هزینه عمل بینی در تهران موضوع گسترده‌ای است؛ به همین دلیل باید تمام جزئیات آن را بدانید. قطعاً هیچ زیبا جویی بدون اطلاع از این موضوع برای جراحی اقدام نمی‌کند.

به همین دلیل توصیه می‌کنیم قبل از هر چیز از مشاوران ما در مجموعه دکترلند کمک بگیرید؛ آن‌ها با بررسی شرایط، هزینه دقیق برای جراحی بینی‌تان را به شما اعلام می‌کنند.

علاوه بر این در این مقاله نیز ما به طور کامل هرآنچه که باید در مورد قیمت عمل بینی در تهران بدانید را بررسی خواهیم کرد.

هزینه عمل بینی در تهران چقدر است؟

هزینه جراحی بینی در تهران در وهله اول به جراح انتخابی شما بستگی دارد؛ زیرا هر کدام از آن‌ها هزینه متفاوتی از شما دریافت می‌کنند. در جدول زیر شما با تعدادی از جراحان تهران و هزینه دستمزد آن‌ها آشنا می‌شوید.

نام جراحهزینه عمل بینی
دکتر حمید نوری20 تا 22 میلیون تومان
دکتر غزال نوروزی20 تا 22 میلیون تومان
دکتر غلام رضا نوایی20 میلیون تومان
دکتر محمدرضا نجفی40 تا 45 میلیون تومان
دکتر علی عقیلی25 تا 26 میلیون تومان
دکتر حبیب سهرابی28 تا 32 میلیون تومان
دکتر شعبانی نیا30 تا 40 میلیون تومان
دکتر لیلا اکبری35 میلیون تومان
دکتر بشارتی55 میلیون تومان
#50 میلیون تومان
دکتر مهدی منفرد70 میلیون تومان
دکتر سارا ارژنگ55 تا 60 میلیون تومان
دکتر بابک مهی40 تا 50 میلیون تومان
دکتر رضا کریمیان65 میلیون تومان
دکتر جاودانی45 تا 50 میلیون تومان
دکتر امیر احمدی55 میلیون تومان
دکتر حسینی نژاد75 میلیون تومان
دکتر پیمان برومند70 تا 75 میلیون تومان
دکتر حمیدرضا نوری85 میلیون تومان

حال که تا حدودی با هزینه جراحی بینی در تهران آشنا شدید باید بدانید انجام این نوع عمل زیبایی در این شهر بسیار عاقلانه است؛ زیرا بیشتر جراحان ماهر و حرفه‌ای کشور در پایتخت فعالیت می‌کنند و امکانات و تجهیزات بیشتری نیز در اختیار دارند.

به همین دلیل حتی اگر در شهرستان زندگی می‌کنید نیز حتماً برای عمل بینی خود به تهران مراجعه کنید. شما تنها یک بار در زندگی فرصت جراحی بینی خود را پیدا می‌کنید؛ بنابراین سختی مسیر و فاصله را به جان بخرید تا در انتها نتیجه ایده‌آلتان را دریافت کنید.

البته تیم دکترلند این سختی را برایتان آسان می‌کند؛ شما با کمک مشاوران ما علاوه بر یافتن پزشک متناسب با بودجه‌تان، حتی محل اسکان نیز دریافت می‌کنید و تنها نیستید!

انتخاب بهترین جراح تهران با دکترلند

چگونه هزینه عمل بینی را کاهش دهید؟

شما با راهکارهای متفاوتی می‌توانید هزینه عمل بینی‌تان را کاهش دهید و انجام این کار تنها با کمک تیم دکترلند امکان پذیر است. خدمات فوق‌العاده مجموعه ما تا حد زیادی بار هزینه جراحی را از روی دوشتان برمی‌دارد که در زیر با آن‌ها آشنا می‌شوید.

 • با کمک دکترلند شما تمام هزینه‌های ویزیت را به صورت نیم‌بها پرداخت می‌کنید.
 • تمام مشاوره‌های قبل و بعد از عملتان به صورت رایگان انجام می‌شوند.
 • برای انجام انواع آزمایش‌ها تخفیف‌های ویژه دریافت می‌کنید.
 • تیم ما برای عکاسی‌های قبل از عمل نیز به شما تخفیف می‌دهد.
 • به صورت رایگان به مدت 2 سال بعد از عمل پشتیبانی دریافت می‌کنید.

علاوه بر تمام این موارد جالب است بدانید دکترلند برای افرادی که توانایی پرداخت هزینه‌های عمل را ندارند نیز هزینه‌های جراحی را با شرایط آسان و بدون ضامن قسط‌بندی می‌کند. برای اطلاع از شرایط دقیق با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کاهش هزینه های عمل بینی در تهران با دکترلند

چه عواملی در تعیین هزینه عمل بینی نقش دارند؟

به نظرتان علت تفاوت در هزینه‌های عمل بینی در تهران چیست؟ مگر تمام آن‌ها در یک شهر فعالیت نمی‌کنند؟ پس چرا هزینه‌های متفاوتی دریافت می‌کنند؟ در پاسخ به تمم این سؤالات باید بگوییم فاکتورهای بسیار متفاوتی در تعیین قیمت عمل بینی نقش دارند که در این بخش به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت.

1.    میزان تجربه جراح

هرچقدر جراح تخصص و تجربه بیشتری در زمینه عمل بینی داشته باشد، هزینه بیشتری دریافت می‌کند. البته این موضوع در مورد تمام آن‌ها صدق نمی‌کند؛ بنابراین شما هرگز با توجه به میزان دستمزد نمی‌توانید از مهارت جراح موردنظر آگاه شوید.

یکی از عوامل تأثیر گذار در هزینه ها میزان تجربه جراح است

2.    نوع بینی استخوانی یا گوشتی

نوع بینی شما نیز در تعیین میزان هزینه نقش دارد. معمولاً بینی‌های گوشتی به دلیل پوست ضخیم‌تر و سختی بیشتر عمل، هزینه بیشتری از بینی‌های استخوانی دارند. در صورتی که بینی شما نیاز به پیوند غضروف و تکنیک‌های جانبی داشته باشد نیز باید هزینه آن را پرداخت کنید.

نوع بینی در تعیین میزان هزینه عمل بینی در تهران نقش دارد

3.    میزان تغییرات در بینی

میزان تغییرات موردنیاز بینی شما نیز در هزینه جراحی تأثیر دارد؛ برای مثال تنها رفع قوز بینی در مقایسه با تغییر کل ساختار بینی به هزینه کمتری نیاز دارد.

میزان تغییرات لازم بینی تاثر بسزایی در هزینه های جراحی بینی در تهران دارد

4.    شدت مشکلات و نواقص بینی

شدت مشکلات بینی شما نیز در میزان هزینه آن تأثیر دارد. برای مثال اگر مشکلاتی مانند انحراف یا پولیپ دارید، علاوه بر جراحی زیبایی باید عمل درمانی نیز انجام دهید و همین موضوع باعث افزایش هزینه عمل شما می‌شود.

شدت مشکلات بینی‌تان در میزان هزینه آن تأثیر دارد

5.    نوع مرکز درمانی

هزینه بیمارستان‌های خصوصی از بیمارستان‌های دولتی بیشتر است؛ اما باید بدانید پزشکتان محل جراحی شما را مشخص می‌کند و این موضوع از تصمیم‌گیری شما خارج است.

هزینه بیمارستان برای عمل بینی در تهران

6.    تکنیک‌های جراحی

جراحی به روش‌های متفاوتی مانند باز، بسته، با لیزر و… انجام می‌شود و هر کدام از آن‌ها نیز هزینه‌های متفاوتی دارند. علاوه بر این گاهی اوقات جراح مجبور به پیوند غضروف می‌شود و در نتیجه هزینه عمل نیز افزایش می‌یابد.

تکنیک جراحی بینی در تهران یکی از عوامل تعیین کننده هزینه ها است

با توجه به این فاکتورها شما برای اطلاع از هزینه دقیق باید حتماً معاینه شوید. مشاوران ما تمام این گزینه‌ها را ارزیابی و هزینه موردنیاز برای عمل بینی را در اختیارتان قرار می‌دهند.

قبل و بعد از عمل چه هزینه‌هایی باید پرداخت کنید؟

به طور کلی هزینه‌های عمل بینی به دو بخش قبل و بعد از جراحی تقسیم می‌شوند. در این بخش نگاهی به این هزینه‌ها می‌اندازیم.

هزینه‌های قبل عمل بینی

بیشترین هزینه‌هایی که شما برای عمل بینی‌تان پرداخت می‌کنید مربوط به قبل از عمل هستند؛ مانند:

 • هزینه مشاوره عمل بینی
 • هزینه ویزیت
 • هزینه آزمایش‌های قبل از عمل بینی
 • هزینه عکاسی عمل بینی
 • هزینه کلینیک یا بیمارستان
 • دستمزد جراح
هزینه‌های قبل عمل بینی در تهران

هزینه‌های بعد از عمل بینی در تهران

پس از عمل شما باید هزینه ناچیزی برای موارد گوناگون پرداخت کنید که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

 • هزینه ویزیت بعد از عمل
 • هزینه خرید چسب بینی
 • هزینه داروها
 • هزینه کرم‌های ترمیم کننده
هزینه‌های بعد از عمل بینی در تهران

البته باید بدانید شما با کمک تیم دکترلند خیلی از این هزینه‌ها را پرداخت نخواهید کرد و بخش‌هایی از آن مانند چسب بینی را نیز به عنوان هدیه دریافت می‌کنید؛ بنابراین هیچ نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

هزینه عمل بینی استخوانی ارزان‌تر است یا بینی گوشتی؟

شاید فکر کنید که هزینه جراحی بینی گوشتی و استخوانی نباید تفاوتی داشته باشند؛ اما باید بدانید این موضوع به ساختار بینی و میزان مشکلات آن بستگی دارد. در کل جراحی بینی‌های گوشتی کمی پیچیده است و در برخی از موارد پزشک مجبور به انجام نوعی درمان جانبی مانند تقویت غضروف نیز شود. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی جراحی بینی گوشتی در تهران به این صفحه مراجعه کنید.

هزینه عمل بینی استخوانی ارزان‌تر است یا بینی گوشتی در تهران؟

به همین دلیل معمولاً هزینه جراحی این نوع بینی‌ها بیشتر از نوع استخوانی است؛ اما باز هم اطلاع دقیق از این موضوع نیاز به بررسی بینی و نظر پزشکتان دارد.

آیا بیمه هزینه‌های عمل بینی را پوشش می‌دهد؟

به طور کلی بیمه هزینه جراحی‌های زیبایی را پوشش نمی‌دهد و عمل بینی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین اگر هدف شما از جراحی بینی، تغییر ظاهر و زیبایی آن است، خودتان هزینه را به طور کامل پرداخت کنید.

اما در صورتی که قصد درمان مشکلاتی مانند انحراف، شکستگی و مشکلات تنفسی را داشته باشید، بیمه در پرداخت هزینه‌ها به شما کمک می‌کند. گاهی اوقات افراد تمایل دارند در کنار درمان این مشکلات، جراحی زیبایی نیز انجام دهند؛ در این شرایط شما باید نامه جراح را به بیمه نشان دهید و پس از آن بیمه بر اساس قرارداد میزان هزینه بخش درمانی را به شما پرداخت می‌کند.

آیا بیمه هزینه های عمل بینی در تهران را پوشش می‌دهد.

سخن پایانی در مورد هزینه عمل بینی در تهران

تا اینجا به طور کامل در مورد هزینه جراحی زیبایی بینی در تهران برایتان توضیح دادیم. همه می‌دانیم که این روزها با توجه به شرایط اقتصادی خیلی از افراد از پس هزینه‌های این جراحی برنمی‌آیند؛ به همین دلیل توصیه می‌کنیم تا جای ممکن از راه‌حل‌ها استفاده و این هزینه را کاهش دهید.

بهترین راه‌حل کمک گرفتن از تیم حرفه‌ای و معتبر دکترلند است. تمام زیبا جویان ما از خدمات فوق‌العاده‌ای برخوردار و همین موضوع تا حد زیادی باعث کاهش هزینه‌های عمل آن‌ها می‌شود. اگر شما نیز می‌خواهید این فرصت طلایی را از دست ندهید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یک راهنمایی کامل و تخصصی دریافت کنید.

در بخش زیر نیز سؤالات و تجربیات خود را برای ما بنویسید و این مقاله کاربردی را برای همه متقاضیان جراحی بینی نیز بفرستید.

سؤالات متداول

هزینه عمل بینی در تهران گران‌تر از شهرهای دیگر است؟

این موضوع به پزشک انتخابی شما نیز بستگی دارد. اما باید بدانید حتی اگر کمی نیز هزینه جراحی در این شهر بیشتر باشد، قطعاً ارزشش را دارد؛ زیرا با توجه به جراحان حرفه‌ای و امکانات زیاد قطعاً به نتیجه خوبی خواهید رسید.

آیا هزینه بیمارستان را باید به صورت جداگانه پرداخت کنیم؟

معمولاً هزینه بیمارستان به صورت جداگانه دریافت نمی‌شود و پولی که پرداخت می‌کنید برای دستمزد جراح و هزینه بیمارستان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *