هزینه بینی در اصفهان چقدر است؟ | برآورد دقیق قیمت‌ها

در این مقاله ما تمام سوالات شما در مورد هزینه عمل بینی در اصفهان، روش کاهش هزینه‌ها، عمل بینی اقساطی، عوامل موثر بر قیمت، هزینه‌های قبل و بعد از عمل و همچنین بیمه را برطرف می‌کنیم.
راهنمای مطالعه:

می‌دانیم که خیلی از شما آرزوی داشتن یک بینی بسیار جذاب و خوش‌فرم را دارید؛ اما شاید دغدغه هزینه عمل بینی در اصفهان، مانع تحقق این هدفتان شده باشد!

شاید تاکنون بارها در مورد این موضوع تحقیق کرده اما پاسخ قطعی دریافت نکرده باشید؛ اما اصلاً نگران نباشید؛ زیرا ما در این مقاله قصد داریم به طور کامل تمام سؤالاتتان در مورد هزینه عمل بینی را برطرف کنیم.

علاوه بر این برای اطلاع از هزینه دقیق جراحی شما باید به صورت تخصصی مشاوره شوید؛ به همین دلیل عکس شفافی از بینی‌تان را برای کارشناسان ما در دکترلند بفرستید تا خیلی سریع و به صورت آنلاین ویزیت شوید.

هزینه عمل بینی در اصفهان چقدر است؟

احتمالاً تاکنون متوجه تفاوت در هزینه عمل بینی در اصفهان شده‌اید. باید بدانید بیشتر این تفاوت‌ها به دلیل میزان دستمزد جراحان اتفاق می‌افتند. به همین دلیل در جدول زیر هزینه کلی جراحی نزد برترین پزشکان اصفهان را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

نام پزشکمیزان هزینه
دکتر علی عقیلی25 تا 26 میلیون تومان
دکتر علی اصغر نریمانی35 میلیون تومان
دکتر مهشید خورده چی35 تا 40 میلیون تومان
دکتر سجاد آرمان فر60 میلیون تومان
دکتر فرهنگ مختاری نژاد45 تا 50 میلیون تومان
دکتر مجید برامتی55 میلیون تومان
دکتر مهدی صفاریبالای 60 میلیون تومان
دکتر شهاب خسروی75 میلیون تومان
دکتر شهرام فاضلی40 تا 45 میلیون تومان
دکتر شبنم آذری50 میلیون تومان
دکتر مسعود حیدری65 میلیون تومان
دکتر آزاده کازرونی40 میلیون تومان
دکتر شاهین بنایی35 _ تا 40 میلیون تومان
دکتر امین کالکو45 میلیون تومان
دکتر علی رضا مجلسی65 میلیون تومان

همان‌طور که در جدول بالا مشاهده کردید، به طور کلی هزینه عمل بینی در اصفهان از 25 میلیون تومان و حتی کم‌تر شروع می‌شود و در برخی از موارد تا 100 میلیون تومان نیز ادامه دارد.

اما باید بدانید میزان هزینه هرگز ملاک خوبی برای انتخاب پزشک نیست! هر پزشکی که که دستمزد بالایی می‌گیرد، باتجربه و ماهر نیست و برعکس هرگز به دلیل پرداخت مبلغ کمتر، بینی‌تان را به هر جراحی نسپارید!

به همین دلیل توصیه می‌کنیم قبل از هر چیز در این زمینه با وسواس زیادی تحقیق و با افراد حرفه‌ای مشورت کنید. کارشناسان ما در دکترلند به شما کمک می‌کنند تا با توجه به بودجه موردنظرتان، بهترین جراح شهرتان را بیابید.

انتخاب بهترین پزشکان با توجه به بودجه‌تان با دکترلند

آیا عمل بینی اقساطی در اصفهان امکان پذیر است؟

با دکترلند شما می‌توانید هزینه جراحی بینی‌تان را به صورت قسطی نیز پرداخت کنید و برای این کار به هیچ ضامنی نیاز ندارید. تمام زیبا جویان ما از این فرصت عالی بهره‌مند می‌شوند؛ بنابراین اگر در حال حاضر توانایی پرداخت تمام هزینه‌های عمل بینی را ندارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید و از شرایط دقیق پرداخت اقساطی مطلع شوید.

آیا راهی برای کاهش هزینه جراحی بینی در اصفهان وجود دارد؟

دکترلند به شما کمک می‌کند تا حد ممکن هزینه کمتری را برای عمل بینی خود پرداخت کنید. زیبا جویان دکترلند از همان ابتدا از خدماتی مانند ویزیت نیم‌بها، مشاوره‌های رایگان قبل و بعد از عمل، تخفیف‌های عالی برای عکس‌برداری و انجام آزمایش‌ها بهره‌مند می‌شوند و حتی پس از جراحی نیز پک هدیه، مشاوره و پشتیبانی ۲ساله رایگان از سمت مشاوران ما دریافت می‌کنند.

بنابراین اگر دوست دارید با کمترین هزینه بینی خود را نزد برترین جراحان اصفهانی عمل کنید، با کارشناسان تیم ما در ارتباط باشید.

کاهش هزینه های عمل بینی در اصفهان

فاکتورهای مؤثر بر روی هزینه عمل بینی در اصفهان

فاکتورهای بسیار زیادی در تعیین هزینه عمل بینی افراد نقش دارند و به همین دلیل میزان هزینه لازم برای جراحی بینی افراد با هم متفاوت است. در ادامه این فاکتورها را با هم بررسی می‌کنیم.

1.    میزان تجربه جراح

معمولاً هر چقدر جراح موردنظر تجربه و مهارت بالایی داشته باشد، هزینه بیشتری نیز دریافت می‌کند؛ اما این موضوع در مورد تمام پزشکان صدق نمی‌کند. فکر نکنید با پرداخت پول بیشتر، بینی زیباتری تحویل می‌گیرید؛ به همین دلیل باید حتماً به طور کامل در مورد جراحان شهرتان تحقیق کنید و تنها ملاک انتخابتان را میزان دستمزد آن‌ها در نظر نگیرید!

یکی از عوامل مؤثر در هزینه های عمل بینی در اصفهان میزان تجربه جراح است

2.    نوع فرم بینی

نوع بینی شما نیز در تعیین هزینه جراحی آن نقش دارد. بینی‌های گوشتی پوست ضخیم و غضروف ضعیفی دارند و همین موضوع جراحی آن‌ها را تا حدودی سخت می‌کند. به همین دلیل معمولاً جراحی بینی‌های گوشتی نسبت به استخوانی کمی گران‌تر است.

نوع فرم بینی در هزینه های عمل بینی در اصفهان تاثیر دارد

3.    نوع و روش جراحی

به طور کلی عمل بینی به روش باز نسبت به روش بسته پیچیده‌تر و در نتیجه نیازمند هزینه بیشتری است. علاوه بر این اگر قصد انجام جراحی ترمیمی و ثانویه را دارید، باید هزینه بیشتری نسبت به عمل اولیه پرداخت کنید.

4.    مقدار تغییر در بینی

قطعاً شخصی که قصد دارد کل ساختار بینی‌اش را تغییر دهد، در مقابل شخصی که تنها قصد رفع قوز بینی‌اش را دارد باید هزینه بیشتری پرداخت کند. بنابراین میزان تغییرات و در نتیجه مدت زمان جراحی نیز در تعیین هزینه نقش اساسی دارد.

میزان تغییرات لازم بینی تاثر بسزایی در هزینه های جراحی بینی در تهران دارد

5.    منطقه جغرافیایی

منطقه و شهر شما نیز یکی از عوامل مؤثر در تعیین قیمت عمل بینی است. معمولاً جراحی در شهرهای کوچک هزینه کمتری دارد؛ اما قطعاً مراجعه به شهرهای بزرگ برای عمل بینی کار عاقلانه‌تری است. بنابراین اگر در شهرستان زندگی می‌کنید حتماً برای عمل بینی‌تان به شهر بزرگی مانند اصفهان مراجعه کنید.

منقطه و شهر در هزینه های عمل بینی تاثیر گذار است

هزینه عمل بینی در اصفهان شامل چه مواردی می‌شود؟

شما به طور کلی باید قبل و بعد از عمل بینی هزینه‌های متفاوتی پرداخت کنید که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

هزینه‌های قبل از عمل بینی در اصفهان

بیشترین مقدار هزینه عمل بینی مربوط به اقدامات قبل از عمل است که در ادامه به طور خلاصه آن‌ها را برایتان نوشته‌ایم:

  • بیشترین هزینه عمل بینی شما مربوط به دستمزد جراح موردنظر است.
  • شما باید هزینه بیمارستان یا کلینیک را نیز پرداخت کنید.
  • قبل از جراحی شما باید آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌های متفاوتی انجام دهید.
  • هزینه ویزیت و مشاوره جراح را نیز باید پرداخت کنید.
  • در برخی از موارد هزینه دستمزد پزشک بیهوشی نیز با شماست.

این موارد بیشترین هزینه‌هایی هستند که شما در مسیر جراحی بینی‌تان پرداخت می‌کنید؛ البته معمولاً هزینه نهایی اعلام شده شامل دستمزد پزشک، دستمزد پزشک بیهوشی و بیمارستان نیز می‌شود و مبلغ آن‌ها را به صورت جداگانه پرداخت نمی‌کنید.

هزینه‌های قبل از عمل بینی در اصفهان

هزینه‌های بعد از عمل بینی در اصفهان

تا این مرحله شما تقریباً تمام هزینه‌های عمل را پرداخت کرده‌اید و تنها مبلغی خیلی جزئی برای موارد زیر باقی می‌ماند:

  • مشاوره‌های بعد از جراحی
  • خرید داروهای تجویز شده
  • خرید چسب بینی
  • خرید پانسمان‌های بعد از جراحی
هزینه‌های بعد از عمل بینی در اصفهان

البته همان‌طور که در قبل گفتیم با کمک تیم دکترلند شما تا حد امکان هزینه خیلی کمتری پرداخت خواهید کرد؛ بنابراین اصلاً از بابت هزینه‌ها نگرانی نداشته باشید.

آیا بیمه هزینه عمل بینی در اصفهان را پرداخت خواهد کرد؟

احتمالاً می‌دانید که بیمه تنها مخصوص به موارد درمانی است؛ بنابراین اگر قصد جراحی زیبایی بینی را دارید نباید از شرکت بیمه انتظار کمک هزینه را داشته باشید! با این تعریف در صورتی که جراحی بینی شما جنبه درمانی برای رفع انحراف، شکستگی و… را داشته باشد، بیمه هزینه آن را پوشش می‌دهد.

گاهی اوقات افراد جراحی زیبایی و درمانی بینی را با هم انجام می‌دهند؛ در این صورت شما با دریافت مجوز و ارائه نامه به شرکت بیمه، بر اساس قرارداد میزان هزینه درمان بینی‌تان را دریافت می‌کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی پرداخت هزینه ها توسط بیمه به صفحه عمل بینی با بیمه را مطالعه کنید.

بیمه هزینه های عمل بینی در اصفهان را پرداخت می‌کند؟

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی اصفهان

به دلیل هزینه‌های زیاد جراحی بینی خیلی از افراد به بیمارستان‌های دولتی برای عمل بینی مراجعه می‌کنند. به نظر شما آیا این کار هوشمندانه است؟ هزینه عمل بینی در بیمارستان‌های دولتی نسبت به مراکز خصوصی ارزان‌تر است؛ اما باید بدانید که این پرداخت هزینه کمتر به دلیل امکانات پایین است. بنابراین هرگز سلامتی و زیبایی خود را تنها به دلیل پرداخت مبلغی کمتر به خطر نیندازید.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی اصفهان

سخنان پایانی در مورد هزینه عمل جراحی بینی در اصفهان

در این مقاله تمام اطلاعات لازم در مورد قیمت عمل بینی در اصفهان را برایتان شرح دادیم. در انتها توصیه می‌کنیم هرگز برای پرداخت هزینه کمتر، عمل بینی‌تان را به پزشکی بی‌تجربه نسپارید.

کارشناسان تیم دکترلند به شما کمک می‌کنند تا بر اساس میزان بودجه‌تان، جراحی بسیار حرفه‌ای را بیابید. اگر یک مشاوره رایگان و تخصصی می‌خواهید، عکس بینی‌تان را برای کارشناسان ما بفرستید و به طور آنلاین ویزیت شوید.

نظرات و سؤالاتتان را در بخش زیر بنویسید و این مقاله کاربردی را برای تمام افرادی که در مورد هزینه عمل زیبایی بینی در اصفهان سؤال دارند نیز بفرستید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!