عمل بینی طبیعی گوشتی | بررسی دقیق + هشدارها و نکات حیاتی

اکثر ما ایرانی‌ها از ژنتیک خانوادگی، فقط یک بینی گوشتی و تپل به ارث بردیم! اگر شما هم جزو این دسته هستید و تصمیم دارید فرم بینی‌تان را به صورت طبیعی تغییر دهید، این محتوای عمل بینی طبیعی گوشتی برای شماست. این باور غلط بین مردم وجود دارد که بینی گوشتی را نمی‌توان عمل کرد و اگر هم بشود، پس از مدتی به حالت سابق خود برمی‌گردد! خبر خوب اینکه این موضوع دروغی بیش نیست. شاید تا چند سال گذشته می‌توانستیم این حرف را تا حدی و در شرایط خاص بپذیریم، اما امروزه خیلی قاطعانه آن را رد می‌کنیم.
راهنمای مطالعه:
نمونه کار

شما نه‌تنها می‌توانید عمل بینی‌ گوشتی خود را هر طور که دوست دارید انجام دهید، بلکه با خیال راحت تا همیشه می‌توانید از زیبایی صورتتان لذت ببرید. بهترین سبک عمل بینی برای افرادی که دماغ گوشتی دارند، عمل بینی گوشتی طبیعی است. در این مطلب علاوه بر معرفی بهترین پزشکان جراحی بینی گوشتی، تصاویر قبل و بعد مراجعه کنندگان، هزینه‌های عمل، به مزایا و عوارض این عمل نیز می‌پردازیم تا با آگاهی کامل تصمیم بگیرید.

چرا دیدن عکس‌های قبل و بعد عمل بینی گوشتی طبیعی ضروری است؟

دیدن عکس‌های قبل و بعد جراحی بینی طبیعی گوشتی از چند جهت مهم است. اول اینکه پس از دیدن عکس‌ها متوجه می‌شوید که نتیجه کلی این جراحی به چه صورت است و انتظارتان از آن منطقی می‌شود. مورد دوم که اهمیت بسیار زیادی هم دارد، این است که به این وسیله یک پزشک ماهرو کاربلد را برای جراحی‌تان پیدا می‌کنید.

دیدن این عکس‌ها باعث می‌شود نتایج کار پزشکتان را ببینید و بیشتر به او اعتماد کنید. البته مطمئن شوید که عکس‌ها بدون فیلتر و ادیت هستند! در ادامه تعدادی از عکس‌های عمل دماغ گوشتی طبیعی که توسط پزشکان “دکترلند” انجام شده‌است را می‌گذاریم تا برای انتخاب پزشک، راهنمای شما باشند.

هزینه عمل بینی گوشتی طبیعی + یک پیشنهاد فوق‌العاده

همان‌طور که می‌دانید نمی‌توان یک نسخه مشترک برای همه پیچید، جراحی هر فرد با فرد دیگری متفاوت است؛ بنابراین طبیعی‌ است که نتوان مبلغ ثابتی را مشخص کرد. هزینه جراحی طبیعی بینی گوشتی تحت‌تأثیر عوامل زیادی قرار دارد که در ادامه آن‌ها را ذکر می‌کنیم:

 • پزشک انتخابی شما کیست و مبلغ دستمزدش چقدر است؟
 • کدام بیمارستان را برای جراحی‌تان انتخاب می‌کنید؟
 • میزان پیچیدگی عمل شما چقدر است و چند ساعت طول می‌کشد؟
 • کدام روش جراحی را انتخاب می‌کنید، باز یا بسته؟

برای اینکه مبلغ نهایی عمل زیبایی بینی گوشتی طبیعی معین شود، لازم است به سوالات بالا پاسخ دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با مشاوران ما در “دکترلند” در ارتباط باشید. همچنین در نظر داشته باشید که به موارد بالا هزینه آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌های قبل از عمل اضافه می‌شود.

پیشنهاد ویژه دکترلند : پرداخت اقساطی هزینه‌ عمل

راحتی شما همیشه برای ما در اولویت بوده است، ما درک می‌کنیم که ممکن است پرداخت یک‌باره و کامل هزینه عمل طبیعی بینی گوشتی برایتان کمی دشوار باشد؛ بنابراین خدماتی را برای شما در نظر گرفته‌ایم که کمی این بار را از روی دوشتان برداریم و سبک‌تر کنیم. ما در “دکترلند” امکان پرداخت اقساطی تا سقف 50 میلیون تومان را برایتان فراهم کردیم، آن‌ هم بدون نیاز به ضامن، فقط کافی است یک سفته الکترونیک تهیه کنید.

علاوه بر پرداخت اقساطی، خدمات ویژه و استثنائی دیگری برای مخارج جانبی نیز در نظر گرفته‌ایم که تا حد ممکن هزینه‌هایتان کم شود، از جمله:

 • ویزیت نیم‌بها
 • تخفیف 50 درصدی برای انجام عکس‌برداری و آزمایش‌های قبل از عمل
 • مشاوره رایگان قبل و بعد از عمل
 • ارائه پک هدیه شامل چسب بینی، قطره و سایر موارد ضروری

بهترین جراحان عمل بینی طبیعی گوشتی + چند نکته حیاتی

هر چقدر بگوییم این مرحله چقدر اهمیت دارد، باز هم کم است. خودتان بهتر می‌دانید که قرار است زیبایی و سلامتتان را به دست جراح بسپارید، پس یک انتخاب اشتباه برایتان نتایج جبران‌ناپذیری دارد. ویژگی‌های یک پزشک خوب را بشناسید و با آگاهی کامل برای انتخاب این موضوع حیاتی قدم بردارید.

یک جراح خوب با شما صادق است و اولویت اول و آخر را بهترین نتیجه برای شما درنظر می‌گیرد نه پول! پس باید هم به خواسته شما توجه کند و هم تناسبات چهره شما را به طور دقیق بررسی کند، سپس با توجه به شرایط، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهد. همچنین باید تجربه موفق انجام جراحی بینی طبیعی گوشتی را به دفعات داشته باشد. از اهمیت نمونه کارها هم که خبر دارید، فراموششان نکنید! اگر هنوز نتوانستید یک پزشک قابل ‌اعتماد و ماهر برای عمل بینی گوشتی طبیعی انتخاب کنید، با مشاوران ما در ”دکترلند” در ارتباط باشید. همچنین در ادامه تعدادی از بهترین پزشکان “دکترلند” در زمینه جراحی بینی گوشتی طبیعی را به شما معرفی می‌کنیم.

1. دکتر علی عقیلی

دکتر علی عقیلی
عنوانجزئیات
نام جراحعلی عقیلی
تخصصبرد تخصصی گوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل25 تا 26 میلیون تومان (دارای تخفیف)
زمان انتظار نوبت دهی30 روز
کلنیک جراحیبیمارستان فوق تخصصی گلستان
مشاوره رایگاندارد

نمونه کار عمل گوشتی دکتر علی عقیلی

2. دکتر حبیب سهرابی

دکتر حبیب سهرابی
عنوانجزئیات
نام جراححبیب سهرابی
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل28 تا 32 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی30 روز
کلنیک جراحیکلینیک خصوصی بهمن
مشاوره رایگانندارد

نمونه کار عمل گوشتی دکتر حبیب سهرابی

3. دکتر بهزاد فرخی

دکتر بهزاد فرخی
عنوانجزئیات
نام جراحبهزاد فرخی
تخصصمتخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل45 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی50 روز
کلنیک جراحی
مشاوره رایگانندارد

نمونه کار عمل گوشتی دکتر بهزاد فرخی

4. دکتر شهریار یهیوی

دکتر شهریار یهیوی
عنوانجزئیات
نام جراحشهریار یهیوی
تخصصمتخصص گوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل45 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی50 روز
کلنیک جراحی
مشاوره رایگانندارد

نمونه کار عمل گوشتی دکتر شهریار یهیوی

5. دکتر رزینا بشارتی زاده

دکتر رزیتا بشارتی زاده
عنوانجزئیات
نام جراحرزینا بشارتی زاده
تخصصمتخصص گوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل45 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی50 روز
کلنیک جراحی
مشاوره رایگانندارد

نمونه کار عمل گوشتی دکتر رزینا بشارتی زاده

6. دکتر بهرام بادامچی

دکتر بهرام بادامچی
عنوانجزئیات
نام جراحبهرام بادامچی
تخصصمتخصص گوش و حلق و بینی و جرحی سر و گردن
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل35 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی45 روز
کلنیک جراحی
مشاوره رایگانندارد

نمونه کارعمل گوشتی دکتر بهرام بادامچی

7. دکتر بهزاد فرخی

دکتر بهزاد فرخی
عنوانجزئیات
نام جراحبهزاد فرخی
تخصصمتخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل45 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی50 روز
کلنیک جراحی
مشاوره رایگانندارد

نمونه کار عمل گوشتی دکتر بهزاد فرخی

8. دکتر وحید عین آبادی

دکتر وحید عین آبادی
عنوانجزئیات
نام جراحدکتر وحید عین آبادی
تخصصمتخصص جراحی زیبایی و ترمیمی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل40 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی60 روز
کلینیک جراحی

نمونه کار عمل گوشتی دکتر وحید عین آبادی

9. دکتر مریم رستمی

دکتر مریم رستمی
عنوانجزئیات
نام جراحمریم رستمی
تخصصمتخصص گوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل45 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی50 روز
کلینیک جراحی

نمونه کار جراحی دکتر مریم رستمی

10. دکتر غلامرضا فیروزه ای

دکتر غلامرضا فیروزه ای
عنوانجزئیات
نام جراحغلامرضا فیروزه ای
تخصصمتخصص گوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل45 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی50 روز
کلینیک جراحی

نمونه کار جراحی دکتر غلامرضا فیروزه ای

بهتر است کدام مدل را برای عمل بینی گوشتی طبیعی انتخاب کنید؟

می‌دانید چند مدل جراحی بینی گوشتی طبیعی داریم؟ می‌دانید کدام‌یک برای شما مناسب‌تر است و به تناسبات چهره‌تان بیشتر می‌آید؟ به‌طورکلی دو مدل زنانه و مردانه برای عمل دماغ گوشتی طبیعی در نظر گرفته شده است که ما به طور کامل شباهت‌ها و تفاوت‌های این دو مدل را برای شما بررسی می‌کنیم. اما در نهایت همه چیز به سلیقه و انتخاب شما بستگی دارد.

هیچ اجباری وجود ندارد که باتوجه‌به جنسیت خود انتخاب کنید! قرار است پس جراحی فرم بینی‌مان بهتر شود و این بین مردان و زنان مشترک است. به‌طورکلی در هر دو مدل جراحی انحراف از بین می‌رود، فرم بینی زیباتر می‌شود و اندازه پره‌ها و سوراخ بینی نیز کوچک‌تر می‌شود. نوک بینی‌ اغلب بینی‌های گوشتی افتاده‌است که آن هم اصلاح می‌شود. تنها تفاوتی که میان این دو مدل وجود دارد، این است که تغییرات ایجاد شده برای خانم‌ها کمی بیشتر است. برای انتخاب صحیح بهترین سبک جراحی بینی گوشتی‌، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

عمل بینی طبیعی گوشتی زنانه

چرا تغییرات ایجاد شده روی بینی‌ خانم‌ها بیشتر است؟ دو دلیل دارد، اول اینکه پوست بینی خانم‌ها نسبت به آقایان کمی نازک‌تر است. این پوست بعد از جراحی دوباره روی بینی کشیده می‌شود و استخوان را می‌پوشاند. هرچقدر این پوست نازک‌تر باشد تغییرات اعمال شده روی بینی بیشتر خودشان را نشان می‌دهند.

دوم اینکه اغلب خانم‌ها اجزای چهره‌شان ظریف‌تر است و همین به پزشک این امکان را می‌دهد که بینی را کوچک‌تر و باریک‌تر، پره‌ها را جمع و جورتر و گوشت‌های اضافه را تا حد بیشتری از بین ببرد و تناسبات چهره بر هم نریزد. همچنین نوک بینی سربالاتر می‌شود.

قبل و بعد عمل زیبایی دماغ گوشتی طبیعی

عمل بینی گوشتی طبیعی مردانه

تمام مواردی که در عمل بینی گوشتی زنانه اتفاق می‌افتد اینجا هم انجام می‌شود، ولی با شدت کم‌تر. این مورد را فراموش نکنید که پوست مردان ضخیم است، بنابراین پزشکتان هر چقدر هم استخوان و غضروف بینی‌تان را بتراشد و کوچک کند، باز هم بخشی از تغییرات و جزئیات ظریف زیر پوستتان پنهان می‌شود.

پره‌های بینی و اندازه کلی بینی نیز کمتر کوچک می‌شود که به اجزای صورت مردانه‌تان بیاید و تناسبات و زیبایی چهره‌تان را برهم نزند. مقدار لیفت نوک بینی دست خودتان است، معمولاً در جراحی مردانه نسبت به زنانه کمتر است.

نمونه قبل و بعد عمل بینی طبیعی مردانه

یک انتخاب مهم: کدام روش جراحی را انتخاب می‌کنید؟ باز یا بسته؟

اگر تصمیمتان را گرفتید که عمل بینی طبیعی گوشتی را انجام دهید، حالا نوبت یک انتخاب مهم است. از چه روشی برای رینوپلاستی بینی گوشتی طبیعی استفاده می‌کنید؟ در ادامه دو روش ممکن برای عمل بینی گوشتی طبیعی را به شما معرفی می‌کنیم، تا این دو را بهتر بشناسید و بتوانید انتخاب کنید. هرچند بهتر است این مورد را به طور کامل به دست پزشکتان بسپارید.

عمل بینی طبیعی گوشتی به روش باز

در جراحی بینی گوشتی به روش باز با یک روش تهاجمی روبه‌رو هستیم. قرار است پوست بینی‌تان از بیرون برش بخورد و از روی استخوان جدا شود، سپس جراحتان تغییرات موردنظر را روی استخوان و غضروف بینی اعمال کند و پس از آن پوست بینی را از بیرون بخیه بزند.

این روش مناسب جراحی‌هایی است که پزشک باید به طور مستقیم روی ساختار بینی تسلط داشته باشد و تغییرات زیادی را اعمال کند. در این روش درد و تورم، خونریزی و کبودی بیشتری را تجربه می‌کنید؛ اما در عوض مطمئن هستید با دسترسی کاملی که پزشکتان دارد، با بالاترین تمرکز و دقت به جزئیات جراحی انجام شده‌است.

عمل باز بینی گوشتی به روش باز

عمل بینی گوشتی طبیعی به روش بسته

به نسبت روش بالا، عمل بینی گوشتی به روش بسته کمتر تهاجمی است، زیرا هیچ برشی ایجاد نمی‌شود و پوست بینی سر جایش باقی می‌ماند و تمام روند جراحی از طریق سوراخ‌های بینی اتفاق می‌افتد. مشخص است که در این روش پزشک دسترسی کمتری به ساختار بینی دارد، چون به طور مستقیم و گسترده با آن در ارتباط نیست.

بنابراین، این روش برای عمل‌هایی پیشنهاد می‌شود که قرار است تغییرات کمی روی بینی اعمال شود. چون برشی روی بینی ایجاد نشده و بخیه‌ها از داخل هستند، در این روش درد و تورم، خونریزی و کبودی کمتری را تجربه می‌کنید و جای بخیه‌ روی صورتتان ندارید.

جراحی دماغ گوشتی به روش بسته

نوع بینی گوشتی خود را دقیق بشناسید + معرفی بهترین کاندیدها

بینی‌های گوشتی یک سری مشخصات مشترک دارند؛ همه آن‌ها دارای پوستی نسبتاً ضخیم هستند، بافت غضروفی سستی دارند و نوکشان به دلیل ضخامت بالای پوست، اغلب افتاده است. اما بااین‌حال، یک بینی گوشتی با چنین ویژگی‌هایی انواع مختلفی دارد. برای انتخاب بهترین سبک و روش جراحی، باید نوع بینی خود را بشناسید.

انواع بینی گوشتی:

 • بینی گوشتی خیلی بزرگ
 • دارای پوست خیلی ضخیم
 • گوشتی و پهن
 • نیمه گوشتی
 • بینی با نوک گوشتی
 • دارای پره‌های خیلی بزرگ
قبل و بعد جراحی طبیعی دماغ گوشتی

آیا کاندید مناسبی برای انجام عمل بینی طبیعی گوشتی هستید یا نه؟

به‌طورکلی اکثر افراد دارای بینی گوشتی، دماغ خود را به سبک طبیعی عمل می‌کنند، اما باید با معاینه دقیق از این مورد مطمئن شوید. همچنین می‌توانید عکس خود را از چند زاویه متفاوت برای مشاوران “دکترلند” ارسال کنید تا پس از بررسی پزشک مطمئن شوید که کاندید مناسبی برای انجام این عمل هستید یا نه؟

عمل بینی گوشتی طبیعی یا سایر سبک‌ها؟ مسئله این است

شاید هنوز به نتیجه نهایی نرسیده باشید که بینی‌تان را با کدام سبک عمل کنید. در ادامه مقایسه کامل و جامعی بین سبک‌های مختلف انجام می‌دهیم تا بتوانید راحت‌تر تصمیم‌گیری کنید.

عمل بینی طبیعی گوشتی ، بهترین انتخاب

اگر بینی گوشتی دارید، انتخاب اولتان عمل بینی طبیعی گوشتی باشد؛ حتی انتخاب دوم و سوم! سپس به سایر سبک‌ها فکر کنید. با این روش  نه‌تنها به فرم دلخواهتان می‌رسید و بینی‌تان کوچک‌تر، باریک‌تر و زیباتر می‌شود، بلکه از حالت طبیعی خارج نمی‌شود، طوری که انگار مادرزادی صاحب چنین بینی زیبایی هستید.

تصویر قبل و بعد عمل دماغ گوشتی سبک طبیعی

عمل بینی گوشتی فانتزی، یک انتخاب ریسکی

انجام این عمل پر ریسک هست، ولی غیرممکن نیست؛ پس برای اطمینان بیشتر قبل انجام این عمل با مشاوران «دکترلند» در ارتباط باشید. بینی‌های گوشتی به دلیل غضروف ضعیف و پوست ضخیمی که دارند کاندید مناسبی برای انجام عمل بینی گوشتی فانتزی نیستند. غضروف ضعیف آن‌ها پتانسیل تحمل آن حجم از تغییرات را ندارد (مگر با پیوند غضروف و گرافت گذاری). همچنین فرم بینی به‌طورکلی از حالت اولیه خارج و کاملاً عروسکی و فانتزی می‌شود (بسیار باریک، سربالا و قوس شدید).

نمونه کار قبل و بعد عمل فانتزی بینی گوشتی

نه طبیعی نه فانتزی! عمل بینی گوشتی نیمه‌فانتزی

اگر خواهان تغییراتی بیشتر از بینی طبیعی هستید و فرم عروسکی را می‌پسندید، درحالی‌که فرم طبیعی بینی‌تان را هم دوست دارید، جراحی بینی نیمه فانتزی گوشتی مخصوص شماست. چیزی مابین بینی طبیعی و فانتزی. در این سبک جراحی خبری از قوس خیلی شدید فانتزی نیست، اما به صافی بینی طبیعی هم نیست! حد وسط را در نظر بگیرید. غضروف نحیف بینی‌تان از پس این تغییرات بر می‌آید و مهم‌تر از همه، فرم فانتزی  را دارید درحالی‌که بینی‌تان از حالت طبیعی خارج نشده است.

تبدیل دماغ گوشتی به سبک نیمه فانتزی

پاسخ به چند پرسش متداول

آیا عمل بینی گوشتی طبیعی برگشت‌پذیر است؟

خیر این باور کاملاً اشتباه است و حتی اگر غضروف بینی‌تان بسیار ضعیف باشد، پیوند غضروف و گرافت گذاری این مشکل را حل کرده است.

عمل بینی فانتزی برای بینی گوشتی مناسب‌تر است یا طبیعی؟

چون در عمل بینی گوشتی فانتزی، نیاز به اعمال تغییرات زیاد روی بینی هست و غضروف کمی سست است، بهتر است اولویتتان را عمل دماغ طبیعی گوشتی قرار دهید.

آیا با انجام این جراحی انحراف بینی از بین می‌رود؟

بله به طور کامل انحراف از بین می‌رود و بینی صاف می‌شود.

آخرین نکات

حکایت اما همچنان باقی است! در این مقاله روش جراحی باز و بسته بینی گوشتی طبیعی را به شما معرفی کردیم و گفتیم که برای اطمینان از هماهنگی روش جراحی با سبک عمل، با مشاوران ما در ارتباط باشید؛ اما هنوز انتخاب پزشک و تأیید نهایی او باقی ‌مانده است. نگران نباشید، ما این انتخاب سخت را در “دکترلند” برایتان ساده کرده‌ایم. بهترین جراحان بینی گوشتی در “دکترلند” دور هم جمع شدند تا تجربه‌ای شیرین و دلچسب را برای شما رقم بزنند.

 برای ما مهم است پس از عمل هر بار خودتان را در آینه نگاه می‌کنید لبخند رضایت بزنید. پس همین‌الان از خدمات مشاوره رایگان “دکترلند” استفاده کنید و سؤالات باقی‌مانده را بپرسید، با ارسال عکس خود تأییدیه نهایی را بگیرید و پس از انتخاب پزشک، نوبتتان را رزرو کنید. همه چیز آماده است تا به چهره دلخواه خودتان برسید؛ زیبا که هستید، با “دکترلند” زیباتر هم دیده شوید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!