عمل بینی استخوانی در شیراز: نکات واجب برای دریافت نتیجه‌ای زیبا به دوام یک عمر!

در این مطلب از دکترلند، ما اینجا هستیم که زیباجویان شیراز و شهرستان‌های اطراف را در زمینه جراحی بینی مدل استخوانی راهنمایی کنیم. در ابتدا به شما کمک می‌کنیم تا بهترین جراح عمل بینی استخوانی در شیراز برای خود را تشخیص دهید؛ سپس نکات مهمی که ممکن است سرنوشت عمل شما را رقم بزند و دانستنشان برای افرادی که بینی استخوانی دارند ضروری است را با شما در میان می‌گذاریم. بعلاوه، قیمت عمل بینی استخوانی در شیراز، زیباترین سبک عمل برای این نوع بینی، و مراقبت‌های خاصی که صاحبان بینی‌های استخوانی باید بعد از عمل انجام دهند را نیز در این مطلب بخوانید.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی استخوانی شیراز

همه ما آرزوهای بسیار زیبایی را از نتیجه عمل بینی را در سر میپرورانیم؛ اما آرزو، زمانی به واقعیت میپیوندد که همراه با آگاهی باشد و اقدام درست نیز به دنبال آن بیاید. اگر شما عبارت «عمل بینی استخوانی در شیراز» را جستجو کرده اید، یک قدم از دیگران در این مسیر جلوتر هستید. زیرا نسبت به مدل بینی خود آگاهی پیدا کرده اید. اما آگاهی های مهم دیگری را نیز باید کسب کنید که در این صفحه آن‌ها را با شما در میان می‌گذاریم. 

برای مثال، به عنوان شخصی که بینی استخوانی دارد، باید از زیباترین سبک عمل زیبایی برای این مدل بینی آگاه باشید. بعلاوه، باید بهترین و خوش سابقه‌ترین جراحان شهر که در زمینه جراحی بینی‌های استخوانی تجربه بیشتری دارند را بشناسید.

در نهایت، آگاهی دقیق از هزینه‌های عمل (و امکانات ویژه برای دریافت تخفیفات)، آگاهی از مراقبت‌های مخصوص بینی‌های استخوانی بعد از عمل، و… همگی تضمین میکنند که نتیجه عمل شما به زیبایی رویاهایتان باشد. 

پیشنهاد می‌کنیم چند دقیقه‌ای وقتتان را بر روی خواندن این مطلب سرمایه گذاری کنید و با کسب آگاهی، نتیجه بهتری را از عملتان برای خود رقم بزنید. در صورتی که زمانتان محدود است، با کلیک کردن بر روی عبارت دریافت مشاوره رایگان همین حالا سوالاتتان در مورد عمل بینی استخونی شیراز را از ما بپرسید.

خوش‌سابقه‌ترین پزشکان عمل بیی استخوانی در شیراز برای هر بودجه!

بسیاری از مراجعینی که با دکترلند تماس می‌گیرند، یک سوال مشترک دارند: «چه کسی را به عنوان بهترین جراح عمل بینی استخوانی در شیراز معرفی می‌کنید؟»

آنچه این مراجعین محترم از آن غافل هستند، این است که ما هرگز نمی‌توانیم یک جراح خاص را به عنوان بهترین جراح عمل بینی استخوانی معرفی کنیم. سایت‌ها یا رسانه‌هایی که قصد دارند یک جراح خاص را به عنوان بهترین جراح به شما معرفی کنند، معمولاً چیزی بیش از تبلیغات نیستند. 

تیم مشاوره دکترلند با تحقیق و تجربه فراوان، ده‌ها تن از بهترین جراحان عمل بینی استخوانی در شیراز را شناسایی کرده است؛ اما ما هرگز نمی‌توانیم یکی از این جراحان را به عنوان بهترین معرفی کنیم. زیرا مناسب‌ترین جراح برای هر فرد متفاوت است و جراح ایده آل برای شما باید با بررسی فرم بینی تان و انتظاراتی که از عمل دارید مشخص شود.

اگر ما بخواهیم یک جراح را به عنوان بهترین جراح شیراز برای تمام افراد معرفی کنیم، به اعتماد شما خیانت کرده ایم. در دکترلند، با بررسی دقیق و تخصصی فرم بینی شما و سبک عمل مورد علاقه تان، پزشکی به شما معرفی می‌شود که در جراحی آن مدل خاص بینی و آن سبک خاص تجربه بیشتری داشته باشد. تنها در این صورت می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که نتیجه ای که از عمل دریافت می‌کنید، واقعاً مطلوب و بدون ریسک خواهد بود. 

در ادامه جهت افزایش آگاهی شما، لیستی از بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز که با تحقیق و تجربه به آن دست پیدا کرده ایم را آورده ایم؛ اما برای انتخاب ایده آل ترین و مناسب‌ترین جراح برای بینی خودتان، عکسی از چهره یا بینی تان را در واتساپ دکترلند ارسال کنید. تا با آنالیز تخصصی مدل بینی شما، شما را در انتخاب مناسب‌ترین جراح یاری کنیم.

3 نکته مهم و حساس که قبل از انجام عمل بینی استخوانی باید بدانید!

آگاهی همیشه کلید دریافت یک نتیجه عالی و زیبا از عمل بینی استخوانی است که به اندازه یک عمر دوام داشته باشد. در این قسمت، 3 نکته حساس که بسیاری از زیباجویان از آن آگاه نیستند را بیان می‌کنیم. شما با آگاهی از این 3 نکته، عملی بسیار مطمئن‌تر خواهید داشت و دوران نقاهتتان را بسیار راحت‌تر خواهید گذراند:

1. بدانید که دقیقاً کدام ویژگی را می‌خواهید تغییر دهید. 

بهترین کاندیدهای عمل بینی افرادی هستند که دقیقاً می‌دانند کدام ویژگی‌ها از بینی شان را می‌خواهند تغییر دهند. ما همیشه به زیباجویان یک توصیه مهم داریم: 3 مورد از ویژگی‌هایی که می‌خواهید در بینی تان تغییر دهید را انتخاب کنید. هر چه دقیق‌تر باشید، بهتر است.

مشاوره درمورد اهداف جراحی بینی استخوانی در شیراز

2. برای انتخاب پزشک به دنبال توصیه دوستان و آشنایان نباشید. 

جراحان نیز مثل تمام متخصصان دیگر، مهارتشان را از تجربه و تکرار به دست می‌آورند. پس بهترین دکتر عمل بینی در شیزاز برای هر فرد، پزشکی است که در جراحی مدل بینی خاص آن فرد تجربه و نمونه کارهای بیشتری داشته باشد. بینی‌ها مدل‌های مختلفی دارند و هر مدل بینی تکنیک‌های متفاوتی را برای جراحی می‌طلبد.

به همین دلیل، جراحی که بینی یک فرد را با موفقیت عمل می‌کند لزوماً در جراحی مدل‌های دیگر بینی نیز همانقدر ماهر نخواهد بود. به همین خاطر است که ما همیشه بر دریافت مشاوره اختصاصی برای انتخاب بهترین جراح برای هر فرد تاکید داریم. 

انتخاب پزشک با تجربه برای جراحی دماغ استخوانی در شیراز

3. آگاه باشید که در ابتدا نتیجه مطلوبی را نخواهید دید. 

هرگز انتظار نداشته باشید که بلافاصله بعد از برداشتن گچ بینی، یک بینی بی نقص داشته باشید. دراین مرحله ممکن است نوک بینی شما زیادی پهن باشد، یا سوراخ‌های بینی نمتقارن باشند، یا اشکالات این چنینی در شکل بینی مشاهده کنید. 

در سراسر جهان پزشکان معتقدند که این موضوع به این دلیل است که تا یکی دو هفته اول، بینی شما هنوز ورم زیادی دارد. با گذشت زمان و کاهش تورم، بینی جدید شما کم کم ظاهر مطلوب و زیبای خود را نمایان می‌کند.

البته آگاه باشید که بینی شما تا یک سال جای زیباتر شدن دارد و هر چه زمان بیشتر می‌گذرد، به شکل نهایی خود نزدیک‌تر می‌شود.

نمونه کار قبل و بعد رینو پلاستی بینی استخوانی در شیراز

قیمت عمل بینی استخوانی در شیراز چقدر است؟ تخفیفات استثنائی دکترلند!

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز از 23،000،000 تومان الی 60،000،000 تومان متغیر است. پس شما با هر بودجه ای که در این بین دارید، می‌توانید عمل بینی داشته باشید. تفاوت قیمت اصولاً بستگی به میزان مهارت و تجربه پزشکی که انتخاب می‌کنید و همچنین مدل بینی شما دارد؛ زیرا جراحی بعضی از بینی‌ها پیچیده‌تر و زمان بر تر است. 

اما نکته مثبتی که در مورد بینی‌های استخوانی وجود دارد، این است که جراحی این مدل بینی‌ها پیچیدگی کمتری دارد. در نتیجه، هزینه عمل بینی برای جراحی بینی‌های استخوانی کمتر خواهد بود. بنابراین افرادی که بینی استخوانی دارند می‌توانند روی رنج هزینه پایین‌تر حساب کنند. 

با هر بودجه ای که در محدوده ذکر شده دارید، با ما تماس بگیرید تا با توجه به تحقیقات و تجربه ای که داشته ایم، بهترین جراح در آن محدوده قیمت را به شما معرفی کنیم. سرمایه و زیبایی شما بسیار ارزشمندتر از این است که بدون تحقیق و مشاوره آن را به دست یک جراح بسپارید. 

دکترلند، کمک‌حال شما در هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز! (تخفیفات ویژه)

هرچند که هزینه عمل توسط جراح تعیین می‌شود و ما امکان چندانی دبرای دست بردن در هزینه‌ها نداریم، اما همچنان سعی می‌کنیم بار هزینه‌ عمل بینی استخوانی در شیراز را برای مراجعین دکترلند سبک‌تر کنیم. 

از یک طرف، با ارائه مشاوره رایگان برای انتخاب پزشک بر اساس تحقیقات موشکافانه ای که بر سوابق کاری جراحان شیراز داشته ایم، به شما کمک می‌کنیم تا جراح مطمئنی را انتخاب کنید؛ و در نتیجه از ریسک به هدر رفتن هزینه‌ها یا نیاز به هزینه دوباره برای عمل ترمیمی جلوگیری کنید. 

از طرف دیگر، تلاش ما بر این است که با ارائه تخفیفات عالی در هزینه ای جانبی، باری هر چند کوچک را از روی دوش مراجعین برداریم. از ارائه بین 600 تا 800 هزار تومان برای آزمایشات و عکس برداری‌های قبل از عمل گرفته تا امکان ویزیت نیم بها، امکان اسکان رایگان برای شهرستانی‌ها، و امکان پرداخت اقساطی. 

برای دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب باتجربه‌ترین جراح متناسب با بودجه شما، و همچنین برخورداری از امکانات و تخفیفات ذکر شده، بر روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید. بدیهی است که امکانات ذکر شده مخصوص مراجعینی است که از طریق دکترلند برای جراحی بینی با پزشک دلخواهشان اقدام کنند.

بینی استخوانی را به چه سبکی عمل کنیم بهتر است؟ بهترین سبک عمل بینی استخوانی

افرادی که بینی استخوانی دارند، فقط در مورد کمتر بودن هزینه‌های عمل خوش شانس نیستند؛ بلکه در انتخاب سبک جراحی بینی نیز شانس با آن‌ها یار است. 

برعکس بینی‌های گوشتی که بهترین سبک عمل برای آن‌ها سبک طبیعی است، صاحبان بینی‌های استخوانی محدودیتی برای انتخاب سبک ندارند. انتخاب بین سبک عمل بینی استخوانی طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی کاملاً بر عهده شماست و دستتان برای انتخاب باز است. از آنجایی که این مدل بینی‌ها ضخامت پوست کمتری دارند و ساختار استخوانی آن‌ها محکم‌تر است، جراحی به هر سبکی برای این مدل بینی‌ها نتیجه عالی دارد. 

اما نکته مهمی که شما باید برای انتخاب سبک در نظر بگیرید، کسب آگاهی در مورد بهترین فرم بینی برای چهره شماست. درست است که از نظر پزشکی محدودیتی برای انتخاب سبک جراحی بینی استخوانی ندارید، اما از نظر زیبایی شناسی هر فرم بینی برای هر چهره ای مناسب نیست. 

به همین دلیل، جهت اطمینان از رضایت بلند مدت زیباجویان. ما در دکترلند امکان استفاده از مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب سبک عمل و فرم بینی بر اساس چهره شما را فراهم کرده ایم. با ارسال عکسی از چهره تان در واتساپ ما، مشاورین دکترلند پس از بررسی دقیق آناتومی صورت شما. بهترین مدل بینی و مناسب‌ترین سبک عمل برای چهره شما از نظر زیبایی شناسی را به شما پیشنهاد می‌دهند.

بدیهی است که در نهایت انتخاب مدل بینی به سلیقه شما بستگی دارد و حتی اگر سلیقه شما خلاف نظر مشاور باشد نیز مانعی نیست. اما دریافت مشاوره در هر حال ضرری ندارد و باعث می‌شود که با آگاهی بالاتری تصمیم بگیرید. قرار است یک عمر با فرم جدید بینی تان زندگی کنید؛ پس اطمینان حاصل کنید که تصمیمی حساب شده می‌گیرید. 

کدام تکنیک جراحی برای بینی های استخوانی مناسب است؟ مقایسه جراحی باز و بسته

اکثر مردم فکر می‌کنند که برای انجام عمل زیبایی بینی، حتماً باید بینی شما شکافته شود. اما علم و تکنولوژی روز امکان انجام عمل بینی استخوانی با تکنیک بسته را نیز فراهم کرده است؛ که در آن نیازی به شکسته شدن استخوان بینی نیست و در نتیجه بعد از عمل نیز کبودی و زخم کمتری را تجربه خواهید کرد. 

نمونه قبل و بعد جراحی بینی استخوانی به روش بسته در شیراز

اما عمل جراحی بینی با تکنیک بسته برای همه افراد مناسب نیست و این موضوع بستگی به میزان تغییرات مور نیاز برای بینی شما دارد؛ بعلاوه باید به خاطر داشته باشید که عمل بینی استخوانی در شیراز به روش باز نیز مزایایی دارد.

 اگر تغییر کوچکی مثل برداشتن قوز بینی مد نظر باشد، امکان انجام جراحی بسته وجود دارد. اما اگر تغییرات گسترده‌تری مثل نیاز به اصلاح کجی بینی، شکستگی بینی یا اعمال تغییرات در نوک بینی مد نظر باشد، جراحی به روش باز بهترین گزینه است.

بعلاوه، فراموش نکنید که روش جراحی باز اگرچه سختی‌های اندکی مثل کبودی و تورم و یا دوران نقاهت 2 هفته ای را برای شما در پی دارد، اما در عین حال دقت بیشتری نیز دارد.

مدل عمل زیبایی بینی به روش بسته دکتv در شیراز

اگر مایل هستید بدانید که روش جراحی بسته برای بینی شما مناسب است یا نه، ما شما را برای داشتن یک انتخاب مطمئن کمک می‌کنیم. با ارسال عکسی از بینی خود در واتساپ مشاورین دکترلند شما را راهنمایی می‌کنند. 

مراقبت های بعد از عمل مخصوص بینی های استخوانی: 10 قدم تا نتیجه‌ای عالی!

بینی‌های استخوانی از آن دسته بینی‌های خوش اقبال هستند و بعد از عمل دچار ورم کمتری می‌شوند؛ اما در هر حال، کمی تورم، کبودی و جای زخم مهمان ناخوانده همه افرادی که عمل بینی انجام می‌دهند هستند. برای کنترل این عوارض، حتماً مراقبت های زیر را به دقت انجام دهید. تا این مهمانان ناخوانده هر چه سریع‌تر جای خود را به بینی زیبا و جدید و بی عیب و نقص شما بدهند:

 1. در هفته اول بعد از عمل به غذاهای نرم مثل آش، سوپ، پوره سیب زمینی و … اکتفا کنید. (برنامه غذایی کامل و جامع برای بعد از عمل که در این مطلب ارائه داده ایم را همین حالا ذخیره کنید تا بعد از عمل به آن مراجعه نمایید.)
 2. تا زمانی که پزشک اسپلینت و تامپون بینی شما را باز نکرده است، بینی تان را خیس نکنید. 
 3. تا 7 شب هنگام خوابیدن دو الی سه بالش زیر سر خود قرار دهید. (نکات حساس برای جلوگیری از آسیب به بینی هنگام خواب را در این مطلب بخوانید.)
 4. حداقل تا 10 روز و ترجیحاً تا 3 هفته فین نکنید.
 5. تا دو هفته از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنید.
 6. حداقل تا 2 هفته (و ترجیحاً تا 1 ماه) بعد از عمل بینی استخوانی در شیراز، سیگار نکشید.
 7. تا قبل از این که پزشک تامپون را از بینی شما خارج کند، فقط اطراف بینی تان را با یک گوش پاک کن یا گاز استریل تمیز کنید. (از تمیز کردن قسمت داخلی بینی یا خیس کردن گچ بینی دوری کنید.)
 8. بعد از خارج کردن تامپون و گچ بینی، روزی 4 مرتبه بینی خود را با محلول شستشو تمیز کنید. (آموزش دقیق تمیز کردن بینی به روش درست بعد از عمل بینی استخوانی.)
 9. تا حداقل 10 روز از بلند کردن هر جسم سنگینی که بالای 4 کیلوگرم باشد اجتناب کنید. (این موضوع شامل بغل کردن کودکان نیز می‌شود.
 10. حتماً قبل از عمل با یکی از نزدیکانتان هماهنگ کنید تا حداقل در 3 روز ابتدایی بعد از عملتان کارهای خانه را به جای شما انجام دهد.
مراقبت های بعد از جراحی دماغ استخوانی در شیراز

چرا دکترلند را  برای عمل بینی استخوانی انتخاب کنیم؟ راهنمای شما در مسیر زیبایی

ما واقفیم که مراجعینی که دکترلند را برای عمل بینی انتخاب می‌کنند. یکی از ارزشمندترین دارایی‌های خودف یعنی زیبایی چهره شان، را به ما سپرده اند. به پاس این اعتماد، ما نیز سعی می‌کنیم با ارائه خدمات ویژه زیر در خدمت شما زیباجویان محترم دکترلند باشیم.

قبل از هر چیز، شایان ذکر است که دکترلند تنها مرکز مشاوره عمل زیبایی در ایران است که از مجوز نظام پزشکی و همچنین نماد اعتماد برخوردار است. صحت این مجوزها را در پایین این صفحه با کلیک کردن بر روی نماد اعتماد الکترونیکی دکترلند بسنجید.

خدمات ویژه دکترلند برای زیباجویانی که از طریق سایت ما برای جراحی بینی استخوانی در شیراز با پزشک دلخواه خود اقدام می‌کنند، عبارت اند از:

 1. کاهش هزینه آزمایشات و عکس برداری‌های قبل از عمل با تخفیفات مخصوص زیباجویان دکترلند و همچنین ویزیت نیم بها با جراح دلخواه شما. (700،000 الی 900،000 تومان تخفیف روی هم رفته با احتساب تخفیفات آزمایشات، عکس برداری‌ها و ویزیت نیم بهای جراح)
 2. عدم نیاز به معطلی در لیست انتظار برای ویزیت شدن توسط جراح دلخواه شما (ویزیت فوری حتی برای همین فردا و نوبت عمل بدون معطلی  با پزشک انتخابی شما)
 3. ارائه مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب مناسب‌ترین جراح برای شما با توجه به مدل بینی و شرایط خاص هر فرد (ما در تیم دکترلند بنا به تحقیق و تجربه دریافته ایم که کدام پزشکان در جراحی کدام مدل بینی‌ها مهارت و تجربه بالاتری را دارا هستند.)
 4. طراحی عکس بعد از عمل شما قبل از جراحی؛ جهت اطمینان خاطر شما از نتیجه عمل بینی استخوانی شیراز و به صفر رساندن ریسک پشیمانی.
 5. ارائه مشاوره اختصاصی و رایگان باری انتخاب سبک عمل و فرم بینی با توجه به خصوصیات زیبایی شناختی چهره شما. 
 6. امکان پرداخت اقساطی تا سقف 50،000،000 تومان بدون نیاز به مراجعه بانک (از طریق سفته معتبر الکترونیک)

شایان ذکر است که ما در دکترلند شما را به انتخاب یک پزشک خاص ترغیب نمی‌کنیم. بلکه اطلاعات دقیق و موشکافانه در مورد بهترین جراحان عمل بینی استخوانی در شیراز را در اختیار شما می‌گذاریم تا انتخاب بهتری داشته باشید. در صورتی که بینی شما گوشتی است به صفحه بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز کیست مراجعه کنید. جهت دریافت مشاوره و برخورداری از خدمات ویژه ای که ذکر شد. بر روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کرده یا در واتساپ ما پیام ارسال کنید. 

فرایند جراحی بینی استخوانی، مسیری است که احتمالاً شما برای بار اول تجربه می‌کنید و با آن آشنایی ندارید. تلاش و رسالت ما در تیم دکترلند بر این است که راهنما و همسفر شما در این مسیر هیجان انگیز به سمت زیبایی باشیم. موانع مسیر را از پیش روی شما برداریم و قدم رسیدن به مقصدی مطلوب را برای شما آسان‌تر کنیم. 

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!