آیا جراحی بینی پهن گوشتی نتیجه خوبی دارد؟ | معرفی جراح + نکات ضروری

در این مقاله تمام نکات حساس مثل نمونه کارها، تغییرات ایجاد شده، جراحان، انواع سبک‌‌ها و بهترین شهر برای جراحی بینی پهن گوشتی را بررسی می‌کنیم.
راهنمای مطالعه:
نمونه قبل و بعد عمل بینی گوشتی مردانه دکتر حبیب سهرابی

تصور بسیاری از افراد این است که جراحی بینی پهن گوشتی غیر ممکن بوده و نتیجه ایده‌آلی ندارد؛ این موضوع تا حدی درست بوده اما غیرممکن نیست! اگر شما نیز در چنین شرایطی هستید، این مقاله مخصوص شماست.

ما در این مقاله با بررسی صادقانه و شفاف، عمل این نوع بینی‌ها را بررسی می‌کنیم. توصیه می‌کنم حتما از نظرات کارشناسی مشاوران ما در دکتر لند نیز استفاده کنید؛ آن‌ها با بررسی دقیق بینی شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهند.

نمونه کارها و عکس عمل بینی گوشتی و پهن 

افرادی که بینی گوشتی پهنی دارند، باید چند برابر بیشتر از بقیه اشخاص برای جراحی بینی و همچنین انتخاب جراح خود دقت و وسواس به خرج دهند. اگر شما نیز چنین بینی دارید، باید حتما نمونه کارهای پزشکان مختلف را بررسی و بهترین آن‌ها را در فهرست خود قرار دهید.

به همین دلیل ما در این قسمت کارتان را راحت کرده و تعدادی از تصاویر قبل و بعد افرادی که بینی پهن گوشتی خود را با کمک تیم دکتر لند جراحی کرده‌اند را به شما نشان می‌دهیم.

در عمل بینی پهن گوشتی چه تغییراتی ایجاد می‌شود؟

تغییرات ایجاد شده و نحوه جراحی این نوع بینی‌ها به مشکلات و شدت آن‌ها بستگی دارد؛ اما معمولا تمام موارد زیر از تغییرات مشترک در عمل بینی های پهن و گوشتی هستند.

برداشتن پل در جراحی بینی پهن و گوشتی

پل بینی‌های پهن معمولا از حالت عادی بزرگ‌تر است؛ اگر بینی گوشتی شما پل داشته باشد، پزشک در ابتدا آن را برطرف می‌‌‌کند.

کاهش چربی در عمل بینی گوشتی

اگر پزشکتان ماهر باشد، غده‌های چربی بینی مخصوصاً نوک آن را خارج و بینی را کوچک‌تر و خوش‌فرم‌تر می‌کند. علاوه بر این در این مرحله پوست بینی کمی نازک و افتادگی آن نیز رفع می‌شود.

البته تمام این تغییرات تنها در صورتی به درستی ایجاد می‌شوند که جراح بینی‌تان واقعا در انجام آن خبره باشد؛ در غیر این صورت باید انتظار هر نتیجه‌ای را از جراحی بینی خود داشته باشید.

پیوند یا تقویت غضروف

بینی‌های گوشتی به طور کلی غضروف ضعیفی داشته و همین موضوع جراحی آن‌ها را کمی دشوار می‌کند. در چنین شرایطی پزشک با استفاده از غضروف بینی یا بدن خود شخص و در صورت لزوم از غضروف‌های مصنوعی، نتیجه دلخواه زیبا جو را برایش رقم می‌زند. 

این غضروف‌ها معمولا با رضایت بیمار از گوش، دنده و یا تیغه بینی خود او برداشته و به ناحیه موردنظر پیوند داده می‌شود.

چه سبک‌هایی برای عمل بینی پهن گوشتی مناسب هستند؟

به طور کلی سبک‌های متفاوتی مثل طبیعی، فانتزی، نیمه فانتزی و مردانه برای عمل بینی وجود دارند؛ اما به نظرتان آیا رسیدن به تمام آن‌ها در جراحی بینی پهن و گوشتی امکان‌پذیر است؟ در قسمت زیر به طور کامل این موضوع را بررسی می‌کنیم.

عمل بینی گوشتی پهن به سبک طبیعی

این سبک عمل بهترین روش برای عمل بینی‌های گوشتی پهن است؛ زیرا در آن تنها ایرادات بینی رفع شده و هیچ تغییر اضافه‌ای مثل سربالایی نوک بینی یا ایجاد قوس صورت نمی‌گیرد. بنابراین اگر قصد دارید بینی گوشتی خود را به بهترین شکل عمل کنید، این سبک را به شما پیشنهاد می‌دهم.

نمونه کار عمل زیبایی دماغ گوشتی دکتر مجتبی قائدی

جراحی بینی گوشتی و پهن به شکل فانتزی

بینی‎‌های فانتزی شکل عروسکی داشته و در آن‌ها تغییرات زیادی مثل قوس عمیق و نوک بینی رو به بالا ایجاد می‌شود. گاهی اوقات بینی گوشتی افراد مشکلات زیادی داشته و امکان جراحی به این سبک را ندارند؛ به همین دلیل بهتر است خیلی این مدل بینی را برای خود انتخاب نکنید.

اما در صورتی که خیلی به بینی‌های فانتزی علاقه دارید، توصیه می‌کنم حتما بینی خود را نزد جراح بسیار ماهری عمل کنید؛ در غیر این صورت قطعا از عمل بینی خود پشیمان خواهید شد!

رینوپلاستی بینی سبک  فانتزی دکتر نفیسه صادق زاده

در این زمینه می‌توانید به تیم دکتر لند اعتماد کنید؛ زیرا کارشناسان ما بهترین جراحان این سبک بینی‌ها را شناخته و آن‌ها را به شما معرفی می‌کنند.

عمل نیمه فانتزی بینی‌های گوشتی پهن

در این بینی‌ها تغییرات، کمی خفیف‌تر از سبک فانتزی هستند؛ یعنی در آن قوس کمتری ایجاد شده و بینی نیز تا حد کمی بالا می‌رود. یک جراح مناسب و باتجربه می‌تواند بینی گوشتی شما را به این سبک جراحی کند.

تبدیل دماغ گوشتی به سبک نیمه فانتزی دکتر ابراهیم فهیم نیا

جراحی بینی گوشتی پهن به سبک مردانه

گاهی اوقات آقایان بیشتر از خانم‌ها از عمل بینی گوشتی خود ترسیده و علاقه‌ای به تغییر زیاد فرم بینی خود ندارند؛ با این سبک بینی این دغدغه آقایان برطرف می‌شود؛ زیرا در آن بینی ظاهر مردانه‌ای داشته و تنها مشکلات آن برطرف می‌شوند.

نمونه جراحی بینی مردانه دکتر مجتبی قائدی

شما به کدام یک از این سبک‌های بینی علاقه دارید؟ باید بدانید هر پزشکی که شما برای عمل بین خود انتخاب می‌کنید، در یکی از سبک‌ها مهارت بیشتری داشته و به همین دلیل شما باید حتما پزشکی را انتخاب کنید که در سبک مورد نظرتان خودش را ثابت کرده باشد. اگر دوست دارید خیالتان راحت‌تر باشد عکس بینی خود را برای کارشناسان ما فرستاده و به صورت آنلاین ویزیت شوید.

آن‌ها بر اساس سبک مورد علاقه و همچنین بودجه‌تان بهترین پزشک را به شما معرفی می‌کنند. بنابراین عاقلانه‌ترین تصمیم این است که به جای صرف زمان زیاد برای تحقیقات، از تجربه‌های آن‌ها استفاده کنید.

بهترین جراحان عمل بینی گوشتی پهن

بینی‌های پهن گوشتی جراحی بسیار حساسی دارند، به طور که خیلی از پزشکان انجام آن را قبول نمی‌کنند. در این قسمت پزشکانی را به شما معرفی می‌کنیم که به طور اختصاصی در جراحی این نوع بینی‌ها مهارت دارند.

1. دکتر غلام‌رضا نوایی

یکی از بهترین پزشکان جراحی بینی پهن گوشتی دکتر غلام‌رضا نوایی است و بینی‌تان را به سبک دلخواهتان (طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی) عمل می‌کند. دکتر نوایی 27 سال سابقه در زمینه عمل بینی‌های پهن گوشتی داشته و زیبا جویان راضی بسیار زیادی دارد. 

2. دکتر محمدرضا نجفی

دکتر محمد رضا نجفی از ماهرترین افراد در جراحی بینی‌های گوشتی بوده و تمام انتظارات شما را به واقعیت تبدیل می‌کند. شما به هر سبکی (فانتزی، نیمه فانتزی، طبیعی) که علاقه داشته باشید، می‌توانید به دکتر نجفی اعتماد کنید. دستمزد جراحی او به نوع بینی شما بستگی داشته اما به طور معمول هزینه آن بین 40_45 میلیون است.

نمونه کار قبل و بعد عمل بینی دکتر محمد رضا نجفی

3. دکتر علی عقیلی

دکتر عقیلی برد تخصصی گوش، حلق و بینی داشته و در جراحی بینی‌های گوشتی و پهن تجربه بسیار زیادی دارد؛ او در شهرهای مختلفی فعالیت کرده و تاکنون درصد رضایت زیادی در بین زیبا جویان دارد.

قبل و بعد عمل دماغ گوشتی به سبک نیمه فانتزی

4. دکتر آرش سبحان منش

دکتر سبحان‌ نژاد در بین زیبا جویان محبوبیت زیادی داشته و بهترین نتیجه را برای شما خلق می‌کند. اگر قصد دارید بینی خود را به بهترین شکل ممکن عمل کرده و به نتیجه ایده‌آل خود برسید، دکتر سبحان نژاد را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

قبل و بعد جراحی بینی مردانه گوشتی دکتر آرش سبحان منش

5. دکتر نگار جعفری 

دکتر نگار جعفری تاکنون به افراد زیادی در جراحی بینی پهن گوشتی‌شان کمک کرده است. توصیه می‌کنم حتما نمونه کارهای او را بررسی کرده و از مهارت او مطلع شوید. به همین دلیل اگر دنبال یک پزشک ماهر برای عمل بینی خود می‌گردید، دکتر جعفری را در لیست خود قرار دهید.

جراحی دماغ گوشتی به سبک طبیعی دکتر نگار جعفری

تا اینجا شما با تعدادی از بهترین جراحان بینی گوشتی پهن آشنا شدید. باید بدانید جراحان بینی زیادی در ایران فعالیت می‌کنند؛ اما تمام آن‌ها جراحی بینی‌های گوشتی پهن را بر عهده نمی‌گیرند.

 به همین دلیل توصیه می‌کنم وقت خود را هدر نداده و به پزشکانی که به شما معرفی کرده‌ایم مراجعه کنید. برای اطلاع از جراحان دیگر و همچنین دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در دکتر لند در ارتباط باشید.

چه شهری برای جراحی بینی پهن گوشتی مناسب است؟

در تمام شهرها جراحان بینی فعالیت می‌کنند؛ اما برای عمل این نوع بینی‌ها توصیه می‌کنم به شهرهای تهران، اصفهان یا شیراز مراجعه کنید. حتی اگر شرایطش را دارید سعی کنید حتما برای عمل بینی خود به تهران بروید؛ زیرا بهترین پزشکان در این شهر فعالیت‌ کرده و بهترین نتیجه را برایتان خلق می‌کنند.

تیم حرفه‌ای دکتر لند نیز این مسیر را برایتان هموار کرده و علاوه بر تهیه اسکان و ارائه مشاوره رایگان، مناسب‌ترین پزشک را به شما معرفی می‌کنند. برای دریافت نوبت ویزیت فوری حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هزینه عمل بینی پهن و گوشتی نیز به نوع بینی‌تان و مشکلات آن بستگی دارد. البته حواستان باشد هرگز برای هزینه خیلی پایین بینی خود را به افراد بی‌تجربه نسپارید؛ زیرا برخی از این افراد رزیدنت بوده و هنوز تجربه کافی در این زمینه را کسب نکرده‌اند!

توصیه‌های پایانی در مورد عمل بینی پهن گوشتی

در این مقاله تمام اطلاعات و نکات لازم در مورد رینوپلاستی بینی پهن گوشتی را برایتان توضیح دادیم. در انتها باید بدانید مهم‌‌ترین اقدام در جراحی این نوع بینی‌ها، انتخاب پزشک و تیم حرفه‌ای است.

دکتر لند معتبرترین تیم جراحی بینی بوده و یکی از معدود سایت‌هایی است که نماد اعتماد الکترونیکی را دارد. مشاوران ما پس از عمل نیز همراهتان بوده و 1_2 سال شما را پشتیبانی می‌کنند.

بنابراین در هر زمینه‌ای که سوال داشته باشید، می‌توانید روی مشاوران ما حساب کنید. آن‌ها تمام اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند؛ به همین دلیل توصیه می‌‌کنم با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نظرات و سوالات خود را در بخش زیر نوشته و این مقاله کاربردی را برای تمام افرادی که دغدغه عمل دماغ گوشتی پهن را دارند نیز بفرستید.

Picture of تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!