عمل بینی در کرمان | تمام نکات حساسی که زیبا جویان باید بدانند

در این مقاله تمام نکات حساس و ضروری عمل بینی در کرمان مانند نمونه کارهای پزشکان، هزینه عمل بینی و نحوه کاهش آن، بهترین جراحان بینی، انواع روش‌های عمل، سبک‌ها، اقدامات قبل و بعد از جراحی، عوارض و راهکارهای کاهش بروز عوارض و خطرات آن را بررسی خواهیم کرد.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی در کرمان

به طور کلی روند جراحی بینی در کرمان و تمام شهرها شبیه به هم است و در آن شما باید یک مسیر مشخص را طی کنید. البته اگر می‌خواهید بهترین و ایده‌آل‌ترین نتیجه را از عمل خود داشته باشید، باید هر قدمتان را حساب‌شده بردارید! ما در تیم دکترلند به شما کمک می‌کنیم تا  به بهترین شکل ممکن این اتفاق را رقم بزنید.

توصیه می‌کنیم حتماً قبل از هر چیز عکس بینی‌تان را برای کارشناسان ما بفرستید و از سمت آن‌ها یک مشاوره کامل و رایگان دریافت کنید.

عکس‌های قبل و بعد عمل بینی در کرمان

حتماً از حساسیت بالای عمل بینی اطلاع دارید. باید بدانید تیم حرفه‌ای دکترلند در این مسیر به افراد بسیار زیادی کمک کرده و آن‌ها را دقیقاً به نتیجه دلخواهشان رسانده است. اگر دوست دارید نتیجه جراحی بینی آن‌ها را ببینید، در بخش زیر تصاویر قبل و بعد آن‌ها را بررسی کنید.

هزینه عمل بینی در کرمان + تکنیک کاهش آن

هزینه جراحی بینی به طور کلی در کرمان و هر شهر دیگری اصلاً ثابت نیست و برای تعیین آن، موارد زیادی باید سنجیده شوند؛ مانند:

 • دستمزد جراح موردنظر شما
 • هزینه کلینیک و بیمارستان
 • میزان مشکلات بینی
 • پیچیدگی جراحی
 • روش و تکنیک‌های عمل بینی
 • نوع بینی
نوع جراحی پزشک در کرمان در هزینه ها تاثیر بسزایی دارد

 بنابراین با وجود تمام این موارد، شما برای اطلاع از میزان دقیق هزینه عمل بینی باید حتماً معاینه شوید. برای این کار توصیه می‌کنیم به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید و خیلی فوری ویزیت و معاینه شوید.

کاهش هزینه‌ها با دکترلند + اقساطی

قطعاً هزینه جراحی بینی در کرمان یکی از مهم‌ترین مسائل برای زیبا جویان است و خیلی از افراد نیز در شرایط امروزی توانایی پرداخت هزینه‌های گزاف برای این کار را ندارند. در میان تمام این قیمت‌های سرسام‌آور دکترلند یک خبر خوب برایتان دارد؛ شما با کمک دکترلند امکان کاهش و همچنین پرداخت اقساطی هزینه‌ها را دارید!

تمام افرادی که با کمک تیم ما بینی‌شان را عمل می‌کنند، از هزینه ویزیت نیم‌بها، تخفیف ویژه در آزمایش‌ها، تخفیف در عکس‌برداری‌ها و همچنین مشاوره و پشتیبانی رایگان بهره‌مند می‌شوند.

علاوه بر این تیم ما بدون شرایط خاص و سخت، امکان پرداخت اقساطی هزینه عمل را نیز به شما می‌دهد؛ بنابراین اگر دوست دارید از چنین خدمات فوق‌العاده‌ای استفاده کنید، با ما در تماس باشید.

ارائه تخفیفات دکترلند برای کاهش هزینه های جانبی عمل بینی در کرمان

بهترین جراح بینی در کرمان کیست؟

حتماً می‌دانید جراحی بینی در شهرهای کوچکی مانند کرمان محدودیت‌هایی دارد؛ زیرا بیشتر جراحان بینی حرفه‌ای معمولاً در شهرهای بزرگی مانند تهران، اصفهان و شیراز فعالیت می‌کنند.

یافتن یک جراح بینی حرفه‌ای در کرمان که واقعاً در کارش ماهر و باتجربه باشد سخت است؛ زیرا تعداد پزشکان انگشت‌شماری در شهر شما فعالیت می‌کنند. بنابراین اگر دوست دارید واقعاً به نتیجه دلخواهتان برسید، باید به شهرهای بزرگ برای عمل بینی خود مراجعه کنید.

در این شرایط شما دست بازی برای انتخاب از بین تمام جراحان دارید و مناسب‌ترین آن‌ها را بر اساس شرایط خود گزینش می‌کنید. تیم ما نیز در این زمینه به شما کمک و علاوه بر معرفی برترین پزشکان، اسکان و محل اقامتتان را نیز تهیه می‌کند.

از طرفی شما حتی امکان ویزیت آنلاین و تصویری را نیز دارید؛ بنابراین توصیه می‌کنیم هرگز از این فرصت استثنایی غافل نشوید و با ما در ارتباط باشید.

ویزیت آنلاین توسط بهترین پزشکان برای جراحی دماغ در کرمان

بررسی بهترین شهر برای عمل بینی کرمانی‌ها

همان‌طور که گفتیم بهتر است برای جراحی بینی خود به شهرهایی مانند تهران، اصفهان و شیراز مراجعه کنید. در چنین شهرهایی جراحان عالی و همچنین امکانات فوق‌العاده‌ای وجود دارند و قطعاً نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد.

با این اوصاف باید بدانید باز هم مرحله انتخاب پزشک در این مسیر اهمیت بسیار زیادی دارد؛ به همین دلیل تصمیم داریم در این بخش به شما کمک کنیم.

چگونه بهترین جراحان بینی را بشناسیم؟

اگر دوست دارید دقیقاً به نتیجه دلخواهتان از عمل برسید، در وهله اول باید جراحی حرفه‌ای را انتخاب کنید. خیلی از افراد تنها به دلیل یک انتخاب اشتباه در این زمینه، در حق خود ظلم و آسیب‌های جبران‌ناپذیری به خود وارد می‌کنند. برای این کار شما باید بدانید اصلاً یک جراح بینی خوب کیست و چه ویژگی‌هایی دارد. در این قسمت بخشی از ضروری‌ترین این موارد را می‌بینید:

 1. جراح شما باید تمام مدارک معتبر و تخصصی در این زمینه را داشته باشد.
 2. یک دکتر عمل بینی خوب، تجربه و مهارت بالایی در جراحی بینی دارد.
 3. او باید قبل از جراحی تمام مشاوره‌های لازم را در اختیارتان قرار دهد.
 4. باید هنر زیبایی شناسی داشته باشد و بر اساس چهره شما مناسب‌ترین فرم بینی را به شما پیشنهاد دهد.
 5. تصاویر قبل و بعد بیمارانش را بدون ادیت و از زاویه‌های مختلف در اختیارتان بگذارد.
 6. با افرادی حرفه‌ای همکاری و محیطی امن و پاکیزه را برایتان فراهم کند.
 7. همه نگرانی‌های شما را در جلسات مشاوره برطرف کند.
انتخاب مناسب ترین جراحان برای رینوپلاستی در کرمان با دکترلند

بهترین جراحان بینی مناسب شما + نمونه کار

تیم ما پس از بررسی‌ها و تحقیقات فراوان از میان تعداد بالای جراحان، برترین آن‌ها را گزینش کرده‌اند. در بخش زیر تعدادی از آن‌ها و نمونه کارهایشان را بررسی می‌کنیم.

1.    دکتر آرش سبحان نژاد

دکتر سبحان نژاد از برترین پزشکان در زمینه جراحی انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی است و در جراحی انواع سبک‌های طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی تخصص دارد. بنابراین اگر به هر کدام از این سبک‌ها علاقه دارید، بینی‌تان را با خیالی راحت به او بسپارید. در بخش زیر نیز تعدادی از نمونه کارهای او را مشاهده می‌کنید.

نمونه کارهای عمل بینی استخوانی دکتر آرش سبحان منش

2.    دکتر علی عقیلی

دکتر عقیلی نیز در جراحی بینی گوشتی و استخوانی از بهترین‌هاست و شما را دقیقاً به سبک دلخواهتان می‌رساند. او زیبا جویان راضی زیادی دارد و نتیجه جراحی‌های او را در تصاویر قبل و بعد بیمارانش نیز می‌بینید.

نمونه کار جراحی دکتر علی عقیلی

3.    دکتر حمید نوری

دکتر نوری یکی از برترین جراحان بینی در ایران است و بهترین نتیجه را برایتان خلق می‌کند. اگر خیلی در انتخاب پزشک خود وسواس دارید، دکتر نوری بهترین انتخاب برای شماست. در بخش زیر تعدادی از نمونه کارهای او را به شما نشان می‌دهیم.

نمونه کارهای دکتر حمید نوری

4.    دکتر غزال نوروزی

دکتر نوروزی در جراحی بینی حرف اول را می‌زند. شما هر نوع بینی و سبک دلخواهی که داشته باشید، دکتر نوروزی انتظاراتتان را برآورده و دقیقاً خواسته‌هایتان را عملی می‌کند. در قسمت زیر نتیجه تعدادی از عمل‌های او را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

نمونه کارهای دکتر غزال نوروزی

5.    دکتر حسین مرادیان

اگر دنبال جراحی می‌گردید که هم بینی‌های گوشتی و هم استخوانی را به بهترین شکل ممکن عمل کند، دکتر مرادیان انتخابی بسیار عالی است و درصد رضایت زیادی نیز در بین زیبا جویان دارد. دلیل این رضایت را در نمونه کارهای او در بخش زیر می‌بینید.

تصاویر قبل و بعد عمل بینی استخوانی دکتر حسین مرادیان

تا اینجا شما با تعدادی از برترین جراحان بینی آشنا شدید. حتما از دردسرهای نوبت و ویزیت جراحان بینی اطلاع دارید، با کمک دکترلند شما خیلی فوری نوبت ویزیت دریافت می‌کنید.

انواع روش‌های جراحی بینی در کرمان

عمل دماغ در کرمان به روش‌های متفاوتی انجام می‌شود؛ برخی از آن‌ها تهاجمی و برخی دیگر غیرتهاجمی هستند. در ادامه با انواع و اقسام آن‌ها آشنا می‌شوید.

عمل بینی باز در کرمان

این روش پر تهاجمی‌ترین نوع عمل بینی است؛ زیرا در آن پوست بینی شما با ایجاد برش‌های متفاوت از غضروف جدا می‌شود. در این نوع جراحی پزشک شما به تمام قسمت‌های بینی دسترسی و در نتیجه امکان ایجاد انواع تغییرات در آن را دارد. به همین دلیل از آن برای درمان بینی‌های بزرگ و عمل‌های سخت استفاده می‌شود.

عمل بینی به روش باز در کرمان

جراری زیبایی بینی به روش بسته

این روش جراحی خیلی ساده‌تر انجام می‌شود؛ در آن تمام برش‌ها در بخش داخلی بینی به وجود می‌آیند و تمام تغییرات لازم نیز از حفره‌های بینی اعمال می‌شوند. به همین دلیل این روش بیشتر برای عمل‌های ساده و بینی‌های با مشکل کم مناسب است.

بعد عمل جراحی بینی به روش بسته در کرمان

جراحی بینی با لیزر

در این نوع جراحی‌ها پزشک با استفاده از دستگاه لیزر، برش‌ها را خیلی راحت‌تر و دقیق‌تر ایجاد می‌کند. لیزر در این نوع جراحی کاربرد دیگری ندارد و برخلاف نظر خیلی از افراد، تمام روند جراحی با لیزر انجام نمی‌شود.

لیفت بینی با نخ

در این روش تا جای ممکن مشکلات بینی شما با استفاده از نخ‌های بسیار نازکی برطرف و بینی شما نیز لیفت می‌شود. البته باید بدانید این نوع درمان، موقتی است و تمام ایرادات بینی را نیز به طور کامل رفع نمی‌کند؛ به همین دلیل برای تمام افراد مناسب نیست.

یکی از روش های رفع ایرادات بینی لیفت با نخ در کرمان است

تزریق فیلر به بینی

اگر بینی کوچک و با قوز کمی دارید، تزریق فیلر برایتان مناسب است. در این روش پزشک با تزریق ژل به بخش‌هایی از بینی، برآمدگی آن را از بین می‌برد و ظاهرش را تغییر می‌دهد. حواستان باشد این نوع درمان برای بینی‌های بزرگ خیلی توصیه نمی‌شود؛ زیرا در برخی از موارد باعث بزرگ‌تر دیده شدن آن می‌شود.

کوچک کردن دماغ با تزریق فیلر در کرمان

پلاسما جت روش مدرن تغیر بینی

این نوع درمان با دستگاه خاصی انجام و در آن نواقص جزئی بینی برطرف می‌شود. در واقع پزشک با این دستگاه نقاط ریزی روی پوست بینی ایجاد می‌کند و آن را می‌سوزاند. با از بین رفتن یا کاهش چربی‌ها و بافت غضروفی، بینی شما نیز کوچک می‌شود؛ البته باید بدانید این روش درمانی بیشتر روی بینی‌های گوشتی جواب می‌دهد.

تغییر بینی با پلاسما جت در کرمان

حال که با انواع و اقسام روش‌های جراحی بینی آشنا شدید باید بدانید از بین تمام آن‌ها جراحی بینی باز و بسته بسیار عالی هستند؛ زیرا در آن‌ها بینی شما به صورت دائمی و دلخواهتان تغییر می‌کند و علاوه بر این تمام مشکلات آن رفع می‌شوند.

4 سبک مختلف جراحی بینی در کرمان

قطعاً هر شخص به سبک متفاوتی از عمل بینی علاقه دارد؛ شما نیز باید در جلسات قبل از مشاوره حتماً فرم دلخواه بینی خود را انتخاب کنید. در این بخش تمام آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

جراحی زیبایی بینی به سبک طبیعی

در جراحی بینی به سبک طبیعی تمام تغییرات آن به شکلی کاملاً نچرال به وجود می‌آیند و بینی شما اصلاً جلب توجه نمی‌کند. این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که صورت‌های ساده را دوست دارند و خیلی به چهره‌های مصنوعی علاقه‌ای ندارند.

تبدیل دماغ استخوانی به طبیعی با عمل جراحی در کرمان

سبک فانتزی عمل بینی

مدل فانتزی بینی دقیقاً متضاد سبک طبیعی است و بینی کاملاً مصنوعی را به شما تحویل می‌دهد. این نوع بینی‌ها سربالا، کوچک و دارای انحنای زیادی هستند و به همین دلیل بیشتر به درد چهره‌های ظریف و زنانه می‌خورند. 

تبدیل بینی گوشتی به فانتزی در کرمان

عمل نیمه فانتزی بینی

مدل نیمه فانتزی دقیقاً حد وسط تمام سبک‌های جراحی بینی است؛ زیرا در آن تمام تغییرات مانند کوچکی بینی، سربالایی و ایجاد قوس به اندازه متعادل ایجاد می‌شوند. این سبک بینی هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان مناسب است و به یک اندازه طرف‌دار دارند.

رینوپلاستی مدل نیمه فانتزی در کرمان

جراحی بینی به سبک مردانه

در این سبک، پزشک بینی آقایان را دقیقاً متناسب با چهره آن‌ها و به شکلی کاملاً مردانه و طبیعی جراحی می‌کند؛ به همین دلیل بیشتر آقایان این نوع سبک را انتخاب می‌کنند.

تبدیل دماغ گوشتی به طبیعی مردانه در کرمان

آیا کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی خود هستید یا خیر؟

به طور کلی شما برای جراحی بینی خود باید هم از نظر جسمی و هم روانی سالم و همچنین بالای 18 سال باشید. علاوه بر این حتماً از قبل تمام خواسته‌ها و انتظارات خود را در جلسات مشاوره بیان کنید. گاهی اوقات شما برای جراحی بینی مشکلی ندارید؛ اما سبک انتخابی‌تان مناسب نیست.

به همین دلیل اگر می‌خواهید بدانید که آیا برای جراحی بینی در کرمان واجد شرایط هستید یا خیر، عکس بینی‌تان را برای ما بفرستید و به صورت آنلاین ویزیت شوید.

نکات مهم بهبودی قبل و بعد از جراحی بینی

اگر دوست دارید خیلی سریع دوران نقاهت خود را پشت سر بگذارید، باید تمام نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی خود را انجام دهید. در این بخش به تمام این موارد اشاره می‌کنیم.

اقدامات قبل از جراحی زیبایی بینی

نکات مراقبتی شما از قبل از جراحی شروع می‌شوند؛ مانند:

 • بررسی جراحان زیاد و انتخاب برترین آن‌ها
 • مشورت با افراد متخصص و دریافت راهنمایی‌های لازم
 • انجام تمام اقدامات و آزمایش‌های ضروری
 • در میان گذاشتن تمام حساسیت‌ها و سوابق پزشکی خود با جراح
 • مصرف نکردن سیگار، قلیان و الکل از روزها قبل
 • میل نکردن غذا و آشامیدنی از 8 ساعت قبل از عمل
 • حمام رفتن شب قبل از عمل
 • داشتن یک همراه در روز جراحی
نکات ضروری برای قبل از عمل جراحی دماغ در کرمان

اقدامات ضروری بعد از جراحی بینی

پس از جراحی نیز شما تا روزها و حتی هفته‌ها باید حواستان به تمام اقدامات زیر باشد:

 • خوابیدن به شیوه مناسب و بالا قرار دادن سر
 • مصرف درست و به موقع داروها
 • دست‌کاری و خیس نکردن آتل بینی
 • انجام ندادن کارهای سنگین
 • پیاده‌روی‌های کوتاه
 • استفاده از چسب بینی
 • نخوردن غذاهای تند، شور و سفت
 • عدم استفاده از عینک
 • مراجعه سروقت به پزشک
 • استفاده از کمپرس یخ یا آب سرد
 • داشتن رژیم غذایی مناسب
مراقبت های لازم براب بعد از رینوپلاستی در کرمان

رعایت تمام این موارد در نتیجه باعث ایجاد یک تجربه عالی و راحت از جراحی بینی می‌شوند. البته باید بدانید جراحی بینی تهاجمی است و در هر صورت در روزهای اول پس از عمل شما با عوارض مختلفی روبه‌رو می‌شوید؛ بنابراین بهتر است در همین ابتدا از این موارد اطلاع داشته باشید.

نگاهی به خطرات و عوارض عمل بینی در کرمان

شما پس از جراحی بینی خود عوارض متفاوتی را تجربه می‌کنید؛ اما باید بدانید در درصد کمی از افراد این موارد شدید می‌شوند و آسیب‌های متفاوتی نیز به آن‌ها وارد می‌کنند. در قسمت زیر آن‌ها را می‌بینید.

 • درد و خونریزی
 • ورم اولیه و ثانویه
 • کبودی در روزهای ابتدایی
 • سردرد
 • سرگیجه
 • عوارض مواد بیهوشی
 • عفونت بینی
 • کاهش حس بویایی
 • ماندن جای زخم و ایجاد اسکار
 • عدم تقارن بینی
 • ایجاد مشکلات زیبایی
 • مشکلات تنفسی و عملکردی
عوارض جراحی دماغ در کرمان

تمام این موارد از عوارض جراحی بینی هستند؛ اما باید بدانید موارد و خطرات شدید آن تنها در درصد کمی از افراد اتفاق می‌افتند و حتی شما را مجبور به جراحی مجدد می‌کنند. البته این موارد تنها در صورتی مشاهده می‌شوند که شما موارد زیر را جدی نگیرید!

چگونه از بروز خطرات عمل بینی جلوگیری کنیم؟

قطعاً راهکارهای متفاوتی برای جلوگیری از بروز خطرات و همچنین کاهش عوارض بینی وجود دارند؛ در این بخش آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

1.    مراجعه به جراح حرفه‌ای و باتجربه

شما قبل از هر چیز باید به جراح مناسبی برای عمل بینی خود مراجعه کنید؛ در غیر این صورت باید انتظار هر نتیجه‌ای را داشته باشید! برای این کار نیز توصیه می‌کنیم از تجربه و تخصص مشاوران ما استفاده کنید؛ آن‌ها بر اساس نوع بینی (استخوانی یا گوشتی)، بودجه و همچنین سبک دلخواهتان مناسب‌ترین جراح را به شما معرفی می‌کنند.

انتخاب پزشک باتجربه برای عمل بینی در کرمان با دکترلند

2.    عمل بینی خود در شهرهای بزرگ و مجهز

در صورت امکان سعی کنید حتماً برای جراحی بینی خود به شهرهای بزرگ مراجعه کنید؛ زیرا در این شرایط شما از تخصص بهترین جراحان و همچنین امکانات بیشتری بهره‌مند می‌شوید و همین موضوع تأثیر بالایی در کاهش عوارض آن دارد.

 تهیه‌ی اسکان برای افرادی که از شهرستان ها مراجعه می‌کنند

3.    دریافت مشاوره و پشتیبانی از تیم متخصص

اگر شما به صورت دقیق و حرفه‌ای مشاوره شوید، قطعاً به خواسته‌های خود از جراحی بینی‌تان می‌رسید. جالب است بدانید تیم ما بهترین مشاوره‌های قبل و بعد از عمل را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌دهد. علاوه بر این پس از جراحی نیز شما به صورت کاملاً اختصاصی و به مدت 2 سال، پشتیبانی رایگان دریافت خواهید کرد.

تمام این موارد در کاهش عوارض جراحی بینی در کرمان نقش دارند. علاوه بر این شما باید حتماً پس از جراحی در زمان‌های مشخص‌شده به پزشکتان مراجعه و تمام نکات این مقاله را رعایت کنید.

مشاوره و پشتیبانی دکترلند تا 2 سال پس از عمل بینی در کرمان

کلام آخر در مورد عمل زیبایی بینی در کرمان

در این مقاله تمام اطلاعات لازم در مورد رینوپلاستی در کرمان را در اختیارتان قرار دادیم. در انتها پیشنهاد می‌کنیم به جای این که مسیر جراحی بینی خود را به تنهایی طی کنید، از یک تیم حرفه‌ای کمک بگیرید؛ با این کار خیلی سریع‌تر و راحت‌تر به نتیجه دلخواهتان می‌رسید.

دکترلند قابل‌اعتمادترین تیم جراحی بینی در ایران و دارای نماد اعتماد الکترونیکی است؛ تمام افراد مجموعه ما تخصص و تجربه زیادی در این زمینه دارند و به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

نظرات خود را در این مورد برایمان بنویسید و این مقاله را نیز برای تمام زیبا جویان کرمانی نیز بفرستید.

سؤالات متداول

بهترین جراح بینی گوشتی در کرمان کیست؟

همان‌طور که گفتیم بهتر است برای جراحی بینی خود به شهرهای بزرگ‎‌تری مراجعه کنید؛ زیرا واقعا پزشکان مطرحی در شهر شما فعالیت نمی‌کنند. اگر هم به لیست دقیقی از جراحان بینی گوشتی نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

هزینه دقیق عمل بینی در کرمان چقدر است؟

حتما می‌دانید که جراحی بینی هزینه دقیق و مشخصی ندارد؛ اما باید بگوییم معمولا هزینه جراحی بینی به طور کلی از 25 میلیون تومان آغاز می‌شود.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!