دکتر مجتبی قائدی

دکتر مجتبی قائدی

عنوانمشخصات
تخصص:جراحی پلاستیک (فوق تخصصی)
سبک جراحی:طبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل:45 میلیون تومان
زمان انتظار:60 روز
کلینیک:پیوند
advanced divider

تصاویر نمونه کارهای دکتر مجتبی قائدی

در زیر تصاویر قبل و بعد عمل بینی دکتر مجتبی قائدی را مشاهده کنید
advanced divider

معرفی دکتر مجتبی قائدی | نمونه کارها + مشخصات دقیق

در این مقاله به طور دقیق تمام جزئیات مربوط به دکتر مجتبی قائدی مانند سبک جراحی، هزینه، نمونه کارها، سوابق علمی، نحوه دریافت ویزیت، میزان رضایت افراد و تمام اطلاعات موردنیاز را بررسی کنیم.

دکتر مجتبی قائدی فوق تخصص جراحی بینی و پلاستیک در شهر شیراز است که طرف‌داران زیادی در بین زیبا جویان دارد. ایشان در جراحی انواع سبک‌های فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی بسیار ماهر است و هزاران عمل بینی موفق در سابقه کاری خود دارد.

حال که فکر جراحی بینی نزد دکتر قائدی را در سر دارید، باید قبل از هر چیز با تمام جزئیات و سوابق کاری ایشان آشنا باشید تا با دیدی کاملاً آگاهانه در این مورد تصمیم بگیرید.

به همین دلیل قصد داریم در این مقاله تمام نکاتی که به عنوان یک زیبا جو باید بدانید را به طور دقیق و با جزئیات در اختیارتان قرار دهیم.

آشنایی با تحصیلات و سوابق دکتر مجتبی قائدی

دکتر مجتبی قائدی فوق تخصص جراحی بینی و جراحی پلاستیک خود را از بهترین دانشگاه‌های ایران دریافت و از آن زمان تاکنون در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. در بخش زیر بخشی از سوابق ایشان را مشاهده می‌کنید.

  • دکترای پزشکی
  • بورد تخصصی جراحی پلاستیک
  • فلوشیپ فوق تخصصی جراحی بینی
  • عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی در ایران
  • عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی

دکتر قائدی به عنوان یک متخصص جراحی بینی بین‌المللی شناخته شده‌ و همچنین تاکنون مقالات علمی زیادی در این زمینه منتشر کرده است.

حتماً می‌‌دانید که جراحی بینی چقدر حساس است و در ظاهر شما تأثیر دارد؛ به همین دلیل باید حتماً جراح بسیار مناسب  و باتجربه‌ای را برای این عمل زیبایی انتخاب کنید. به طور کلی باید بدانید دکتر قائدی رضایت تعداد زیادی از زیبا جویان را جلب کرده است که در ادامه دلایل آن را بررسی خواهیم کرد.

نقاط قوت و نظرات زیبا جویان در مورد دکتر مجتبی قائدی

دکتر قائدی در بین زیبا جویان محبوبیت زیادی دارد؛ اما به نظرتان دلیل آن چیست؟ در بخش زیر تعدادی از نقاط قوت و تمایز آن نسبت به سایر پزشکان را بررسی می‌کنیم.

سابقه و تجربه بالا

دکتر قائدی بیش از 16 سال سابقه در زمینه جراحی بینی و رزومه بسیار پرباری در این زمینه دارد. همین تجربه و تخصص بسیار بالا او را به یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز تبدیل کرده است.

دارای هنر زیبایی شناسی

حتماً شما نیز متوجه شده‌اید که برخی از پزشکان، بینی تمام افراد را به یک شکل عمل می‌کنند. جالب است بدانید دکتر قائدی به طور دقیق فرم چهره و اعضای صورت افراد را می‌سنجد و با هنر زیبایی شناسی خود، بهترین و مناسب‌ترین سبک را به زیبا جویان پیشنهاد می‌دهد.

خلق بهترین نتایج از جراحی بینی

جراحی‌های دکتر قائدی نتیجه بسیار رضایت بخشی دارند؛ زیرا افراد را دقیقاً به سبک و  فرمی می‌رساند که در جلسات مشاوره در مورد آن توافق کرده‌اند. به همین دلیل اگر خیلی در مورد انتخاب جراح خود وسواس دارید، دکتر مجتبی قائدی گزینه مناسبی است و تمام انتظاراتتان را برآورده می‌کند.

تمام این موارد از نقاط قوت دکتر مجتبی قائدی هستند و او را به یکی از محبوب‌ترین جراحان بینی در شیراز تبدیل کرده‌اند. متأسفانه باید بدانید دریافت نوبت از دکتر قائدی کمی سخت و زمان‌بر است و بیش از 2 ماه باید در صف انتظار بمانید؛ اما با کمک کارشناسان تیم ما خیلی فوری و حتی به صورت نیم بها می‌توانید نوبت ویزیت و حتی عمل دریافت کنید. بنابراین با مشاوران ما در دکترلند در ارتباط باشید.

رفع تمام دغدغه‌ها و سوالات شما در مورد دکتر مجتبی قائدی

در بخش زیر تعدادی از سوالات پرتکرار و رایج در بین زیبا جویان را بررسی می‌کنیم.

آیا دکتر قائدی در جراحی بینی‌های گوشتی نیز تخصص دارد؟

دکتر قائدی در جراحی انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی مهارت دارد و بهترین نتیجه را برای زیبا جویان خلق می‌کند.

هزینه عمل بینی نزد دکتر قائدی چقدر است؟

جراحی بینی نزد دکتر مجتبی قائدی به طور میانگین 45 میلیون تومان است؛ اما این مبلغ با توجه به نوع بینی، میزان مشکلات،سبک مورد نظر و… تغییر می‌کند. بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه‌ها حتما عکس بینی‌تان را برای مشاوران ما در دکترلند بفرستید و علاوه بر اطلاع از قیمت، یک مشاوره رایگان نیز دریافت کنید.

چگونه باید نوبت ویزیت دکتر مجتبی قائدی را دریافت کنیم؟

دریافت نوبت از دکتر قائدی هم به صورت حضوری و هم اینترنتی امکان‌پذیر است؛ اما این روش‌ها وقت زیادی از شما می‌گیرند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم از مشاوران ما کمک بگیرید و خیلی فوری و همچنین به صورت نیم بها نوبت ویزیت دریافت کنید.

علاوه بر این موارد تیم دکترلند به افراد خدمات فوق‌العاده‌ای ارائه و تا حد امکان نیز هزینه‌های جراحی بینی را کاهش می‌دهد. تمام زیبا جویان ما قبل و بعد از جراحی به صورت رایگان مشاوره و پشتیبانی می‌شوند و تا زمان رسیدن به نتیجه دلخواه خود تنها نیستند.

نکات پایانی

در این مقاله تمام اطلاعات لازم در مورد دکتر مجتبی قائدی را بررسی کردیم. در پایان توصیه می‌کنیم علاوه بر بررسی سوابق پزشکی، حتماً نمونه کارهای ایشان را مشاهده و در صورت امکان با چند نفر از زیبا جویان قبلی او نیز صحبت کنید. با انجام این کارها متوجه می‌شوید که آیا سبک و نحوه کار ایشان با سلیقه و انتظارات شما همخوانی دارد یا خیر.

برای این کار از مشاوران حرفه‌ای نیز کمک بگرید. کارشناسان ما با بررسی همه انتظارات و شرایط بینی‌تان به شما در مورد مراجعه به دکتر قائدی مشاوره می‌دهند و تمام سؤالاتتان را برطرف می‌کنند.

نظرات و ابهامات خود را در بخش زیر با ما در میان بگذارید و این مقاله بسیار کاربردی را برای تمام زیبا جویان عمل بینی نیز بفرستید.

advanced divider

به زودی با شما تماس می‌گیریم!