احتمالا اولین سوالی که برای جراحی بینی در ذهنتان رژه می‌رود، در مورد هزینه عمل بینی گوشتی است. البته باید بدانید قیمت آن بسیار مختلف بوده و به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد.

در این مقاله ما به طور کامل دغدغه شما را از بابت هزینه‌ها برطرف می‌کنیم. اگر هم برای پرداخت این هزینه‌ها مشکل دارید، اصلا نگران نباشید؛ زیرا ما راه‌حلی بسیار عالی برای رفع این مشکل را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

هزینه عمل بینی گوشتی چقدر است؟

حتما شما نیز تا به حال متوجه تفاوت هزینه جراحی بینی گوشتی شده‌اید. این قیمت‌‌ها بسیار متنوع بوده و ثابت نیستند؛ آیا دلیل آن را می‌دانید؟ زیرا عوامل بسیار مختلفی در تعیین این هزینه نقش داشته و نرخ آن را تغییر می‌دهند. 

به همین دلیل شما هرگز نمی‌توانید هزینه ثابتی را برای این کار پیدا کنید؛ اما ما در جدول زیر به شما کمک می‌کنیم تا حدودی از قیمت مورد نیاز این جراحی مطلع شوید.

هزینه‌های جانبی عمل بینیمیزان هزینه
آزمایش‌های قبل از جراحی150_250 هزار تومان (10 درصد تخفیف)
عکس‌برداری‌ها400_600 هزار تومان (10 درصد تخفیف)
دستمزد پزشک + هزینه کلینیک یا بیمارستان + متخصص بیهوشیبین 20 _ 60 میلیون تومان و بالاتر(بسته به شهر و پزشک شما)
ویزیت پزشک100_200 تومان (برای زیبا جویان دکتر لند نیم بها یا رایگان)
چسب بینی80_100 هزار تومان (رایگان برای زیبا جویان دکتر لند)

با اطلاع از این موارد شما تا حدودی متوجه هزینه عمل بینی گوشتی شده‌اید. حال یک خبر خوب برای زیبا جویان داریم؛ اگر دوست دارید بینی خود را با کم‌ترین هزینه عمل کنید، می‌توانید از خدمات عالی تیم دکتر لند استفاده کنید.

برای کاهش هزینه‌ها شما می‌توانید از ویزیت نیم‌بها، تخفیف ویژه در آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌ها استفاده کنید. علاوه بر این شما به صورت رایگان بهترین مارک چسب بینی و همچنین مشاوره‌های کاملا رایگان و تخصصی را نیز دریافت می‌کنید.

عوامل موثر در هزینه جراحی بینی گوشتی

همان‌طور که گفتیم فاکتورهای بسیار مختلفی در تعیین هزینه این جراحی نقش دارند؛ در قسمت زیر تعدادی از اصلی‌ترین این موارد را برایتان توضیح می‌دهیم.

  • جنس و نوع بینی افراد
  • میزان دستمزد جراح
  • نوع بیمارستان و کلینیک موردنظر
  • منطقه جغرافیایی
  • هزینه‌های آزمایش‌ها
  • میزان پیچیدگی جراحی
  • مشکلات بینی

تمام این موارد در قیمت نهایی عمل شما تاثیر دارند. گاهی اوقات این عدد مقدار زیادی شده و کمی برای افراد مشکل ساز می‌شود. اگر به هر دلیل در حال حاضر توانایی پرداخت تمام هزینه‌های عمل بینی‌تان را ندارید، قسمت زیر مخصوص شماست.

پرداخت اقساطی هزینه‌های عمل با دکتر لند

با شرایط فوق‌العاده‌ای که دکتر لند برای شما ایجاد کرده است، دیگر نگرانی از بابت هزینه‌ها نخواهید داشت. شما می‌توانید بینی خود را در هر زمانی که خواستید به صورت اقساطی عمل کرده و دیگر در این مورد دغدغه‌ای نداشته باشید.

جالب است بدانید استفاده از این فرصت عالی اصلا سخت نبوده و به هیچ ضامنی نیاز ندارید! تنها کاری که باید انجام دهید، تهیه یک سفته است. برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر از شرایط، حتما با ما تماس بگیرید.

برای چه مواردی باید هزینه پرداخت کنیم؟

شاید تا اینجا برایتان سوال پیش آمده باشد که جز دستمزد پزشک باید برای چه مواردی هزینه پرداخت کنید؟ به طور کلی بیشتر هزینه‌های عمل بینی گوشتی مربوط به قبل از آن بوده و پس از آن خرج زیادی نخواهید داشت. در بخش زیر تمام این موارد را به طور مفصل بررسی می‌کنیم.

هزینه‌های قبل از عمل بینی گوشتی

قبل از جراحی شما باید بیشترین هزینه را برای موارد مختلفی پرداخت کنید که آن‌ها را در بخش زیر می‌بینید.

1. مشاوره‌های قبل از جراحی

قطعا شما برای دریافت بهترین نتیجه و انتخاب پزشک مناسب باید نزد پزشکان مختلفی مشاوره و معاینه شوید؛ به همین دلیل باید برای این کار مقداری پول کنار بگذارید. جالب است بدانید زیبا جویان دکتر لند علاوه بر مشاوره‌های رایگان، از تخفیفات ویژه 50 درصدی ویزیت نیز بهره‌مند می‌شوند.

مشاوره و معاینه قبل از جراحی بینی گوشتی

2. آزمایش‌ها و عکس‌ها

قطعا شما برای جراحی اصولی و بی‌خطر باید قبل از عمل حتما آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌های مختلفی انجام دهید. اگر دوست دارید تمام این مراحل را با هزینه بسیار پایین انجام دهید، از کارشناسان دکتر لند کمک بگیرید.

آزمایش ها و عکس برداری قبل از عمل دماغ گوشتی

3. کلینیک و بیمارستان مورد نظر

بخش زیادی از هزینه‌های عمل بینی گوشتی شما مربوط به کلینیک و بیمارستان مورد نظر است؛ البته این تصمیم‌گیری بیشتر بر عهده پزشک بوده و شما نقشی در آن ندارید.

هزینه های کلینیک و بیمارستان مورد نظر برای جراحی زیبایی بینی گوشتی

4. دستمزد جراح مورد نظر

هر جراح میزان دستمزد متفاوتی دارد؛ بنابراین شما باید در قدم اول پزشک مناسب خود را یافته و سپس از حق‌الزحمه او مطلع شوید. اگر هنوز پزشک موردنظر را نیافته و یا شک دارید، توصیه می‌کنم حتما از مشاوره‌های کارشناسان ما استفاده کنید.

دستمزد پزشک مورد نظر برای قبل از جراحی بینی گوشتی

5. متخصص بیهوشی

بخشی از هزینه‌های پرداختی شما برای متخصص بیهوشی است؛ اما میزان آن خیلی نگران‌کننده نیست.

هزینه متخصص بیهوشی عمل بینی گوشتی

هزینه‌های بعد از جراحی بینی گوشتی

شما پس از عمل بینی هزینه خیلی زیادی پرداخت نخواهید کرد. در این زمان شما تنها باید چسب بینی و برخی از داروها را تهیه کنید؛ بنابراین این هزینه‌‌ها اصلا به چشم نمی‌آیند.

چگونه هزینه‌ عمل جراحی بینی گوشتی را کاهش دهیم؟

آیا دوست دارید هزینه کمتری برای عمل بینی گوشتی خود پرداخت کنید؟ تیم دکتر لند در این زمینه تا حد زیادی به شما کمک کرده و هزینه‌هایتان را کاهش می‌دهد. کارشناسان ما راه و چاه کاهش قیمت را به شما یاد داده و با خدمات عالی خود، در این زمینه کمک زیادی به شما می‌کنند. 

علاوه بر این مشاوران ما بر اساس میزان بودجه و شرایطتان، بهترین و مناسب‌ترین جراح بینی را به شما معرفی می‌کنند؛ بنابراین توصیه‌ می‌کنم برای کاهش هزینه‌های نهایی جراحی بینی خود از راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کنید.

دریافت مشاوره برای کاهش هزینه های جراحی بینی گوشتی

بررسی فاکتورهای مهم در پرداخت هزینه عمل بینی گوشتی

در پرداخت هزینه‌های عمل بینی فاکتورهای مختلفی وجود دارند که شاید برای شما هم سوال باشند، در بخش زیر تعدادی از آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

آیا عمل بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی به هزینه بیشتری نیاز دارد؟

این موضوع اصلا قطعی نبوده و در هر شخص متفاوت است. اما به طور کلی معمولا بینی‌های گوشتی پوست ضخیم‌تری داشته و فرم دادن به آن‌ها نیز بسیار سخت‌تر است؛ به همین دلیل معمولا نسبت به بینی‌های استخوانی پیچیدگی و در نتیجه هزینه بیشتری دارند. البته اگر بینی شما مشکلات دیگری مثل انحراف نیز داشته باشد، هزینه آن نیز بیشتر می‌شود.

آیا بیمه هزینه جراحی بینی گوشتی را پرداخت می‌کند؟  

اگر قصد جراحی زیبایی بینی گوشتی خود را دارید، باید بدانید متاسفانه بیمه اصلا هزینه عمل شما را پوشش نمی‌دهد؛ زیرا به طور کلی بیمه هیچ هزینه‌ای را برای تغییرات زیبایی پرداخت نمی‌کند.

تنها در صورتی که قصد درمان بینی خود را داشته باشید، می‎‌توانید از بیمه انتظار پرداخت هزینه‌های آن را داشته باشید. بنابراین اگر در حال حاضر توانایی پرداخت تمام هزینه عمل بین خود را ندارید، بهترین کار استفاده از شرایط اقساطی دکتر لند است؛ با این کار دیگر نگرانی از بابت هزینه‌ها نخواهید داشت.

توصیه‌های پایانی در مورد هزینه عمل دماغ گوشتی

در این مقاله شما با تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد هزینه رینوپلاستی بینی گوشتی آشنا شدید. متاسفانه خیلی از افراد به دلیل قیمت ارزان‌تر ریسک کرده و جراحی دماغ خود را به افراد تازه‌کار و بی‌تجربه می‌سپارند!

شما هرگز چنین اشتباهی را مرتکب نشوید؛ اگر هم قیمت جراحی بینی گوشتی برایتان زیاد بود، می‌توانید از فرصت‌های عالی تیم دکتر لند (کاهش هزینه‌ها و پرداخت اقساطی) استفاده کنید. آیا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟ مشاوران ما در دکتر لند منتظر تماس شما هستند.

آیا سوال یا ابهامی در مورد قیمت عمل دماغ گوشتی دارید؟ نظرات خود را در قسمت زیر نوشته و این مقاله مهم را برای افرادی که در مورد هزینه آن سوال دارند نیز بفرستید.

سوالات متداول

بیمه در چه صورت هزینه جراحی بینی گوشتی را پرداخت می‌کند؟

بیمه تنها در صورتی هزینه عمل شما را پرداخت می‌کند که در حوادثی مثل آتش‌سوزی یا تصادف آسیب دیده باشید یا قصد درمان مشکلات تنفسی، شکستگی و موارد دیگر را داشته باشید.

اگر درمان انحراف بینی همراه با جراحی زیبایی بینی انجام شود، آیا بیمه هزینه آن را پرداخت می‌کند؟

اگر جراح شما انحراف بینی‌تان را تشخیص دهد، شما می‌توانید نامه او و همچنین سیتی اسکن را به بیمه ارجاع داده و هزینه آن را دریافت کنید.

آیا قیمت عمل بینی گوشتی در سال آینده افزایش می‌یابد؟

افزایش این هزینه به عوامل بسیار متفاوتی مثل دستمزد پزشک و هزینه بیمارستان بستگی دارد؛ اما با توجه به شرایط اقتصادی احتمال افزایش قیمت آن بسیار زیادی است؛ بنابراین هر چه زودتر بینی خود را عمل کنید، برد کرده‌اید.

آیا هزینه عمل بینی گوشتی در شهرهای مختلف با هم تفاوت دارند؟

شهر سکونت شما یکی از عوامل تاثیرگذار در میزان قیمت عمل بینی شماست. معمولا هزینه عمل بینی در شهرهای بزرگ از شهرستان‌های کوچک کمتر است.

آیا هزینه عمل زیبایی بینی گوشتی در بیمارستان‌های خصوصی از عمومی بیشتر است؟

معمولا بله اگر شما بینی‌تان را در کلینیک یا بیمارستان خصوصی عمل کنید، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *