روزانه صدها نفر در شهر شما بینی خود را عمل می‌کنند؛ اما به نظرتان آیا تمام آن‌ها از نتیجه نهایی جراحی خود رضایت دارند؟ قطعاً خیر! دلیل آن نیز عدم آگاهی از تمام نکات ضروری است که باید قبل از جراحی آن‌ها را بررسی می‌کردند.

به همین قصد داریم تمام این ابهامات و ترس‌ها را برطرف کنیم. پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر چیز عکس بینی خود را برای ما بفرستید و به صورت آنلاین ویزیت و معاینه شوید.

نیم نگاهی به تصاویر قبل و بعد زیبا جویان دکترلند

اگر دوست دارید بدانید آیا یک جراح برای عمل بینی شما مناسب است یا خیر، حتماً قبل از هر چیز نمونه کارهای او را بررسی کنید. آیا دلیل آن را می‌دانید؟ زیرا میزان مهارت، تجربه و سبک او به طور کامل در نمونه کارهایش مشهود است. به همین دلیل تصمیم داریم تعدادی از تصاویر قبل و بعد زیبا جویان دکترلند را به شما نشان دهیم.

هزینه عمل بینی در رشت + عوامل مؤثر بر آن

هزینه جراحی بینی به طور کلی ثابت نیست و موارد متفاوتی در تعیین آن نقش دارند. حتی باید بدانید هزینه این عمل در امروز با ماه بعدی نیز تفاوت دارد! در بخش زیر تعدادی از این عوامل تأثیرگذار را بررسی می‌کنیم:

 • تفاوت در دستمزد جراحان مختلف
 • هزینه کلینیک خصوصی یا بیمارستان
 • هزینه مآزمایشآزمایش‌ها
 • محل زندگی
 • نوع بینی شما
 • سبک دلخواه
 • میزان پیچیدگی جراحی

با در نظر گرفتن تمام این موارد باید بدانید جراحی بینی از 25 میلیون تومان شروع می‌شود. درک می‌کنیم که در شرایط اقتصادی این روزها، شاید پرداخت این هزینه کمی برایتان سخت باشد؛ به همین دلیل تصمیم داریم کمی این بار را از روش دوشتان برداریم.

چگونه هزینه کمتری برای جراحی بینی در رشت پرداخت کنید

تنها راه چاره شما برای این کار، کمک گرفتن از تیم دکترلند است؛ زیرا ما سعی داریم از صفر تا صد عمل، هزینه‌های اضافی را کاهش دهیم. با این کار دیگر افراد به دلیل هزینه‌های بالا از جراحی بینی خود دست نمی‌کشند و زیبایی بیشتری را به خود هدیه می‌دهند.

شما از لحظه دریافت نوبت ویزیت تا انجام آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌ها، از سمت تیم ما تخفیف دریافت می‌کنید. علاوه بر این زیبا جویان ما از خدماتی مثل پرداخت اقساطی، مشاوره‌ها و پشتیبانی رایگان نیز بهره‌مند می‌شوند. برای استفاده از این امکانات ویژه با کارشناسان ما در تماس باشید.

هزینه های جانبی عمل بینی در رشت را با دکترلند کاهش دهید

بهترین جراحان بینی در رشت + دستمزد دقیق

مهم‌ترین و شاید سخت‌ترین بخش از روند جراحی بینی، انتخاب پزشک است. تقریباً تمام افراد در این زمینه دودل و سردرگم می‌شوند؛ این احساسات کاملاً طبیعی هستند؛ زیرا شما زیبایی و سلامتی خود را در اختیار پزشک موردنظر قرار می‌دهید!

در این بخش قصد داریم تا حد زیادی سردرگمی شما را در این مسیر برطرف کنیم؛ بنابراین در ابتدا حتماً نگاهی به لیست کامل تمام جراحان بینی در رشت و هزینه‌های آن‌ها بیندازید.

نام جراحمیزان دستمزد
دکتر مصطفی مهری30 میلیون تومان
دکتر ابراهیم فهیم نیا25 میلیون تومان
دکتر نفیسه صادق زاده25 تا 30 میلیون تومان
دکتر مهدی هاشمی27 تا 30 میلیون تومان
دکتر فیروزه زیا55_60 میلیون تومان
دکتر حسینی65 میلیون تومان
دکتر سمیه طریقت73 میلیون تومان
دکتر پور ارض40 میلیون تومان
دکتر آرش طهماسبی55 میلیون تومان
دکتر نسیم کوشا60 میلیون تومان
دکتر رضوان روحی50_60 میلیون تومان
دکتر واحدی پور44 میلیون تومان
دکتر نگین نجمی35 میلیون تومان
دکتر سیاوش رزاقی72 میلیون تومان
دکتر اوژین اسداللهی40 میلیون تومان
دکتر محمد دهقان38 میلیون تومان
دکتر مهسا نسیمی درستبالای 50 میلیون تومان
دکتر حسین واجری35_40 میلیون تومان
دکتر مسعود ناصری صدر65 میلیون تومان
دکتر عیسی ابدی67 میلیون تومان
دکتر محمود اکبریان52_55 میلیون تومان
دکتر الهام ایمانیبالای 60 میلیون تومان
دکتر محمد علی زرین قلم77_ 80 میلیون تومان
دکتر کامران کاویانی50 میلیون تومان
دکتر بشیر رسولیان52 میلیون تومان
دکتر ایرج وکیلی35 میلیون تومان
دکتر یگانه تیموری55 میلیون تومان
دکتر امیر سروری66 میلیون تومان
دکتر عامری40_45 میلیون تومان
دکتر نازنین ابدالی37 میلیون تومان
دکتر حسین حامدی68 میلیون تومان
دکتر رضا افراه48 میلیون تومان
دکتر حمیدرضا باقری45_50 میلیون تومان
دکتر سبحان پور عرض80 میلیون تومان
دکتر محمد طالب زاده40 میلیون تومان
دکتر فقیه حبیبی60 میلیون تومان
دکتر شهریار دادگری45 میلیون تومان
دکتر غلام حسین ادهم50_55 میلیون تومان
دکتر سعید فلاحتی75 میلیون تومان
دکتر حبیب گرجی پور63 میلیون تومان
دکتر مریم تهرانی40 میلیون تومان
دکتر ملیحه اکبر پور42 میلیون تومان
دکتر مازیار معصومی38_45 میلیون تومان
دکتر فروغ ابراهیمی نژاد40_45 میلیون تومان
دکتر علی پرند آور60_63 میلیون تومان
دکتر لاله ترابی67 ‌میلیون تومان
دکتر مسلم واحدی پور38 میلیون تومان
دکتر حسین رضایی45 میلیون تومان
دکتر پگاه علی زاده65 میلیون تومان
دکتر فریدون احمدی نژاد49 میلیون تومان
دکتر هادی حسینی77_82 میلیون تومان

با وجود این لیست بلند بالا از جراحان، قطعاً بررسی نمونه کارها و سوابق هر یک از آن‌ها وقت زیادی از شما می‌گیرد. به همین دلیل یک راه‌حل آسان‌تر برای شما سراغ داریم؛ پیشنهاد می‌کنیم به جای صرف وقت زیاد، روند بررسی و تحلیل پزشکان را به افراد باتجربه‌ای مانند کارشناسان ما بسپارید.

آن‌ها تمام بررسی‌های لازم را به دقت هرچه تمام، انجام داده‌اند و حرفه‌ای‌ترین جراحان بینی شهر شما را جدا کرده‌اند؛ مانند دکتر مصطفی مهری، دکتر ابراهیم فهیم نیا، دکتر نفیسه صادق‌ زاده، دکتر مهدی هاشمی و…

جراحی بینی افراد ساکن شهرستان

علاوه بر این اگر از شهرستان نیز قصد جراحی بینی خود را دارید، توصیه می‌کنیم حتماً به شهرهای بزرگی مانند رشت و تهران مراجعه کنید. کارشناسان ما در این زمینه نیز همراهتان هستند و از صفر تا صد مسیر را برایتان روشن می‌کنند.

