عمل بینی استخوانی در تهران | اطلاعات دقیق و حیاتی

در این مقاله ما به طور کامل از صفر تا صد عمل بینی استخوانی در تهران مثل نمونه کارها، هزینه، بهترین پزشکان، روش‌ها، سبک‌ها، عوارض و نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی را بررسی می‌کنیم.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی استخوانی در تهران

به طور کلی جراحی بینی‌های استخوانی نتیجه خوبی دارد؛ اما این به معنی سرسری گرفتن آن نیست! شما باید تمام اطلاعات لازم در این زمینه را داشته باشید. به همین دلیل توصیه می‌کنم قبل از هرچیز یک مشاوره کامل از کارشناسان ما در دکترلند دریافت کنید. علاوه بر این در این مقاله نیز ما تمام جزئیات مربوط به این جراحی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

عکس‌های قبل و بعد عمل بینی استخوانی در تهران

شرط می‌بندم اولین اقدامی که شما برای عمل بینی خود انجام داده‌اید، مشاهده تصاویر قبل و بعد بیماران مختلف بوده است. کاملاً به شما حق می‌دهم؛ زیرا مشاهده نمونه کارها به شما نشان می‌دهد که آیا پزشک مورد نظر برای عمل بینی شما مناسب است یا خیر.

به همین دلیل تصمیم داریم در این بخش تعدادی از تصاویر قبل و بعد زیبا جویان دکتر لند را به شما نشان دهیم؛ بنابراین تمام تصاویر زیر را به دقت بررسی کنید.

هزینه عمل بینی استخوانی در تهران و عوامل مؤثر بر آن

احتمالاً از تفاوت هزینه عمل بینی استخوانی در تهران کمی سردرگم شده‌اید. آیا دلیل این هزینه‌های متنوع را می‌دانید؟ به طور کلی قیمت جراحی بینی به عوامل بسیار متفاوتی بستگی دارد و حتی میزان آن در زیبا جویان مختلف نیز فرق دارد! در این بخش تعدادی از عوامل مؤثر بر این موضوع را می‌بینید:

 • نوع بینی
 • شرایط بینی و میزان مشکلات آن
 • میزان پیچیدگی عمل
 • دستمزد جراح مورد نظر شما
 • منطقه جغرافیایی
 • سبک مورد نظر
 • کلینیک یا بیمارستان
 • میزان تجربه و تخصص پزشک

این موارد تنها تعدادی از عوامل تأثیرگذار بر هزینه جراحی بینی استخوانی در تهران هستند. با این وجود اگر نیاز به قیمت و عدد دقیقی برای این عمل دارید، بهترین کار کمک گرفتن از مشاوران ما در مجموعه دکترلند است؛ زیرا آن‌ها تمام این موارد را با توجه به شرایط شما بررسی و میزان هزینه نهایی را اعلام می‌کنند.

متاسفانه با توجه به شرایط اقتصادی تعداد بسیار زیادی از افراد به دلیل عدم توانایی در پرداخت هزینه‌ها، از عمل بینی خود خودداری می‌کنند. خبر خوب اینکه شما می‌توانید این هزینه را کاهش و با یک قیمت معقول زیبایی بیشتری را به خود هدیه دهید. 

کاهش هزینه‌ها با دکتر لند

خوشبختانه تیم دکتر لند با ارائه تخفیفات ویژه در ویزیت، آزمایشات و عکس‌برداری‌ها و همچنین امکان پرداخت اقساطی، در این زمینه کمک زیادی به شما می‌کند. علاوه بر این با کمک کارشناسان تیم ما شما می‌توانید بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان را متناسب با بودجه و خواسته‌های خود بیابید.

برای این کار کافی است تنها عکس بینی خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید؛ آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی می‌کنند.

بهترین جراحان بینی استخوانی در تهران

بزرگ‌ترین دغدغه برای زیبا جویان، انتخاب پزشک مناسب است و تحقیق در این زمینه وقت زیادی از آن‌ها می‌گیرد. پیشنهاد ما به شما برای کسب اطلاعات و انتخاب یک جراح عالی و ماهر مطالعه صفحه بهترین جراح بینی استخوانی در تهران است.

ویژگی‌های بهترین جراحان بینی استخوانی در تهران

جراح موردنظر شما باید حتماً خصوصیات زیر داشته باشد؛ در غیر این صورت اصلاً قابل اعتماد نیست و انتخاب او را به شما توصیه نمی‌کنیم. موارد زیر از مهم‌ترین ویژگی‌های یک جراح بینی استخوانی هستند:

 • دارای تجربه زیاد در زمینه عمل بینی‌های استخوانی
 • ارائه مشاوره‌های دقیق و صادقانه قبل از عمل
 • خوش اخلاق، صبور و شنونده خوب
 • دارای تیم حرفه‌ای و متخصص
 • دارای هنر زیبایی‌شناسی و پیشنهاد بهترین فرم متناسب با چهره
 • ارائه نمونه کارهای ویرایش نشده
 • رفع تمام سوالات و دغدغه‌های بیمار 

تمام این موارد مهم هستند؛ بنابراین اگر در جلسات مشاوره متوجه شدید پزشک موردنظرتان حتی یکی از ویژگی‌ها را ندارد، تاکسی بگیرید و به خانه برگردید!

با این وجود یافتن چنین جراح کاملی کمی سخت و زمان‌بر است؛ اما اصلاً نگران نباشید. زیرا مشاوران ما با انجام تحقیقات فراوان، لیستی کامل از بهترین جراحان بینی استخوانی در تهران را تهیه کرده‌اند. در بخش زیر آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

عمل بینی استخوانی در تهران برای افراد ساکن شهرستان

اگر از شهرستان نیز قصد جراحی بینی استخوانی خود را دارید توصیه می‌کنم در صورت امکان این عمل را در تهران انجام دهید؛ زیرا پزشکان بسیار ماهری در این شهر فعالیت می‌کنند.

کارشناسان ما نیز علاوه بر معرفی پزشک، به شما در تهیه اسکان کمک می‌کنند و همراهتان هستند.

روش‌های جراحی بینی استخوانی در تهران

روش‌های متفاوتی برای عمل انواع بینی‌های استخوانی وجود دارد و پزشک با توجه به شرایط بینی شما و میزان مشکلات آن، مناسب‌ترین شیوه را انتخاب می‌کند. در بخش زیر آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

عمل بینی استخوانی به روش باز

این نوع عمل رایج‌ترین روش عمل بینی است؛ در این جراحی با ایجاد برش‌های متفاوت در قسمت داخلی و خارجی، بینی باز می‌شود و تغییرات لازم در آن صورت می‌گیرد. پس از ایجاد اصلاحات نیز پوست بینی بخیه می‌خورد. در صورتی که بینی شما نیاز به تغییرات زیادی داشته باشد، با این روش درمان می‌شوید.

جراحی دماغ استخوانی به روش باز در تهران

جراحی بینی استخوانی به روش بسته

در این روش برخلاف عمل بینی باز، برش‌های کمی در پوست بینی ایجاد می‌شود؛ زیرا نیازی به باز شدن کل ساختار بینی نیست و تغییرات مورد نظر از قسمت سوراخ‌های بینی ایجاد می‌شوند. این روش بیشتر برای عمل‌های ساده و با تغییر کم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عمل دماغ استخوانی به روش بسته در تهران

عمل بینی استخوانی با لیزر

خیلی از افراد به اشتباه فکر می‌کنند عمل بینی با لیزر امکان‌پذیر است؛ اما این موضوع هرگز صحت ندارد! در جراحی‌های بینی با لیزر، از دستگاه لیزر تنها برای ایجاد برش کمک می‌گیرند و کاربرد دیگری ندارد!

لیفت بینی‌های استخوانی

اگر بینی‌تان مشکل چندانی نداشته باشد، امکان درمان آن با روش غیرجراحی لیفت نیز وجود دارد. در این روش پزشک با استفاده از نخ‌های مخصوص و بسیار نازک، بینی شما را لیفت و تا حدودی مشکلات آن را برطرف می‌کند.

فیلر بینی‌های استخوانی

تزریق فیلر یک روش موقتی برای رفع مشکلات بینی‌های استخوانی (مثل رفع افتادگی نوک بینی و قوزهای خفیف) است. البته حواستان باشد اگر بینی استخوانی خیلی بزرگ یا قوز زیاد دارید، برای این نوع درمان اقدام نکنید؛ زیرا بینی‌تان را بزرگ‌تر از حالت عادی نشان می‌دهد!

فیلر دماغ استخوانی در تهران از روش های رفع افتادگی نوک بینی

پلاسما جت بینی استخوانی

این روش غیر تهاجمی نیز تا حدودی به رفع مشکلات و بزرگی بینی شما کمک می‌کند؛ اما برای بینی‌های گوشتی مناسب‌تر است. در این روش پزشک با استفاده از دستگاه مخصوص، نقطه‌های ریزی در قسمت‌های مورد نظر ایجاد و بینی را درمان می‌کند.

پلاسما جت بینی استخوانی در تهران

تا اینجا شما با انواع روش‌های جراحی بینی استخوانی آشنا شدید؛ اما اگر بینی بزرگ و با مشکلات زیادی دارید، هرگز برای عمل بینی خود شک نکنید. زیرا بینی‌های استخوانی بهترین کاندیدا برای جراحی بینی هستند و خیلی راحت به سبک دلخواه شما در می‌آیند. در بخش زیر انواع سبک‌ها را بررسی می‌کنیم.

سبک‌های جراحی بینی استخوانی

به‌طورکلی سبک‌های متفاوتی برای جراحی بینی وجود دارند و هر شخص با توجه به نوع بینی، فرم صورت و سلیقه خود از بین سبک‌های زیر یکی را انتخاب می‎کند.

جراحی بینی استخوانی به سبک طبیعی

در این سبک، فرم و ساختار کلی بینی شما تغییر چندانی نمی‌کند و تنها ایرادات و بزرگی آن رفع می‌شوند. بنابراین اگر به چهره‌های نچرال و طبیعی علاقه دارید، این سبک جراحی بینی استخوانی مناسب شماست.

عمل فانتزی بینی‌های استخوانی

در سبک فانتزی فرم بینی به طور کامل تغییر می‌کند، قوس تقریباً زیادی روی بینی ایجاد می‌شود و نوک بینی نیز به سمت بالا می‌رود. توجه داشته باشید که این سبک برای تمام چهره‌ها مناسب نیست و بیشتر برای صورت‌های ظریف و زنانه کاربرد دارد.

عمل جراحی دماغ استخوانی مردانه سبک فانتزی در تهران

جراحی نیمه فانتزی بینی‌های استخوانی

در سبک نیمه فانتزی تغییرات مختلفی در بینی ایجاد می‌شود؛ اما نه به اندازه سبک فانتزی! یعنی روی بینی قوس کمی ایجاد می‌شود و نوک آن نیز کمی رو به بالا می‌رود. بنابراین اگر به مدلی بین فانتزی و طبیعی علاقه دارید، سبک نیمه فانتزی مناسب شماست.

جراحی دماغ استخوانی سبک نیمه فانتزی در تهران

جراحی بینی استخوانی به سبک مردانه

این سبک جراحی مخصوص آقایان است؛ زیرا بیشتر آقایان به بینی‌های خیلی کوچک و ظریف علاقه‌ای ندارند. در این مدل جراحی تنها مشکلات بینی رفع می‌شود و ساختار آن به شکل مردانه فرم می‌گیرد.

تا اینجا شما با انواع سبک‌های عمل بینی استخوانی در تهران آشنا شدید؛ آیا می‌دانید کدام یک از این مدل‌ها برای چهره شما مناسب است؟

نمونه قبل و بعد جراحی دماغ استخوانی مردانه طبیعی در تهران

برای تصمیم‌گیری و انتخاب بهتر توصیه می‌کنم حتماً با کارشناسان ما در دکترلند ارتباط باشید. زیرا آن‌ها با توجه به چهره و بینی، مناسب‌ترین سبک را به شما پیشنهاد می‌دهند؛ برای دریافت نوبت ویزیت فوری روی دکمه زیر کلیک کنید.

چه افرادی برای عمل بینی استخوانی مناسب هستند؟

به طور کلی بینی‌های استخوانی بهترین گزینه برای جراحی هستند؛ زیرا پوست نازک و ساختار محکمی دارند. بنابراین اگر شما در حال حاضر بالای 18 سال هستید و سلامت کامل جسمی و روانی دارید، واجد شرایط جراحی بینی استخوانی هستید.

بهترین سن عمل بینی استخوانی در تهران

البته برای اطمینان بیشتر شما باید حتماً قبل از جراحی در جلسات مشاوره با پزشک خود مشورت کنید و سابقه پزشکی خود را نیز در اختیار او قرار دهید.

بهبودی و مراقبت‌های قبل و بعد از عمل بینی استخوانی در تهران

جراحی بینی نیز مانند هر عمل دیگر، نکات مراقبتی مخصوص به خودش را دارد. در این بخش به طور خلاصه موارد مهم در این زمینه را بررسی می‌کنیم.

اقدامات قبل از عمل بینی استخوانی در تهران

اگر قبل از جراحی بینی تمام نکات مراقبتی زیر را رعایت کنید، عمل و روند بهبودی راحتی خواهید داشت.

 • از چند روز قبل مصرف مشروبات الکلی و سیگار را متوقف کنید.
 • از داروهای التهاب زا و آسپرین استفاده نکنید.
 • مشاوره‌های لازم قبل از عمل را دریافت کنید.
 • از 8 ساعت قبل از عمل غذا و آب نخورید.
 • شب قبل از عمل حتماً دوش بگیرید.
 • در روز عمل حتماً یک همراه با خود داشته باشید.
 • یک محیط آرام و تمیز را برای استراحت خود فراهم کنید.
 • لاک ناخن خود را پاک کنید.
نکات ضروری قبل از جراحی بینی استخوانی در تهران

اقدامات بعد از عمل بینی استخوانی

شاید بتوان گفت مهم‌ترین بخش کار شما تازه پس از جراحی شروع می‌شود و باید حتماً تمام نکات زیر را مد نظرتان قرار دهید.

 • تا چند مدت هرگز در محیط‌های شلوغ قرار نگیرید.
 • صاف و روبه‌بالا بخوابید و چند بالش زیر سرتان قرار دهید.
 • سرتان را تا مدت‌ها خم نکنید.
 • در چند روز اول غذاهای جویدنی نخورید.
 • رژیم غذایی سالمی داشته باشید.
 • تا زمان برداشتن آتل، بینی خود را خیس نکنید.
 • داروها و پمادها را سروقت مصرف کنید.
 • تا چند ماه پس از عمل اجازه انجام فعالیت‌های سنگین و ورزش را ندارید.
 • پیاده‌روی‌های آرام و کوتاه داشته باشید.
 • با دهان سرفه و عطسه کنید.
 • از عینک استفاده نکنید.
 •  برای رفع کبودی و تورم در روزهای ابتدایی از کمپرس آب سرد استفاده کنید.
ممنوعیت فین کردن بعد از عمل دماغ استخوانی در تهران

تمام این موارد در بهبودی سریع‌تر نقش دارند؛ اما شما پس از جراحی تا مدت‌ها با عوارض خفیف و شدیدی دست و پنجه نرم می‌کنید. در بخش زیر این موضوع را بیشتر برایتان توضیح می‌دهیم.

خطرات و عوارض عمل بینی استخوانی در تهران

بخشی از عوارض عمل بینی استخوانی طبیعی هستند؛ اما برخی دیگر موارد شدید هستند و در موارد نادری اتفاق می‌افتند.

 • خون‌ریزی و درد در روزهای ابتدایی
 • ورم و کبودی 
 • احتمال عفونت بینی
 • عدم رضایت از نتیجه جراحی
 • بروز مشکلات تنفسی
 • رفع نشدن کامل قوز
 • عوارض مواد بیهوشی
 • سردرد و حالت تهوع
 • ایجاد اسکار
 • باقی ماندن جای بخیه
 • کاهش حس بویایی
 • ایجاد مشکلات ظاهری در بینی
عوارض عمل بینی استخوانی در تهران

با وجود احتمال تمام این عوارض، به نظرتان چرا روزبه‌روز بر تعداد متقاضیان جراحی بینی افزوده می‌شود؟ زیرا روش‌های مختلفی برای جلوگیری و کاهش این عوارض وجود دارند که در بخش زیر با آن‌ها آشنا می‌شوید.

چگونه می‌توان عوارض عمل بینی استخوانی را کاهش داد؟

باید بدانید تنها برخی از این عوارض در همه افراد مشترک هستند و خطرات شدید آن، در درصد کمی از افراد و به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتند؛ اما احتمال آن نیز وجود دارد! بنابراین بسیار مهم است که راهکارهای پیشگیری از آن‌ها را بدانید.

اولین و مهم‌ترین قدم برای جلوگیری از این اتفاق، انتخاب جراح مناسب است؛ اگر در این زمینه ضعیف عمل کنید، باید احتمال بروز شدیدترین عوارض را نیز در نظر بگیرید.

برای این کار حتماً از تجربیات کارشناسان ما در دکترلند استفاده کنید؛ عکس بینی خود را به صورت آنلاین برای آن‌ها بفرستید. مشاوران ما به طور کامل بینی شما را بررسی می‌کنند و با توجه به آن بهترین پزشک در تهران را به شما معرفی می‌کنند.

علاوه بر این حتماً پس از جراحی تمام نکات مراقبتی را رعایت و در زمان‌های تعیین شده به پزشک خود مراجعه کنید. یکی از مهم‌ترین مزایای دکترلند، ارائه مشاوره‌های بعد از عمل و همچنین پشتیبانی 24 ساعته است؛ کارشناسان ما به صورت مرتب وضعیت روند بهبود شما را چک و نکات مهم را نیز گوشزد می‌کنند.

توصیه‌های آخر در مورد عمل بینی استخوانی در تهران 

در این مقاله به طور کامل در مورد عمل بینی استخوانی در تهران آشنا شدید. به نظرتان مهم‌ترین کار در این روند چیست؟ تحقیق و انتخاب پزشک قطعاً مهم‌ترین کاری است که شما باید در این مسیر انجام دهید؛ بنابراین این موضوع را سرسری نگیرید. درصورتی که بینی گوشتی دارید ما به شما مقاله بهترین جراح بینی های گوشتی در تهران را پیشنهاد می‌کنیم.

اگر در این زمینه سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، حتماً با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره‌های آن‌ها بهره‌مند شوید.

نظرات و تجربیات خود را در مورد عمل بینی استخوانی در تهران با ما در میان بگذارید و این مقاله را برای افرادی که قصد انجام این عمل را دارند نیز بفرستید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!