اما حقیقت این است که دریافت نتیجه خوب از عمل بینی استخوانی چندان ربطی به شانس و اقبال ندارد. افرادی که نتیجه‌ای خوشایند از عمل می‌گیرند، در واقع شیرینی تحقیقاتی که قبل از جراحی انجام داده‌اند را می‌چشند؛ و آن 20% از افراد نیز تلخی سهل انگاری‌شان را مزه می‌کنند.

اما چطور می‌توان در مورد بهترین جراح بینی استخوانی در مشهد تحقیق کرد، وقتی که هر جراحی فقط تبلیغ کار خود را می‌کند؟ در این مقاله از دکترلند، ما اینجا هستیم تا بهترین جراحان مشهد برای بینی‌های استخوانی را از نگاه مردم تعریف کنیم. از نگاه مراجعینی مثل شما، برای شما!

4 نکته حساس و حیاتی برای انتخاب بهترین جراح برای شما!

تجربه در یک سالیان سال به ما در تیم دکترلند ثابت کرده است که افرادی که این 4 مورد حساس و حیاتی را هنگام انتخاب جراح در نظر می‌گیرند، احتمال بسیار کمتری برای پشیمانی بعد از عمل دارند:

1.    انتخاب جراح خوب کافی نیست!

درست است که هر جراحی خوب نیست؛ اما هر جراح خوبی هم جراحِ خوبِ شما نیست! جراحی بینی یک تخصص بسیار وسیع و گسترده است، اما میزان تجربه هر پزشک محدود است؛ پس برای یک جراح ممکن نیست که در تمام حیطه‌های این تخصص، مهارت و تجربه یکسانی را کسب کند.

هر مدل بینی چالش‌های خاص خود را دارد و ظرافت و ریزه کاری‌های منحصر به فرد خود را می‌طلبد. به همین دلیل است که صرفاً انتخاب پزشکی که تخصصص بالایی داشته باشد کافی نیست؛ بلکه باید پزشکی را انتخاب کنید که نمونه در زمینه جراحی بینی‌های مشابه بینی شما، یعنی مدل استخوانی، نمونه کارهای بسیاری را داشته باشد.

پزشکانی که در ادامه معرفی می‌کنیم جراحانی هستند که در حیطه جراحی بینی استخوانی تجربه بسیار بیشتری نسبت به سایر پزشکان مشهد دارند.

انتخاب جراح مناسب بینی استخوانی در مشهد

2.    بهترین جراح برای هر سبکی متفاوت است!

هر جراح در هر سبکی مهارت و تجربه بالا ندارد و بعضی از جراحان در جراحی یک سبک خاص (مثلاً فانتزی) نمونه کارهای بیشتری دارند؛ که این موضوع حاکی از تجربه بیشترشان است.

اما وقتی به صفحه اینستاگرام یا سایت یک جراح می‌رویم، نمونه کارهای محدودی را می‌بینیم. زیرا هر پزشک فقط گزیده‌ای از نمونه کارهایش را در رسانه‌های اجتماعی قرار می‌دهند. این موضوع تشخیص این که کدام جراح واقعاً نمونه کارهای بیشتر (و در نتیجه تجربه بیشتر) دارد را برای مخاطب سخت می‌کند!

با وقوف به این موضوع، ما در دکترلند با موشکافی دقیق سوابق جراحان بینی استخوانی در مشهد، میزان تجربه هر کدام از این متخصصان گران‌قدر در هر سبک را شناسایی کرده‌ایم. سبک مورد علاقه خود برای عمل (طبیعی، فانتزی، نیمه فانتزی) را در واتس‌اپ ما ارسال کنید؛ تا با شناختی که از جراحان عمل بینی در مشهد داریم، بنا به آن سبک، باتجربه‌ترین پزشک را به شما معرفی کنیم.

انتخاب بهترین جراح برای هر سبک عمل در مشهد

3.    اخلاقیات گاهی از تخصص هم مهم‌تر است!

هنگام شناسایی بهترین جراح بینی استخوانی در مشهد، نتوانستیم از معیار اخلاقی چشم پوشی کنیم. زیرا معتقدیم که تجربه زیباجو از ارتباط با پزشک عامل مهمی در فرایند جراحی او است. به همین جهت، سعی کردیم اطمینان حاصل کنیم که پزشکانی که در ادامه معرفی می‌کنیم، معیارهای اخلاقی زیر را دارا هستند:

 • با حوصله و خوش اخلاق هستند و به سؤالات زیباجو با شکیبایی پاسخ می‌دهند.
 • در تعیین قیمت منصفانه عمل می‌کنند و رضایت زیباجو را اولویت می‌دانند.
 • از انجام چندین عمل در طول یک روز که باعث کاهش کارایی آن‌ها می‌شود، پرهیز می‌کنند.
معرفی جراحان خوش اخلاق دکترلند برای رینوپلاستی در مشهد

بهترین جراح بینی استخوانی در مشهد: آشنایی با بهترین‌ها!

اگر به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در مشهد هستید، با تحقیقاتی که در تیم دکترلند انجام داده‌ایم، لیست بهترین‌ها را در ادامه آورده‌ایم. البته انتخاب بهترین پزشک برای شما بستگی به سبک جراحی مورد نظرتان نیز دارد. برای انتخاب جراح متبحر در سبک مورد نظرتان (طبیعی، فانتزی، نیمه فانتزی) نام سبک دلخواه خود را در واتس‌اپ ما ارسال کنید.

نام جراحهزینه جراحی
دکتر خسرو ابویسانی29 تا 39 میلیون تومان
دکتر علی سرابی29 تا 39 میلیون تومان
دکتر علی اکبر صادقی29 تا 39 میلیون تومان
دکتر علی احمد مصدقی29 تا 39 میلیون تومان
دکتر علی اکبر صادقی29 تا 39 میلیون تومان
دکتر نعیمی29 تا 39 میلیون تومان
دکتر آذرنوش29 تا 39 میلیون تومان
دکتر هنرور29 تا 39 میلیون تومان
دکتر جلالی29 تا 39 میلیون تومان

با دکترلند از پشیمانی بعد از جراحی بینی استخوانی جلوگیری کنید!

هدف و رسالت ما در دکترلند این است که نرخ پشیمانی از انجام عمل بینی را به حداقل برسانیم. ما متوجهیم که پشتِ هر جراحی بینی، سرمایه زیاد و آرزوهای بسیاری است. به همین دلیل دکترلند را راه اندازی کردیم تا نتیجه‌ی این زحمات و سرمایه شما، شیرینی رسیدن به آرزوهایتان باشد؛ نه تلخی پشیمانی!

به همین دلیل تصمیم گرفتیم امکانات زیر را به طور رایگان برای تمام افرادی که قصد عمل بینی دارند فراهم کنیم. حتی اگر قصد نداشته باشید دکترلند را برای عمل بینی انتخاب کنید، باز هم امکان استفاده از این امکانات برای شما فراهم خواهد بود:

1.    بررسی این که آیا شما کاندید مناسب جراحی هستید یا نه!

اگر شما از همان ابتدای کار کاندید مناسبی برای عمل بینی استخوانی در مشهد نباشید، نتیجه خوبی از عمل دریافت نخواهید کرد. به طور خلاصه اگر موارد زیر در مورد شما صدق می‌کند، شما مانعی برای انجام جراحی بینی ندارید. اما برای اطمینان بیشتر، بر روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید و نظر تخصصی مشاوران دکترلند را راجع به خودتان بپرسید:

 • از نظر سلامتی مشکل خاصی ندارید.
 • مشکل قلبی ندارید.
 • مشکل ریوی ندارید.
 • باردار نیستید یا کودک شیرخواره ندارید.
 • سیگار نمی‌کشید یا توانایی‌اش را دارید که 2 الی 4 هفته قبل و 2 الی 4 هفته بعد از عمل سیگار نکشید.
 • قادرید مصرف الکل را تا 3 الی 4 هفته بعد از عمل کنار بگذارید.
 • انتظارات واقع‌بینانه‌ای از عمل دارید. (برای این که بدانید جراحی بینی کدام یک از نواقص بینی شما را می‌تواند برطرف کند و چه انتظاراتی باید از عمل داشته باشید، عکسی از بینی خود را در واتس‌اپ ما ارسال کنید.)
آیا فرد مناسبی برای عمل بینی در مشهد هستید؟

2.    ارائه مشاوره برای انتخاب زیباترین سبک عمل برای چهره شما.

حتی اگر بهترین جراح در مشهد را انتخاب کنید، انتخاب سبک عمل نامناسب برای صورتتان، یک تنه تمام نتیجه عمل را به تباهی می‌کشاند. برعکس تصور عموم، انتخاب فرم بینی و سبک عمل یک امر سلیقه‌ای نیست. بلکه موضوعی کاملاً تخصصی و زیبایی شناختی است.

 بینی جدید شما باید با فرم چانه و گونه‌هایتان هماهنگی داشته باشد. در غیر این صورت، حتی اگر به تنهایی زیباترین بینی جهان باشد، باز هم بر روی صورت شما و در کنار دیگر اجزای صورتتان خوش سیما نخواهد بود.

با ارسال عکسی از چهره‌تان در واتس‌اپ ما، مشاورین دکترلند ویژگی‌های صورت شما را آنالیز می‌کنند؛ و با توجه به فرم دیگر اجزای صورتتان، بهترین فرم بینی و بهترین سبک عمل را به شما معرفی می‌کنند. حتی اگر در نهایت مایل باشید تصمیمی متفاوت از نظر مشاوران بگیرید، مشکلی ندارد؛ اما دریافت مشاوره رایگان به شما کمک می‌کند که با آگاهی بیشتر تصمیمتان را اتخاذ کنید.

دریافت مشاوره برای سبک جراحی مناسب چهره شما در مشهد

3.    معرفی بهترین پزشک برای مدل بینی شما و سبک عمل مورد علاقه شما. (فانتزی، نیمه فانتزی، طبیعی)

یکی از اسرار پشت پرده‌ی دنیای پزشکی این است که تمام پزشکان در انجام تمام سبک‌های عمل بینی مهارت و تخصص یکسان ندارد. اما متأسفانه تمام جراحان در این مورد صادق نیستند. گاه یک جراح شما را تشویق به جراحی به سبکی که خودش در آن تخصص دارد می‌کند؛ در حالی که آن سبک در حقیقت بهترین انتخاب برای شما نبوده است.

گاه نیز یک جراح که در جراحی بینی به سبک خاصی (برای مثال فانتزی یا نیمه فانتزی) تجربه کمی دارد، شما را صرفاً به دید یک کیس کسب تجربه نگاه می‌کند. به همین دلیل مطمئن‌ترین رویکرد این است که ابتدا با دریافت مشاوره تخصصی و آنالیز زیبایی شناختی چهره‌تان بهترین سبک عمل برای خودتان را انتخاب کنید؛ و در قدم دوم، پزشکی را انتخاب کنید که مهارت و تجربه او در آن سبک خاص به اثبات رسیده باشد.

دکترلند در طی کردن این دو قدم کمک حال شماست! با ارسال عکسی از چهره‌تان در واتس‌اپ دکترلند، ابتدا برای انتخاب بهترین فرم بینی مشاوره می‌گیرید؛ و سپس پزشکانی که تجربه‌شان در جراحی به آن سبک ثابت شده است به شما معرفی می‌شوند. 

معرفی باتجربه ترین جراحان برای سبک عمل دلخواه شما در کرمان

4.    مشاوره برای انتخاب بهترین روش جراحی برای شما. (باز یا بسته)

همه افراد از جراحی بینی با تکنیک باز نتیجه خوبی نمی‌گیرند و جراحی بسته نیز برای تمام زیباجویان مناسب نیست. به همین علت است که انتخاب تکنیک جراحی مناسب برای هر فرد، عاملی مهم در جلوگیری از پشیمانی بعد از عمل است.

برای مثال، اگر در نظر داشته باشید که تغییرات گسترده‌ای را در بینی‌تان ایجاد کنید، نتیجه خوبی از جراحی با تکنیک بسته نمی‌گیرید؛ در این صورت باید جراحی با تکنیک باز را انتخاب کنید.

اما اگر تغییراتی جزئی مثل برداشتن قوز بینی یا صاف کردن پل بینی مد نظرتان باشد، جراحی بسته برایتان مناسب است؛ و جراحی با تکنیک باز چیزی به‌جز هزینه و دردسر اضافی برایتان نخواهد داشت.

گاهی اوقات پیش می‌آید که جراحان ناصادق برای بالا بردن سود خود، جراحی با روش باز را به زیباجو توصیه کرده باشند. در حالی که جراحی با تکنیک بسته که ارزان‌قیمت‌تر و کم دردسر تر است نیز برای او مناسب بوده است. (اگرچه لازم به تأکید است که چنین جراحانی انگشت شمار هستند و خوشبختانه در دنیای پزشکی، جراحان صادق، ماهر و درستکار بسیارند.)

مشاوره برای انتخاب بهترین روش عمل بینی در کرمان به کمک دکترلند

در طی جلسه مشاوره رایگان و آنلاین دکترلند، ما با آنالیز مدل فعلی بینی‌تان و تغییراتی که مد نظر دارید، به شما کمک می‌کنیم بهترین تکنیک جراحی (باز یا بسته) را انتخاب کنید؛ و در نتیجه، از تصمیم اشتباه، هزینه اضافی، و یا پشیمانی بعد از جراحی جلوگیری کنید.

5.    همراهی بعد از عمل برای انجام مراقبت‌ها به بهترین شکل

حداقل 40% از نتیجه عملتان به رعایت مراقبت‌های بعد از عمل بستگی دارد. اما بسیاری اوقات پیش می‌آید که پس از جراحی، سوالاتی را در مورد «چه کنم‌ها» و «چه نکنم‌های بعد از عمل» برایمان پیش می‌آید؛ اما پزشک در دسترسمان نیست که زمانی که نیاز داریم، پاسخ را بپرسیم.

دکترلند با ارائه پشتیبانی رایگان تا 2 سال بعد از عمل اطمینان حاصل می‌کند که هر زمان که به راهنمایی نیاز داشتید، سریعاً پاسخ فوری و مطمئن بگیرید. یادتان باشد که بخش زیادی از پشیمانی بعد از عمل، به رعایت نکردن درست همین مراقبت‌ها بازمی‌گردد!

مشاوره و پشتیبانی تا 2 سال بعد از رینوپلاستی در مشهد

خدمات دیگر دکترلند برای زیباجویان جراحی بینی استخوانی در مشهد

تصمیم از شما، و تسهیل مسیر با ما! ما در تیم تخصصی دکترلند اینجاییم تا با ارائه خدمات زیر برای زیباجویان عمل بینی استخوانی در مشهد، مسیر شما به سوی زیبایی بیشتر را «راحت‌تر»، «سریع‌تر» و «ارزان‌تر» کنیم:

 • امکان دریافت نوبت ویزیت فوری با جراح دلخواه شما (حتی برای همین فردا.)
 • امکان دریافت نوبت جراحی بدون معطلی و بدون نیاز به منتظر ماندن در صف انتظار
 • امکان پرداخت نیم بهای ویزیت جراح دلخواه شما
 • امکان پرداخت اقساطی هزینه عمل تا سقف 50 میلیون با استفاده از سفته معتبر الکترونیک (بدون نیاز به مراجعه به بانک)
کاهش هزینه های جانبی عمل بینی در مشهد با دکترلند

سخن آخر: دکترلند، پاسخگوی تمام سوالات شما!

از مشهد تا تهران و شیراز، تیم تخصصی دکترلند در همه جای ایران در خدمت شماست. امیدواریم که این مقاله راهنما و راهگشای شما برای اتخاذ تصمیمات بهتر در مسیر جراحی بینی بوده باشد. همچنین اگر بینی شما گوشتی است حتما به مقاله جراح بینی گوشتی مشهد سر بزنید. در صورتی که سؤال دیگری دارید، وظیفه خود می‌دانیم که با خوشحالی در قسمت نظرات این صفحه یا در واتس‌اپ، پاسخگوی شما باشیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *