آدمی هر چقدر هم که زیبا باشد، باز هم از زیباتر دیده‌شدن استقبال می‌کند. اگر گیلانی هستید و تصمیم گرفته‌اید برای زیباتر دیده‌شدن خود یک قدم بردارید، مسیر پیش رویتان بسیار حساس و چالشی است. از انتخاب پزشک گرفته تا سبک و روش جراحی، همگی در نتیجه نهایی جراحی شما نقشی بسیار تعیین‌کننده‌ای دارند.

شما به یک راهنمای قابل‌ اعتماد نیاز دارید تا اطلاعات لازم را در مورد هزینه‌ها، بهترین جراحان، سبک و روش جراحی بینی در گیلان، عوارض و مراقبت‌های بعد از جراحی را در اختیارتان قرار دهد. ما اینجا هستیم تا در مورد تمام موارد گفته شده شما را راهنمایی کنیم. به امید آنکه بهترین تجربه را از عمل بینی در گیلان داشته باشید.

قبل و بعد از عمل بینی در گیلان

گاهی اوقات دیدن، بیش از هزار بار خواندن به شما اطلاعات کاربردی می‌دهد. به همین دلیل تعدادی عکس از قبل و بعد عمل بینی در گیلان را در اختیارتان می‌گذاریم تا با بررسی دقیق آن‌ها، پزشک خود را انتخاب کنید. دیدن نمونه‌ کارهای هر پزشک به شما کمک می‌کند تا جراح خود را با اطمینان و آگاهی بیشتری گزینش کنید.

هزینه عمل بینی در گیلان

احتمالاً برای دانستن هزینه نهایی و تمام شده عمل بینی در گیلان بسیار کنجکاو هستید. اما پاسخ دقیقی به این پرسش متداول همیشگی وجود ندارد. هزینه عمل بینی در گیلان به موارد زیر بستگی دارد:

 • جراح مورد نظر شما و مقدار حق‌الزحمه ایشان
 • شرایط کلی و نوع بینی شما
 • تغییرات موردنظرتان برای برطرف‌کردن ایرادات فیزیکی و کارکردی بینی
 • بیمارستان انتخابی و منطقه جغرافیایی
 • نوع رینوپلاستی (معمولی یا ترمیمی)
 • تکنیک و روش جراحی
هزینه های عمل زیبایی دماغ در گیلان

برای اطلاع دقیق از هزینه‌های عمل بینی در گیلان، با مشاوران ما در دکترلند در ارتباط باشید. آن‌ها پس از بررسی تمامی موارد بالا، مبلغ نهایی عمل بینی در گیلان را برایتان مشخص می‌کنند.

کاهش هزینه‌های عمل بینی در گیلان با دکترلند

ما در دکترلند خدمات ویژه‌ای را برای شما در نظر گرفته‌ایم تا هزینه جراحی و همچنین هزینه‌های جانبی‌ عمل بینی‌تان تا حد بسیار زیادی کم کنیم.

 • مشاوره کاملاً رایگان قبل از عمل بینی در گیلان
 • تخفیف 50 درصدی برای انجام آزمایش‌ها و رادیولوژی قبل از جراحی
 • ویزیت نیم‌بها و در برخی از موارد کاملاً رایگان
 • پشتیبانی و مشاوره کاملاً رایگان تا 3 سال بعد از عمل
کم کردن هزینه های رینوپلاستی در گیلان با دکترلند

همچنین اگر پرداخت یک‌جای هزینه عمل بینی در گیلان برایتان کمی دشوار است، از خدمات پرداخت اقساطی دکترلند استفاده کنید. برای اطلاع از شرایط دقیق پرداخت اقساطی با مشاوران ما در دکترلند در ارتباط باشید.

بهترین جراح بینی در گیلان

یافتن بهترین جراح بینی در گیلان، مهم‌ترین قدمی است که باید برای عمل بینی خود بردارید. وقتی تصمیم به جراحی بینی می‌گیرید، در واقع زیبایی و سلامتتان را تمام‌وکمال به دست پزشک انتخابی‌تان می‌سپارید. بنابراین بسیار مهم است که پزشکی کاربلد و حاذق را انتخاب کنید تا درگیر عوارض جانبی و جبران‌ناپذیر پس از جراحی نشوید.

متأسفانه، حقیقت این است که اغلب پزشکان حرفه‌ای و باتجربه در شهرهای بزرگ فعالیت می‌کنند. برای گیلانی‌ها، بهترین انتخاب، انجام جراحی‌ در رشت است. رشت شهر بزرگی است و پزشکان کاربلد زیادی دارد. علاوه بر این اگر از گیلان یا سایر شهرهای شمال ایران برای جراحی به رشت بیایید، امکان اسکان در رشت برای شما فراهم است.

انتخاب بهترین جراح در گیلان به کمک در کترلند

گیلانی‌ها برای جراحی بینی به کدام شهر بروند؟

پیشنهاد ما به زیبا جویان ساکن شهرهای کوچک این است که برای داشتن یک رینوپلاستی موفق به یکی از شهرهای بزرگ مانند شیراز، تهران، رشت یا اصفهان بروند. خوش‌شانسی شما این است که گیلانی هستید و نیاز به سفر طولانی ندارید. رشت کنار دستتان است! پزشکانی باتجربه و دارای سابقه درخشان در رشت فعالیت می‌کنند که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

گیلانی‌ها برای عمل جراحی بینی به کدام شهر بروند؟

ویژگی‌های یک جراح کاربلد و حرفه‌ای

 • تجربه کافی و سابقه درخشان در انجام جراحی بینی موردنظر شما را داشته باشد.
 • صبورانه و بادقت به خواسته‌های شما برای ایجاد تغییرات گوش دهد.
 • روند جراحی را به زبانی ساده ولی کامل برای شما توضیح دهد.
 • دارای نمونه کارهای موفق بسیار زیادی باشد.
 • قبل از جراحی مشاوره لازم را در مورد سبک و روش جراحی به شما بدهد.
 • دارای تیم حرفه‌ای و تکنسین باتجربه باشد.

می‌دانیم که یافتن پزشکی با تمام ویژگی‌های ذکر شده کمی دشوار است. اما نگران نباشید. تیم دکترلند بادقت و بررسی فراوان بهترین جراحان رشت با ویژگی‌های بالا را پیدا کرده و به شما معرفی می‌کند.

دکتر مصطفی مهری:

عنوانجزئیات
نام جراحمصطفی مهری
تخصصمتخصص ENT و جراحی پلاستیک
تکنیک رینوپلاستیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل بینی30 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی60 روز
کلینیک جراحیمرکز جراحی گیلان
مشاوره رایگانندارد

نمونه کار قبل و بعد از جراحی‌های دکتر مصطفی مهری

دکتر ابراهیم فهیم نیا:

عنوانجزئیات
نام پزشکابراهیم فهیم نیا
تخصصجراحی پلاستیک
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه رینوپلاستی25 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی30 روز
کلینیک جراحیبیمارستان ارتش ولیعصر
مشاوره رایگانندارد

نمونه کارهای قبل و بعد دکتر ابراهیم فهیم نیا

دکتر نفیسه صادق زاده:

عنوانجزئیات
نام پزشک جراحنفیسه صادق زاده
تخصصگوش و حلق و بینی
تکنیک رینوپلاستیطبیعی / نیمه فانتزی
هزینه عمل جراحی25 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی30 روز
کلینیک جراحی
مشاوره رایگاندارد

نمونه کار قبل و بعد از رینوپلاستی دکتر نفیسه صادق زاده

دکتر مهدی هاشمی:

عنوانجزئیات
نام جراحمهدی هاشمی
تخصصبرد تخصصی و جراج جنرال
تکنیک جراحیطبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل27 تا 30 میلیون تومان
زمان انتظار نوبت دهی30 روز
کلینیک جراحیکلینیک ایران
مشاوره رایگاندارد

نمونه کارهای قبل و بعد از جراحی دکتر مهدی هاشمی

روش‌های جراحی بینی در گیلان

اگر کاندیدای عمل بینی در گیلان هستید، قبل از هر چیزی باید روش‌های جراحی بینی را به‌خوبی بشناسید تا بهترین آن‌ها را برای خودتان انتخاب کنید. در این بخش، روش‌های مختلف را به شما معرفی می‌کنیم تا انتخابی آگاهانه داشته باشید. البته در این مسیر می‌توانید از مشاوران ما در دکترلند نیز راهنمایی و مشاوره تخصصی بگیرید.

جراحی باز بینی

رینوپلاستی باز روشی تهاجمی با دوره نقاهت طولانی برای اعمال تغییرات زیاد روی بینی است. در این روش، پزشک برای اعمال تغییرات، با ایجاد یک برش خارجی روی سپتوم و دو برش داخلی روی پره‌های بینی دسترسی کامل به ساختمان بینی دارد. اگر نیاز به ایجاد تغییرات اساسی در بینی خود دارید، این روش مناسب شماست.

جراحی زیبایی دماغ زنانه به روش باز مدل نیمه فانتزی در گیلان

رینوپلاستی بسته

در این روش تمام برش‌های لازم در طول جراحی به‌صورت داخلی یا اندونزال ایجاد می‌شوند. به همین دلیل این روش جراحی کمتر تهاجمی است و دوره نقاهت کوتاه‌‌تری نسبت به عمل باز بینی دارد. در عمل بسته بینی دسترسی مستقیم به ساختار دماغ وجود ندارد و مناسب اعمال تغییرات مستقیم روی ساختمان بینی نیست.

عمل جراحی بینی به روش بسته در گیلان

عمل بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر یک روش مستقل جراحی نیست و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. در واقع لیزر توانایی ایجاد تغییرات اساسی روی ساختار بینی و ازبین‌بردن ناهنجاری‌ها و عیوب آن را ندارد. از لیزر صرفاً به‌عنوان ابزاری کمکی برای ایجاد برش‌های لازم روی پوست استفاده می‌شود.

لیفت بینی با نخ

در این روش بدون رفتن زیر تیغ جراحی و در کمتر از 30 دقیقه به فرم بینی دلخواه خود خود می‌رسید. لیفت بینی با نخروشی غیر تهاجمی با دوره نقاهت بسیار کوتاه است و بدون بی‌هوشی انجام می‌شود. این روش مناسب بینی‌های افتاده است و نقشی در ایجاد تغییرات روی مشکلات ساختاری بینی، مانند قوز و انحراف ندارد.

لیفت بینی با نخ برای رفع افتادگی دماغ در گیلان

بوتاکس پره‌های بینی

با تزریق بوتاکس به پره‌های بینی، ماهیچه‌ها به حالت استراحت در می‌آیند و انقباضات غیرضروری خود را از دست می‌دهند. همین موضوع به کوچک‌تر دیده‌شدن بینی کمک می‌کند. همچنین درصورتی‌که افتادگی خفیف نوک بینی داشته باشید به لیفت شدن آن کمک می‌کند. این روش مناسب ایجاد تغییرات پایه‌ای روی اسکلت بینی نیست.

تزریق فیلر به بینی

تزریق ژل یا فیلر یکی از روش‌های پرطرف‌دار و البته موقتی برای اصلاح فرم بینی است. تزریق فیلر مناسب رفع برآمدگی‌های کوچک روی دماغ، رفع افتادگی بینی و قلمی‌تر دیده‌شدن بینی با ایجاد خطای دید است. اثرات تزریق فیلر دائمی نیست و پس از چند ماه نیاز به شارژ مجدد دارد.

تغیر و فرم دهی دماغ با تزریق فیلر در گیلان

پلاسماجت بینی

با استفاده ازپلاسما جت بینی، بدون درد و نیاز به عمل جراحی فرم بینی خود را تا جایی که مشکل مربوط به ساختار و استخوان بینی‌تان نباشد، تغییر دهید. پلاسما گازی با دما و انرژی بسیار بالاست که با دستگاهی قلمی شکل به سطح پوست تابانده می‌شود و پوست را به‌صورت نقطه‌های نزدیک به هم می‌سوزاند. این کار موجب افزایش کلاژن‌سازی و لیفت بینی و همچنین کوچک‌تر دیده‌شدن آن می‌شود.

چربی سوزی و کلاژن سازی بینی با پلاسما جت در گیلان

سبک‌های جراحی بینی در گیلان

قبل از عمل بینی، باید سبک‌های مختلف جراحی را بشناسید. اگر نمی‌دانید کدام سبک جراحی مناسب شماست، از کارشناسان ما در دکترلند کمک بگیرید. آن‌ها پس از بررسی فرم چهره‌تان، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می‌دهند.

عمل بینی طبیعی

می‌خواهید نتیجه نهایی جراحی بینی‌تان به قدری طبیعی باشد که انگار از ابتدا صاحب چنین بینی خوش‌فرمی بوده‌اید؟ عمل بینی طبیعی را انتخاب کنید. در این سبک جراحی ایرادات و نواقص بینی‌تان به طور کامل از بین می‌رود؛ اما حالت طبیعی خود را نیز حفظ می‌کند.

نمونه قبل و بعد کوچک کردن دماغ زنانه سبک طبیعی در گیلان

عمل بینی فانتزی یا عروسکی

در این سبک جراحی، قوس تیغه بینی نسبتاً زیاد و زاویه نوک بینی با لب بالا بیشتر از 95 درجه است. اگر عمل بینی عروسکی را انتخاب کرده‌اید، باید بدانید حجم کلی بینی‌تان بسیار کوچک می‌شود، بنابراین این جراحی بیشتر مناسب چهره‌هایی با اجزا ظریف‌تر است.

قبل و بعد رینوپلاستی فانتزی به روش باز در گیلان

رینوپلاستی نیمه فانتزی

اگر می‌خواهید نتیجه جراحی بینی‌تان نه خیلی فانتزی و غیرطبیعی باشد و نه به اندازه سبک طبیعی ساده باشد، عمل بینی نیمه‌فانتزی را انتخاب کنید. در این سبک جراحی نه‌تنها تمام نواقص بینی‌تان برطرف می‌شود، بلکه قوس ظریفی به تیغه بینی‌ و زاویه رو به بالای اندکی به نوک آن اضافه می‌شود.

نمونه عمل جراحی دماغ بینی زنانه سبک نیمه فانتزی در گیلان

کاندیدای مناسب عمل بینی در گیلان

اگر تصمیم به انجام عمل بینی دارید، قبل از هر چیزی باید مطمئن شوید کاندید مناسبی برای انجام عمل بینی در گیلان هستید. اگر نمی‌دانید کاندید مناسب برای کدام سبک و روش جراحی هستید، حتماً قبل از انتخاب نهایی از مشاوره رایگان دکترلند استفاده کنید. برای استفاده از خدمات مشاوره نیاز به مراجعه حضوری نیست. فقط کافی است یک عکس برای ما بفرستید. پس از بررسی شرایط و فرم بینی، با درنظرگرفتن نواقص و ایرادات آن، بهترین گزینه به شما پیشنهاد داده می‌شود.

چه افرادی مناسب برای رینوپلاستی در گیلان هستند؟

اقدامات قبل و بعد از عمل بینی در گیلان

برای اینکه عوارض جبران‌ناپذیر و هولناک رینوپلاستی گریبانتان را نگیرید، باید اقدامات قبل و بعد از جراحی را جدی بگیرید. با رعایت این نکات بهترین تجربه را از جراحی خود خواهید داشت.

قبل از عمل بینی چه کارهایی را انجام دهیم؟

 • بررسی پزشکان و انتخاب بهترین آن‌ها
 • دریافت مشاوره تخصصی برای انتخاب سبک و روش جراحی
 • توقف مصرف سیگار، قلیان و مشروبات الکلی از دو هفته قبل از جراحی بینی
 • قطع مصرف داروهای رقیق‌کننده خون مانند آسپرین و هپارین
 • استفاده از منابع غنی از ویتامین K در رژیم غذایی
 • دوش شب قبل از جراحی
نکات رعایتی قبل از جراحی زیبایی دماغ در گیلان

مراقبت‌های بعد از عمل بینی

 • پماد و داروهایتان را به‌موقع استفاده کنید.
 • طی مدت‌زمان مشخص شده از آتل، گچ و اسپیلنت استفاده کنید.
 • به مدت یک ماه از عینک استفاده نکنید.
 • طبق آموزش‌های پزشکتان از چسب بینی استفاده کنید.
 • تا یک هفته از برخورد مستقیم آب به پانسمانتان جلوگیری کنید.
 • با دو بالش و به‌صورت سربالا بخوابید.
 • از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری کنید.
 • بلافاصله بعد از عمل برای جلوگیری از کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • از جویدن غذاهای سفت اجتناب کنید.
مراقبت های لازم بعد از عمل جراحی بینی در گیلان

خطرات و عوارض بعد از عمل بینی در گیلان

اگر مراقبت‌های قبل و بعد از عمل بینی را رعایت نکنید، عوارض جبران‌ناپذیری یقه‌تان را می‌گیرد. البته بروز برخی از عوارض مانند موارد زیر، بعد از جراحی کاملاً طبیعی است و پس از گذشت تقریباً یک هفته از بین می‌روند.

 • کبودی، ورم و التهاب
 • کمی درد و سوزش
 • سرگیجه و حالت تهوع در اثر مواد بیهوشی
 عوارض بعد از عمل جراحی دماغ در گیلان

موارد گفته شده پس از جراحی بین تمام زیبا جویان مشترک است و فقط در صورتی نگران‌کننده می‌شوند که طولانی‌مدت به همراه شما باشند. ممکن است عوارض دیگری را پس از جراحی تجربه کنید که طبیعی نیستند و باید بلافاصله بعد از مواجهه با آن‌ها به پزشک مراجعه کنید.

 • مشکل تنفسی
 • اختلال بویایی
 • ایراد ظاهری یا فیزیکی
 • ماندن جای بخیه و به‌وجودآمدن اسکار
 • عفونت
گوشت اضافه بعد از عمل بینی در گیلان

احتمالاً با خواندن موارد بالا کمی استرس گرفته‌اید. اما جای هیچ نگرانی نیست اگر مواردی که ذکر می‌کنیم را موبه‌مو انجام دهید.

چطور عوارض ناشی از عمل بینی را کاهش دهیم؟

نه شما و نه هیچ‌کس دیگری، دوست ندارد که جراحی بینی‌اش به بدترین تجربه زندگی‌اش تبدیل شود. پس باید با آگاهی کامل وارد این مسیر شوید.

 1. اگر ساکن یکی از شهرهای کوچک ایران هستید، ریسک نکنید و برای جراحی به یکی از شهرهای بزرگ دارای پزشکان و امکانات بهتر بروید. گیلانی‌های عزیز می‌توانند جراحی خود را در رشت انجام بدهند.
 2. پزشکی را انتخاب کنید که با خیال راحت سلامت و زیبایی چهره‌تان را به دست او بسپارید. فراموش نکنید که جای اشتباه ندارید! پس با چشم و گوش باز و پس از بررسی فراوان او را انتخاب کنید. در این مسیر حتماً از مشاوران ما کمک بگیرید.
 3. نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی بینی در گیلان را جدی بگیرید. حتی یک مورد را هم از قلم نیاندازید که عواقب آن پای خودتان نوشته می‌شود.
 4. قبل از این‌که هر کاری کنید، با مشاوران و کارشناسان ما در دکترلند در ارتباط باشید. اعتماد شما سرمایه کار ماست. مطمئن باشید امانت‌دار اعتمادتان هستیم و بهترین‌ گزینه‌ها را پیش رویتان می‌گذاریم تا رضایت صددرصدی شما را کسب کنیم.
دریافت مشاوره برای کاهش عوارض جراحی بینی در گیلان با دکتر لند

جمع بندی نهایی:

اگر تا این‌جای مقاله همراه ما بوده‌اید، یعنی تا الان تمام نکات لازم و ضروری در مورد عمل بینی در گیلان را می‌دانید. در این مقاله به تمامی سؤالات شما در مورد بهترین جراح عمل بینی در گیلان، انواع سبک و روش جراحی، مراقبت‌های قبل و بعد از عمل و عوارض و راهکارهای پیشگیری از آن‌ها پاسخ داده‌ایم.

اگر ساکن یکی از شهرهای استان گیلان هستید، بدون هیچ شکی رشت را برای جراحی بینی‌تان انتخاب کنید. برای انتخاب پزشک، استفاده از مشاوره رایگان قبل از جراحی و دریافت اطلاعات بیشتر، با کارشناسان ما در دکترلند در ارتباط باشید.

سوالات متداول:

بهترین جراح عمل بینی در گیلان چه کسی است؟

اگر گیلانی هستید باید برای عمل بینی خود به مرکز استان یعنی رشت بیایید. ما در رشت پزشکان کاربلد بسیاری داریم که مشاوران ما باتوجه‌به نیاز و خواسته شما از جراحی، آن‌ها را به شما معرفی می‌کنند.

آیا بیمه هزینه‌های عمل بینی در گیلان را پوشش می‌دهد؟

به‌طورکلی بیمه، هزینه جراحی‌های زیبایی را در هیچ شهری متقبل نمی‌شود، مگر آنکه هدف از جراحی بینی، درمانی و رفع ایرادات عملکردی دماغ باشد.

هزینه عمل بینی در گیلان چقدر است؟

هزینه جراحی بینی گیلان به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و متغیر است. برای اطلاع دقیق از هزینه عمل بینی در گیلان با مشاوران دکترلند در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *