مطمئن به‌سوی تحقق آرزوهایتان انتخاب کنید؛ پیوسته تلاش ما بر این است که لایق این اعتماد باشیم. 

سؤالات متداول در مورد هزینه جراحی بینی در شیراز

آیا هزینه عمل بینی فانتزی از هزینه عمل بینی طبیعی بیشتر هست؟

این موضوع به مدل بینی شما و تغییراتی که می‌خواهید اعمال کنید دارد. اگر بینی استخوانی و کوچک داشته باشید، هزینه عمل فانتزی برایتان کمتر خواهد بود. اما هزینه عمل بینی گوشتی به سبک فانتزی ممکن است از هزینه عمل بینی گوشتی به سبک طبیعی بیشتر شود. 

آیا هزینه عمل زیبایی بینی مشمول بیمه میشه؟

خیر؛ بیمه جراحی‌های زیبایی را تقبل نمی‌کند. 

اگر بخواهم هم عمل زیبایی انجام بدم هم انحراف، چطور هزینه انحراف رو از بیمه بگیرم؟

ابتدا باید انحراف شما توسط یک پزشک متخصص تشخیص داده شود و در عکس برداری‌ها مشخص شود؛ سپس عکس‌برداری‌ها را به دفتر بیمه ببرید. 

در صورتی که سؤال دیگری دررابطه‌با هزینه‌ عمل بینی در شیراز دارید، مشاورین ما همیشه پاسخگوی شما هستند.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!