بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل: راهنمای خرید + تشخیص چسب تقلبی

تشخیص بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل یکی از نکات حساس و مهم است و باید بدانید متاسفانه در برخی از موارد حتی عدم استفاده از چسب بینی بسیار بهتر از استفاده از چسب‌های تقلبی است؛ اگر افراد از خطرات و عوارض چسب‌های بی‌کیفیت اطلاع داشتند هرگز این بلا را بر سر بینی خود نمی‌آوردند!
راهنمای مطالعه:

بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل کدام است؟ شاید خیلی این جمله را در اینترنت سرچ کرده‌اید و پاسخی قطعی برای آن دریافت نکرده باشید! به شما تبریک می‌گویم که آن‌قدر به سلامت خود اهمیت می‌دهید!

باید بدانید متاسفانه در برخی از موارد حتی عدم استفاده از چسب بینی بسیار بهتر از استفاده از چسب‌های تقلبی است؛ اگر افراد از خطرات و عوارض چسب‌های بی‌کیفیت اطلاع داشتند هرگز این بلا را بر سر بینی خود نمی‌آوردند!

بنابراین اگر به دنبال بهترین چسب بینی بعد از عمل با باکیفیت بالا می‌گردید، جای درستی آمده‌اید؛ ازآنجاکه سایز بینی و نوع پوست افراد با هم تفاوت دارند پیشنهاد می‌کنم برای یافتن بهترین برندهای متناسب با بینی خود با مشاوران ما در مجموعه دکتر لند در ارتباط باشید.

از طرفی ما در این مقاله بهترین مارک چسب بینی بعد از جراحی، نکات خرید و ویژگی‌های آن را برایتان توضیح می‌دهیم؛ خیلی از افراد می‌پرسند: «مگر چسب هم خوب و بد دارد؟» قطعاً بله! برای درک بهتر باید بدانید در صورت استفاده از یک چسب بی‌کیفیت با چه عوارضی دست و پنجه نرم می‌کنید؟

خطرات استفاده از چسب بینی نامناسب

خیلی از افراد این موضوع را سرسری گرفته و از هر نوع چسب بینی که به دستشان برسد استفاده می‌کنند؛ اما باید بدانید اگر چسب موردنظر شما کیفیت خوب و مناسبی نداشته باشد، در آینده با مشکلات زیر روبه‌رو خواهید شد:

اگر بعد از عمل بینی چسب نزنیم چه میشود؟

1. طولانی شدن زمان بهبودی

استفاده از چسب بینی مناسب یکی از مهم‌ترین موارد پس از جراحی بوده و تاثیر بسیار زیادی در بهبود شما دارد؛ هر چقدر این موضوع را پشت گوش بیندازید، باید مدت زمان بیشتری برای درمان کامل بینی خود صبر کنید!

عوارض استفاده از چسب بی کیفیت بینی بعد از جراحی

2. کم نشدن ورم

بینی تمام افراد پس از جراحی متورم شده و التهاب زیادی دارد؛ اصلی‌ترین روش برای کاهش این ورم و التهاب، استفاده از چسب بینی باکیفیت و به شکل صحیح است! در غیر این صورت نباید انتظار زیادی داشته باشید.

3. افتادگی نوک بینی

این موضوع حتی تصورش هم سخت است؛ فرض کنید پس از صرف این‌همه هزینه، وقت و کشیدن دردسرهای زیاد، نوک بینی شما از حالت طبیعی افتاده‌تر باشد! در این شرایط اگر پزشک شما کارش را به درستی انجام داده باشد، تنها دلیل این عارضه عدم استفاده از چسب بینی باکیفیت است!

کج شدن بینی در صورت استفاده از چسب تقلبی بینی بعد از جراحی

4. ایجاد حساسیت

برخی از چسب‌های بینی‌ بی‌کیفیت باعث ایجاد انواع حساسیت‌های پوستی در افراد می‌شوند؛ در این صورت نه تنها هیچ سودی از چسب بینی نخواهید برد؛ بلکه حتی عوارض مختلفی مثل جوش و التهاب نیز در بینی شما مشاهده می‌شوند!

چسب های بینی تقلبی باعث حساسیت، جوش و التهاب میشوند

این موارد از مهم‌ترین عوارض استفاده از چسب بینی بی‌کیفیت و تقلبی هستند؛ بنابراین حتماً در خرید این نوع چسب‌ها دقت کافی به خرج دهید تا بهترین نتیجه را از جراحی خود دریافت کنید. پیشنهاد می‌کنیم مقاله نحوه چسب زدن پس از جراحی بینی را حتما مطالعه کنید.

برخی از مارک های چسب بینی کیفیت خود را ثابت کرده و جواب خود را پس داده‌اند؛ بنابراین به جای برندهای ناشناخته حتماً از مارک‌های محبوب و مطمئن استفاده کنید. در بخش زیر با بهترین بهترین چسب بینی بعد از عمل آشنا می‌شوید.

بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل: 3M

مارک‌های مختلفی از چسب بینی در داروخانه‌ها و مراکز وجود دارند؛ در حال حاضر بهترین نوع چسب بینی بعد از عمل، 3M است؛ این برند کاملاً ضد حساسیت بوده و چسبندگی خوبی دارد. خیلی از افراد نگران باقی ماندن لکه چسب پس از مدتی استفاده هستند؛ خوشبختانه این چسب نگرانی شما را برطرف کرده و هیچ ردی روی بینی‌تان جای نمی‌گذارد.

بهترین چسب برای بینی عمل شده چیست؟

از طرفی باید بدانید این چسب قیمت بسیار به‌صرفه‌ای داشته و برای انواع پوست‌ها نیز مناسب است. حواستان باشد حتماً چسب بینی تری‌ام سبز را تهیه کنید؛ در گذشته ‌تری ام آبی بهترین نوع این چسب بود؛ اما متاسفانه در حال حاضر این چسب در ایران موجود نبوده و هر نوع تری ام آبی که می‌بینید فیک است!

بهترین نوع چسب بینی بعد از عمل چیست؟

البته نوع سبز آن که امروزه در بازار و حتی داروخانه‌ها موجود است نیز انواع تقلبی دارد؛ حال شاید با خود بگویید: «چگونه باید یک چسب بینی اصل را تشخیص دهم؟» در بخش زیر به شما در این زمینه کمک می‌کنیم.

روش تشخیص چسب 3M اصل از تقلبی

متاسفانه این روزها در ایران کلاهبرداران زیادی وجود دارند که حتی به چسب بینی نیز رحم نکرده و برای سود بیشتر خود انواع فیک آن را تولید می‌کنند؛ اما اصلاً نگران نباشید؛ با روش‌هایی که در این قسمت به شما آموزش می‌دهیم دیگر سرتان کلاه نمی‌رود!

چگونگی تشخیص چسب بینی 3m اصلی

1. توجه به نوع برش حاشیه چسب

جالب است بدانید شما با توجه به کناره‌های چسب به راحتی انواع فیک و اصل آن را تشخیص می‌دهید. بهترین سایز چسب 25/1 است؛ خیلی از افراد چسب با سایز 5/2  را تهیه می‌کنند و با استفاده از دستگاه آن را برش داده و به دو قسمت 25/1 سانتی‌متری تقسیم می‌کنند!

تشخیص چسب بینی بعد از عمل تقلبی از اصلی چگونه است

واقعاً آدم گاهی اوقات از دست این کلاهبرداران در عجب می‌ماند! برای تشخیص آن شما باید به کناره‌های چسب دقت کنید؛ زیرا دستگاه آن‌ها هر چقدر هم که ظریف باشد باز هم به ظرافت و تمیزی اصل آن نبوده و کمی موج دارد.

2. توجه به جلد چسب

حواستان باشد باید کلمه 3M را داخل حلقه چسب ببینید، در غیر این صورت چسب موردنظر شما تقلبی است؛ اما بهترین روش برای تشخیص آن همان حاشیه چسب است.

بسته بندی باکیفیت چسب بینی 3m اصلی

تا اینجا شما با بهترین مارک چسب بینی و روش تشخیص آن آشنا شدید؛ توصیه می‌کنم حتماً در هنگام خرید چسب به ویژگی‌های اصلی آن توجه کنید. در بخش زیر به شما کمک می‌کنیم تا بهترین چسب لیفت بینی را برای خود تهیه کنید.

راهنمای خرید بهترین چسب برای بینی عمل شده

ویژگی‌های زیر به شما کمک می‌کنند که بهترین چسب لیفت بینی را بخرید و از بابت عوارض آن نگرانی نداشته باشید.

1. توجه به ضد حساسیت بودن چسب

حواستان باشد در هنگام خرید حتماً از ضد حساسیت بودن چسب مطمئن شوید؛ مخصوصاً اگر پوست حساسی دارید! زیرا چسب‌های بی‌کیفیت در برخی از موارد حساسیت‌های پوستی ایجاد کرده و باعث بروز جوش و یا التهاب می‌شوند.

استفاده از چسب بینی بی کیفیت و بروز حساسیت و التهاب

2. میزان چسبندگی چسب

خیلی از افراد فکر می‌کنند چسب‌های بی‌کیفیت چسبندگی ضعیفی داشته و به همین دلیل مناسب نیستند؛ اما باید بدانید برخی از این چسب‌ها از شدت چسبندگی زیاد باعث آسیب به بینی شما می‌شوند؛ زیرا به سختی کنده شده و حتی گاهی لکه آن نیز روی بینی می‌ماند.

3. توجه به سایز چسب

در هنگام خرید اولین چیزی که باید به آن توجه کنید، سایز چسب بینی موردنظر شماست؛ زیرا برخی از سایزها مناسب بینی شما نبوده و تاثیر خاصی ندارند؛ بهترین سایز چسب 25/1 سانتی‌متر است؛ با این حال بهتر است برای بهترین انتخاب حتماً در این زمینه با پزشک خود مشورت کرده و چسب متناسب با اندازه بینی خود را بخرید.

4. خرید از مراکز معتبر

یکی از شرایط تهیه چسب بینی باکیفیت، تهیه آن از مراکز معتبر است؛ بنابراین حتماً آن را از داروخانه‌ها یا پزشک خود تهیه کنید.

باید بدانید خیلی از افراد با وجود تهیه چسب‌های بینی اصل، اصلاً طرز استفاده از آن را بلند نیستند؛ این موضوع تنها به پزشک و تیم انتخابی شما بستگی دارد! اگر تیمی بی‌تجربه را برای جراحی بینی خود انتخاب کرده باشید، نباید انتظاری بیش از این از آن‌ها داشته باشید! البته این موضوع تنها در استفاده از چسب بینی اهمیت نداشته و صفر تا صد جراحی بینی شما به جراح و تیم بستگی دارد.

خرید چسب بینی 3m اصلی

دکتر لند بزرگ‌ترین مجموعه جراحی بینی در کشور بوده و به دلیل خدمات بسیار فوق‌العاده‌اش در بین زیبا جویان طرف‌داران بسیار زیادی دارد.

خرید چسب بینی اصلی از دکترلند

قطعاً هیچ کس دوست ندارد در مراحل جراحی حساسی مثل بینی تنها باشد و قطعاً در این مسیر نیاز به راهنمایی دارد؛ ما در دکتر لند از انتخاب جراح گرفته تا زدن چسب بینی و دریافت بهترین نتیجه یک لحظه هم شما را تنها نمی‌گذاریم؛ چه چیزی بهتر از این؟ در بخش زیر تعدادی از اصلی‌ترین خدمات ما را مشاهده می‌کنید.

1. پشتیبانی 24 ساعته

یکی از مهم‌ترین وظایف مشاوران ما ارائه پشتیبانی به تمام زیبا جویان است؛ شما تا 2 سال پس از عمل به طور رایگان با کارشناسان ما در ارتباط بوده و در تمام زمینه‌ها راهنمایی دریافت می‌کنید.

2. مشاوره رایگان و تخصصی

قطعاً شما قبل و پس از عمل با ابهامات و نگرانی‌های زیادی روبه‌رو می‌شوید؛ مشاوران ما همیشه برای پاسخگویی در دسترس شما هستند. بنابراین برای انتخاب بهترین چسب برای بینی عمل شده، نحوه استفاده از آن و یا هر دغدغه دیگر با مشاوران ما در ارتباط بوده و راهنمایی رایگان دریافت کنید.

3. سایر خدمات دکتر لند

اگر بخواهیم در مورد تمام مزایای دکتر لند صحبت کنیم، باید چندین صفحه برایتان بنویسیم! جالب است بدانید ما در این مجموعه حتی در زمینه انتخاب جراح مناسب نیز به شما کمک کرده و با توجه به نوع بینی، فرم صورت، سلیقه و… شما بهترین و مناسب‌ترین پزشک را به شما معرفی می‌کنیم.

از طرفی ارائه پک هدیه جذاب، تخفیف ویژه در انجام آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌ها، ویزیت نیم‌بها، دریافت نوبت فوری معاینه و عمل و… از دیگر خدمات مجموعه دکتر لند هستند.

آیا برای خرید بهترین چسب لیفت بینی و استفاده از آن، نیاز به راهنمایی دارید؟ تنها یک کلیک با آن فاصله دارید؛ با فشردن دکمه زیر خیلی راحت به مشاوران ما وصل شده و تمام سوالات و دغدغه‌های خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل چیست؟

نکات پایانی و مهم

در این مقاله شما با بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل، ویژگی‌ها و راهنمای خرید آن آشنا شدید؛ در انتها توصیه می‌کنم اگر در حین استفاده از هر کدام از انواع چسب بینی‌ها احساس خارش، سوزش و یا قرمزی در ناحیه بینی داشتید، استفاده از آن را متوقف و به پزشک خود مراجعه کنید.

برخی اوقات پزشک شما به دلیل مشغله زیاد در دسترس نیست؛ آیا نیاز به یک راهنمایی ضروری و حرفه‌ای دارید؟ ما برای همین کنار شما هستیم؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر و رفع سوالات خود با ما در تماس باشید.

آیا نحوه درست استفاده از چسب بینی را می‌دانید؟ نظرات و تجربیات خود را در بخش زیر با ما در میان گذاشته و این مقاله بسیار مفید را برای افرادی که بینی خود را عمل کرده‌اند نیز بفرستید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

مشاوره حرفه‌ای و رایگان همین حالا!

به زودی با شما تماس می‌گیریم!