عمل بینی در لرستان: از هزینه تا بهترین جراح! پاسخ تمام سوالات شما

متقاضیان عمل بینی در لرستان معمولاً دو دغدغه رایج دارند: یک، انتخاب جراح ثابت شده و کارکشته در این استان یا استان‌های اطراف؛ و دو، سؤالاتی از جمله هزینه عمل بینی لرستان، انتخاب بهترین سبک برای عمل بینی و...
راهنمای مطالعه:
عمل بینی در لرستان

در این مطلب از تیم تخصصی دکترلند اینجا هستیم تا پاسخگوی سؤالات شما باشیم؛ و بعلاوه، راه‌هایی را برای کاهش قابل توجه هزینه‌های جراحی بینی در لرستان و داشتن یک عمل راحت‌تر و سریع‌تر را پیش رویتان می‌گشاییم.

عجله دارید؟ به جای خواندن این مطلب با یک کلیک بر روی دکمه دریافت مشاوره، پاسخ سؤالاتتان را رایگان بگیرید!

قبل و بعد عمل بینی در لرستان: معجزه دستان جراحان ماهر!

منطقی نیست که انسان بدون این که از قبل بداند نتیجه عملش چه خواهد شد، زیر تیغ جراحی برود. ما به همه زیباجویانی که برای سرمایه و زیبایی خود ارزش قائل‌اند، توصیه می‌کنیم قبل از عمل از دو مورد غافل نشوند: یک، دیدن نمونه کارهای هر چه بیشتر از آن جراح؛ و دو، استفاده از تکنولوژی طراحی سه بعدی نتیجه عمل پیش از جراحی.

راجع به مورد اول، در ادامه تعدادی از نمونه کارهای جراحان دکترلند برای عمل بینی لرستان را آورده‌ایم. با ثبت یک پیام در واتس‌اپ ما، نمونه کارهای بیشتر و بیشتری را نیز برای شما ارسال می‌کنیم تا با اطمینان کامل تصمیم بگیرید. بعلاوه، در دکترلند با استفاده از تکنولوژی طراحی سه بعدی از بینی قبل از عمل، قادرید نتیجه عملتان را پیش از رفتن زیر تیغ جراحی ببینید.

هزینه عمل بینی در لرستان: قیمت عمل بینی در لرستان چقدر است؟

اگر هزینه عمل بینی در لرستان دغدغه شماست، ابتدا باید به پاسخ این چند سؤال در مورد بینی خود و جراحی‌تان برسید:

 • نوع بینی شما گوشتی است یا استخوانی؟ (جهت تشخیص دقیق و بدون شک، همین حالا مشاوره رایگان از یک متخصص بگیرید.)
 • در صورت گوشتی بودن، بینی شما چقدر گوشتی است؟
 • میزان تجربه و مهارت جراح شما چقدر است؟

قیمت عمل بینی در لرستان به صورت حدودی در پایان این مطلب در قسمت سوالات متداول ذکر شده است؛ اما هزینه عمل بینی لرستان به صورت دقیق، با در نظر گرفتن پاسخ این سؤالات مشخص می‌شود. به این صورت که…

 • هرچه بینی گوشتی‌تر باشد، هزینه عمل آن کمی بیشتر خواهد بود. (در سال 1402، حدود 1 تا 3 میلیون تومان بیشتر)
 • هرچه تجربه، شهرت و مهارت جراح شما بیشتر باشد، هزینه نیز بالاتر خواهد بود. (در بین جراحان، این اختلاف قیمت گاهی تا 10 میلیون تومان نیز می‌رسد.)

البته باسابقه‌تر بودن همیشه ملاک تخصص بیشتر نیست. گاهی یک جراح جوان‌تر به علت برخورداری از علم مدرن‌تر و تکنولوژی جدیدتر، کار بهتری را نسبت به یک جراح قدیمی ارائه می‌دهد. پس اگر هزینه دغدغه ذهن شماست، جای ناامیدی نیست؛ برای آشنایی با خوش‌سابقه‌ترین جراحان جوان‌تر که قیمت نسبتاً پایین‌تری را ارائه می‌دهند، بر روی این دکمه کلیک کرده و با مشاورین دکترلند صحبت کنید. 

