عمل بینی استخوانی در اهواز | هزینه + نمونه کار + برترین پزشکان

در این مقاله قصد داریم تمام نکات ضروری برای جراحی بینی استخوانی در اهواز مثل نمونه کارها، هزینه، برترین پزشکان، روش‌ها، سبک‌ها، نکات مراقبتی، عوارض و همچنین روش‌های کاهش عوارض را به طور مفصل بررسی کنیم.
راهنمای مطالعه:
عمل بینی استخوانی در اهواز

هر کس که می‌گوید: «عمل بینی استخوانی خیلی راحت است.» کاملاً اشتباه می‌کند! زیرا شما باید دقیقاً همان مقدار وسواسی که در عمل بینی گوشتی به خرج می‌دهید را برای این عمل نیز داشته باشید!

قطعاً بینی‌های استخوانی نتیجه بهتر و همچنین جراحی راحت‌تری خواهند داشت؛ اما این به معنی سرسری گرفتن آن نیست. به همین دلیل تصمیم داریم در این مقاله شما را از تمام جزئیات آن آگاه کنیم.

توصیه می‌کنم قبل از هر چیز عکس واضحی از بینی‌تان را برای کارشناسان ما بفرستید و یک مشاوره تخصصی، کامل و رایگان دریافت کنید.

نگاهی به تصاویر قبل و بعد عمل بینی استخوانی در اهواز

انتخاب پزشک بدون مشاهده دقیق نمونه کارهای او اشتباه محض است! حتماً می‌دانید که هر جراح، سبک و مدل جراحی مخصوص به خودش را دارد. شما بدون مشاهده تصاویر بیماران قبلی هر پزشک، چگونه می‌خواهید مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید؟
پزشکان تیم دکترلند تا امروز به جراحی بینی استخوانی تعداد زیادی از افراد کمک کرده و آن‌ها را به فرم دلخواهشان رسانده‌اند. در بخش زیر نتیجه عمل تعدادی از زیبا جویان ما را مشاهده می‌کنید.

هزینه جراحی بینی استخوانی در اهواز چقدر است؟

هزینه جراحی یکی از مهم‌ترین عوامل در تصمیم‌گیری افراد است. البته باید بدانید میزان هزینه موردنیاز برای این عمل اصلاً ثابت نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در زیر تعدادی از آن‌ها را می‌بینید:

 • تفاوت در دستمزد جراحان مختلف
 • میزان امکانات کلینیک و بیمارستان
 • مواد بیهوشی
 • منطقه زندگی و شهر شما
 • سبک جراحی بینی
 • میزان تغییرات موردنیاز و پیچیدگی جراحی
 • روش عمل

تمام این موارد در تعیین قیمت عمل بینی استخوانی در اهواز تأثیر دارند؛ با این وجود باید بدانید هزینه این نوع جراحی روزبه‌روز در حال افزایش است و خیلی از افراد توانایی پرداخت تمام آن را ندارند. به همین دلیل ما تصمیم داریم در این زمینه کمی بار را از روی دوشتان برداریم.

جراحی بینی استخوانی مقرون‌به‌صرفه در اهواز

اگر دوست دارید هزینه کمتری برای عمل بینی استخوانی خود پرداخت کنید، از تیم ما کمک بگیرید. زیبا جویان ما به دلیل استفاده از امکانات فوق‌العاده، با بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین هزینه ممکن، بینی خود را عمل می‌کنند. در زیر تعدادی از این خدمات را بررسی می‌کنیم:

 • بیایید از مرحله اول، یعنی نوبت ویزیت شروع کنیم؛ زیبا جویان تیم ما علاوه بر دریافت نوبت ویزیت فوری، هزینه آن را نیز به صورت نیم‌بها پرداخت می‌کنند.
 • تمام مشاوره‌ها و پشتیبانی‌های ما به صورت رایگان انجام می‌شوند؛ بنابراین در هیچ مرحله‌ای شما نیاز به پرداخت هزینه برای مشاوره نخواهید داشت.
 • برای انجام تمام عکس‌برداری‌ها و آزمایشات شما از طرف تیم ما تخفیفات بسیار ویژه‌ای دریافت می‌کنید.
 • با انجام ویزیت آنلاین هزینه‌های رفت‌وآمد شما (مخصوصاً برای افراد ساکن شهرستان) تا حد زیادی کاهش می‌یابد.
 • درصورتی‌که توانایی پرداخت تمام هزینه‌های عمل را به صورت یک‌جا ندارید، کارشناسان ما امکان پرداخت اقساطی جراحی را برای شما فراهم می‌کنند.

با وجود تمام این موارد قطعاً کمک گرفتن از دکترلند کار بسیار هوشمندانه‌ای است. با وجود مشاوره آنلاین دیگر شما حتی نیازی به رفت و آمد ندارید، فقط باید عکس بینی خود را برای مشاوران ما بفرستید و یک مشاوره اساسی و تخصصی دریافت کنید.

تخفیفات دکترلند برای هزینه های جانبی جراحی بینی استخوانی در اهواز

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی در اهواز کیست؟

حتماً شما نیز دیده‌اید که خیلی از افراد اصلاً از نتیجه جراحی بینی خود رضایت ندارند؛ به نظر شما دلیل آن چیست؟ مهم‌ترین دلیل آن انتخاب پزشک بی‌تجربه و نامناسب است! در این بخش به شما کمک می‌کنیم که هرگز دچار این اشتباه نشوید و بهترین جراح را انتخاب کنید.

یک جراح حرفه‌ای بینی استخوانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

قطعاً شما تا زمانی که ویژگی‌های یک جراح خوب را نشناسید، انتخاب خوبی نیز نخواهید داشت! در صورتی که جراح موردنظر شما تمام خصوصیات زیر را داشته باشد، گزینه خوب و قابل اعتمادی برای عمل به شمار می‌شود.

 • تجربه بسیار زیادی در جراحی بینی استخوانی داشته باشد.
 • در سبک عمل موردنظر شما (طبیعی، فانتزی، نیمه فانتزی و…) تخصص داشته باشد.
 • قبل از جراحی برایتان جلسات مشاوره برگزار کند.
 • به تمام انتظارات و سؤالاتتان بادقت گوش دهد و آن‌ها را برطرف کند.
 • سلامتی شما را در اولویت خود قرار دهد.
 • فرم چهره شما را ارزیابی کند و بهترین فرم بینی را با توجه به آن پیشنهاد دهد.
 • خوش اخلاق و صبور باشد.
 • منظم باشد و با تیم حرفه‌ای کار کند.
 • نمونه کارهای واقعی مختلفی داشته باشد.
 • از جدیدترین روش‌ها و امکانات روز دنیا استفاده کند.

تمام این موارد در روند جراحی بینی اهمیت خودشان را به شما نشان می‌دهند؛ بنابراین همه آن‌ها را مدنظر بگیرید. علاوه بر این قطعاً می‌دانید که بررسی تمام این موارد کمی وقت‌گیر و سخت است؛ به همین دلیل ما قصد داریم کمی کارتان را راحت کنیم.

ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی در اهواز

معرفی بهترین جراحان بینی استخوانی در اهواز

کارشناسان تیم ما نمونه کارها و سوابق تعدادی بسیار زیادی از جراحان بینی اهواز را بررسی کرده و از میان آن‌ها بهترینشان را برگزیده‌اند. در جدول زیر با گلچینی از بهترین جراحان بینی استخوانی در اهواز آشنا می‌شوید.

نام جراحمیزان دستمزد
دکتر شعبانی نیا30 تا 40 میلیون تومان
دکتر خورشیدی فر35 میلیون تومان
رقیه احمدی40 میلیون تومان

این سه پزشک، از جراحان برتر شهر شما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سبک، تجربه و همچنین مشاهده نمونه کارها با مشاوران ما در ارتباط باشید.

بررسی انواع روش‌های جراحی بینی‌های استخوانی

تعداد زیادی از افراد از وجود روش‌های مختلف جراحی بینی اطلاعی ندارند؛ اما باید بدانید شما برای درمان و ایجاد تغییر در بینی، گزینه‌های مختلف زیر را در پیش رو دارید.

عمل باز بینی استخوانی

به طور کلی در عمل بینی به روش باز دقیقاً مانند اسمش، پزشک بینی شما را با ایجاد برش‌های مختلف به طور کامل باز می‌کند. به همین دلیل تمام تغییرات موردنظر و دلخواه شما در چنین جراحی ایجاد می‌شوند. جراحان معمولاً برای عمل بینی‌های بزرگ یا آن‌هایی که نیاز به تغییرات زیادی دارند، از این روش استفاده می‌کنند.

رینوپلاستی بینی استخوانی به روش باز در اهواز

عمل بینی استخوانی به روش بسته

در این روش دیگر خبری از برش‌های زیاد و باز شدن تمام ساختار بینی نیست؛ زیرا تنها چند برش در قسمت داخلی ایجاد و تغییرات لازم نیز از سوراخ‌های بینی انجام می‌شوند. به همین دلیل در این نوع جراحی پزشک خیلی دسترسی زیادی به بخش‌های بالایی ندارد و تنها برای عمل‌های ساده از آن استفاده می‌کند.

عمل زیبایی بینی استخوانی در اهواز به روش بسته

فیلر بینی استخوانی

این درمان موقتی است و در آن پزشک به قسمت‌های موردنظر فیلر تزریق می‌کند. باید بدانید در این روش به دلیل تزریق ژل، بینی کمی از حالت عادی بزرگ‌تر می‌شود و فرم آن نیز تغییر می‌کند؛ به همین دلیل اگر بینی بزرگی دارید، این درمان خیلی برایتان مناسب نیست.

تزریق فیلر به بینی استخوانی

پلاسما جت روش جدید تغییر بینی استخوانی

پلاسما جت دستگاه مخصوصی دارد و پزشک با استفاده از آن نقاط ریزی روی پوست بینی ایجاد می‌کند و آن را می‌سوزاند. پس از این مرحله پوست بینی جمع و کوچک می‌شود. البته باید بدانید این نوع درمان بیشتر برای بینی‌های گوشتی تأثیر دارد و بینی‌های استخوانی خیلی با این روش درمان نمی‌شوند.

پلاسما جت برای بینی استخوانی

لیفت روشی موقتی برای درمان بینی استخوانی

لیفت بینی با نخ روشی موقتی و کم تهاجم برای ایجاد تغییر در بینی است. در این درمان پزشک با استفاده از نخ‌های مخصوص و خیلی نازک، قسمت‌های مختلف بینی شما را لیفت و تغییرات دلخواهتان را ایجاد می‌کند. البته باید بدانید هر نوع تغییری با این روش امکان‌پذیر نیست و باید حتماً در این زمینه مشاوره شوید.

لیفت بینی استخوانی در اهواز با نخ

با توجه به انواع این مدل‌ها قطعاً بهترین، امن‌ترین و دائمی‌ترین روش، جراحی بینی است. علاوه بر این موارد سبکهای بسیار متفاوتی برای عمل بینی استخوانی وجود دارد که در بخش زیر آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

معرفی سبک‌های مختلف عمل بینی استخوانی

به طور کلی تمام بینی‌ها پس از جراحی به چهار فرم فانتزی، نیمه فانتزی، طبیعی و یا مردانه درمی‌آیند. در این قسمت تمام تغییرات این سبک‌ها را برایتان توضیح می‌دهیم.

سبک فانتزی مخصوص چهره‌های ظریف

این سبک جراحی بینی بیشتر برای صورت‌های ظریف و زنانه مناسب است؛ زیرا در آن فرم بینی به طور کامل تغییر می‌کند، نوک آن سربالا و قوس زیادی نیز روی آن ایجاد می‌شود. بنابراین اگر به این نوع بینی‌های عروسکی علاقه دارید، حتماً از قبل با جراح خود مشورت کنید.

نمونه کار قبل و بعد عمل بینی استخوانی به سبک فانتزی

مدل نیمه‌فانتزی پرطرف‌دارترین سبک جراحی بینی

این نوع جراحی بینی این روزها متقاضیان زیادی دارد؛ زیرا در آن بینی از حالت طبیعی خود خارج می‌شود و در عین حال فرم مصنوعی نیز به خود نمی‌گیرد! میزان تغییرات آن به اندازه مدل فانتزی نیست؛ یعنی سربالایی و قوس زیادی روی آن ایجاد نمی‌شود و به شکل بسیار جذابی درمی‌آید.

نمونه کار قبل و بعد رینو پلاستی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی به فرم طبیعی

بینی‌های استخوانی بهترین گزینه برای سبک طبیعی هستند و نتیجه فوق‌العاده‌ای را خلق می‌کنند. در این سبک، تمام مشکلات و ایرادات بینی شما رفع می‌شود و دیگر تغییرات زیادی در آن صورت نمی‌گیرد. این مدل بینی برای افرادی که طرف‌دار چهره‌های نچرال و ساده هستند بسیار مناسب است.

نمونه کار عمل زیبایی بینی سبک نیمه فانتزی

جراحی بینی استخوانی به فرم مردانه

در این نوع عمل، بینی اصلاً حالت زنانه و ظریفی به خود نمی‌گیرد و تمام ایرادها و بزرگی بینی به شکل کاملاً مردانه‌ای برطرف می‌شوند. این سبک جراحی مخصوص آقایانی است که به بینی‌های کوچک و ظریف علاقه‌ای ندارند.

قبل و بعد عمل دماغ استخوانی مردانه طبیعی

بررسی کاندیداتوری جراحی بینی استخوانی + سبک مناسب برای شما

به طور کلی اگر شما از نظر روانی و جسمانی سالم و بالای 18 سال هستید، برای جراحی بینی مشکلی ندارید. البته توصیه می‌کنیم حتماً از قبل تمام خواسته‌ها و انتظارات خود را با پزشک در میان بگذارید و نظرات او را نیز بشنوید.

برای تصمیم‌گیری در مورد سبک موردنظر نیز باید به چند مورد حتماً دقت کنید:

 • فرم چهره
 • نوع و ظاهر بینی خودتان
 • توجه به بهبود عملکرد بینی
 • عدم ایجاد مشکلات ظاهری و تنفسی
بهترین سن عمل بینی استخوانی

تمام این موارد به تصمیم‌گیری بهتر شما کمک می‌کنند؛ اما برای اطمینان بیشتر عکس بینی خود را برای ما بفرستید. مشاوران ما به طور کامل بینی و شرایطتان را معاینه و بهترین سبک را به شما پیشنهاد می‌کنند.

نکات مراقبتی لازم برای جراحی بینی استخوانی

اگر دوست دارید خیلی سریع روند بهبودی خود را طی کنید، باید حتماً حواستان به تمام نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی باشد.

نکات مراقبتی قبل از عمل بینی استخوانی

 نکات مراقبتی جراحی بینی شما از هفته‌ها قبل از عمل شروع و در موارد زیر خلاصه می‌شوند:

 • دریافت مشاوره و راهنمایی از افراد متخصص
 • تحقیق در مورد جراحان مختلف
 • داشتن رژیم مناسب
 • مصرف نکردن داروهای رقیق‌کننده خون
 • عدم مصرف الکل، قلیان و سیگار از دو هفته قبل
 • انجام تمام آزمایش‌های لازم
 • در میان گذاشتن حساسیت‌ها، داروهای مصرفی و بیماری‌های خاص با پزشک
 • دوش گرفتن از شب قبل
 • نخوردن غذا و آشامیدنی از 8 ساعت قبل
 • ایجاد یک فضای امن و آرام برای پس از عمل
نکات رعایتی قبل از جراحی دماغ استخوانی در اهواز

نکات مهم مراقبتی بعد از جراحی

تمام این موارد تأثیر بسیار زیادی در نتیجه جراحی شما دارند؛ بنابراین همه آن‌ها را مد نظرتان قرار دهید.

 • بالا نگه داشتن سر در هنگام خواب
 • خیس نکردن آتل بینی
 • محافظت از بینی و دوری از شلوغی
 • استفاده از یخ یا کمپرس آب سرد
 • رژیم غذایی مناسب و نخوردن غذاهای تند، شور و ادویه دار
 • استراحت کافی
 • عدم انجام فعالیت‌های سنگین
 • لمس نکردن بینی
 • خوردن غذاهای آبکی
 • عدم استفاده از عینک
 • مصرف سروقت داروها
 • بالا نگه داشتن سر
 • مراجعه سروقت به پزشک
 • استفاده درست از چسب بینی
مراقبت های بعد از عمل بینی استخوانی در اهواز

جراحی بینی استخوانی چه خطرات و عوارضی دارد؟

قطعاً جراحی تهاجمی مانند عمل بینی عوارض مخصوص به خودش را دارد؛ البته باید بدانید این موارد گاهی اوقات به دلایل مختلف شدید می‌شوند و از حالت عادی فراتر می‌روند. در قسمت زیر تمام این عوارض را می‌شناسید:

 • درد به مدت چند روز
 • خونریزی
 • کبودی
 • ورم
 • سردرد
 • سرگیجه
 • عوارض مواد بیهوشی
 • احتمال عفونت
 • بروز مشکلات تنفسی
 • عدم تقارن سوراخ‌های بینی
 • ماندن جای زخم و بخیه
 • انواع مشکلات ظاهری
 • مناسب نبودن فرم بینی با چهره
از عوارض عمل بینی استخوانی خونریزی است

برخی از این عوارض طبیعی هستند و در همه افراد مشاهده می‌شوند؛ اما خطر اصلی زمانی است که این موارد از حالت عادی خودشان فراتر بروند. البته باید بدانید برای تمام این موارد راه‌حل‌هایی نیز وجود دارد که در زیر آن‌ها را می‌شناسید.

چگونه از بروز خطرات و عوارض عمل بینی استخوانی جلوگیری کنیم؟

اولین کاری که شما برای جلوگیری از بروز چنین خطراتی باید انجام دهید، دقت در انتخاب جراح است. تمام مواردی که در بخش بالا با آن‌ها آشنا شدید، در نتیجه انتخاب پزشک بی‌تجربه اتفاق می‌افتند.

توصیه می‌کنم حتماً در این زمینه حتماً با کارشناسان ما مشورت کنید؛ زیرا آن‌ها به طور کامل بینی و انتظاراتتان را بررسی می‌کنند و متناسب با آن‌ها بهترین جراح را به شما پیشنهاد می‌دهند.

علاوه بر این شما به مدت 2 سال پس از جراحی نیز از سمت تیم ما پشتیبانی و مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد. در کنار تمام این موارد تمام نکات مراقبتی را حتماً جدی بگیرید.

پیشتیبانی دکتر لند تا 2 بعد از جراحی بینی استخوانی در اهواز

توصیه‌های پایانی در مورد جراحی زیبایی بینی استخوانی در اهواز

در این مقاله تمام اطلاعات لازم و ضروری در مورد عمل جراحی بینی استخوانی در اهواز را بررسی کردیم. در انتها باید بدانید جراحی بینی با وجود سادگی، سختی‌های خودش را نیز دارد. در صورتی که دماغ شما گوشتی است صفحه بهترین دکتر عمل بینی گوشتی در اهواز را مطالعه کنید.

برای تجربه عمل راحت‌تر توصیه می‌کنیم تیم جراحی مناسب و حرفه‌ای را انتخاب کنید. دکترلند بزرگ‌ترین و معتبرترین تیم جراحی در ایران و دارای نماد اعتماد الکترونیکی است. ما از صفر تا صد عمل همراهتان هستیم و این مسیر را برایتان شفاف و راحت می‌کنیم.

نظرات خود را در قسمت زیر بنویسید و این مقاله را برای تمام زیبا جویان اهوازی نیز بفرستید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!