عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ | بررسی دقیق نتایج و ریسک‌ها

در این مقاله تمام نکات حساس در مورد عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ، نتیجه، عوارض، بهترین جراحان، روش تشخیص ، هزینه و سبک‌های آن را بررسی خواهیم کرد.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ

عمل بینی گوشتی به طور کلی چالش‌ها و سختی‌های خودش را دارد؛ چه برسد به بینی‌های گوشتی خیلی بزرگ! البته با وجود تمام این چالش‌ها در صورتی که شما تمام نکات این مقاله را رعایت کنید به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

علاوه بر این شما می‌توانید خیلی فوری نیز یک مشاوره رایگان و تخصصی در مورد عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ خود از کارشناسان ما دریافت کنید. آن‌ها تمام سوالات و ابهامات شما را کاملا شفاف و صادقانه برطرف می‌کنند.

آیا عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ امکان‌پذیر است؟

جراحی بینی‌های گوشتی خیلی بزرگ کمی سخت اما قطعا امکان‌پذیر است. ممکن است هر پزشک جراحی بینی شما را قبول نکند؛ زیرا عمل این نوع بینی‌ها نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد.

آیا جراحی بینی گوشتی خیلی بزرگ نتیجه خوبی دارد؟

نتیجه جراحی بینی گوشتی شما به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها پزشک شماست! اگر در انتخاب جراح خود خوب عمل کرده‌ باشید، قطعا نتیجه خوبی دریافت خواهید کرد.

البته شما باید حتما انتظارات واقع‌بینانه از نتیجه بینی خود داشته باشید، زیرا احتمال وجود محدودیت در بینی گوشتی خیلی بزرگ وجود دارد؛ بنابراین حتما در این مورد از قبل با جراح خود مشورت و در مورد نتیجه نهایی عمل بینی خود اطلاعات کسب کنید.

قبل و بعد رینوپلاستی دماغ گوشتی خیلی بزرگ

برای اطلاع از این موضوع می‌توانید کار راحت‌تری نیز انجام دهید. شما می‌توانید با ارسال عکس بینی خود برای کارشناسان ما در دکتر لند، علاوه بر اطلاع از نتیجه، یک مشاوره رایگان و تخصصی نیز دریافت کنید.

چطور بفهمیم بینی گوشتی خیلی بزرگی داریم؟

به طور کلی بینی‌های گوشتی خصوصیات مشابهی دارند؛ مهم‌ترین آن‌ها پوست ضخیم، غده‌های چربی زیاد و غضروف‌های ضعیف است. در بینی‌های گوشتی بزرگ در بیشتر مواقع پره‌های بینی خیلی بزرگ بوده و خود بینی نیز ظاهر پهنی دارد. حال اگر می‌خواهید از بزرگ بودن بینی گوشتی خود مطلع شوید، کارهای زیر را انجام دهید.

  1. انگشت شصت خود را به صورت افقی روی بینی خود بگذارید. اگر ضخامت تیغه بینی از یک بند انگشت شما بیشتر بود، بینی‌ گوشت خیلی بزرگی دارید.
  2. حال انگشت اشاره‌تان را به صورت عمودی روی بینی بگذارید؛ اگر ارتفاع بینی از طول انگشتتان بیشتر باشد، جزو بینی‌های گوشتی خیلی بزرگ محسوب می‌شود.
  3. اگر عرض بینی‌تان از  4 سانتی‌متر بیشتر باشد، بینی‌تان جزو بینی‌های بزرگ به شمار می‌شود.
عکس قبل و بعد عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ طبیعی مردانه

اگر با وجود تمام این موارد باز هم در مورد نوع بینی خود شک دارید، می‌توانید برای اطمینان بیشتر با کارشناسان ما نیز مشورت کنید. آن‌ها با بررسی بینی شما به طور دقیق در مورد نوع آن شما را راهنمایی می‌کنند.

هزینه عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ چقدر است؟

هزینه جراحی بین گوشتی خیلی بزرگ به موارد بسیار متفاوتی بستگی داشته و در هر شخص نیز متفاوت است. به همین دلیل باید یک شخص ماهر به طور دقیق نوع بینی و میزان مشکلات آن را بررسی و هزینه نهایی را به شما اعلام کند.

البته به طور کلی میزان هزینه جراحی بینی گوشتی خیلی بزرگ نسبت به عمل بینی‌های دیگر کمی بیشتر است؛ اما هرگز در این مورد نگران نباشید. تیم دکتر لند تا هرجایی که کاری از دستش بر بیاید در کاهش هزینه‌ها و ارائه تخفیف به شما کمک می‌کند.

هزینه های عمل بینی گوشتی

علاوه بر این شما می‌توانید با پرداخت اقساطی هزینه‌های عمل نیز این بار را از روی دوش خود بردارید؛ بنابراین اگر در مورد هزینه‌ دقیق عمل و یا شرایط اقساطی سوال دارید، با ما در تماس باشید.

بهترین جراحان برای عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ

جراحی بینی گوشتی خیلی بزرگ از عمل‌های سخت بوده و نباید در انتخاب پزشک خود بی‌گدار به آب بزنید! البته هر پزشکی نیز از پس این عمل برنیامده و تنها تعداد کمی از آن‌ها جراحی بینی‌تان را قبول می‌کنند. به همین دلیل یافتن پزشکی که جراحی بینی شما را انجام دهد و در این زمینه تخصص زیادی داشته باشد کمی سخت است.

خوشبختانه دیگر نیازی نیست شما زمان زیادی را صرف این کار کنید؛ زیرا کارشناسان ما در دکتر لند تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داده و بهترین جراحان بینی گوشتی خیلی بزرگ را یافته‌اند. در بخش زیر تعدادی از این پزشکان را به شما معرفی می‌کنیم.

1. دکتر حمید نوری

عنوانجزئیات
نام جراححمید نوری
تخصص
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل20 تا 22 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی90 روز
کلینیک جراحیکلینیک خصوصی دارد (تیارا)
مشاوره رایگاندارد

نمونه کار عمل گوشتی دکتر حمید نوری

2. دکتر غزال نوروزی

دکتر غزال نوروزی
عنوانجزئیات
نام جراحغزال نوروزی
تخصصگوش و حلق و بینی و زیبایی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل20 تا 22 میلیون
زمان انتظار نوبت دهی90 روز
کلینیک جراحیبهمن
مشاوره رایگاندارد

نمونه کار عمل گوشتی دکتر غزال نوروزی

3. دکتر علی عقیلی

دکتر علی عقیلی
عنوانجزئیات
نام جراحعلی عقیلی
تخصصبرد تخصصی گوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل25 تا 26 میلیون تومان (دارای تخفیف)
زمان انتظار نوبت دهی30 روز
کلنیک جراحیبیمارستان فوق تخصصی گلستان
مشاوره رایگاندارد

نمونه کار عمل گوشتی دکتر علی عقیلی

4. دکتر محمد رضا نجفی

دکتر محمد رضا نجفی
عنوانجزئیات
نام جراحمحمد رضا نجفی
تخصصگوش و حلق و بینی و زیبایی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل40 تا 45 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی90 روز
کلنیک جراحی
مشاوره رایگانندارد

نمونه کار عمل گوشتی دکتر محمد رضا نجفی

5. دکتر آرش سبحان منش

دکتر آرش سبحان منش
عنوانجزئیات
نام جراحآرش سبحان منش
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل40 تا 45 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی60 روز
کلینیک جراحیپیوند / شهریار

نمونه کار عمل گوشتی دکتر آرش سبحان منش

6. دکتر حسین مرادیان

دکتر حسین مرادیان
عنوانجزئیات
نام جراححسین مرادیان
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل35 تا 40 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی90 روز
کلینیک جراحیمیرحسینی / آفرینش

نمونه کار عمل گوشتی دکتر حسین مرادیان

7. دکتر نگار جعفری

دکتر نگار جعفری
عنوانجزئیات
نام جراحنگار جعفری
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل23 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی60 روز
کلینیک جراحیآفرینش

نمونه کار عمل گوشتی دکتر نگار جعفری

8. دکتر علی اصغر نریمانی

دکتر علی اصغر نریمانی
عنوانجزئیات
نام جراحعلی اصغر نریمانی
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل35 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی60 روز
کلینیک جراحیکاملیا / میلاد

نمونه کار جراحی دکتر علی اصغر نریمانی

9. دکتر مهشید خرده چی

دکتر مهشید خورده جی
عنوانجزئیات
نام جراحمهشید خورده چی
تخصصجراحی پلاستیک (فوق تخصص)
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل35 تا 40 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی40 روز
کلینیک جراحیکلینیک حراجی محدود / ام‌البنین/ نگار کاملیا

نمونه کار جراحی دکتر مهشید خورده چی

برای اطلاع از لیست کامل پزشکان حتما مقاله بهترین جراح بینی گوشتی را مطالعه کنید. توصیه می‌کنم حتما در این زمینه یک مشاوره تخصصی از کارشناسان ما دریافت کنید. آن‌ها با بررسی کامل بینی، بودجه، انتظارات و همچنین سبک موردنظرتان، بهترین جراح را به شما معرفی می‌کنند.

مدل‌های مختلف برای عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ

یکی از دغدغه‌های افرادی که بینی گوشتی خیلی بزرگی دارند، مدل و سبک آن است؛ زیرا جراحی برخی از سبک‌های این نوع عمل سخت و حتی گاهی اوقات غیر ممکن است. در بخش زیر در این مورد بیشتر برایتان توضیح می‌دهیم.

جراحی بینی گوشتی خیلی بزرگ به سبک فانتزی

جراحی بینی گوشتی خیلی بزرگ به این سبک دشوار است؛ زیرا این نوع بینی نیاز به تغییرات بسیار زیادی دارد. بنابراین توصیه می‌کنم ترجیحا این نوع سبک را برای جراحی بینی خود انتخاب نکنید. اگر به سبک فانتزی علاقه زیادی دارید، حتما در این زمینه با جراح خود مشورت کرده و نظرات او را نیز بشنوید.

تبدیل بینی گوشتی خیلی بزرگ به فانتزی

عمل طبیعی بینی گوشتی خیلی بزرگ 

بهترین سبک برای جراحی بینی خیلی بزرگ گوشتی طبیعی است؛ زیرا در آن تنها ایرادات بینی رفع و تغییرات زیادی در آن ایجاد می‌شود. به همین دلیل توصیه می‌کنم این مدل بینی را انتخاب کنید.

جراحی دماغ گوشتی خیلی بزرگ به سبک طبیعی

مدل نیمه فانتزی بینی گوشتی خیلی بزرگ

این سبک جراحی نیز نیاز به ایجاد تغییرات مختلف اما خفیف‌تری از نوع فانتزی دارد. تنها در صورتی که جراح خوبی را برای خود انتخاب کرده باشید، به نتیجه دلخواه خود می‌رسید.

قبل و بعد عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ سبک نیمه فانتزی

سبک مردانه عمل بینی گوشتی بزرگ

سبک مردانه نیز مانند مدل طبیعی بوده و در آن تنها مشکلات بینی رفع می‌شود. این نوع بینی برای آقایان بسیار مناسب بوده و بینی شکل مردانه‌ خودش را نیز حفظ می‌کند. 

نمونه قبل و بعد عمل جراحی طبیعی بینی گوشتی خیلی بزرگ مردانه

از بین تمام این موارد، انتخاب سبک طبیعی عاقلانه‌تر است؛ بنابراین آن را در اولویت خود بگذارید. اگر به سبک‌های دیگری نیز علاقه دارید، می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

آن‌‌ها با بررسی بینی شما سبک مناسب برای جراحی آن را پیشنهاد می‌دهند؛ برای دریافت مشاوره رایگان عکس بینی خود را برای ما ارسال کنید.

بررسی عوارض عمل بینی گوشتی بزرگ

عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ فقط در صورتی به نتیجه خوبی می‌رسد که پزشک ماهری داشته باشید؛ در غیر این صورت تنها ریسک کرده‌اید! در چنین جراحی شما باید انتظار عوارض شدیدی را نیز داشته باشید، زیرا ورم و کبودی پس از جراحی بسیار زیاد بوده و باید مدت زمان زیادی برای بهبودی کامل صبر کنید.

علاوه بر این احتمال نارضایتی از نتیجه جراحی نیز وجود دارد؛ بنابراین با آگاهی از تمام این موارد برای جراحی بینی خود تصمیم بگیرید! البته این عوارض و ریسک‌ها راهکاری مختلفی نیز داشته و مهم‌ترین آن‌ها انتخاب جراح است.

عوارض جراحی بینی گوشتی خیلی بزرگ

شما می‌توانید در این مورد با مشاوران ما در دکتر لند مشورت کرده و از راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کنید. علاوه بر این کارشناسان ما پس از عمل به مدت 2 سال شما را پشتیبانی کرده و با ارائه راهنمایی‌های مختلف، در کاهش عوارض عمل بینی نقش بسیار پررنگی دارند.

آیا بینی گوشتی خیلی بزرگ پس از عمل نیاز به ترمیم دوباره دارد؟ 

به طور کلی بینی شما پس از جراحی نباید نیاز به هیچ‌گونه درمان و ترمیمی داشته باشد؛ اما گاهی اوقات به دلایل مختلفی مثل انتخاب پزشک بی‌تجربه یا عدم رعایت نکات مراقبتی، به بینی آسیب وارد شده یا بینی ورم زیادی دارد.

در چنین موقعی پزشک به شما راهکارهای مختلفی را پیشنهاد می‌دهد. برای مثال اگر بینی شما پس از جراحی ورم زیادی داشته باشد، می‌توانید با تزریق کورتون آن را برطرف کنید.

تزریق آمپول کورتون به بینی گوشتی خیلی بزرگ برای ترمیم پس از جراحی

اما اگر جراحتان در عمل این نوع بینی نیز تخصص زیادی نداشته باشد، احتمال ایجاد مشکلات ظاهری و عملکردی مختلفی نیز در بینی‌تان وجود دارد. در چنین شرایطی شما باید حتما عمل ثانویه بینی انجام دهید.

توصیه‌های پایانی در مورد عمل بینی گوشتی خیلی بزرگ

در این مقاله تمام اطلاعات لازم در مورد جراحی بینی گوشتی خیلی بزرگ را برایتان توضیح دادیم. در انتها باید بدانید انتخاب تیم جراحی نیز اهمیت زیادی در دستیابی به نتیجه عمل بینی‌تان دارد.

تیم دکتر لند بزرگ‌ترین و معتبرترین تیم جراحی در ایران بوده و در این زمینه کمک زیادی به شما می‌کند. شما علاوه بر یافتن پزشک مناسبتان می‌توانید از تخفیفات ویژه، شرایط اقساطی، دریافت نوبت عمل و ویزیت فوری، مشاوره‌های رایگان و همچنین پشتیبانی ۲ساله پس از عمل نیز استفاده کنید.

اگر سوال یا ابهامی در مورد عمل دماغ گوشتی خیلی بزرگ داشتید، حتما با ما تماس بگیرید. نظرات و تجربه‌های خود را در بخش زیر نوشته و این مقاله مهم را نیز برای افرادی که دغدغه جراحی بینی گوشتی خیلی بزرگ خود را دارند نیز بفرستید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!