هزینه جراحی بینی در لرستان چقدر است؟

کاهش هزینه عمل بینی در لرستان با دکترلند: بدون نگرانی عمل کن!

کم نیستند افرادی که برای کاهش هزینه‌های عمل، به جراحی‌های بی کیفیت و بسیار ارزان قیمت که عموماً توسط جراحان کارآموز انجام می‌شود تن می‌دهند. در حالی که چنین کاری، قمار کردن بر روی سلامت، زیبایی و هزینه‌تان است.

به همین دلیل به فکر افتادیم که راه‌هایی برای کاهش هزینه عمل بیندیشیم تا زیباجویان مجبور نباشند به‌خاطر سنگینی هزینه‌ها، تن به جراحی‌های بی کیفیت و ارزان قیمت بدهند.

ما در تیم تخصصی دکترلند با ارائه خدمات زیر سعی کرده‌ایم تا حدی که در توان داریم، سنگینی هزینه‌ها را برای زیباجویان کمتر کنیم:

 • ویزیت پزشک انتخابی خود را نیم بها پرداخت کنید.
 • با استفاده از تخفیفات دکترلند برای آزمایشات و عکس برداری‌های قبل از عمل، بین 500 الی 800 هزار تومان کمتر بپردازید.
 • باکیفیت‌ترین نوع چسب بینی در ایران را رایگان دریافت کنید.
 • برای انتخاب مناسب‌ترین جراح برای شما و بهترین سبک عمل برای بینی‌تان، مشاوره تخصصی رایگان بگیرید.
 • هزینه عمل را به صورت اقساطی (تا سقف 50 میلیون تومان) بپردازید.

لازم به ذکر است که این امکانات فقط شامل حال افرادی خواهند شد که برای انجام جراحی با پزشک دلخواه خود از طریق دکترلند اقدام می‌کنند.

کاهش هزینه ها برای جراحی دماغ در لرستان با دکترلند

بهترین دکتر جراحی بینی در لرستان کیست؟ سفر کنید، ریسک نکنید!

لرستان با تمام زیبایی‌هایش، متأسفانه در جراح باتجربه و مشهور کمبود دارد. اما این کمبود، نباید بر روی نتیجه عمل شما تأثیر بگذارد. زیبایی بینی شما و سرمایه هنگفتی که می‌خواهید برای عمل بپردازید، جایی برای به جان خریدن هیچ گونه ریسکی را ندارد!

به همین دلیل ما به زیباجویان لرستان توصیه می‌کنیم برای عمل بینی در شیراز که نسبت به سایر کلان شهرها به لرستان نزدیک‌تر است، اقدام کنند. از آنجایی که شیراز قطب پزشکی ایران است و بسیاری از خبره‌ترین جراحان ایران در این شهر ساکن هستند، این انتخاب تصمیمی بسیار مطمئن‌تر خواهد بود.

البته متوجهیم که «اسکان» یکی از دغدغه‌های زیباجویانی است که از شهرهای دیگر برای جراحی بینی در شیراز اقدام می‌کنند؛ اما شما را در این مسیر تنها نخواهیم گذاشت. با ارائه امکان اسکان رایگان برای زیباجویان لرستان و شهرهای دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا این مانع را از سر راه بردارید و با خاطر آسوده برای جراحی در قطب پزشکی ایران اقدام کنید.

تهیه اسکان برای افرادی که از شهرستان ها مراجعه می‌کنند

 معرفی پزشکان مشهور و ثابت شده در شیراز!

ما متوجهیم که دریافت نوبت از پزشکان مشهور معمولا راحت نیست و معطلی زیادی دارد؛ به همین علت تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا این مانع را نیز از سر راه مراجعین برداریم. نام جراح انتخابی خود را به مشاورین دکترلند بگویید و نوبت ویزیت فوری و نوبت عمل بدون معطلی خارج از صف انتظار دریافت کنید.

روش انتخاب بهترین جراح برای شما: هر بینی جراح خاص خود را نیاز دارد!

یک باور رایج اما بسیار غلط در دنیای پزشکی، باور به وجود یک جراح خوب برای همه افراد است. در حالی که در حقیقت، حیطه‌های تجربه و تخصص هر جراح فرق می‌کند؛ و بهترین جراح برای هر فرد باید با توجه به پاسخ سؤالات زیر انتخاب شود:

 • مدل بینی فعلی شما چیست؟ (گوشتی یا استخوانی)
 • کدام سبک عمل را انتخاب کرده‌اید؟ (طبیعی، فانتزی، نیمه فانتزی)
 • تکنیک جراحی باز مناسب شماست یا جراحی بسته؟ (درمورد این دو تکنیک در تیتر بعدی توضیح خواهیم داد.)

اگرچه این حقیقت گاهی پوشیده می‌شود، اما اکثر جراحان در یکی از این حیطه‌ها تجربه بیشتری دارند. برای مثال یک جراح ممکن است در جراحی بینی‌های گوشتی مهارت بسیار بالایی داشته باشد؛ در حالی که به علت پیچیدگی کار در جراحی برای بینی‌های گوشتی، همه جراحان در عمل کردن این مدل بینی ماهر نیستند.

به همین صورت، بعضی از جراحان در جراحی به سبک‌های فانتزی و نیمه فانتزی کارکشته هستند؛ در حالی که بعضی دیگر از جراحان تجربه کمتری در این سبک دارند و بیشتر در سبک طبیعی مجرب محسوب می‌شوند. به همین خاطر است که بهترین جراح برای هر فردی متفاوت است و مناسب‌ترین جراح برای شما باید دقیقاً با توجه به مدل فعل بینی‌تان، سبک مورد نظرتان برای جراحی، و تکنیک جراحی مناسبتان انتخاب شود.

متأسفانه آگاهی در مورد این مسئله هنوز پایین است و بسیاری افراد به علت ناآگاهی از این موضوع در دام تصمیمات اشتباه می‌افتند؛ به همین خاطر، تصمیم گرفتیم مشاوره اختصاصی برای انتخاب بهترین جراح برای هر فرد را به صورت رایگان در اختیار همه افراد قرار دهیم. پزشکانی که در لیست بالا معرفی کرده‌ایم همگی بهترین‌های شیراز هستند؛ اما بهترین پزشک برای هر فرد باید با توجه به شرایط و سلایق او مشخص شود.

در جلسه مشاوره رایگان دکترلند، مشاورین دکترلند سؤالاتی را در مورد مدل فعلی بینی‌تان و سبک عمل موردعلاقه‌تان برای عمل از شما خواهند کرد؛ و سپس و با بررسی پاسخ این سؤالات، جراحانی که مناسب‌ترین گزینه برای شما محسوب می‌شوند را معرفی خواهند کرد. در نهایت انتخاب با شماست؛ اما شنیدن یک نظر تخصصی گاهی می‌تواند افق‌های ذهنی جدیدی را به رویتان باز کند.

انتخاب بهترین جراح برای هر سبک بینی با در لرستان دکتر لند

روش‌های جراحی بینی در لرستان: عمل بدون دوران نقاهت یا عمل با نقاهت؟!

اگر از آن دسته افرادی هستید که از رفتن زیر تیغ جراحی و یا تحمل دوران نقاهت بعد از عمل نگرانید، روش‌های دیگری نیز برای عمل بینی وجود دارد:

1.    جراحی بینی به روش باز: زیبایی بسیار، نقاهت طولانی!

تکنیک جراحی باز همان نوع عمل بینی است که همگی با آن آشنا هستیم: جراح در طی بیهوشی عمومی، استخوان بینی را می‌شکند و آن را از نو سازمان بندی می‌کند.

ویژگی‌های این نوع جراحی را در ادامه می‌خوانیم تا به درستی در مورد تکنیک جراحی مناسبتان تصمیم بگیرید:

 • امکان به وجود آوردن تغییرات گسترده در بینی را به جراح می‌دهد. (مثل کوچک کردن بینی)
 • هزینه بیشتری دارد.
 • دوران نقاهت طولانی‌تری دارد. (1 هفته خانه نشینی و انجام مراقبت‌های لازم بعد از این دوران)

جراحی بینی با تکنیک باز به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

افرادی که قصد ایجاد تغییرات اساسی در بینی (مثل کوچک کردن بینی) به صورت دائم را دارند.

جراحی زیبایی دماغ زنانه به روش باز مدل نیمه فانتزی در لرستان

2.    عمل بینی به روش بسته: تغییرات کم، نقاهت کوتاه!

عمل بینی لرستان با تکنیک بسته این امکان را به شما می‌دهد که بدون شکسته شدن استخوان بینی توسط پزشک، بینی‌تان را عمل کنید.

 • برای ایجاد تغییرات جزئی‌تر در بینی مناسب است.
 • دوره نقاهت کوتاه‌تری دارد. (ورم و کبودی چندانی بعد از عمل نخواهید داشت.)
 • نسبت به جراحی باز، هزینه کمتری دارد.

جراحی بینی با تکنیک بسته برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که قصد ایجاد تغییرات دائمی اما جزئی بر روی بینی‌شان را دارد. (برای مثال، اصلاح نوک بینی، کوتاه کردن بینی، و یا برداشتن قوز بینی.)

قبل و بعد رینوپلاستی گوشتی مدل نیمه فانتزی به روش بسته در لرستان

3.    عمل بینی با لیرز در لرستان: شایعه یا حقیقت؟

این تیتر را صرفاً جهت آگاهی مخاطبین در این صفحه قرار داده‌ایم؛ در حقیقت، جراحی بینی با لیزر به تنهایی امکان پذیر نیست و چیزی به‌جز تبلیغات سودجویانه نیست.

4.    لیفت بینی: روشی مقرون به صرفه و راحت!

لیفت بینی ظاهری سربالاتر، صاف‌تر، کوتاه‌تر و جوان‌تر به بینی شما می‌دهد؛ و ویژگی‌ها و مزایای زیر را شامل می‌شود:

 • هزینه بسیار کمتر از جراحی
 • نتایج موقت
 • بدون درد، کبودی و خونریزی

لیفت بینی به چه زیباجویانی پیشنهاد می‌شود؟

افرادی که به دنبال نتیجه‌ای موقت (نهایتاً ۱۲ماهه)، ارزان‌قیمت‌تر، و بدون نیاز به رفتن زیر تیغ جراحی هستند.

درمان افتادگی بینی بدون درد با لیفت در لرستان

5.    فیلر بینی: 18 ماه زیبایی!

اگر به دنبال جراحی بینی در لرستان به صورت موقت هستید، تزریق فیلر به بینی یکی از بهترین گزینه‌هاست که ویژگی‌های زیر را دارد:

12 تا 18 ماه ماندگاری دارد.

دوره استراحت ندارد و فقط تا 48 ساعت باید مراقبت‌های لازم را رعایت کنید.

کبودی، درد و خونریزی ندارد.

تزریق فیلر به بینی به چه افرادی توصیه می‌شود؟

افرادی که برآمدگی یا قوز بر روی بینی دارند، با استفاده از این روش می‌توانند ظاهری صاف‌تر و زیباتر به بینی خود ببخشند.

ساده ترین روش برای کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی در لرستان

6.    پلاسما جت بینی: زیبایی طولانی مدت بدون جراحی!

پلاسما جت دستگاهی با تکنولوژی حرارتی است که از فاصله مناسبی بر روی بینی شما اعمال می‌شود. بخار حاصل از آن، خاصیت جمع کنندگی پوست بینی و در نتیجه کوچک‌تر کردن ظاهر بینی را دارد.

 • ماندگاری 2 تا 5 ساله دارد.
 • درد و خونریزی ندارد و حرارت آن پوست را نمی‌سوزاند.
 • دوره استراحت ندارد.
 • هزینه آن از جراحی کمتر است.

این روش به چه افرادی پیشنهاد می‌شود؟

 • افرادی که قصد دارند ظاهری کوچک‌تر، صاف‌تر و زیباتر به بینی خود بدهند و در عین حال منافذ باز پوست بینی را ببندند.
 • افرادی که به دنبال نتیجه‌ای طولانی مدت اما کم‌هزینه‌تر از جراحی هستند.
چربی سوزی بینی با پلاسما جت در لرستان

سبک‌های جراحی در لرستان: سبک عمل را سلیقه‌ای انتخاب نکنید!

یکی از رایج‌ترین اشتباهات زیباجویان در عمل بینی، انتخاب سبک اشتباه برای جراحی است. چه بسیار افرادی که بینی‌شان را فانتزی یا نیمه فانتزی عمل کرده‌اند؛ در حالی که این فرم بینی به هیچ وجه مناسب سایر اجزای صورتشان نبوده است. به همین دلیل برای پایین آوردن نرخ پشیمانی بعد از عمل، دریافت مشاوره تخصصی برای انتخاب سبک عمل ضروری است.

1.    جراحی بینی به سبک طبیعی: زیبایی در عین سادگی!

جراحی بینی به سبک طبیعی مصداق سادگی و زیبایی است! در این نوع عمل، تغییرات اغراق آمیزی در بینی ایجاد نمی‌شوند. از جمله:

 • بینی شما زیاد کوچک نمی‌شود. (در صورت نیاز فقط کمی کوچک‌تر می‌شود.)
 • نوک بینی زیاد سربالا نمی‌شود.
 • فقط عیب و نقص‌های بینی برطرف می‌شوند.
نمونه قبل و بعد عمل جراحی بینی طبیعی در لرستان

2.    جراحی بینی به سبک فانتزی: سبک مناسب چهره‌های ظریف!

عمل بینی فانتزی فرمی عروسک مانند و جذاب به چهره شما می‌دهد. تفاوت این سبک با سبک طبیعی عبارت است از:

 • بینی بسیار باریک و کوچک می‌شود.
 •  نوک بینی به زیبایی سربالا می‌شود.
 • بینی انحنای جذاب و اغراق آمیزی به خود می‌گیرد.
نمونه قبل و بعد عمل بینی گوشتی به سبک فانتزی در لرستان

3.    عمل بینی به سبک نیمه فانتزی: تعادل و زیبایی!

اگر به دنبال یک حد وسط بین سبک طبیعی و فانتزی هستید، سبک نیمه فانتزی با این ویژگی‌ها انتظاراتتان را برآورده می‌کند:

 • نوک بینی تا حدودی سربالا می‌شود. (اما نه به طور اغراق آمیز)
 • بینی انحنای جذابی به خود می‌گیرد. (اما این قوس به اندازه سبک فانتزی زیاد و شدید نیست.)
 • بینی کوچک و باریک می‌شود؛ اما فقط در حد نیاز!

گاهی یک نظر تخصصی می‌تواند شما را از یک عمر پشیمانی نجات دهد! با ارسال یک عکس از چهره‌تان در واتس‌اپ دکترلند، نظر تخصصی کارشناسان را در مورد مناسب‌ترین سبک عمل برای چهره شما بشنوید.

بعد عمل جراحی بینی سبک نیمه فانتزی به روش بسته در لرستان

خطرات و عوارض وحشتناک عمل بینی + راه‌های ساده و مطمئن برای پیشگیری!

آگاهی، کلید پیشگیری است خطرات و عوارض بعد از عمل بینی است! جهت انتقال آگاهی به شما، خطرات و عوارضی که ممکن است در اثر انتخاب

1.    عوارض طبیعی و معمول بعد از عمل

عوارض ناچیزی مثل کبودی، تورم، خون دماغ شدن و درد سروصورت، تا چند روزی بعد از عمل مهمان ناخوانده‌ی شما خواهند بود. اما بعد از گذشت 3 الی 7 روز، کم کم به نوبت از بدن شما رخت برخواهند بست.

عوراض طبیعی بعد از رینوپلاستی در لرستان

2.    خطراتی که در اثر انتخاب‌های اشتباه رخ می‌دهند!

یک جراح ماهر و کارکشته بدون کوچک‌ترین ریسکی عمل بینی را با موفقیت و بدون خطر به سرانجام می‌رساند. اما افرادی که از روی سهل انگاری چهره‌شان را به دستان ناشی می‌سپارند، با پیامدهای جبران ناپذیری روبرو می‌شوند. از جمله:

 1. خطر عفونت
 2. ماندگار شدن جای زخم بر روی بینی و صورت
 3. آسیب به بافت‌های بینی و به وجود آمدن مشکلات تنفسی

انتخاب جراح اشتباه گاهی به علت سهل انگاری و عدم تحقیق و مشاوره قبل از عمل اتفاق می‌افتد؛ و گاهی نیز تبلیغاتی که وعده عمل بینی با قیمت‌های بیش از حد ارزان و غیر معمول را می‌دهند، از ناآگاهی مردم سوءاستفاده می‌کنند.

 غافل از این که بهای این ارزانی، با زیبایی چهره شما پرداخته می‌شود. چنین جراحی‌های ارزان قیمتی معمولاً به دست جراحان بی‌تجربه‌ای انجام می‌شود که برای کسب تجربه از زیباجویان استفاده می‌کنند.

گوشت اضافه بعد از عمل جراحی دماغ در لرستان

راه ساده‌ی پیشگیری از این عوارض و خطرات با دکترلند!

عوارض معمولی مثل سردرد، خون دماغ شدن، کبودی و… به راحتی با داروهایی که پزشک ماهر تجویز می‌کند، کنترل می‌شوند.

اما برای پیشگیری از خطرات و پیامدهای انتخاب جراح کم تجربه، ما امکان دریافت مشاوره رایگان در دکترلند را برای متقاضیان جراحی بینی در بروجرد لرستان فراهم کرده‌ایم. با کلیک بر روی دکمه دریافت مشاوره، در مورد موارد زیر راهنمایی اختصاصی دریافت کنید:

 1. تشخیص فرم فعلی بینی شما و معرفی پزشکانی که در جراحی این نوع بینی تجربه بیشتر و سابقه درخشان‌تری داشته باشند.
 2. دریافت راهنمایی تخصصی برای انتخاب بهترین سبک عمل بینی برای چهره شما؛ و معرفی پزشکانی که در آن سبک متخصص و ثابت شده باشند.
 3. ارسال نمونه کارهای متعدد از پزشک‌های پیشنهادی جهت راحت کردن بررسی و انتخاب برای شما.
 4. ارائه نظر زیباجویان قبلی در مورد پزشک انتخابی شما جهت کسب اطمینان.
کاهش عوارض و خطرات بعد از عمل بینی در لرستان با دکترلند

  سؤالاتی که شاید از ما بپرسید…!

هزینه عمل بینی در لرستان به طور تقریبی چقدر است؟

برای دسترسی به پزشکان ماهرتر، پیشنهاد ما به زیباجویان انجام عمل بینی در شیراز است. هزینه تقریبی عمل بینی در این شهر از 30 تا 50 میلیون تومان است.

آیا امکان پرداخت اقساطی عمل بینی در دکترلند وجود دارد؟

بله؛ با انتخاب دکترلند برای جراحی بینی از تخفیفات شگفت انگیزی برای هزینه آزمایشات و عکس برداری‌ها نیز برخوردار خواهید شد.

اگر برای جراحی بینی به شیراز بیایم، بعد از چه مدت می‌توانم به لرستان بازگردم؟

با استفاده از امکان اسکان رایگان دکترلند برای زیباجویان لرستان، تا 3 روز در شیراز ساکن باشید و بعد از بهبودی و استراحت، به شهر خود بازگردید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!