عمل بینی در کرمانشاه | بررسی صادقانه + تصاویر قبل و بعد

در این مقاله قصد داریم تمام اطلاعات موردنیازتان در مورد جراحی بینی در کرمانشاه را در اختیارتان بگذاریم؛ نمونه کارهای پزشکان مختلف، میزان هزینه و روش‌های کاهش آن، برترین پزشکان، انواع روش‌ها، سبک‌ها، اقدامات مراقبتی، خطرات و عوارض عمل و همچنین نحوه کاهش آن‌ها از جمله مطالب این مقاله هستند.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی در کرمانشاه

حال که فکر جراحی بینی به سرتان زده است باید تمام جوانب آن را با دقت بسنجید؛ در غیر این صورت به نتیجه ایده‌آلی نمی‌رسید. ما در این مقاله تمام موارد لازم را کاملاً صادقانه و شفاف بررسی و به شما در این مسیر کمک می‌کنیم.

از طرفی بهتر است در همین ابتدا بینی خود را به صورت دقیق معاینه کنید. برای این کار عکسی شفاف از بینی‌تان را برایمان بفرستید و یک مشاوره و ویزیت آنلاین و تخصصی دریافت کنید.

بررسی تعدادی از تصاویر قبل و بعد عمل بینی در کرمانشاه

مهم‌ترین مرحله در روند جراحی بینی، انتخاب یک جراح ماهر است؛ حال به نظرتان چگونه باید از مهارت و تجربه پزشک موردنظرتان مطمئن شوید؟ آسان‌ترین و بهترین کار مشاهده و بررسی نمونه کارهای آن‌هاست؛ به همین دلیل در این بخش تعدادی از تصاویر قبل و بعد برخی از جراحان بینی را به شما نشان می‌دهیم. از طرفی باید بدانید تمام این افراد بینی‌شان را با کمک تیم دکترلند عمل کرده‌اند.

هزینه عمل بینی در کرمانشاه چقدر است؟ + عوامل موثر

هزینه عمل بینی در کرمانشاه یکی از مهم‌ترین عواملی است که تمام زیبا جویان در نظر می‌گیرند؛ اما باید بدانید این موضوع به همین سادگی‌ها هم نیست! دلیل آن نیز وجود عوامل مؤثر بر میزان این هزینه است که در بخش زیر تعدادی از آن‌ها را می‌بینید:

 • دستمزد جراح موردنظر
 • میزان هزینه بیمارستان یا کلینیک
 • شرایط و نوع بینی شما
 • تکنیک جراحی
 • منطقه زندگی
 • میزان درجه سختی عمل
 • تغییرات موردنیاز
عوامل مؤثر در هزینه های عمل دماغ در کرمانشاه

تمام این موارد در هزینه عمل شما نقش اساسی دارند؛ به همین دلیل برای اطلاع از آن باید حتماً معاینه شوید؛ بنابراین در صورت نیاز با کارشناسان ما مشورت کنید.

نحوه کاهش هزینه‌ها با دکترلند + پرداخت اقساطی

تیم ما به زیبا جویان خود کمک می‌کند تا جای ممکن هزینه عمل بینی خود را کاهش دهند؛ اما به نظرتان چگونه؟! شما با کمک تیم ما از خدمات ویژه‌ای مانند ویزیت نیم‌بها، تخفیف ویژه در آزمایش‌ها، تخفیف در عکس‌برداری‌ها، مشاوره‌های رایگان و تخصصی، پشتیبانی ۲ساله رایگان پس از عمل بهره‌مند می‌شوید.

علاوه بر این با کمک تیم دکترلند افراد با شرایطی بسیار آسان امکان پرداخت اقساطی هزینه عمل را نیز دارند؛ بنابراین اگر دوست دارید عملی مقرون به صرفه داشته باشید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تخفیفات دکتر لند برای کاهش هزینه های جراحی بینی در کرمانشاه

بهترین جراحان بینی در کرمانشاه

حتماً می‌دانید که برترین جراحان بینی ایران در شهرهای بزرگی مانند تهران، شیراز و اصفهان فعالیت می‌کنند و در واقع این 3 شهر، قطب و مرکز عمل بینی هستند! به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم حتماً شرایط را فراهم و برای جراحی بینی خود به چنین شهرهایی مراجعه کنید.

در شهر شما پزشکان انگشت‌شماری مانند دکتر ماندانا امیری کندوله، دکتر سمیره فرشچی، دکتر مرتضی کریمی، دکتر نادر نظری و… فعالیت می‌کنند؛ بنابراین خیلی حق انتخاب از بین آن‌ها نخواهید داشت و دلیل این همه تاکید ما بر شهرهای بزرگ نیز به همین دلیل است.

ما در تمام این روند همراهتان هستیم و حتی محل اسکان را نیز تهیه می‌کنیم؛ بنابراین دغدغه‌ای از این نظر نخواهید داشت.  

بهترین شهر برای عمل بینی کرمانشاهی‌ها کدام است؟

همان‌طور که گفتیم بهتر است برای جراحی خود به شهرهای بزرگ بروید؛ زیرا قطعاً ارزشش را دارد! آیا دلیل آن را می‌دانید؟ زیرا بهترین جراحان و همچنین امکانات در این شهرها وجود دارند و به همین دلیل شما قطعاً دست بازی برای انتخاب پزشک خود خواهید داشت.

حال باید بدانید علاوه بر انتخاب شهر، یافتن یک جراح ماهر نیاز به دقت و مراحل خاصی دارد. در بخش زیر در این روند به شما کمک می‌کنیم.

 چگونه بهترین جراح بینی را برای خود پیدا کنیم؟

شما تا زمانی که ندانید یک جراح بینی خوب اصلاً چه خصوصیاتی دارد، هرگز در تصمیم‌گیری و انتخاب خود نیز موفق نخواهید بود. به طور کلی شما باید حتماً جراحی را انتخاب کنید که تمام شرایط زیر را داشته باشد:

 1. تجربه و مهارت کافی در جراحی بینی را داشته باشد.
 2. مدرک‌های تخصصی لازم را دریافت کرده باشد.
 3. شما را به شکلی کاملاً شفاف و صادقانه راهنمایی کند.
 4. با توجه به فرم و اعضای صورتتان، بهترین سبک بینی را پیشنهاد دهد.
 5. پرسنل حرفه‌ای و دلسوز داشته باشد.
 6. حتماً قبل از عمل تمام انتظارات شما را بشنود و سؤالاتتان را نیز برطرف کند.
 7. علاوه بر زیبایی، به سلامتی شما نیز اهمیت دهد.
 8. نمونه کارهای مختلف و از تمام زوایا داشته باشد.

قطعاً بررسی تمام این موارد وقت‌گیر است؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم به جای این کار از راهکار آسان‌تری برای یافتن پزشک مناسب خود کمک بگیرید. کارشناسان ما تمام این بررسی‌های لازم را انجام داده‌اند و گلچینی از بهترین جراحان بینی را یافته‌اند. در بخش زیر با آن‌ها آشنا می‌شوید.

انتخاب بهترین جراح بینی در کرمانشاه به کمک دکترلند

معرفی جراحان بینی برتر همراه با نمونه کار

در این بخش قصد داریم برخی از بهترین و قابل‌اعتمادترین جراحان بینی را به همراه نمونه کارهایشان به شما معرفی کنیم.

1.    دکتر نگار جعفری

دکتر جعفری از بهترین جراحان بینی در ایران است و در سبک‌های مختلف طبیعی و نیمه فانتزی تخصص دارد؛ بنابراین اگر قصد جراحی بینی خود در این سبک‌ها را دارید، دکتر جعفری بی‌شک بهترین انتخاب برای شماست. در بخش زیر نیز تعدادی از نمونه کارهای او را می‌بینید.

نمونه عمل بینی استخوانی دکتر نگار جعفری

2.    دکتر علی اصغر نریمانی

دکتر علی اصغر نریمانی در زمینه جراحی بینی به سبک‌های عروسکی، طبیعی و نیمه فانتزی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و شما را دقیقاً به فرم دلخواهتان می‌رساند. برای اطلاعات بیشتر از نحوه جراحی او تصاویر قبل و بعد بیمارانش را در بخش زیر بررسی کنید.

نمونه کار جراحی دکتر علی اصغر نریمانی

3.    دکتر غلام رضا نوایی

اگر به دنبال یک جراح بینی با تجربه و کاربلد می‌گردید، دکتر نوایی را در اولویت خود قرار دهید؛ زیرا درصد رضایت بسیار زیادی در بین زیبا جویان و همچنین تخصص بالایی در انواع سبک‌های عمل بینی دارد. در قسمت زیر نمونه کارهای او را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

4.    دکتر علی عقیلی

دکتر عقیلی در زمینه جراحی بینی‌های گوشتی و استخوانی تخصص بالا و همچنین عمل‌های موفق زیادی در رزومه خود دارد. اخلاق حرفه‌ای او نیز باعث جلب رضایت زیبا جویان زیادی شده است. در قسمت زیر تصاویر قبل و بعد بیماران او را می‌بینید.

نمونه کار جراحی دکتر علی عقیلی

5.    دکتر محمد علی اسدی

دکتر اسدی با توجه به چهره شما، بینی‌تان را به بهترین شکل ممکن جراحی و تمام انتظاراتتان را برآورده می‌کند. اگر می‌خواهید سبک و مدل جراحی او را بشناسید، نمونه کارهای او را در بخش زیر مشاهده کنید.

شما تا اینجا با 5 جراح برتر بینی در ایران آشنا شدید. برای یافتن و انتخاب جراح خود توصیه می‌کنیم تمام انتظارات، سبک دلخواه و بودجه موردنظرتان را با کارشناسان ما در میان بگذارید. آن‌ها با توجه به تمام این موارد جراح مناسبتان را به شما پیشنهاد می‌دهند.

نمونه کارهای عمل بینی استخوانی دکتر محمدعلی اسدی

 6 روش‌ متفاوت جراحی بینی در کرمانشاه

به طور کلی باید بدانید عمل بینی هم به صورت تهاجمی و هم غیرتهاجمی انجام می‌شود و هر کدام نیز روش‌های متفاوتی را دارند. در این قسمت هر یک از آن‌ها را شرح می‌دهیم.

1.    جراحی بینی به روش باز

این مدل جراحی کاملاً تهاجمی است و متخصص در بخش‌های مختلف داخلی و خارجی بینی چند برش ایجاد می‌کند. پس از ایجاد این برش‌ها نیز پوست بینی از غضروف جدا و تمام تغییرات موردنیاز در ساختار بینی انجام می‌شود. در انتها نیز جراح پوست را به جای قبل خود برمی‌گرداند و آن را بخیه می‌زند.

قبل و بعد جراحی دماغ گوشتی به سبک نیمه فانتزی به روش باز

روش بسته عمل بینی

این روش عمل بینی نیازی به باز شدن کامل ندارد و تمام تغییرات لازم تنها از حفره‌های بینی انجام می‌شوند؛ بنابراین پزشک باید تنها چند برش در بخش داخلی بینی ایجاد کند. در این نوع جراحی بینی شما خیلی سریع‌تر بهبود می‌یابید و دوران نقاهت کمتری نیز خواهید داشت.

مدل نیمه فانتزی به روش جراحی بسته

روش عمل بینی با لیزر

در جراحی بینی با لیزر تمام برش‌های لازم با استفاده از دستگاه خاصی ایجاد می‌شوند و بقیه مراحل نیز شبیه به روش‌های قبل است. خیلی از افراد تصور اشتباهی از این نوع عمل دارند؛ بنابراین باید بدانید دستگاه لیزر تنها در ایجاد برش‌ها به کار برده می‌شوند نه چیز دیگری!

لیفت بینی با نخ مخصوص

لیفت بینی تا حدودی باعث ایجاد تغییر در بینی شما می‌شود. در این روش پزشک از نخ‌های بسیار نازک و مخصوصی استفاده و بینی را لیفت می‌کند. بهتر است بدانید این روش تمام مشکلات بینی شما را از بین نمی‌برد و تنها برای برخی از افراد مناسب است.

درمان افتادگی بینی با لیفت دماغ با نخ در کرمانشاه

تزریق فیلر به انواع بینی

تزریق فیلر به بینی یکی از رایج‌ترین روش‌های موقت تغییر فرم آن است. در این روش پزشک با تزریق ژل به برخی از قسمت‌های بینی، قوز آن را برطرف و نوک آن را نیز کمی سربالا می‌کند. فراموش نکنید که این روش درمانی در بینی‌های بزرگ خیلی تأثیری ندارد و باعث کوچکی آن نمی‌شود.

تغییر دماغ با تزریق فیلر در کرمانشاه

تغییر بینی با پلاسما جت

پلاسما جت از روش‌های مدرن برای کوچک کردن بینی و بیشتر برای بینی‌های گوشتی مناسب است. در این روش پزشک دستگاه مخصوص آن را به بینی شما می‌تاباند و کمی پوست و بافت‌های چربی آن را می‌سوزاند؛ به همین ترتیب تا حدودی باعث کاهش سایز آن می‌شود.

پلاسما جت برای کوچک کردن بینی گوشتی در کرمانشاه

انواع سبک‌های متفاوت جراحی بینی در کرمانشاه

سبک‌های متفاوتی برای جراحی بینی وجود دارند و هر شخص باید با توجه به سلیقه و همچنین فرم چهره، مناسب‌ترین آن‌ها را برای خود انتخاب کند.

جراحی بینی طبیعی و ساده

در جراحی بینی به سبک طبیعی شما در نهایت بینی ساده‌ای دریافت می‌کنید که اصلاً جلب توجه نمی‌کند. در این مدل، پزشک به خواسته شما تمام تغییرات را به گونه‌ای ایجاد می‌کند که کمتر کسی متوجه آن شود.

نمونه عمل جراحی دماغ زنانه سبک طبیعی در کرمانشاه

جراحی فانتزی انواع بینی‌ها

عمل بینی فانتزی یا عروسکی دقیقاً بر عکس سبک طبیعی است؛ زیرا در آن بینی شما کاملاً عوض می‌شود و حالت سربالا و قوس زیادی نیز به خود می‌گیرد. در این سبک بینی شما دیگر حالت طبیعی ندارد و به همین دلیل آن را بیشتر به افراد با چهره‌های ظریف پیشنهاد می‌کنیم.

نمونه کار قبل و بعد عمل بینی به سبک فانتزی در کرمانشاه

عمل بینی به سبک نیمه فانتزی

اگر دنبال سبکی میانه و حد وسط می‎گردید، نیمه فانتزی برایتان مناسب است؛ زیرا در آن تمام اصلاحات به اندازه نیاز و متعادل ایجاد می‌شوند. در واقع این نوع جراحی در انتها بینی کمی سربالا و متناسب با چهره‌تان را به شما تحویل می‌دهد.

بعد عمل جراحی بینی به روش بسته سبک نیمه فانتزی در کرمانشاه

چه افرادی برای جراحی زیبایی بینی در کرمانشاه واجد شرایط هستند؟

عمل بینی جراحی ساده‌ای به شمار می‌رود؛ اما باید بدانید تمام افراد نیز واجد شرایط آن نیستند. به طور کلی شما باید حتماً هم از نظر روانی و هم جسمی سالم و همچنین دوران بلوغتان را نیز گذرانده باشید.

علاوه بر این حتماً قبل از جراحی باید از نتیجه آن انتظارات واقع‌بینانه داشته باشید و پزشکتان را نیز از آن‌ها مطلع کنید. برای اطمینان بیشتر پیشنهاد می‌کنیم عکس بینی‌تان را برای ما بفرستید و به صورت آنلاین ویزیت شوید. با این کار شما دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارید و هر کجا که باشید خیلی سریع و به شکل تصویری معاینه می‌شوید.

چه افرادی مناسب عمل زیبایی دماغ در کرمانشاه هستند؟

بهبودی و مراقبت‌های قبل و بعد از عمل بینی

نکات این قسمت به شما کمک می‌کنند تا عملی راحت‌تر و بهبودی سریع‌تری را پشت سر بگذارید.

اقدامات قبل از عمل جراحی بینی در کرمانشاه

در این بخش به نکاتی اشاره می‌کنیم که باید حتماً آن‌ها را از مدت‌ها قبل از جراحی رعایت کنید.

 • تحقیق درباره جراحان مختلف و یافتن برترین آن‌ها
 • مشورت با افراد متخصص و دریافت راهنمایی‌های لازم
 • نخوردن داروها و قرص‌های رقیق‌کننده خون
 • ارائه تمام آزمایش‌ها و سوابق پزشکی به جراح
 • ترک سیگار و الکل از 2 هفته قبل از عمل
 • ناشتا بودن در روز جراحی
 • داشتن یک همراه در روز عمل بینی
 • داشتن رژیم غذایی مناسب
اقدامات لازم قبل از عمل جراحی دماغ در کرمانشاه

اقدامات مهم بعد از عمل دماغ در کرمانشاه

بخش مهم و زیادی از اقدامات مراقبتی مربوط به بعد از جراحی هستند و در صورت رعایت آن‌ها خیلی سریع‌تر به نتیجه نهایی می‌رسید. در بخش زیر این موارد را مشاهده می‌کنید:

 • بالا قرار دادن سر به هنگام خواب
 • استفاده از یخ یا کمپرس آب سرد
 • انجام پیاده‌روی آرام اما منظم
 • عدم انجام ورزش یا فعالیت زیاد
 • بلند نکردن جسم سنگین
 • خم نکردن سر
 • مصرف دارو و پمادها
 • حضور نداشتن در مکان‌های شلوغ
 • آب نزدن به بینی و آتل
 • عدم استفاده از عینک
 • باد نکردن دماغ
 • سرفه و عطسه از راه دهان
 • نخوردن غذاهای مضر، پر ادویه، شور و تند
 • استفاده درست و مناسب از چسب بینی
نکات رعایتی بعد از رینوپلاستی در کرمانشاه

همه این موارد در انتها مدت زمان نقاهت و بهبودی شما را پس از جراحی کاهش می‌دهند و بهترین نتیجه را برایتان رقم می‌زنند. علاوه بر این رعایت این نکات تا حدودی عوارض عمل بینی را نیز کاهش می‌دهد؛ اما باید بدانید در هر صورت شما با عوارض متفاوتی پس از عمل دست و پنجه نرم می‌کنید. در بخش زیر بیشتر این موضوع را برایتان شرح می‌دهیم.

جراحی بینی در کرمانشاه چه عوارضی را به همراه دارد؟

جراحی بینی عوارض در درجات متفاوتی دارد و برخی از آن‌ها در تمام افراد مشاهده می‌شوند؛ اما باید بدانید تعدادی از آن‌ها اصلاً عادی نیستند و در موارد خاصی اتفاق می‌افتند. موارد زیر تمام عوارض و خطرات احتمالی جراحی بینی هستند:

 • احساس درد
 • خونریزی
 • کبودی
 • ورم
 • مشکلات تنفسی
 • عفونت
 • متقارن نبودن سوراخ‌های بینی
 • مشکلات ظاهری
 • ماندن جای بخیه
از عوارض جراحی دماغ در کرمانشاه کبودی و ورم صورت

همان‌طور که گفتیم عوارض شدیدی مانند عفونت، مشکلات تنفسی و… تنها در صورت انتخاب‌های اشتباه و جراحی بد اتفاق می‌افتند. برای جلوگیری از آن‌ها نیز باید تمام موارد زیر را تک به تک رعایت کنید.

ترفندهای کاهش عوارض جراحی بینی

اگر از عوارض و خطرات جراحی بینی می‌ترسید، باید حواستان به تمام نکات زیر باشد؛  در غیر این صورت احتمال بروز هر یک از موارد بالا پس از جراحی وجود دارد.

1.    انتخاب جراح باتجربه و باسابقه

مهم‌ترین و مؤثرترین عامل در نتیجه و همچنین کاهش این خطرات، جراح انتخابی شماست. اگر پزشکی غیرحرفه‌ای و بی‌تجربه جراحی شما را انجام دهد، قطعاً با تعداد زیادی از آسیب‌ها دست و پنجه نرم خواهید کرد؛ بنابراین حتماً در این زمینه صد خود را بگذارید.

توصیه می‌کنیم حتماً از افراد متخصص نیز راهنمایی بگیرید. کارشناسان تیم ما مهارت و اطلاعات زیادی در مورد تمام جراحان بینی دارند و با در نظر گرفتن شرایطتان، مناسب‌ترین جراح را به شما معرفی می‌کنند.

انتخاب جراح باتجربه تاثیر بسزایی در کاهش عوارض بعد از جراحی بینی در کرمانشاه دارد

2.    جراحی بینی در شهرهای بزرگ

همان‌طور که در قبل اشاره کردیم باید این واقعیت را بپذیرید که جراحی بینی در شهرهای کم امکاناتی مانند کرمانشاه، خیلی کار هوشمندانه‌ای نیست! بنابراین حتماً برای این جراحی حساس به تهران، شیراز یا اصفهان بروید؛ ما نیز در این زمینه همراهتان هستیم و از صفر تا صد مسیر شما را راهنمایی می‌کنیم.

تهیه اسکان برتی افرادی که از شهرستان ها مراجعه می‌کندد

3.    دریافت راهنمایی‌های تخصصی و پشتیبانی

حتماً قبل و بعد از جراحی با افراد متخصص در ارتباط باشید و از آن‌ها کمک بگیرید. این کار تا حد زیادی از بروز آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کند. باید بدانید مشاوران ما قبل و بعد از جراحی به صورت رایگان شما را راهنمایی می‌کنند و تا 2 سال پس از عمل دماغ در کرمانشاه نیز پشتیبانی می‌شوید.

تمام این موارد در نتیجه و همچنین کاهش عوارض بینی شما نقش دارند. علاوه بر این تمام نکات مراقبتی و توصیه‌های پزشکتان را نیز رعایت کنید و تمام سؤالاتتان را نیز از ما بپرسید.

دریافت مشاوره رایگان تا 2 سال بعد از عمل بینی در کرمانشاه

سخن پایانی در مورد عمل بینی در کرمانشاه

در این مطلب شما تمام اطلاعات لازم در مورد عمل بینی در کرمانشاه را دریافت کردید و حالا نوبت به عملی کردن آن‌ها رسیده است. تا جایی که امکان دارد سعی کنید در تمام مراحل این جراحی از افراد حرفه‌ای و کاربلد کمک بگیرید.

جالب است بدانید تیم‌های متفاوتی برای کمک به زیبا جویان در ایران وجود دارند و دکترلند بزرگ‌ترین و مطمئن‌ترین آن‌هاست. اگر دوست دارید خیلی راحت و هوشمندانه تمام روند عمل بینی خود را طی کنید، حتماً از متخصصان مجموعه ما کمک بگیرید و ابهاماتتان را نیز برطرف کنید.

اگر سؤال یا نظری دارید در بخش نظرات آن‌ها را با ما در میان بگذارید و این مقاله کامل را برای تمام متقاضیان جراحی رینوپلاستی در کرمانشاه نیز بفرستید.

 سؤالات متداول

آیا عمل بینی با لیزر در کرمانشاه انجام می‌شود؟

همان‌طور که می‌دانید این نوع جراحی به دستگاه مخصوصی نیاز دارد و احتمالا انجام این نوع عمل در شهر شما بسیار کم است؛ بنابراین باید برای این کار به شهرهای دیگر مراجعه کنید.

آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی در کرمانشاه هم وجود دارد؟

این امکان تنها مربوط به زیبا جویان تیم ماست؛ بنابراین برای اطلاع از شرایط آن باید با کارشناسانمان تماس بگیرید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!