دکتر مصطفی مهری

عنوانمشخصات
تخصص:متخصص ENT و جراحی پلاستیک
سبک جراحی:طبیعی / نیمه فانتزی / فانتزی
هزینه عمل:30 میلیون تومان
زمان انتظار:60 روز
کلینیک:مرکز جراحی گیلان
advanced divider

تصاویر نمونه کارهای دکتر مصطفی مهری

در زیر تصاویر قبل و بعد عمل بینی دکتر مصطفی مهری را مشاهده کنید
advanced divider

دکتر مصطفی مهری: میزان دستمزد + بررسی موشکافانه فعالیت‌ها

در این مقاله همه اطلاعات جامع و ضروری در مورد دکتر مصطفی مهری متخصص گوش و حلق و بینی را بررسی می‌کنیم. هزینه عمل، تصاویر قبل و بعد بیماران، سوابق و فعالیت‌ها، سبک و نحوه کار او، نحوه دریافت نوبت و ارزیابی نظرات زیبا جویان قبلی از این موارد هستند.

دکتر مصطفی مهری بیش از 15 سال سابقه در زمینه جراحی بینی دارد و در رشت فعالیت می‌کند. ایشان جزو محدود جراحانی هستند که بیشترین میزان رضایت را در بین زیبا جویان ایجاد کرده‌اند.

جراحی بینی یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین قسمت‌های زندگی هر فرد به شمار می‌رود و در صورت انتخاب پزشک نامناسب، تا آخر عمر عواقب آن همراهتان است! به همین دلیل قصد داریم در این مقاله تمام ابهاماتتان در مورد دکتر مهری را برطرف می‌کنیم.

برآورد هزینه جراحی بینی نزد دکتر مصطفی مهری

دکتر مهری حدود 30 میلیون تومان برای جراحی بینی از زیبا جویان دریافت می‌کند. البته باید بدانید عوامل بسیار متعددی مانند نوع بینی، میزان پیچیدگی عمل، تکنیک و… در تعیین این هزینه دخیل هستند و به همین دلیل با توجه به این موارد امکان افزایش و کاهش هزینه‌ها وجود دارد.

در این شرایط تنها راه اطلاع از میزان دقیق هزینه عمل، معاینه است. برای این کار می‌توانید به صورت آنلاین به کارشناسان ما مراجعه کنید؛ زیرا آن‌ها مبلغ دقیق مورد نیاز برای جراحی بینی نزد دکتر مهری را با توجه به شرایطتان محاسبه می‌کنند.

علاوه بر این در صورت مراجعه به تیم دکترلند، شما خدمات رایگان و تخفیفات مختلفی دریافت می‌کنید که باعث کاهش هزینه‌های جراحی‌تان می‌شوند.

سوابق علمی و فعالیت‌های مختلف دکتر مصطفی مهری

دکتر مصطفی مهری یکی از بهترین جراحان بینی و پلاستیک صورت هستند و در شهر رشت و انزلی فعالیت می‌کنند. ایشان در شمال کشور محبوبیت و طرف‌داران زیادی دارند و تاکنون فعالیت‌های متفاوتی در این زمینه انجام داده‌اند؛ مانند:

  • دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
  • تخصص گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
  • فلوشیپ جراحی زیبایی بینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران
  • عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی ایران
  • عضو انجمن جراحان پلاستیک بینی ایران
  • بیش از 15 سال سابقه جراحی بینی
  • ارائه مقالات متعدد در همایش‌های داخلی و خارجی

دکتر مصطفی مهری بیشتر در چه سبکی از جراحی بینی مهارت دارد؟

دکتر مهری در جراحی تمام سبک‌های طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی تسلط دارد و افراد را دقیقاً به انتظارات ایده‌آل و منطقی‌شان می‌رساند. فرقی ندارد که به بینی نچرال علاقه دارید یا مدل عروسکی، در هر صورت دکتر مصطفی مهری گزینه مناسبی برای انتخاب است.

آیا دکتر مصطفی مهری جراحی ترمیمی بینی نیز انجام می‌دهد؟

دکتر مهری در زمینه جراحی ترمیمی بینی نیز بسیار موفق عمل کرده‌اند؛ بنابراین در صورتی که از جراحی قبلی بینی خود رضایت چندانی ندارید، می‌توانید به ایشان اعتماد کنید و بینی ایده‌آلتان را تحویل بگیرید.

بررسی تعدادی از سؤالات رایج زیبا جویان دکتر مصطفی مهری

در این بخش قصد داریم پاسخ تعدادی از سؤالات پرتکرار زیبا جویان را در اختیارتان قرار دهیم.

آدرس مطب دکتر مهری کجاست؟

مطب دکتر مهری در شهر رشت، نواب، کوچه میخک، ساختمان پارسا، واحد 307 قرار دارد.

چگونه باید نوبت ویزیت از دکتر مهری دریافت کرد؟

برای دریافت نوبت ویزیت از دکتر مهری باید یا به صورت حضوری به مطب ایشان و یا به صورت آنلاین به صفحات مجازی او مراجعه کنید. البته ازآنجاکه ایشان متقاضیان زیادی دارند، تقریباً 2 ماه دریافت نوبت طول می‌کشد!

خوشبختانه کارشناسان ما در تیم دکترلند نوبت ویزیت فوری نزد دکتر مهری برای زیبا جویان خود فراهم می‌کنند؛ بنابراین اگر شما نیز می‌خواهید از این فرصت عالی بهره‌مند شوید، با مشاوران ما تماس بگیرید.

آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه جراحی دکتر مهری وجود دارد؟

بله شما می‌توانید با کمک دکترلند بینی خود را به صورت اقساطی نزد دکتر مهری عمل کنید. شرایط این کار نیز بسیار ساده است و به هیچ ضامنی نیاز ندارد. برای اطلاع دقیق از این شرایط با مشاوران ما در ارتباط باشید.

آیا زیبا جویان قبلی از کار دکتر مهری رضایت دارند؟

به طور کلی دکتر مهری بالاترین میزان درصد رضایت را در بین زیبا جویان دارد و این موضوع را می‌توانید از نمونه کارها و نظرات بیماران قبلی ایشان نیز متوجه شوید. دلیل این رضایت بالا دقت و ظرافت بسیار زیاد دکتر مهری در جراحی، صبر و حوصله بالا، ایجاد نتایج بسیار رضایت‌بخش، برخورد بسیار عالی با بیماران و… بوده و همه این موارد در کنار هم باعث جلب رضایت افراد زیادی شده است.

اگر با توجه به تمام این اطلاعات هنوز هم در مورد انتخاب دکتر مهری شک دارید حتماً تمام بررسی‌های لازم را انجام دهید و از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. کارشناسان ما در مجموعه دکترلند اطلاعات دقیقی در مورد دکتر مهری و جراحان دیگر رشت دارند؛ به همین دلیل در این تصمیم‌گیری از بهترین راهنمایان شما به شمار می‌روند.

توصیه‌های آخر

در این مقاله تمام اطلاعات موجود و لازم در مورد دکتر مصطفی مهری را در اختیارتان قرار دادیم. در انتها باید بدانید انتخاب جراح حساس‌ترین تصمیم شما در این مسیر است؛ بنابراین تا زمانی که از انتخاب خود مطمئن نشده‌اید، هرگز برای عمل اقدام نکنید.

قطعاً در حال حاضر سؤالات و ابهامات مختلفی در سر دارید؛ کارشناسان ما منبع بسیار معتبری برای پاسخگویی به این سؤالات هستند؛ بنابراین حتماً از آن‌ها مشورت بگیرید.

اگر اطرافیان یا خودتان تجربه‌ای از مراجعه به دکتر مهری دارید، در بخش زیر نظراتتان را به اشتراک بگذارید و این مقاله کاربردی را برای افرادی که قصد مراجعه به ایشان را دارند نیز بفرستید.

advanced divider

به زودی با شما تماس می‌گیریم!