عمل بینی در شیراز: نقشه راه شما در جاده‌ زیبایی! پاسخ سوالات + تخفیف!

«می‌خواهم بینی‌ام را عمل کنم اما سؤالات زیادی دارم؛ از پیداکردن پزشکی که به کارش مطمئن باشم گرفته تا هزینه عمل، انتخاب فرم بینی که مطمئن باشم به چهره‌ام می‌آید و... .»
راهنمای مطالعه:
عمل بینی در شیراز

اگر شما هم مدت‌هاست درگیر چنین سؤالاتی هستید، حق دارید؛ جراحی بینی یک تصمیم یک شبه نیست و باید با حساب و کتاب گرفته شود. در این مطلب که مخصوص ساکنین شیراز و شهرستان‌های اطراف نوشته شده است، ما اینجا هستیم تا تمام راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهیم.

اولین شرط دریافت یک نتیجه عالی از عمل بینی در شیراز، آگاهی و برداشتن قدم‌های حساب شده است. پس اگر به نتیجه عملتان اهمیت می‌دهید، 10 دقیقه وقت بگذارید و این مطلب را بخوانید. اما اگر فرصت خواندن این مطلب را ندارید نیز نگران نباشید؛ همین حالا از طریق دکمه تماس با ما سوالتان را فوری و رایگان از مشاوران دکترلند بپرسید.

بهترین دکتر عمل بینی در شیراز کیست؟ نکته مهم برای انتخابی بدون پشیمانی!

اکثر زیباجویان با زیر و روکردن اینترنت، پرس و جو از آشنایان و … به دنبال نام یک پزشک به‌عنوان بهترین جراح عمل بینی شیراز می‌گردند. طبیعی و کاملاً منطقی است که ما به دنبال بهترین جراح بینی شیراز باشیم؛ اما متأسفانه تبلیغات بسیاری اوقات نام یک پزشک را پررنگ می‌کنند و یک نکته مهم را به ما نمی‌گویند:

این که هیچ پزشک واحدی را نمی‌توان به عنوان بهترین جراح زیبایی بینی در شیراز معرفی کرد؛ زیرا هر پزشکی باتوجه‌به سوابقش در سبک خاصی از جراحی مهارت و تجربه بیشتری دارد. به همین دلیل، انتخاب بهترین جراح برای شما باید باتوجه‌به شرایط خاص خود شما انجام شود. یعنی فرم فعلی بینی شما و سبک موردنظرتان برای عمل.

به همین خاطر است که درصد بالایی از افرادی که جراحشان را بر اساس تبلیغات یا توصیه افراد غیرمتخصص (دوست و آشنا) انتخاب می‌کنند، از نتیجه عمل پشیمان می‌شوند. 

جراح بینی مثل یک نقاش زبردست است که چهره شما را نقاشی می‌کند. نقاشی که در سبک رئالیسم کارکشته است همان مهارت را در سبک کوبیسم ندارد؛ به همین صورت ما نیز نمی‌توانیم اطمینان داشته باشیم که جراحی که در زمینه جراحی بینی‌های استخوانی به سبک طبیعی و با تکنیک جراحی باز ماهر است، همان تجربه را در جراحی بینی گوشتی به سبک نیمه فانتزی با تکنیک جراحی بسته داشته باشد. 

به همین دلیل بسیار مهم است که ابتدا نوع بینی‌تان را بشناسید؛ سبک عملتان را انتخاب کنید؛ در مورد تکنیک جراحی مناسبتان تصمیم بگیرید و سپس باتوجه‌به همه این موارد بهترین جراح را انتخاب کنید. پس بهترین جراح بینی شیراز برای دیگران لزوماً بهترین جراح برای من  نیست؛ و مناسب‌ترین جراح برای من باید باتوجه‌به فرم فعلی بینی‌ام، سبک دلخواهم برای عمل و شرایط خاص من انتخاب شود. 

چه پزشکی را انتخاب کنیم؟

با آگاهی به این موضوع که چه تعداد زیادی از زیباجویان از این موضوع غافل هستند، انتخاب کردیم که رسالتمان در دکترلند، گره گشایی از این مشکل باشد. کافی است عکسی از بینی خود را در واتس‌اپ ما ارسال کنید تا با آنالیز تخصصی فرم بینی‌تان شما را راهنمایی کنیم.

مشاورین دکترلند از نزدیک بر روی کار بسیاری از جراحان مشهور بینی در شیراز شناخت داشته‌اند؛ و با آنالیز تخصصی فرم بینی شما و سبک عمل مورد نظرتان، مناسب‌ترین جراح برای فرم بینی و سبک عمل دلخواه شما را پیشنهاد می‌دهند.

قبل و بعد از عمل بینی در شیراز: جادوی ظرافت و هنر دست یک جراح!

چه چیزی لذت‌بخش‌تر از این که قبل از عمل، نتیجه زیبایی که دیگران از جراحی بینی گرفته‌اند را ببینیم و از زیبایی نتایج آن‌ها انرژی بگیریم؟ بدون شک دیدن نمونه کارهای زیر از بهترین دکتر جراحی بینی شیراز که با دکترلند همکاری دارند، باعث می‌شود که با انرژی و قوت قلبی وصف‌نشدنی پا به اتاق عمل بگذاریم:

معرفی بهترین متخصصان جراحی بینی در شیراز

جادویی که در تصاویر بالا دیدید، به دستان پزشکانی که در ادامه معرفی می‌کنیم رقم خورده است. همان‌طور که گفتیم انتخاب جراح برای شما بستگی به آناتومی صورت و شرایط خاص خودتان دارد؛ اما در هر حال در ادامه نام جراحان زبردستی که جادوی تصاویر بالا را رقم زده‌اند را آورده‌ایم تا بر اطلاعات شما بیفزاییم. 

اگرچه این عزیزان در حالت عادی به علت مشغله کاری بسیار زیاد، زودتر از 2 یا 3 ماه نوبت عمل جدیدی را نمی‌پذیرند؛ اما اگر از طریق دکترلند بری دریافت نوبت از آنان اقدام کنید این امکان را خواهید داشت که نوبت عمل فوری و نوبت ویزیت خارج از صف انتظار را دریافت کنید.

جراح عمل دماغ شیرازقیمت عمل بینی شیراز
آرش سبحان منش40 – 45 میلیون تومان
نصیر سعیدی40 – 45 میلیون تومان
حمیدرضا کاظمی35 – 40 میلیون تومان
نگار جعفری23 میلیون تومان
حسین مرادیان35 – 40 میلیون تومان
سولماز قربانی28 – 32 میلیون تومان
مجتبی قائدی45 – 50 میلیون تومان
محمدعلی اسدی33 میلیون تومان
حبیب سهرابی28 تا 32 میلیون تومان
لیلا اکبری35 میلیون تومان
دکتر نوری (کلینیک تیارا)20 میلیون تومان
غزار نوروزی20 تا 22 میلیون تومان
محمدرضا نجفی40 تا 45 میلیون تومان
دکتر شعبانی نیا30 تا 40 میلیون تومان
دکتر علی عقیلی25 تا 26 میلیون تومان
دکتر نوایی18 تا 20 میلیون تومان
دکتر خورشیدی فر35 تا 40 میلیون تومان
دکتر خورده چی35 میلیون تومان
اصغر نریمانی35 میلیون تومان
مصطفی مهری30 میلیون تومان
نفیسه صادق زاده25 تا 30 میلیون تومان
دکتر هاشمی27 تا 30 میلیون تومان
دکتر فهیم نیا 25 میلیون تومان

(در ادامه این مطلب تخفیفات خوبی که مراجعین دکترلند از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند را ذکر کرده‌ایم.)

انواع مدل بینی + سبک عمل مناسب برای هر مدل بینی | مدل بینی شما کدام است؟

پس متوجه شدیم که شناخت آناتومی صورت چقدر در نتیجه عمل تأثیر دارد. زیرا قدم اول این است که شما آناتومی صورت و مدل بینی خود را بشناسید؛ تا سپس بر اساس این آگاهی، باتجربه‌ترین جراح در جراحی آن مدل بینی را پیدا کنید. از این گذشته، شناخت مدل بینی برای انتخاب سبک عمل نیز حیاتی است. زیرا هر سبک جراحی برای هر مدل بینی مناسب نیست.

به طور کلی بینی‌ها به سه دسته گوشتی، استخوانی و ترکیبی تقسیم می‌شوند. اما نکته ریز اینجاست که بسیاری از مردم در تشخیص این دو اشتباه می‌کنند:

1. بینی گوشتی: بینی بزرگانی مثل انیشتین! 

هر بینی که بزرگ باشد لزوماً گوشتی محسوب نمی‌شود؛ اما اگر بینی شما ویژگی‌های زیر را داشته باشد جزو دسته بینی‌های گوشتی است.

 • نوک گرد و پهن
 • ساختار غضروفی ضعیف
 • پوست ضخیم و چرب

اگرچه سبک عمل طبیعی بهترین گزینه برای این نوع بینی‌هاست، اما افرادی که سبک فانتزی و نیمه فانتزی را می‌پسندند نیز نباید ناامید شوند. ممکن است آناتومی بینی و صورت شما به‌نوعی باشد که پذیرای فرم فانتزی نیز باشد. این موضوع باید با بررسی تخصصی و زیبایی‌شناسی مشخص شود که در جلسه مشاوره رایگان به شما ارائه می‌شود. همچنین برای آشنایی با بهترین جراح بینی های گوشتی در شیراز به این صفحه مراجعه کنید.

در هر حال اگر این نوع بینی را دارید، حتماً سری به مقاله انواع بینی‌ گوشتی بزنید. زیرا بینی گوشتی خودش نیز به چند نوع مختلف تقسیم‌بندی می‌شود که باتوجه‌به نوع بینی گوشتی‌تان باید قبل از عمل نکاتی بسیار مهم و حیاتی را بدانید. برای

قبل و بعد جراحی بینی مردانه درشیراز دکتر آرش سبحان منش

2. بینی استخوانی: بینی خوش شانس برای جراحی!

اگر بینی شما ویژگی‌های زیر را داشته باشد، استخوانی محسوب می‌شود و شما خوش شانس محسوب می‌شوید! زیرا دستتان برای انتخاب سبک عمل و فرم بینی بسیار باز است:

 • قوز روی بینی
 • ساختار مستحکم
 • پوست نازک؛ به‌نحوی‌که با دست‌زدن به بینی استخوان‌ها و غضروف‌ها به‌راحتی قابل‌لمس هستند. 

اگرچه بینی‌های استخوانی پذیرای همه سبک‌های جراحی هستند، اما باز هم توجه کنید که هر سبکی مناسب هر چهره‌ای نیست. یعنی هر چند انتخاب هر سبک عملی برای این نوع بینی از لحاظ پزشکی و جراحی مانعی ندارد؛ اما از لحاظ زیبایی‌شناسی باید آناتومی صورتتان را در نظر بگیرید و باتوجه‌به آن سبک عملتان را انتخاب کنید. بعلاوه برای رسیدن به نتیجه‌ای بی‌نقص پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز را حتما مطالعه کنید.

 برای مثال، انتخاب سبک فانتزی که در آن بینی بسیار کوچک می‌شود برای صورت‌های قلبی شکل که چانه باریک و نوک تیزی دارند مناسب نیست. پس حتی اگر بینی استخوانی دارید نیز بسیار مهم است که سبک عملتان را باتوجه‌به بررسی آناتومیک چهره‌تان انتخاب کنید. در مشاوره رایگان و آنلاین دکترلند این نکات زیبایی‌شناختی به طور اختصاصی در مورد صورت شما بررسی می‌شوند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

نمونه جراحی دماغ مردانه دکتر ابراهیم فهیم نیا در شیراز

3. بینی‌های ترکیبی: نه کاملاً گوشتی، نه کاملاً استخوانی!

ممکن است بینی شما ترکیبی از ویژگی‌های بینی‌های استخوانی و گوشتی را داشته باشد؛ برای مثال ممکن است هم قوز داشته باشد و هم نوک پهن. در این صورت انتخاب سبک عمل مناسب برای شما باید حتماً با معاینه تخصصی و بررسی ضخامت پوست بینی‌تان انجام شود. 

رینوپلاستی بینی مردانه سبک طبیعی دکتر مجتبی قائدی در شیراز

برای تشخیص دقیق مدل بینی‌تان و انتخاب بهترین فرم و سبک عمل متناسب با آن، عکسی از چهره خود را در واتس‌اپ دکترلند ارسال کنید. 

سبک‌های مختلف عمل بینی در شیراز: انتخاب سبک عمل، انتخابی سرنوشت‌ساز!

حال که نوع بینی‌تان را تشخیص داده‌اید، قدم بعدی انتخاب سبک عمل باتوجه‌به آن است. اگر تفاوت سبک‌های مختلف جراحی بینی را دقیقاً نمی‌دانید، این شما و این یک راهنمای کوتاه و ساده و دقیق:

1. عمل بینی طبیعی: زیبا، ساده، مینیمال!

در عمل بینی به سبک طبیعی تمرکز جراح فقط بر روی برطرف کردن ایرادات بینی است؛ نه بیشتر! برای مثال، در این سبک عمل ایراداتی مثل قوز بینی، افتادگی نوک بینی، کجی بینی، پهن بودن بینی و… برطرف می‌شوند؛ اما از سربالا شدن نوک بینی یا ایجاد انحنای زیاد اجتناب می‌شود.

نمونه عمل بینی مردانه دکتر آرش سبحان منش در شیراز

2. عمل بینی فانتزی: عروسکی و جذاب!

عمل بینی به سبک فانتزی در نقطه مقابل عمل بینی به سبک طبیعی قرار دارد. در این نوع عمل بینی علاوه بر رفع ایرادات، جراح حالتی عروسکی نیز به بینی می‌دهد؛ یعنی قوس زیبا و زیادی به آن داده و نوک آن را سر بالا می‌کند.

اگر صورت ظریف و کوچکی دارید و اجزای دیگر صورتتان هم ظرافت دارند، این سبک عمل چهره شما را بسیار زیبا خواهد کرد. 

رینوپلاستی بینی سبک فانتزی در شیراز دکتر نفیسه صادق زاده

3. عمل بینی نیمه فانتزی: جذاب و در حد اعتدال!

اگر به دنبال نقطه تعادلی میان سبک جراحی بینی طبیعی و فانتزی هستید، به سراغ عمل زیبایی به سبک نیمه فانتزی بروید. در این نوع جراحی بینی علاوه بر رفع ایرادات، نوک بینی کمی سربالا می‌شود و قوس ملایمی نیز به بینی می‌دهد. اما سربالا بودن نوک بینی و انحنای بینی زیادی اغراق‌آمیز نیست و حالت ملایم‌تر و طبیعی‌تری دارد. 

عمل باز دماغ به سبک نیمه فانتزی دکتر مجتبی قائدی در شیراز

اگر  سبک عملتان را انتخاب کرده‌اید، برای مشاوره در انتخاب باتجربه‌ترین جراح عمل بینی در شیراز برای آن سبک بر روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید. هرچند که پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت نتیجه بهتر، سبک عمل را نیز باتوجه‌به نظر مشاورین دکترلند انتخاب کنید که از نظر تخصصی به موضوع می‌نگرند.

انواع روش‌های جراحی بینی در شیراز: جراحی باز یا بسته؟ کدام یک مناسب شماست؟

آیا می‌دانستید که برای جراحی بینی حتماً نیاز نیست که بینی شما توسط جراح شکسته و مجدداً ترمیم شود؟ همه چیز به تکنیک جراحی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد.

1. عمل دماغ به روش باز: روشی قدرتمند برای تغییرات اساسی!

در جراحی به روش باز جراح بینی شما را کاملاً باز کرده و دوباره ساماندهی می‌کند. البته که این روش جراحی نیز مثل جراحی بسته هیچ دردی در طی جراحی ندارد؛ اما عیب کوچک آن این است که دوره نقاهت طولانی‌تری دارد. (1 هفته استراحت، 3 هفته تا بهبود کامل زخم‌ها و ورم‌ها)

در عین حال، مزیت بزرگ آن این است که امکان ایجاد تغییرات اساسی در بینی و درآوردن آن به شکل کاملاً دلخواه شما را به جراح می‌دهد. اگر بینی شما به تغییرات اساسی نیاز داشته باشد، بهترین گزینه برای شما جراحی با تکنیک باز است. 

جراحی بینی غضروفی در شیراز

2. جراحی زیبایی بینی به روش بسته: روش بدون کبودی و بخیه!

در این نوع جراحی، همان‌طور که گفتیم، جراح با کمترین برش و بدون باز کردن کامل بینی جراحی را انجام می‌دهد. مزیت این تکنیک این است که دوره نقاهت آن بسیار سریع‌تر خواهد بود و کبودی و ورم بسیار کمتری را تجربه خواهید کرد.

اما در عین حال باید توجه کنید که این تکنیک مناسب هر فردی نیست. اگر ایرادات بینی شما جزئی باشند و نیازی به دست‌بردن اساسی در بافت بینی نباشد، می‌توانید جراحی به سبک بسته را انتخاب کنید. 

نمونه قبل و بعد جراحی بینی مردانه سبک طبیعی دکتر علی عقیلی در شیراز

آیا می‌خواهید بدانید که جراحی با تکنیک بسته برای شما مناسب است یا جراحی با تکنیک باز؟ این سؤال را نیز به صورت اختصاصی از مشاورین دکترلند بپرسید. البته توجه کنید که هر پزشکی در جراحی به روش بسته مهارت ندارد؛ اما اگر این نوع جراحی مناسب بینی شما باشد، ما جراحان اثبات شده در زمینه این تکنیک را نیز به شما معرفی می‌کنیم. 

چرا دکترلند را برای عمل بینی در شیراز انتخاب کنیم؟ افتخاری برای ما، مزیتی برای شما!

احترام همیشه متقابل است. به پاس انتخاب دکترلند، ما نیز سعی می‌کنیم با ارائه امکانات ویژه برای کاهش هزینه عمل بینی در شیراز به شما مراجعین محترم، این احترام را متقابلاً رعایت کنیم:

 • مشاوره و همراهی رایگان جهت انتخاب بهترین سبک عمل و بهترین فرم بینی و مناسب‌ترین جراح متناسب با شرایط شما. 
 • امکان اسکان رایگان برای شهرستانی‌ها.
 • امکان نوبت ویزیت فوری با جراح دلخواه شما حتی برای همین فردا. 
 • نوبت عمل بدون معطلی با جراحان بسیار باتجربه شیراز که در حالت عادی صف انتظار آن‌ها حداقل 2 ماه است.
 • ارائه ویزیت نیم‌بها با جراح دلخواه شما
 • تخفیفاتی به ارزش 550،000 الی 800،000 تومان در هزینه آزمایشات و عکس‌برداری‌های قبل از عمل.
 • امکان عمل بینی شیراز قسطی تا سقف 50 میلیون تومان. 
 • طراحی تصویر قبل و بعد از عمل شما برای اطمینان پیشاپیش خاطر از نتیجه عمل. 
 • ارسال بسته سورپرایز هدیه بعد از عمل برای مراجعینی که از طریق دکترلند اقدام می‌کنند.
 • برخورداری از تخفیف در استفاده از دیگر خدمات زیبایی دکترلند بعد از عمل. 

سخن پایانی: اولین قدم را امروز بردارید؛ نتیجه شیرین را تا آخر عمر بچشید. 

اقدامی که از روی آگاهی و با قدم‌های حساب شده انجام شود، نتیجه‌ای شیرین و مادام‌العمر خواهد داشت. به همین دلیل در این مطلب تا این حد بر روی اهمیت دریافت مشاوره تخصصی برای اتخاذ تصمیمات مهمی مثل فرم بینی، سبک عمل، انتخاب جراح و … تأکید کردیم؛ و حتی امکان استفاده از آن را به رایگان در اختیار همه قرار داده‌ایم. 

زیرا به تجربه به ما ثابت شده است که برداشتن این قدم‌های حساب شده، مسیری زیبا و دائمی را رقم خواهد زد. پس خواهش می‌کنیم که اهمیت این موضوع را دست کم نگیرید و همین امروز قدم‌هایتان را حساب شده بردارید تا فردا از نتیجه‌ای رضایت‌بخش لذت ببرید.

تیم کارشناسی دکتر لند

تیم کارشناسی دکتر لند

به زودی با شما تماس می‌گیریم!