عمل بینی گوشتی فانتزی: تصاویر قبل و بعد، معرفی بهترین جراح + عمل اقساطی

همه ما دوست داریم اگر ایرادی در فرم بینی‌مان وجود دارد، آن را به شکلی که دوست داریم تغییر دهیم، اما مسئله مهم اینجاست که از چه روشی اقدام به ایجاد تغییرات موردنظرمان ‌کنیم؟ آیا روشی را که انتخاب می‌کنیم مناسب بینی ما هست یا بهتراست گزینه دیگری را در نظر بگیریم؟ احتمالاً یکی از گزینه‌های محبوب پیش روی ما، عمل بینی گوشتی فانتزی است که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.
راهنمای مطالعه:
نمونه کار دکتر پیام حق پناه 4

اگر قصد عمل زیبایی بینی گوشتی خود را دارید و دوست دارید فرم بینی‌تان را به فانتزی تبدیل کنید، این مقاله را تا انتها بخوانید تا با آگاهی بیشتر، نسبت به جراحی بینی گوشتی به فانتزی اقدام کنید.

در عمل بینی گوشتی فانتزی، اندازه بینی از حالت طبیعی بسیار کوچک‌تر می‌شود و از زاویه نیم‌رخ، قوس و انحنای زیادی به چشم می‌خورد. اگر بینی گوشتی دارید و از فرم آن ناراضی هستید و تصمیم گرفته‌اید آن را فانتزی جراحی کنید، این مطلب را بادقت بسیار زیاد بخوانید، مزایا و عوارض آن را بشناسید، از کارشناسان ما در دکترلند مشاوره بگیرید تا مطمئن شوید کاندید مناسبی برای عمل بینی گوشتی عروسکی هستید یا بهتر است به سایر گزینه‌ها فکر کنید؟

قبل و بعد جراحی بینی گوشتی عروسکی

دیدن نمونه‌های قبل و بعد از عمل بینی گوشتی به عروسکی به شما کمک می‌کند پزشکتان را با اعتماد بیشتری انتخاب کنید. دیدن این عکس‌ها نه‌تنها باعث می‌شود بتوانید با توجه به معیارهایتان بهترین پزشک را انتخاب کنید، بلکه کمک می‌کند نتیجه منطقی را انتظار داشته باشید. ما در ادامه تعدادی از نمونه‌های قبل و بعد از جراحی فانتزی بینی گوشتی را که توسط بهترین پزشکان دکترلند انجام شده‌است را قرار می‌دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

هزینه جراحی بینی گوشتی فانتزی چقدر است؟ + یک تخفیف استثنائی!

برای پاسخ به این پرسش نمی‌توان جواب ثابت و مشخصی را در نظر گرفت، زیرا تحت تأثیر متغیرهای بسیار زیادی‌است که در ادامه به تعداد از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • پیچیدگی عمل بینی و مدت زمان جراحی
 • پزشک انتخابی شما و مبلغ دستمزد
 • هزینه بیمارستان
 • آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌های قبل از عمل
 • روش انجام عمل بینی (جراحی باز یا بسته)

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، امکان تعیین مبلغ به طور دقیق وجود ندارد، اما خبرخوب اینکه پس از اولین معاینه پزشک و مشخص شدن نوع جراحی بینی‌تان، می‌توانید از مبلغ دقیق عمل بینی گوشتی به فانتزی مطلع شوید. برای رزرو نوبت و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما در دکترلند در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که دکترلند به منظور کاهش هزینه‌های عمل بینی گوشتی به عروسکی، برای مراجعه‌کنندگان خود خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌است.

پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی فانتزی، به‌صرفه و اقتصادی

این روزها که در شرایط اقتصادی پرنوسانی زندگی می‌کنیم و پرداخت هزینه‌ها به صورت یکجا کمی مشکل است، چه انتخابی بهتر از اینکه هزینه‌ها را در چند نوبت پرداخت کنیم؟ دکترلند به منظور تسهیل پرداخت هزینه عمل بینی فانتزی گوشتی، امکان پرداخت اقساطی تا سقف 50 میلیون تومان و بدون نیاز به ضامن را برای شما فراهم کرده است. تنها چیزی که نیاز دارید، یک سفته الکترونیک است، همین!

خدمات رایگان، تخفیف‌های شگفت‌انگیز!

علاوه‌بر شرایط اقساطی، دکترلند خدمات ویژه دیگری برای زیباجویان خود در نظر گرفته‌است که تا حد ممکن هزینه‌های شما کاهش پیدا کند. از جمله این خدمات می‌توان به مشاوره رایگان قبل و بعد از عمل، ویزیت نیم‌بها و تخفیف 50 درصدی برای انجام آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌های قبل از جراحی بینی گوشتی فانتزی اشاره کرد.

بهترین جراحان عمل بینی گوشتی عروسکی را بشناسید

همه‌ ماجرا به این انتخاب مهم و حیاتی بستگی دارد! یادتان باشد یک انتخاب اشتباه مساوی‌است با عوارض‌ متعدد و اختلالات تنفسی که برای همه ما کابوس است. می‌دانید که قراراست سلامت و زیبایی‌تان را تمام و کمال به دست پزشکتان بسپارید، پس خیلی مراقب باشید و با آگاهی و چشمان باز انتخاب کنید.

ما در دکترلند تعدادی از بهترین پزشکان جراحی بینی گوشتی عروسکی را دورهم جمع کردیم تا شما راحت‌تر و با خیال آسوده بتوانید پزشکتان را انتخاب کنید. برای انتخاب یک پزشک قابل اعتماد موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

 • با صبر و حوصله باشد و به تمام خواسته شما بادقت گوش کند.
 • به طور دقیق تناسبات چهره‌تان را بر اساس معیارهای زیبایی‌‌شناسی بررسی کند.
 • صادق باشد و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد بدهد.
 • سابقه انجام موفق عمل بینی گوشتی فانتزی را به دفعات داشته باشد.

1. دکتر آرش طهماسبی

دکتر آرش طهماسبی
عنوانجزئیات
نام جراحآرش طهماسبی
تخصصمتخصص جراحی دهان، فک و صورت
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل35 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی45 روز
کلینیک جراحی
مشاوره رایگاندارد

نمونه کار قبل و بعد دکتر آرش طهماسبی

2. دکتر شهریار شعبانی نیا

دکتر شهریار شعبانی نیا
عنوانجزئیات
نام جراحشهریار شعبانی نیا
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل30 تا 40 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی40 روز
کلینیک جراحینوین دیدگان

نمونه کار دکتر شهریار شعبانی نیا

3. دکتر حمیدرضا فلاحی

دکتر حمیدرضا فلاحی
عنوانجزئیات
نام جراحدکتر حمیدرضا فلاحی
تخصصمتخصص جراحی دهان، فک و صورت
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل50 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی60 روز
کلینیک جراحی

نمونه کار دکتر حمیدرضا فلاحی

4. دکتر حمیدرضا حسنانی

دکتر حمیدرضا حسنانی
عنوانجزئیات
نام جراححمیدرضا حسنانی
تخصصمتخصص گوش و حلق و بینی و جرحی سر و گردن
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل40 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی50 روز
کلنیک جراحی
مشاوره رایگانندارد

نمونه کار دکتر حمیدرضا حسنانی

5. دکتر مجتبی قائدی

دکتر مجتبی قائدی
عنوانجزئیات
نام جراحمجتبی قائدی
تخصصجراحی پلاستیک (فوق تخصصی)
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل45 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی60 روز
کلینیک جراحیپیوند

نمونه کار دکتر مجتبی قائدی

6. دکتر حسین مرادیان

دکتر حسین مرادیان
عنوانجزئیات
نام جراححسین مرادیان
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل35 تا 40 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی90 روز
کلینیک جراحیمیرحسینی / آفرینش

نمونه کار دکتر حسین مرادیان

7. دکتر علی اصغر نریمانی

دکتر علی اصغر نریمانی
عنوانجزئیات
نام جراحعلی اصغر نریمانی
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل35 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی60 روز
کلینیک جراحیکاملیا / میلاد

نمونه کار جراحی دکتر علی اصغر نریمانی

8. دکتر مهدی قدیری

دکتر مهدی قدیری
عنوانجزئیات
نام جراحدکتر مهدی قدیری
تخصصمتخصص گوش، حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل55 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی35 روز
کلینیک جراحی

نمونه کار جراحی دکتر مهدی قدیری

9. دکتر سیاوش رزاقی

دکتر سیاوش رزاقی
عنوانجزئیات
نام جراحسیاوش رزاقی
تخصصمتخصص گوش و حلق و بینی
تکنیک جراحینیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل35 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی40 روز
کلینیک جراحیبیمارستان امیرالمونین
مشاوره رایگاندارد

نمونه کار قبل و بعد دکتر سیاوش رزاقی

10. دکتر محمد طالب زاده

دکتر محمد طالب زاده
عنوانجزئیات
نام جراحمحمد طالب زاده
تخصصمتخصص جراحی فک و صورت
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل50 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی50 روز
کلینیک جراحی
مشاوره رایگاندارد

نمونه کار قبل و بعد دکتر محمد طالب زاده

چند مدل جراحی بینی گوشتی فانتزی وجود دارد؟

در دنیای پزشکی، عمل بینی گوشتی عروسکی دو مدل دارد، عمل بینی گوشتی فانتزی زنانه و مردانه. شاید برای شما هم کمی عجیب به نظر برسد که به عمل بینی نیز جنسیتی نگاه می‌شود! در ادامه به‌طور کامل این دو مدل را برایتان شرح می‌دهیم تا شباهت‌ها و تفاوت‌هایشان برایتان ملموس‌تر شود. هرچند در این دو مدل تفاوت عمده‌ای دیده نمی‌شود، آنچه متفاوت است، شدت تغییرات و تناسبات است.

عمل بینی گوشتی فانتزی زنانه

در مدل عمل بینی گوشتی فانتزی زنانه، اندازه بینی بسیار کوچک و نوک آن سر بالا می‌شود (زاویه با لب بالا بیشتراز 95 درجه). همچنین قوس زیادی روی بینی به‌وجود می‌آید و سوراخ‌ها و پره‌های بینی تا حد زیادی کوچک می‌شوند. این حجم از تغییرات باعث می‌شود بینی از حالت طبیعی خود بیرون بیاید و بسیار کوچک و عروسکی شود، بنابراین بیشتر مناسب چهره‌هایی با اجزا ظریف‌تر است.

نمونه کار قبل و بعد عمل بینی دکتر شعبانی نیا

عمل بینی گوشتی فانتزی مردانه

در این مدل عمل نیز تمام اتفاقاتی که بالاتر ذکر شد می‌افتد، با این تفاوت که شدت آن کمتر می‌شود. قوس روی بینی از مدل زنانه کمتر و اندازه پره‌ها و سوراخ بینی بزرگ‌تر می‌باشد؛ به این خاطر که فرم بینی با سایر اجزای صورت مردان هماهنگ‌تر و متناسب‌تر باشد.

رینوپلاستی بینی سبک فانتزی دکتر نفیسه صادق زاده

باید به این نکته اشاره کنیم که زیبایی امری کاملاً سلیقه‌ایست. درست است که توجه به توصیه و پیشنهاد پزشک اهمیت بسیاری دارد، اما اگر کسی از آقایان دوست داشته باشد بینی خود را عروسکی‌تر جراحی کند، مانعی وجود ندارد.

روش‌های جراحی بینی گوشتی فانتزی را کامل بشناسید

به طور کلی دو روش برای انجام عمل بینی فانتزی به عروسکی وجود دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم و به مزایا و معایبشان می‌پردازیم. این دو مورد را به دقت مطالعه کنید و با مشورت پزشکتان، یکی را برای انجام شیوه جراحی بینی‌تان انتخاب کنید.

جراحی بینی گوشتی به روش باز:

جراحی بینی گوشتی به روش باز، کاملاً تهاجمی‌است. در این روش پوست رویی بینی کاملاً جدا می‌شود و جراح دسترسی کامل به استخوان و غضروف بینی دارد. این روش مناسب عمل‌هایی است که نیاز به تغییرات زیاد دارند و لازم است که پزشک به طور کامل به ساختار بینی دسترسی داشته باشد، از آن‌جایی که در عمل بینی گوشتی عروسکی نیاز به اجرای تغییرات زیاد روی استخوان و غضروف است، می‌تواند گزینه مناسبی برای انجام این عمل باشد.

به خاطر تهاجمی بودن این روش، عوارضی چون درد و خونریزی، کبودی و تورم بیشتر است و تا مدتی جای بخیه‌ها روی پوست صورتتان به صورت ردی بسیار کمرنگ باقی می‌ماند (چون بخیه‌ها از رو زده می‌شوند)، درعوض تغییرات دقیق‌تری روی ساختار بینی‌تان اتفاق می‌افتد.

نمونه کار قبل و بعد عمل دماغ به سبک نیمه فانتزی دکتر شعبانی نیا

عمل بینی گوشتی به روش بسته:

عمل بسته بینی گوشتی نسبت به عمل بینی گوشتی عروسکی به روش باز، کمتر تهاجمی است و عوارض کمتری دارد، به این خاطر است که پوست رویی بینی شکافته نمی‌شود و کل روند جراحی بینی از داخل سوراخ‌های بینی اتفاق می‌افتد. طبیعی است که جراح در این روش دسترسی کمتری به ساختار بینی دارد و هیچ بخیه‌ای روی صورت قرار نمی‌گیرد.

نمونه قبل و بعد عمل زیبایی بینی گوشتی سبک فانتزی دکتر حسین مرادیان

در نظر داشته باشید در اکثر موارد عمل بینی گوشتی عروسکی، لازم است تا پزشک به طور کامل به ساختار بینی‌تان دسترسی مستقیم داشته باشد.طبیعتاً در این روش درد و خونریزی، تورم و کبودی کمتری را تجربه می‌کنید، اما به دلیل دشواری دسترسی به ساختار بینی، دست پزشکتان برای اعمال تغییرات روی بسته‌تر است.

انواع بینی گوشتی مناسب جراحی فانتزی را بشناسید

بینی‌های گوشتی یک سری مشخصات مشترک دارند؛ اغلب آن‌ها دارای پوستی ضخیم می‌باشند، دارای بافت و غضروف نسبتاً سست و ضعیف‌اند و اغلب دارای نوکی افتاده‌ هستند. جالب است بدانید که خود بینی‌های گوشتی، به چندین نوع تقسیم می‌شود. شناخت دقیق فرم بینی‌تان، این که دقیقاً کدام مدل از بینی گوشتی هستید به شما و پزشکتان کمک می‌کند تا بهترین نوع جراحی را انتخاب کنید و به فرم مناسبی دست پیدا کنید. انواع بینی‌های گوشتی عبارت‌اند از:

 • بینی گوشتی خیلی بزرگ
 • بینی نیمه گوشتی
 • دماغ گوشتی و پهن
 • بینی گوشتی با پوست ضخیم
 • بینی با نوک گوشتی
 • دماغ گوشتی با پره‌های بزرگ
عمل جراحی دماغ افتاده مردانه دکتر مهشید خورشید فر

چطور بفهمیم کاندید مناسبی برای انجام عمل بینی گوشتی عروسکی هستیم یا نه؟

اغلب افراد دارای بینی گوشتی، با تأیید پزشک می‌توانند بینی خود را به سبک فانتزی عمل کنند اما لازم است که نکاتی را درنظر بگیرند. یک مورد حیاتی؛ از نتیجه جراحی انتظاری مشابه عمل بینی استخوانی فانتزی نداشته باشید! بینی گوشتی پوست ضخیمی دارد، این پوست پس از جراحی و اعمال تغییرات مجدداً روی ساختار بینی کشیده می‌شود. طبیعی است که ضخامت آن کمی از تغییرات اعمال شده را بپوشاند و بینی به آن کوچکی که اتظار دارید دیده نشود.

بینی‌های استخوانی و غضروفی کاندید مناسب‌تری برای انجام این جراحی هستند (به دلیل ساختار مستحکم‌تر غضروف)؛ اما اگر بینی گوشتی دارید، برای بررسی دقیق اینکه آیا کاندید مناسبی برای جراحی بینی گوشتی عروسکی هستید یا نه، عکس صورت خود را از چند زاویه مختلف برای مشاوران دکترلند ارسال کنید. پس از بررسی دقیق پزشک، به شما اطلاع خواهیم داد.

مقایسه عمل بینی فانتزی گوشتی با سایر سبک‌ها

انتخاب روش جراحی بینی‌تان، کاملاً به پزشک معالج و سلیقه خودتان بستگی دارد. طی معاینه پزشک، با درنظر گرفتن  تناسبات سایر اجزا صورتتان و معیارهای زیبایی‌شناسی، مناسب‌ترین سبک یا سبک‌های جراحی بینی گوشتی به شما پیشنهاد می‌شود، اگر بین سبک‌های پیشنهاد شده مردد هستید و هنوز مطمئن نیستید که بهترین گزینه برای شما عمل بینی فانتزی گوشتی هست یا نه، ادامه این مطلب را بخوانید.