ما علاوه بر معرفی پزشک، برای شما اسکان تهیه و دغدغه‌هایتان را برطرف می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تهیه اسکان برای افرادی که از شهرستان ها مراجعه می‌کنند

چگونه مناسب‌ترین جراح بینی در رشت را انتخاب کنیم؟

برای این کار شما قبل از هر چیز باید خصوصیات و ویژگی‌های یک پزشک خوب را بشناسید. به طور کلی تنها در صورتی به جراح بینی خود اعتماد کنید که تمام ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • دارای مدرک تخصص یا فوق‌ تخصص معتبر
 • تجربه بسیار بالا در عمل بینی
 • ارائه راهنمایی زیاد و صادقانه
 • رفع تمام دغدغه‌ها و سؤالات شما
 • دارای علم ریاضی و زیبایی شناسی
 • پیشنهاد فرم بینی متناسب با چهره هر شخص
 • گوش دادن به تمام خواسته‌ها و انتظارات شما
 • توجه به سلامتی شما
 • اخلاق و رفتار حرفه‌ای
انتخاب مناسب ترین جراح بینی در رشت با کمک دکتر لند

اگر خودتان وقت یا تجربه کافی برای بررسی تمام این موارد را ندارید، از کارشناسان ما کمک بگیرید. برای این کار فقط باید عکس بینی خود را برای ما ارسال کنید؛ ما تمام شرایط، انتظارات و همچنین بودجه موردنظرتان را در نظر می‌گیریم و با توجه به آن‌ها مناسب‌ترین جراح در رشت را به شما معرفی می‌کنیم.

بررسی انواع بینی برای عمل بینی در رشت

به طور کلی بینی شما یا استخوانی است و یا گوشتی. برای انتخاب بهتر جراح و همچنین داشتن یک دید از نتیجه عمل، شما باید نوع بینی خود را بشناسید.

بینی استخوانی و مشخصات آن

اگر بینی استخوانی دارید، دیگر هیچ غصه و نگرانی نخواهید داشت؛ زیرا بینی شما بهترین گزینه برای جراحی است. این نوع بینی‌ها ساختار و غضروف محکم، پوست نازک و در بیشتر موارد برآمدگی دارند و پس از جراحی نتیجه دل‌چسبی را برایتان رقم می‌زنند.

افراد دارای این نوع بینی دست بازی در انتخاب سبک موردعلاقه‌شان دارند و به نتیجه دلخواهشان نیز می‌رسند.

تبدیل دماغ استخوانی به نیمه فانتزی در رشت

بررسی بینی گوشتی

این نوع بینی‌ها نقطه مقابل مدل استخوانی هستند؛ یعنی بینی‌هایی با پوست ‌ضخیم و غضروف ضعیف. همین موضوع عمل آن‌ها را کمی برای جراح سخت و پر‌چالش می‌کند. علاوه بر این نتیجه دهی بینی‌های گوشتی به قدر استخوانی نیست و دوران بهبود آن نیز طولانی‌تر است.

افراد دارای این نوع بینی خیلی نباید به سراغ سبک‌هایی مانند فانتزی بروند و سبک طبیعی برای آن‌ها بسیار مناسب‌تر است.

نمونه قبل و بعد رینوپلاستی بینی گوشتی به سبک نیمه فانتزی در رشت

البته هرگز قصد نگران کردن شما را نداریم؛ در صورتی که شما جراحی حرفه‌ای را انتخاب کرده باشید، قطعاً به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. در این زمینه پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما مشورت کنید.

چه روش‌هایی برای جراحی بینی وجود دارد؟

جراحی بینی در حال حاضر به دو شکل باز و بسته انجام می‌شود. در بخش زیر نحوه انجام هر کدام را بررسی می‌کنیم.

جراحی بینی به روش باز

در این نوع جراحی با ایجاد برش در بخش داخلی و خارجی، پوست و ساختار کلی بینی باز می‌شوند؛ به همین دلیل جراح کل آناتومی بینی را در کنترل خود دارد. اگر بینی شما اندازه بزرگ یا نیاز به تغییرات پیچیده و زیادی داشته باشد، پزشک از این روش آن را جراحی می‌کند. 

رینوپلاستی بینی به روش باز در رشت

جراحی بینی به روش بسته

در این روش تمام برش‌ها در بخش‌های داخلی ایجاد و تمام تغییرات لازم نیز از سوراخ‌های بینی انجام می‌شوند. یعنی در آن دیگر پوست بینی اصلاً باز نمی‌شود و به همین دلیل بهبود آن نیز بسیار سریع‌تر است.

ازآنجاکه در این روش پوست بینی باز نمی‌شود، جراح نیز تنها به بخش محدودی از بینی دسترسی دارد و به همین دلیل از آن برای جراحی‌های ساده استفاده می‌کنند.

تبدیل دماغ گوشتی مردانه به روش بسته در رشت

سبک‌های مختلف عمل بینی

شما قبل از جراحی بینی خود باید یکی از سبک‌های زیر را انتخاب و در مورد آن با پزشکتان مشورت کنید.

سبک طبیعی جراحی بینی

این سبک جراحی بینی به شکلی کاملاً محافظه‌کارانه انجام می‌شود و پزشک اصلاً در ایجاد تغییرات زیاده‌روی نمی‌کند. بنابراین اگر به بینی و چهره‌های ساده و طبیعی علاقه دارید، این سبک مناسب شماست.

قبل و بعد عمل دماغ گوشتی به سبک طبیعی در رشت

رینوپلاستی به سبک فانتزی

سبک جراحی فانتزی یا عروسکی در انتها بینی مصنوعی به شما تحویل می‌دهد. نوک سربالا، انحنای زیاد و کوچکی بینی از نشانه‌های آن هستند. باید بدانید بیشتر بینی‌های استخوانی برای ایجاد چنین سبکی مناسب هستند و بینی‌های گوشتی خیلی نتیجه جالبی در این زمینه نخواهند داشت.

رینوپلاستی فانتزی در رشت

مدل نیمه فانتزی بینی

سبک نیمه‌ فانتزی دقیقاً نقطه وسط بینی‌های طبیعی و عروسکی است؛ یعنی در آن قوس و سربالایی بینی به صورت خفیف و ملایم ایجاد می‌شوند. این سبک جراحی در بین خانم‌ها و آقایان به یک اندازه متقاضی دارد.

نمونه رینوپلاستی نیمه فانتزی در رشت

عمل بینی مردانه

بسیاری از آقایان هیچ علاقه‌ای به بینی‌های مصنوعی و ظریف ندارند؛ اگر شما نیز از این دسته هستید، این سبک مردانه شماست. زیرا در آن بینی از فرم مردانه خودش خارج نمی‌شود و تنها مشکلات و نواقص آن از بین می‌روند.

قبل و بعد جراحی بینی قوزدارمردانه سبک طبیعی در رشت

حال که با انواع سبک‌های جراحی بینی آشنا شدید، باید بدانید هر کدام از این فرم‌ها برای چهره‌های خاصی مناسب هستند؛ بنابراین حتماً در این زمینه با جراح خود مشورت کنید.

آیا برای جراحی بینی در رشت مناسب هستید یا خیر؟

به طور کلی یک کاندیدای مناسب جراحی بینی از نظر جسمی و روانی سالم است و انتظارات منطقی از نتیجه جراحی خود دارد. گاهی اوقات اصلاً امکان ایجاد تغییرات موردنظرتان وجود ندارد؛ به همین دلیل باید از قبل تمام خواسته‌هایتان را با جراحتان در میان بگذارید.

از طرفی شما باید حتماً دوران بلوغ خود را نیز پشت سر گذاشته باشید؛ در غیر این صورت احتمال نارضایتی از نتیجه جراحی وجود دارد. اگر در این مورد نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، یا هنوز سبک دلخواهتان را پیدا نکرده‌اید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 آیا کاندید مناسبی برای جراحی بینی در رشت هستید؟

مراقبت‌ها و بهبودی قبل و بعد از عمل بینی در رشت

شما برای بهبود بهتر و سریع‌تر باید حتماً تعدادی نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی را رعایت کنید. در این بخش این موارد را بررسی خواهیم کرد.

نکات مراقبتی قبل از جراحی بینی

موارد زیر از اقداماتی هستند که باید حتماً آن‌ها را در روزهای قبل از عمل انجام دهید:

 • قطع مصرف داروهای رقیق‌کننده خون
 • مصرف نکردن الکل و دخانیات از دو هفته قبل
 • انتخاب جراح مناسب
 • انجام تمام آزمایش‌ها
 • مطلع کردن جراح از تمام داروهای مصرفی، حساسیت‌ها و سابقه بیماری
 • مشورت کردن با افراد حرفه‌ای
 • دوش گرفتن از شب قبل
 • نخوردن آب و مواد غذایی از 8 ساعت قبل
نکات رعایتی قبل از جراحی دماغ در رشت

اقدامات واجب پس از جراحی بینی

شما تا چند هفته پس از عمل باید حتماً حواستان به تمام موارد زیر باشد:

 • خم نکردن سر به سمت پایین
 • دست نزدن به بینی
 • نرفتن به مکان‌های شلوغ
 • مصرف سر وقت داروها
 • عینک نزدن
 • بلند نکردن وسایل سنگین
 • خیس نکردن آتل بینی
 • استفاده مناسب از چسب بینی
 • داشتن رژیم غذایی مناسب
مراقبت های لازم برای بعد از جراحی بینی در رشت

خطرات و عوارض عمل بینی + روش کاهش آن‌ها

عمل بینی یکی از رایج‌ترین و پرمتقاضی‌ترین انواع جراحی‌هاست؛ اما با این حال عوارض و خطرات خودش را هم دارد؛ مانند:

 • ورم
 • کبودی
 • درد
 • خونریزی
 • چالش‌های تنفسی
 • کاهش حس بویایی
 • سوراخ شدن سپتوم بینی
 • ایجاد مشکلات زیبایی
 • عوارض و خطرات بیهوشی
 • عفونت
 • ایجاد جای زخم
 • عدم تقارن بینی
ورم صورت از عوارض بعد از رینوپلاستی است

قطعاً راه‌های پیشگیری مختلفی برای چنین عوارضی وجود دارند؛ در غیر این صورت میلیون‌ها نفر برای آن اقدام نمی‌کردند.

راه‌های کاهش خطرات جراحی بینی در رشت

اگر از بابت بروز چنین عوارض و خطراتی در روند جراحی بینی خود می‌ترسید (که قطعاً همین‌طور است) موارد زیر را حتماً جدی بگیرید:

1.    دریافت مشاوره‌های قبل از رینوپلاستی در رشت

شما در وهله اول باید مطمئن شوید که آیا کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی هستید یا خیر؛ در غیر این صورت تنها سلامتی خود را به خطر انداخته‌اید! دریافت مشاوره از جراح موردنظر و افراد حرفه‌ای تا حد ممکن از بروز خطرات احتمالی جلوگیری می‌کند.

بنابراین توصیه‌ می‌کنیم قبل از هر چیز حتماً با کارشناسان ما در مجموعه دکترلند مشورت کنید و نظر آن‌ها را نیز بشنوید.

مشاوره های قبل از عمل دماغ باعث کاهش خطرات جراحی می‌شود

2.    انتخاب جراح کاربلد

این موضوع حیاتی‌ترین و مؤثرترین عامل در نتیجه جراحی شماست. در صورت اشتباه در این زمینه، حتی اگر تمام نکات و اقدامات را نیز رعایت کنید، باز هم فایده‌ای ندارد! به همین دلیل توصیه‌ می‌کنیم حتماً در این تصمیم‌گیری از تجربه‌ها و نظرات متخصصان نیز استفاده کنید.

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در رشت

3.    دریافت پشتیبانی قوی

پشتیبانی بعد از عمل دقیقاً به اندازه‌ مشاوره‌های قبل از جراحی اهمیت دارد؛ بنابراین تیمی را برای جراحی خود انتخاب کنید که در این زمینه به شکلی کاملا حرفه‌ای عمل کند.

جالب است بدانید تیم ما در این زمینه نیز حرف اول را می‌زند؛ شما پس از جراحی به مدت 2 سال از خدمات و پشتیبانی‌های رایگان ما بهره‌مند می‌شوید.

پشیتبانی دکتر لند تا 2 پس از عمل بینی در رشت

علاوه بر این موارد حتماً تمام نکات این مقاله را جدی بگیرید و اقدامات قبل و بعد از عمل را نیز انجام دهید. با انجام تمام این موارد قطعاً عملی بی‌خطر و با عوارض کم را تجربه خواهید کرد.

کلام آخر در مورد عمل جراحی بینی در رشت

در این مقاله تمام اطلاعات لازم در مورد جراحی زیبایی بینی در رشت را بررسی کردیم.  در انتها باید بدانید این جراحی بسیار ساده است؛ اما به شرطی که انتخاب‌های درستی در این مسیر داشته باشید.

توصیه می‌کنیم این مسیر را به تنهایی طی نکنید و از افراد حرفه‌ای کمک بگیرید. ما در تیم دکترلند از ابتدای مسیر تا بهبودی کامل در کنارتان هستیم؛ بنابراین نیازی به نگرانی نیست.

اگر سؤال یا ابهامی در این زمینه دارید، با ما تماس بگیرید. نظرات و تجربه‌های خود را بنویسید و این مقاله را برای تمام متقاضیان عمل بینی در رشت بفرستید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *