اکنون که قصد عمل بینی خود را دارید، احتمالاً سوالات مختلفی در سرتان رژه می‌روند؛ مانند: «بهترین جراح بینی ارومیه کیست؟»، «چقدر هزینه برای این عمل لازم است؟»، «به چه سبک و روشی باید بینی‌ام را عمل کنم؟» و…

تمام این موارد کاملاً طبیعی و البته مهم هستند؛ به همین دلیل این مقاله را به پاسخ به تمام این سؤالات اختصاص داده‌ایم. علاوه بر این توصیه می‌کنیم برای دریافت یک ویزیت فوری و آنلاین عکس بینی‌تان را برای تیم ما بفرستید و مشاوره شوید.

بررسی نمونه کارهای جراحان بینی در ارومیه

شما چگونه از تخصص و تجربه جراح بینی موردنظرتان مطمئن می‌شوید؟ قطعاً اولین و عاقلانه‌ترین کاری که به ذهنتان خطور می‌کند، مشاهده نمونه کارهای اوست. با این کار شما متوجه می‌شوید که آیا اصلاً از سبک و مدل جراحی پزشک موردنظر خوشتان می‌آید یا خیر. تیم ما تاکنون به جراحی بینی بسیاری از افراد در شهرهای مختلف کمک کرده است؛ به همین دلیل تصمیم دارید در این بخش برای تصمیم‌گیری بهتر تعدادی از تصاویر قبل و بعد زیبا جویانمان را با شما به اشتراک بگذاریم.

میزان هزینه لازم برای جراحی بینی در ارومیه

احتمالاً تاکنون بارها عبارت «هزینه عمل بینی در ارومیه» را جستجو کرده و نتیجه‌ای دریافت نکرده‌اید؛ به نظرتان دلیل آن چیست؟ به طور کلی این نوع جراحی هزینه ثابت و دقیقی ندارد و باید عوامل متفاوتی برای تعیین آن سنجیده شوند. در بخش زیر مهم‌ترین این موارد را نوشته‌ایم:

 • میزان دستمزد پزشک موردنظرتان
 • هزینه کلینیک یا بیمارستان
 • اندازه تغییرات موردنیاز
 • تکنیک جراحی
 • شهر و منطقه جغرافیایی
 • درجه پیچیدگی عمل
هزینه های لازم برای عمل بینی در ارومیه

بنابراین اگر دوست دارید به یک عدد دقیق برای این کار برسید باید حتماً مشاوره و معاینه شوید؛ اما باید بدانید معمولاً هزینه عمل بینی در ارومیه از 20 میلیون تومان آغاز می‌شود.

جراحی بینی مقرون به صرفه و پرداخت اقساطی با دکترلند

معمولاً بسیاری از افراد به دلیل هزینه بالای عمل بینی، انجام آن را به تعویق می‌اندازند و یا از آن صرف‌نظر می‌کنند. ما در تیم دکترلند شرایط و خدماتی را ایجاد کرده‌ایم که هر شخص با پرداخت هزینه کمتر، توانایی جراحی بینی‌اش را داشته باشد. در بخش زیر تعدادی از این خدمات دکترلند را می‌بینید:

 • ویزیت نیم بها
 • مشاوره رایگان
 • پشتیبانی 2ساله رایگان
 • تخفیف در انجام آزمایش‌ها
 • تخفیف در عکس‌برداری‌ها
 • معرفی پزشک متناسب با بودجه هر شخص
کاهش هزینه های جانبی برای جراحی بینی در ارومیه با دکترلند

تمام این موارد در نهایت باعث پرداخت هزینه کمتری می‌شوند. از طرفی دکترلند امکان پرداخت اقساطی را نیز برایتان ایجاد کرده است؛ بنابراین اگر در حال حاضر توانایی پرداخت تمام هزینه‌های عمل را ندارید از این شرایط استفاده کنید.

بهترین جراح بینی در ارومیه کیست؟

حتماً شما نیز در اطرافتان افرادی را دیده‌اید که برای جراحی بینی خود به شهرهای دیگری مانند تهران، اصفهان یا شیراز می‌روند؛ به نظرتان دلیل آن‌ها چیست؟ به طور کلی این سه شهر بهترین مراکز جراحی بینی در ایران هستند؛ زیرا بیشتر پزشکان برتر در این شهرها فعالیت می‌کنند.

البته جراحانی مانند دکتر محمود رضا طاهری، دکتر عطا رادمرد، دکتر محسن حسن زاد آذر، دکتر صلاح‌الدین زاهدی و… نیز در ارومیه هستند. با این حال ما بر اساس تجربه پیشنهاد می‌کنیم وقت و هزینه خود را در جای مناسب خرج کنید.

قطعاً شما در شهرهای بزرگ‌تر گزینه‌های بیشتری برای انتخاب و امکان جراحی بینی خود را نزد برترین جراحان بینی کشور دارید. ما در مجموعه دکترلند در تمام قدم‌های این مسیر به شما کمک و حتی محل اسکان را نیز برایتان فراهم می‌کنیم؛ بنابراین هیچ دغدغه‌ای در این زمینه نخواهید داشت.

تهیه اسکان برای افرادی که از شهر های کوچک مراجعه می‌کنند

چه شهری برای عمل بینی ارومیه‌ای‌ها مناسب است؟

همان‌طور که گفتیم بهترین شهر برای جراحی بینی تهران، اصفهان و شیراز است و روزانه هزاران عمل در این شهرها انجام می‌شود. با این وجود باید بدانید یکی از چالش‌های عمل بینی، انتخاب جراح مورد نظر است؛ به همین دلیل تصمیم داریم در این قسمت به شما برای تصمیم‌گیری کمک کنیم.

یک جراح بینی حرفه‌ای چه خصوصیاتی دارد؟

اگر دقت کرده باشید متوجه می‌شوید که تمام جراحان بینی موفق، خصوصیات مشترکی دارند و تا زمانی که شما این ویژگی‌های مشترک را نشناسید، هرگز در انتخاب پزشکتان نیز موفق نخواهید بود. به همین دلیل تصمیم داریم در این بخش به شما یاد دهیم چگونه یک پزشک مطمئن را برای خود انتخاب کنید.

 • جراح شما باید در عمل بینی تجربه و تخصص بالایی داشته باشد.
 • او باید تمام مدارک تخصصی یا فوق‌تخصصی موردنیاز را کسب کرده باشد.
 • به صورت صادقانه و شفاف شما را راهنمایی کند.
 • نمونه کارهای واضح خودش را در اختیارتان قرار دهد.
 • فرم و اعضای صورت شما را بررسی کند و مناسب‌ترین فرم را بر اساس آن پیشنهاد دهد.
 • خیلی دقیق به تمام انتظارات شما گوش دهد.
 • اخلاق و رفتار حرفه‌ای داشته باشد.
 • مطب منظم و پرسنل حرفه‌ای داشته باشد.
ویژگی های جراح کاربلد برای عمل دماغ در ارومیه

در صورتی که پزشک شما تمام این ویژگی‌ها را داشته باشد، گزینه قابل اعتمادی برای جراحی بینی‌تان به شمار می‌رود. از طرفی متخصصان مجموعه ما حتی در این زمینه نیز به فکر شما هستند و تمام این بررسی‌ها را انجام داده‌اند. در بخش زیر لیستی از جراحان انتخابی و مورد قبول ما را مشاهده می‌کنید.

1.    دکتر حسین مرادیان

دکتر مرادیان بهترین متخصص و جراح بینی است و حدود 5000 جراحی موفق در زمینه کاری خود دارد. او در تمام سبک‌های طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی ماهر و درصد رضایتی را از سمت زیبا جویان کسب کرده است. تعدادی از نمونه کارهای او را در زیر می‌بینید:

نمونه کارهای عمل بینی استخوانی دکتر حسین مرادیان

2.    دکتر حمید نوری

دکتر نوری از باتجربه‌ترین جراحان بینی در ایران است و با مناسب‌ترین قیمت، شما را به سبک بینی موردعلاقه‌تان می‌رساند؛ بنابراین حتماً در مورد او تحقیق و نمونه کارهایش را نیز در بخش زیر مشاهده کنید:

نمونه کارهای عمل بینی استخوانی دکتر حمید نوری

3.    دکتر مهشید خورده چی

دکتر خورده چی از باسابقه‌ترین جراحان بینی در اصفهان است و علاوه بر بهترین نتیجه، مشاوره‌های عالی نیز در این زمینه در اختیارتان قرار می‌دهد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتماً از تجربه و اطلاعات او بهره ببرید. در بخش زیر نیز تعدادی از تصاویر قبل و بعد بیماران او را برایتان گذاشته‌ایم.

نمونه کارهای عمل بینی استخوانی دکتر مهشید خرده چی

4.    دکتر حبیب سهرابی

دکتر سهرابی دارای برد تخصصی و تاکنون بیش از 20 هزار عمل بینی موفق انجام داده است. او با اخلاق حرفه‌ای و سبک کار خود بهترین نتیجه‌ها را برای زیبا جویان رقم می‌زند. برای کسب اطلاعات بیشتر حتماً بخشی از نمونه کارهای او را در زیر بررسی کنید.

نمونه کارهای عمل بینی استخوانی دکتر حبیب سهرابی

5.    دکتر نصیر سعیدی

دکتر نصیر سعیدی در شیراز از شناخته‌شده‌ترین جراحان انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی است. او در تمام سبک‌های جراحی مخصوصاً طبیعی و نیمه فانتزی تبحر زیادی دارد. مهارت او را از نمونه کارهای او نیز متوجه می‌شوید.

نمونه کارهای عمل بینی استخوانی دکتر نصیر سعیدی

تا این جا شما با تعدادی از برترین جراحان بینی ایران آشنا شدید. حتماً می‌دانید که دریافت نوبت ویزیت با وجود تعداد بالای متقاضیان چقدر دشوار و دردسرساز است. خوشبختانه کارشناسان ما به صورت فوری و در سریع‌ترین زمان ممکن نوبت ویزیت برای شما تهیه می‌کنند.

نگاهی به تمام روش‌های جراحی بینی در ارومیه

جراحی و ایجاد تغییرات مختلف در بینی به روش‌های متفاوتی انجام می‌شود. در این قسمت تعدادی از رایج‌ترین و پرطرف‌دارترین آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

رفع تمام ایرادات بینی با جراحی باز

این نوع عمل مرسوم‌ترین روش جراحی بینی در ایران است. در این روش جراح شما تعدادی برش در بخش‌های مختلف داخلی و خارجی بینی به وجود می‌آورد. پس از این کار پوست بینی شما از غضروف آن نیز جدا می‌شود و پزشک دسترسی کاملی به آن پیدا می‌کند.

قبل و بعد جراحی بینی مردانه به روش باز در ارومیه

روش بسته مناسب‌ برای عمل‌های ساده

در جراحی بسته تمام برش‌ها تنها در داخل بینی و همه تغییرات موردنیاز آن نیز از سمت حفره‌های بینی ایجاد می‌شوند؛ به همین تنها اصلاحات ساده و جزئی در آن صورت می‌گیرند.

نمونه رینوپلاستی سبک نیمه فانتزی یه روش بسته در ارومیه

 جراحی دقیق بینی با لیزر

در این نوع جراحی پزشک شما از دستگاه لیزر استفاده و برش‌های بینی را با دقت و ظرافت بیشتری ایجاد می‌کند. جز این لیزر کاربرد دیگری ندارد و مراحل جراحی مانند روش‌های قبل نیز به اتمام می‌رسد.

اصلاح و لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ روشی موقتی برای درمان و تغییر ظاهر بینی است. در این روش متخصص موردنظر با استفاده از نخ نازک و خاصی بینی شما را روبه‌بالا لیفت و تا حد ممکن ایرادات آن را برطرف می‌کند.

درمان افتادگی بینی در ارومیه

تزریق فیلر به انواع بینی

فیلر بینی روشی بسیار کم تهاجم برای رفع نواقص ظاهر بینی است. در این روش پزشک شما به بخش‌هایی از بینی ژل تزریق می‌کند؛ با این کار تا حدودی قوز آن برطرف و نوک بینی نیز سربالا می‌شود.

رفع نواقص دماغ با تزریق فیلر در ارومیه

پلاسما جت روشی مدرن برای تغییر بینی

در این روش جراح شما با استفاده از دستگاه پلاسما جت پوست بینی را با ایجاد نقاط ریزی می‌سوزاند و جمع می‌کند. این روش درمانی بیشتر برای بینی‌های گوشتی کاربرد دارد و برای بینی‌های استخوانی تأثیری ندارد.

کاهش سایز و چربی سوزی بینی با پلاسما جت در ارومیه

آشنایی با انواع سبک‌های جراحی در ارومیه

معمولاً هر شخص بر اساس علایق شخصی خودش و همچنین فرم چهره یکی از انواع سبک‌های زیر را برای جراحی انتخاب می‌کند.

سبک طبیعی مخصوص افراد نچرال پسند

در این سبک پزشک تمام نواقص بینی را برطرف می‌کند و تغییرات ظاهری را نیز به شکلی نامحسوس و کاملاً طبیعی به وجود می‌آورد؛ بنابراین اگر به بینی و چهره‌های ساده علاقه دارید، بدون تردید این سبک را انتخاب کنید.

قبل و بعد رینوپلاستی قوز دار به سبک طبیعی در ارومیه

سبک فانتزی مناسب علاقه‌مندان به بینی عروسکی

این سبک دقیقاً نقطه مقابل مدل طبیعی است و در آن تغییراتی مانند کوچکی، سربالایی نوک بینی و همچنین ایجاد انحنای روی آن به میزان قابل توجهی ایجاد می‌شوند. این سبک بینی ظاهری مصنوعی و عروسکی دارد و متقاضیان آن بیشتر خانم‌ها هستند.

نمونه قبل و بعد عمل بینی گوشتی به سبک فانتزی در ارومیه

مدل نیمه فانتزی رایج‌ترین سبک جراحی

جراحی بینی نیمه فانتزی این روزها بیشترین تقاضا را در بین آقایان و خانم‌ها دارد؛ زیرا نرمال‌ترین نوع در سبک‌ها به شمار می‌رود. اصلاحات این بینی به شدت سبک فانتزی و به سادگی سبک طبیعی نیست؛ در واقع در آن تمام این تغییرات به اندازه و متناسب با صورت شما ایجاد می‌شوند.

نمونه عمل جراحی دماغ گوشتی زنانه مدل نیمه فانتزی در ارومیه

چه افرادی برای عمل بینی در ارومیه مناسب هستند؟

به طور کلی باید بدانید این جراحی محدودیت خاصی ندارد. شما تنها باید از نظر جسمی و روانی سالم و همچنین از دوران بلوغ خود گذشته باشید؛ به این ترتیب می‌توانید برای عمل بینی خود اقدام کنید.

علاوه بر این باید حتماً سبک مناسبی را برای جراحی خود انتخاب کرده و از نتیجه عملتان نیز انتظار منطقی داشته باشید؛ بنابراین حتماً در جلسات قبل از عمل در مورد تمام این مسائل با جراحتان مشورت کنید.

برای بررسی و اطمینان دقیق‌تر نیز عکس بینی‌تان را برای ما بفرستید و به صورت آنلاین و تصویری ویزیت شوید. با این کار دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارید و از طرفی یک مشاوره رایگان و تخصصی نیز دریافت می‌کنید.

آیا شما فرد مناسبی برای جراحی دماغ در ارومیه هستید؟

بهبودی و مراقبت‌های لازم عمل بینی در ارومیه

دوران نقاهت عمل بینی معمولاً در افراد متفاوت است و دلیل آن نیز رعایت یا عدم انجام نکات زیر است! بنابراین اگر دوست دارید خیلی سریع‌تر به نتیجه نهایی عملتان برسید، تمام اقدامات زیر را مدنظرتان قرار دهید.

اقدامات قبل از جراحی زیبایی بینی در ارومیه

تمام افرادی که عمل بینی راحتی را پشت سر می‌گذارند به همه موارد زیر قبل از جراحی توجه کرده‌اند:

 • بررسی تمام جراحان بینی و گلچین کردن بهترین آن‌ها
 • رفع تمام سؤالات و ابهامات
 • عدم مصرف سیگار
 • عدم مصرف الکل
 • نخوردن انواع داروهای رقیق‌کننده خون
 • خوردن غذاهای مقوی
 • ارائه تمام مدارک و آزمایش‌های لازم به پزشک
 • ایجاد یک فضای آرام و دلنشین برای بعد از عمل
نکات رعایتی برای قبل از رینوپلاستی در ارومیه

اقدامات مراقبتی بعد از عمل دماغ در ارومیه

 موارد زیر از اقداماتی هستند که در صورت عدم رعایتشان علاوه بر افزایش دوران نقاهت، آسیب‌هایی نیز به خودتان وارد می‌کنید.

 • میل نکردن غذاهای سفت و جویدنی
 • استفاده سر وقت از داروها و پمادها
 • بلند نکردن وسایل سنگین
 • خم نکردن سر
 • عدم انجام فعالیت شدید
 • داشتن رژیم غذایی سالم
 • استفاده نکردن از عینک
 • عدم مصرف الکل
 • استفاده صحیح از چسب بینی به مدت چند ماه
 • مراجعه به جراح برای پیگیری وضعیت
 • قرار نگرفتن در محیط‌های شلوغ
 • خیس نکردن آتل و بینی
مراقبت های لازم برای بعد از جراحی زیبایی بینی در ارومیه

تمام این موارد در نهایت باعث کاهش عوارض و همچنین بهبودی سریع‌تر شما می‌شوند. با این وجود باز هم باید از خطرات و عوارض جراحی بینی اطلاع داشته باشید.

تمام خطرات و عوارض احتمالی عمل بینی در ارومیه

جراحی دماغ در ارومیه در هر صورت عوارض خودش را دارد؛ اما این موضوع جایی نگران‌کننده می‌شود که این عوارض باعث ایجاد آسیب‌های جبران‌ناپذیری شوند. در این قسمت انواع خفیف و شدید این عوارض را می‌شناسید:

 • احساس درد
 • کبودی گونه و چشم
 • ورم بینی و صورت
 • خونریزی در روزهای اول
 • ایجاد مشکل تنفسی یا عملکردی
 • مشکلات ظاهری و زیبایی
 • عدم تقارن بینی
 • کوچکی بیش از حد حفره‌های بینی
 • رفع نشدن قوز و ایرادات آن
 • عوارض مواد بیهوشی
 • عفونت
عوارض عمل جراحی دماغ در ارومیه

تمام این موارد به نوبه خود اذیت‌کننده هستند و حتی در موارد شدیدی مانند مشکلات ظاهری، شما باید تن به جراحی دوباره دهید! بنابراین تا دیر نشده است تمام نکات زیر را جدی بگیرید.

راهکارهای کاهش عوارض و آسیب‌های عمل بینی

راهکارهای متفاوتی برای کاهش عوارض و بروز آسیب‌های این جراحی وجود دارند. در بخش زیر موارد آن را بررسی می‌کنیم.

1.    انتخاب جراح مناسب و کاربلد

در قدم اول شما باید حتماً یک جراح عالی و باتجربه را برای عملتان پیدا کنید و انجام این کار بدون تحقیقات اصلاً ممکن نیست. برای این کار از مشاوران ما نیز کمک بگیرید؛ آن‌ها بر اساس نیازها و سلایق شما بهترین و مناسب‌ترین جراحان شهرتان را به شما معرفی می‌کنند.

انتخاب جراح کاربلد برای عمل بینی در ارومیه به کمک دکترلند

2.    مراجعه به شهرهای بزرگ برای عمل بینی

عمل بینی در شهرهای کوچکی مانند ارومیه ریسک است؛ بنابراین حتماً برای این کار به شهرهای بزرگ‌تر بروید. جراحانی که در تهران، اصفهان و شیراز فعالیت می‌کنند، برترین پزشکان ایران هستند و در انتها احتمال بروز عوارض و یا آسیب در جراحی شما به صفر می‌رسد.

برای کاهش عوارض بعد از جراحی دماغ به شهر های بزرگ تر مراجعه کنید

3.    دریافت پشتیبانی بعد از عمل

شما باید پس از جراحی تا زمان بهبودی کامل، از افراد حرفه‌ای و کاربلد راهنمایی بگیرید. خوشبختانه مشاوران ما تا 2 سال پس از عمل همراهتان هستند و پشتیبانی و مشاوره رایگان به شما ارائه می‌دهند.

دریاقت مشاوره و پشتیبانی تا 2 سال بعد از عمل بینی در ارومیه

علاوه بر این موارد حتماً در زمان‌های مشخص شده به پزشک خود مراجعه کنید و تمام توصیه‌های او را نیز جدی بگیرید.

توصیه‌های پایانی درباره جراحی زیبایی بینی در ارومیمه

در این مقاله تمام نکات ضروری در مورد عمل زیبایی بینی در ارومیه را برایتان شرح دادیم. حال در پایان توصیه می‌کنیم برای این جراحی حساس تا جای ممکن این مسیر را به تنهایی طی نکنید و در تمام مراحل از افراد متخصص مشورت بگیرید.

تیم دکترلند بهترین گزینه برای این کار است؛ زیرا کارشناسان و متخصصان ما از صفر تا صد این مراحل همراه شما هستند و مسیر را برایتان هموار می‌کنند.

اگر سؤال یا ابهامی دارید، با ما در تماس باشید و با خیالی راحت و بدون دغدغه برای عمل بینی خود اقدام کنید. نظرات خود را در بخش زیر بنویسید و این مقاله کامل را نیز برای تمام زیبا جویان ارومیه‌ای بفرستید.

سوالات متداول

برای عمل بینی اقساطی در ارومیه به چه مدارکی نیاز داریم؟

در ابتدا باید بدانید استفاده از این امکان عالی تنها با کمک و مراجعه به تیم دکترلند امکان پذیر است. برای این کار شما به ارائه سفته نیاز دارید، برای اطلاع از شرایط دقیق با ما تماس بگیرید.

برای عمل بینی گوشتی در ارومیه به کدام پزشک مراجعه کنیم؟

شما برای عمل بینی خود مخصوصا از نوع گوشتی باید به جراحی بسیار حرفه‌ای و باتجربه مراجعه کنید و متاسفانه چنین پزشکان باتجربه‌ای خیلی در شهر شما فعالیت نمی‌کنند! برای اطلاع از این پزشکان باسابقه در زمینه عمل بینی گوشتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *