هزینه عمل بینی استخوانی | بررسی هزینه ها + ترفند کاهش قیمت جراحی

در این مقاله به بررسی دقیق هزینه عمل بینی استخوانی، عوامل مؤثر بر آن و راهکارهای کاهش قیمت جراحی و هزینه‌های جانبی آن می‌پردازیم.
راهنمای مطالعه:
هزینه های عمل بینی استخوانی

وقتی تصمیم به انجام جراحی بینی استخوانی می‌گیرید، احتمالاً اولین دغدغه‌تان هزینه‌های مربوط به عمل است. حق دارید که با دیدن قیمت‌های گزاف و نجومی شوکه شوید و ته دلتان خالی شود. اما قرار نیست به دلیل قیمت‌ بالای جراحی، از رسیدن به چهره دلخواهتان محروم بمانید! شما هم زیبا و هم لایق زیباتر دیده‌شدن هستید.

ما در دکترلند تخفیفات ویژه‌ای را برای شما در نظر گرفته‌ایم تا پرداخت این هزینه برایتان آسان‌تر شود و ملزم به پرداخت مبلغ کمتری باشید. برای اطلاع از هزینه عمل بینی استخوانی، همین‌الان با مشاوران ما در دکترلند در تماس باشید.

هزینه عمل بینی استخوانی چقدر است؟

همان‌طور که خودتان می‌دانید، هزینه عمل بینی استخوانی ثابت نیست و قیمت‌های متفاوتی دارد. عوامل متفاوتی در هزینه عمل بینی گوشتی مؤثر است و همین موارد، موجب اختلاف قیمت در جراحی بینی استخوانی می‌شود. در جدول زیر این موارد را به طور دقیق بررسی می‌کنیم.

هزینه عمل بینی استخوانیمقدار هزینه
آزمایش‌های قبل از رینوپلاستی150 الی 250 هزار تومان (10 الی 15 درصد تخفیف دکترلند)
عکسبرداری و رادیولوژی400 الی 600 هزار تومان (10 الی 15 درصد تخفیف دکترلند)
دستمزد جراح + هزینه بیمارستان و کلینیک + پزشک بیهوشیاز 20 تا 60 میلیون تومان (وابسته به شهر و پزشک معالج)
ویزیت پزشک100 الی 200 تومان (رایگان یا نیم بها برای زیباجویان دکترلند)
وسایل مراقبتی و چسب بینی80 الی 100 هزار تومان (موجود در پک هدیه دکترلند – رایگان)
جدول هزینه های عمل بینی استخوانی

در جدول بالا هزینه‌های قابل‌پرداخت برای جراحی بینی استخوانی را به طور دقیق بررسی کردیم. برای کاهش هزینه‌های جراحی بینی استخوانی، از خدمات ویژه دکترلند و تخفیف‌های آن استفاده  و جراحی ایمن و خوش قیمتی را تجربه ‌کنید. همچنین برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان از مشاوران دکترلند، همین‌الان با ما در تماس باشید.

خدمات ویژه دکترلند برای کاهش هزینه‌های جراحی

 • هزینه ویزیت رایگان یا نیم‌بها
 • تخفیف 10 الی 15 درصدی روی عکس‌برداری و رادیولوژی قبل از عمل بینی
 • اهدا پک هدیه مراقبتی به ارزش 300 هزارتومان به زیباجویان دکترلند
 • مشاوره تخصصی رایگان برای قبل از رینوپلاستی استخوانی
 • پرداخت اقساطی هزینه جراحی بینی استخوانی تا سقف 50 میلیون تومان

برای پرداخت اقساطی هزینه جراحی عمل بینی استخوانی، نیاز به ضامن ندارید و داشتن یک سفته الکترونیک (بدون نیاز به مراجعه به بانک) کافی است. همچنین با دکترلند هرگز برای مشاوره قبل و بعد از عمل بینی استخوانی ریالی پرداخت نکنید! از قبل از عمل بینی استخوانی تا سه سال بعد از آن، بی‌چشمداشت و دلسوزانه همراهتان هستیم.

تخفیف های دکتر لند برای هزینه های جانبی جراحی بینی استخوانی

استعلام قیمت جراحی بینی استخوانی

هزینه عمل بینی شما، در مرحله اول به شرایط آناتومیک بینی‌تان و در قدم بعدی به پزشک و بیمارستان مد نظرتان بستگی دارد. بینی هر کس شبیه اثر انگشت او، منحصربه‌فرد است و نمی‌توان نسخه یکسانی برای همه پیچید. بنابراین اگر می‌خواهید مبلغ دقیق هزینه جراحی بینی خود را بدانید، باید به طور دقیق معاینه شوید.

خبر خوب اینکه برای معاینه، هم به‌صورت حضوری و هم آنلاین می‌توانید مراجعه کنید. از هر شهر و شهرستانی که باشید، در سریع‌ترین زمان ممکن با استفاده از ویزیت آنلاین معاینه می‌شوید. فقط کافی است یک عکس برای مشاوران ما ارسال کنید، پس از بررسی دقیق، هزینه عمل بینی استخوانی و مناسب‌ترین سبک و تکنیک جراحی به شما گفته می‌شود.

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی به موارد متفاوتی بستگی دارد و بسته به این موارد، هزینه نهایی آن تغییر می‌کند. در ادامه عوامل مؤثر بر هزینه نهایی جراحی بینی استخوانی را بررسی می‌کنیم.

نوع بینی استخوانی

بینی استخوانی انواع مختلفی دارد و همین موضوع بر هزینه نهایی جراحی دماغ استخوانی تأثیر دارد.

 • بینی استخوانی با نوک گوشتی
 • بینی استخوانی با نک غضروفی
 • دماغ استخوانی قوز دار
 • دماغ دارای انحراف تیغه یا بینی استخوانی کج
 • بینی استخوانی پهن
نوع بینی استخوانی در هزینه جراحی تاثیر دارد

اگر هنوز نوع بینی استخوانی خود را نمی‌شناسید و برای عمل بینی خود سردرگم هستید، کافی است یک عکس برای مشاوران دکترلند ارسال کنید.

سبک عمل بینی استخوانی

بسته به سلیقه و نوع بینی‌تان و البته به کمک پزشکان و مشاوران دکترلند، سبک جراحی خود را انتخاب کنید. انواع سبک رینوپلاستی استخوانی عبارت است از:

 • عمل بینی استخوانی عروسکی
 • جراحی نیمه فانتزی بینی استخوانی
 • عمل بینی استخوانی طبیعی
 • عمل جراحی بینی استخوانی مردانه
 • رینوپلاستی استخوانی زنانه
 • عمل بینی استخوانی ترمیمی
سبک رینوپلاستی استخوانی در هزینه ها تاثیر گذار است

تکنیک جراحی دماغ استخوانی

باتوجه‌به شرایط آناتومی بینی‌تان و آنچه از رینوپلاستی می‌خواهید، در مشاوره قبل از جراحی، پزشک، مناسب‌ترین تکنیک جراحی را به شما پیشنهاد می‌دهد.

 • عمل باز بینی استخوانی (تهاجمی، دوره نقاهت طولانی‌تر، برش داخلی و خارجی)
 • جراحی بسته بینی استخوانی (کمتر تهاجمی، دوره نقاهت کوتاه‌‌تر، برش داخلی)

عمل بسته بینی استخوانی نسبت به جراحی باز بینی استخوانی، کمی دشوارتر است. زیرا برش‌ها، داخلی هستند و دسترسی به اسکلت بینی دشوارتر است و همین موضوع روند جراحی را کمی دشوار و پیچیده‌تر می‌کند. طبیعتاً باتوجه‌به سطح دشواری جراحی، هزینه عمل بسته بینی گوشتی کمی بالاتر است.

پیچیدگی عمل دماغ استخوانی

هر چقدر ایرادات ظاهری و عملکردی بینی‌تان بیشتر باشد، هزینه جراحی نیز بالاتر است. برای مثال بینی استخوانی که دارای قوز پل بینی و نقص عملکرد تنفسی یا پلیپ است، هزینه جراحی بالاتری نسبت به بینی استخوانی قوزدار به‌تنهایی دارد. چون نیاز به جراحی پیچیده‌تر، دشوارتر و طولانی‌تری دارد.

نوع بینی و ایرادات آن بر هزینه های جراحی استخوانی تاثر گذار است

پزشک معالج

انتخاب پزشک مهم‌ترین قدم جراحی است، چون سلامت و زیبایی‌تان دارایی‌های ارزشمندی هستند. جراحان مختلف، دستمزدهای متفاوتی دارند. توجه داشته باشید که مبلغ دستمزد به‌تنهایی نمی‌تواند پزشک جراحتان را تضمین کند. برای اطمینان بیشتر نمونه‌های قبل و بعد از کار پزشکتان و سابقه او را بررسی کنید.

با چشمانی باز جراح خود را انتخاب کنید تا درگیر عوارض هولناک بعد از جراحی نشوید. ما در دکترلند باتجربه‌ترین پزشکان شهرهای مختلف ایران را دور هم جمع کرده‌ایم و به شما اطمینان می‌دهیم بهترین جراحی را با پرداخت کمترین هزینه ممکن تجربه می‌کنید. توجه داشته باشید که هزینه پزشک بیهوشی، دستمزد جراح و بیمارستان با هم حساب می‌شود.

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی برای پرداخت کمترین هزینه ها با دکتر لند

هزینه لوازم مراقبتی بعد از عمل بینی استخوانی

بعد از جراحی بینی به بهترین مارک چسب بینی، قطره بینی، برخی از داروها و پماد و لوازم پانسمان نیاز دارید. در پک هدیه دکترلند بعضی از این موارد به طور رایگان در اختیارتان گذاشته می‌شود. مراقبت بعد از جراحی بینی و استفاده از محصولات باکیفیت، به‌اندازه روند جراحی اهمیت دارد.

پک هدیه دکتر لند برا کاهش هزینه های جراحی دماغ استخوانی

مقایسه هزینه عمل بینی استخوانی با جراحی دماغ گوشتی

بینی استخوانی به دلیل داشتن پوست نازک‌تر و وجود بافت غضروفی قوی، راحت‌تر شکل می‌گیرد و روند جراحی ساده‌تری دارد. برخلاف آن، بینی‌های گوشتی به دلیل داشتن پوست ضخیم، فرم‌دادنشان دشوار‌تر و پیچیدگی جراحی‌شان بیشتر از عمل بینی استخوانی است.

مقایسه هزینه های جراحی دماغ گوشتی با بینی استخوانی

بنابراین طبیعی است که هزینه جراحی عمل بینی استخوانی، کمی پایین‌تر از هزینه عمل بینی گوشتی باشد. فراموش نکنید که این موضوع به نوع بینی شما بستگی دارد و همیشه به‌درستی صدق نمی‌کند و ممکن است گاهی برخلاف این موضوع اتفاق بیفتد.

هزینه های جراحی دماغ استخوانی

آیا بیمه هزینه عمل بینی استخوانی را پوشش می‌دهد؟

ای‌کاش جواب این سؤال، بله بود! اما متأسفانه باید بگوییم که بیمه ذره‌ای از هزینه عمل زیبایی بینی استخوانی را پوشش نمی‌دهد و سنگینی این بار فقط روی دوش خودتان است. تا وقتی صحبت از زیبایی است، بیمه هرگز زیر بار نمی‌رود! اما اگر جراحی بینی‌ استخوانی شما درمانی باشد و نه زیبایی، بیمه برخی از هزینه‌ها را پرداخت می‌کند.

البته نگران پرداخت هزینه‌ها نباشید، با دکترلند و پیشنهادها و خدمات فوق‌العاده و شگفت‌انگیزش، به‌راحتی از پس پرداخت آن‌ها برمی‌آیید و بار سنگین هزینه‌ها را تقسیم می‌کنیم.

سؤالات متداول:

در چه صورتی عمل بینی استخوانی درمانی محسوب می‌شود؟

در صورت داشتن مشکلات تنفسی یا آسیب‌دیدگی و شکستگی در تصادف، آتش‌سوزی و… عمل بینی استخوانی درمانی محسوب می‌شود.

آیا بیمه هزینه عمل بینی استخوانی را پوشش می‌دهد؟

اگر جراحی بینی استخوانی شما درمانی باشد (و نه زیبایی)، بیمه هزینه‌های مرتبط با آن را تا سقف تعهد خود، پرداخت می‌کند.

آیا امکان افزایش هزینه عمل بینی استخوانی در سال جدید وجود دارد؟

باتوجه‌به شرایط اقتصادی و نوسانات قیمتی کشور، به‌احتمال زیاد شاهد افزایش قیمت خواهیم بود، پس وقت را تلف نکنید و دست بجنبانید!

آیا هزینه عمل بینی استخوانی در شهرهای مختلف متفاوت است؟

بله، یکی از عوامل مهمی که بر هزینه عمل بینی استخوانی تأثیر مستقیم می‌گذارد، موقعیت جغرافیایی است.

هزینه عمل بینی استخوانی در بیمارستان خصوصی بیشتر است؟

بله بسته به نوع خدمات بیمارستان خصوصی، هزینه جراحی در آن کمی بالاتر از بیمارستان‌های عمومی است.

جمع بندی نهایی در مورد عمل بینی استخوانی

مبحث هزینه‌ها برای انجام هر کاری، یکی از مهم‌ترین فاکتورها حساب می‌شود. عمل جراحی بینی استخوانی نیز از این قاعده مستثنی نیست! در این مقاله هزینه جراحی و ریز هزینه‌های جانبی عمل بینی استخوانی را برایتان بررسی کردیم و عوامل مؤثر بر این مبلغ را نام بردیم. همچنین گفتیم که با استفاده از تخفیفات و خدمات ویژه دکترلند، جراحی با هزینه کمتر و مقرون‌به‌صرفه‌تری را تجربه کنید.

در نظر داشته باشید که شرایط فیزیکی آناتومی بینی هر فرد، با دیگری متفاوت است. بنابراین لازم است برای اطلاع از هزینه دقیق جراحی بینی خود، با ویزیت آنلاین معاینه شوید. برای این کار فقط باید یک عکس برای مشاوران دکترلند ارسال کنید. راستی، اگر به نوبت فوری عمل بینی استخوانی نیاز دارید، برای رزو آنی با ما در تماس باشید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!