عمل بینی گوشتی عروسکی

در عمل بینی گوشتی فانتزی اندازه بینی نسبت به قبل بسیار کوچک‌تر، قوس شدیدتر و نوک آن سربالاتر می‌شود. اندازه پره‌ها و سوراخ‌های بینی نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. زاویه نوک بینی نسبت به لب از 95 درجه بالاتر است. اگر صورتی ظریف دارید، مناسب‌ترین گزینه برای شماست. بررسی استحکام غضروف و ضخامت پوست بینی در این جراحی بسیار حائز اهمیت است.

جراحی دماغ سبک فانتزی دکتر حسین مرادیان

عمل بینی گوشتی نیمه فانتزی

اگر فرم فانتزی را دوست دارید ولی دوست ندارید بینی از حالت طبیعی فاصله ‌زیادی بگیرد، جراحی بینی نیمه فانتزی گوشتی را انتخاب کنید. قوس روی بینی نسبت به عمل بینی گوشتی به عروسکی ملایم‌تر و اندازه بینی کمی‌ بزرگ‌تر است. پر‌ه و سوراخ‌های بینی نیز کمتر کوچک می‌شوند ولی فرم سر بالای بینی همچنان وجود دارد.

تبدیل بینی گوشتی به نیمه فانتزی دکتر مجتبی قائدی

عمل بینی گوشتی طبیعی

یکی از بهترین سبک‌های جراحی برای افرادی که بینی ‌گوشتی دارند، عمل بینی طبیعی گوشتی است. این روش مناسب بینی‌هایی با پوست ضخیم و صورت‌های چاق‌تر است. در این روش بینی حالت طبیعی خود را کامل حفظ می‌کند.

عکس قبل و بعد عمل بینی طبیعی مردانه دکتر لیلا اکبری

جمع‌بندی نهایی:

در این مقاله سعی کردیم تمام نکاتی را که لازم است در مورد جراحی بینی فانتزی گوشتی بدانید را بررسی کنیم تا بتوانید راحت‌تر تصمیم‌گیری کنید. در نهایت بازهم تأکید می‌کنیم که اگر تصمیم خودتان را برای انجام این عمل گرفته‌اید، حتماً یک جراح خوب و حرفه‌ای برای خودتان پیدا کنید تا عوارض پس از عمل مانند اختلالات تنفسی گریبان‌گیرتان نشود.

اگر هنوز نمی‌دانید چطور می‌توانید یک پزشک قابل اعتماد و حرفه‌ای پیدا کنید و با خیالی آسوده جراحی را انجام دهید، با مشاوران ما در دکترلند در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره رایگان بهره بگیرید. ما به تمام سوالات شما پاسخ می‌دهیم و کمک می‌کنیم تا بهترین پزشک جراحی بینی فانتزی گوشتی را انتخاب کنید.

سوالات متداول:

آیا عمل بینی گوشتی عروسکی برگشت پذیر است؟

خیر، امروزه این مشکل با جای‌گذاری گرافت و پیوند استخوان به طور کامل حل شده است.

بهترین روش برای انجام عمل بینی گوشتی به فانتزی چیست؟

بهتر است از روش باز استفاده کنید چون دسترسی به ساختار بینی بیشتر است و نتیجه نهایی دقیق‌تر می‌شود.

از چه سنی می‌توان عمل دماغ گوشتی فانتزی را انجام داد؟

حداقل سن در دختران 15 و در پسران 16 سال است. اما تأکید می‌کنیم که حتماً معاینه شوید تا از تکمیل رشد صفحات استخوانی بینی خود مطمئن شوید.

عمل بینی گوشتی فانتزی دخترانه چه عوارضی دارد؟

مانند سایر جراحی‌های بینی به روش باز، بعد از عمل کمی التهاب، تورم، درد و کبودی را تجربه می‌کنید.

هزینه دقیق عمل بینی گوشتی فانتزی عروسکی چقدر است؟

برای اطلاع دقیق از این مورد، عکس خود را برای مشاوران دکترلند ارسال کنید و از مبلغ نهایی مطلع شوید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!