اولین‌بار که به‌فکر عمل بینی در قم افتادید، چه زمانی بود؟! آیا اولین سؤالاتی که به ذهن‌تان آمد را به یاد دارید؟ احتمالاً سؤالاتی این‌چنینی داشتید: «بهترین جراح بینی در قم چه کسی است؟! سبک‌ مناسب من چیست؟! مراقبت‌های بعدی شامل چه نکاتی هستند؟!»

تصمیم‌گیری برای انجام عمل بینی، تصمیمی سخت و بنابراین داشتن تمامی این پرسش‌ها کاملاً طبیعی است! در تمام عمرتان بینی شما یکی از مهم‌ترین اجزای تأثیرگذار روی زیبایی چهره‌تان محسوب می‌شود.

انتخاب یک پزشک خوب، سبک بینی متناسب با چهره شما و آشنایی با روش‌های جراحی نکاتی مهم قبل از تصمیم‌گیری نهایی هستند. اگر مدل بینی‌تان را نمی‌دانید، همین‌الان عکسی برای مشاوران ما در دکترلند بفرستید و از خدمات مشاوره‌ای ما بهره بگیرید.

ساکن قم هستید ولی مطب پزشک مدنظرتان در تهران است؟! جای نگرانی نیست! ما در دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیریم. با ما در هزینه و وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید.

مقایسه عکس‌های قبل و بعد از عمل کسانی که با مشاوره‌های دکترلند اقدام به انجام جراحی زیبایی کرده‌اند به شما کمک زیادی در تصمیم‌گیری می‌کند.

مقایسه تصاویر قبل و بعد از عمل در قم با دکترلند

هنگام تصمیم‌گیری درباره انجام جراحی زیبایی بینی، مشورت با افراد آگاه و متخصص در زمینه‌های زیبایی از ضروریات است! افرادی که تصاویر آن‌ها را در قسمت پایین می‌بینید، با کمک مشاوران متخصص و آگاه دکترلند، پزشکی مناسب انتخاب کرده‌اند و به نتایج عالی رسیده‌اند.

یکی دیگر از مواردی که ذهن همه زیباجویان ساکن قم را هنگام تصمیم‌گیری درباره عمل بینی به‌خود مشغول می‌کند، هزینه‌های جراحی است. یا می‌دانید هزینه‌های جراحی به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل مؤثر در هزینه‌های عمل بینی در قم

رینوپلاستی یک عمل زیبایی محبوب برای تغییر ظاهر و بهبود عملکرد بینی است. اگر به‌فکر جراحی زیبایی بینی هستید، درک هزینه یک جنبه مهم از فرآیند تصمیم‌گیری شما است. هزینه‌های جراحی در قم به عوامل زیر بستگی دارد:

تخصص و شهرت جراح

تخصص و شهرت جراح پلاستیک مدنظرتان نقش مهمی در تعیین هزینه دارد. جراحان بسیار باتجربه با سابقه‌کار بالا، اغلب هزینه‌های بالاتری دریافت می‌کنند. این موضوع نشان‌دهنده مهارت، تخصص و کیفیت نتایج کار آن‌هاست.

درحالی‌که ممکن است انتخاب گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر وسوسه‌انگیز باشد، سرمایه‌گذاری روی یک جراح ماهر انتخابی هوشمندانه‌تر است.

شهرت پزشک موردنظرتان برای عمل بینی درقم نقش مهمی در تعیین هزینه دارد

پیچیدگی جراحی زیبایی بینی

میزان پیچیدگی عمل جراحی بینی شما نقش مهمی در تعیین هزینه دارد. رینوپلاستی اولیه (که شامل شکل‌دادن به بینی برای اولین‌بار است) به‌طورکلی هزینه کمتری نسبت به رینوپلاستی ترمیمی (که هدف آن اصلاح نتایج جراحی قبلی است) دارد.

باید بدانید که جراحی بینی ترمیمی اغلب به مهارت بیشتری برای دستیابی به نتایج مطلوب نیاز دارد و این موضوع روی هزینه‌های کلی تأثیر می‌گذارد.

نوع جراحی دماغ در قم تاثیر بسزایی در هزینه ها دارد

هزینه تسهیلات و بیهوشی در جراحی بینی

هنگام محاسبه هزینه رینوپلاستی، باید هزینه‌های مربوط به امکانات جراحی و بیهوشی در بیمارستان را در نظر بگیرید. امکانات جراحی معتبر، مجهز به تجهیزات پیشرفته و کارکنان مجرب هزینه بیشتری دارند.

هزینه جراحی بینی در یک بیمارستان دولتی، بیمارستان خصوصی یا درمانگاه با یکدیگر متفاوت است. بیمارستان‌های معتبر اقدامات ایمنی بهتر و محیطی راحت‌تر برای استراحت شما ارائه می‌دهند.

هزینه های جانبی رینوپلاستی در قم

مراقبت‌های قبل و بعد از عمل جراحی بینی

برای برآورد هزینه‌های کلی رینوپلاستی باید مراقبت‌های قبل و بعد از عمل را نیز در نظر بگیرد. این موارد شامل مشاوره‌های اولیه، آزمایش‌ها پزشکی، داروها و ویزیت‌های بعدی است.

باید هنگام محاسبه هزینه‌های عمل این موارد را در نظر بگیرید. البته دکترلند در این قسمت برای شما پیشنهاد ویژه‌ای دارد! امکان پرداخت اقساطی هزینه‌های عمل با دکترلند وجود دارد!

دیگر جای نگرانی درباره هزینه‌های عمل نیست! همین‌الان با مشاوران دکترلند برای قسطی‌کردن هزینه‌ها درتماس باشید.

اقدامات لازم قبل و بعد جراحی بینی در قم

حال که با عوامل مؤثر روی هزینه‌های جراحی در شهر قم آشنا شدید، باید بدانید هر پزشک، هزینه‌ای متفاوت دارد. در ادامه با بهترین پزشکان جراحی بینی برای افراد ساکن در قم، هزینه و تخصص آن‌ها آشنا می‌شویم.

آشنایی با بهترین پزشکان جراحی بینی برای افراد ساکن قم

به‌دلیل تعدد پزشکان در شهر تهران، بسیاری از افراد ساکن قم ترجیح می‌دهند انجام این عمل چالش‌برانگیز را به ‌دست یک پزشک ماهر در تهران بسپارند. پیشنهاد ما هم همین است!

انجام عمل بینی یکی از مهم‌ترین تصمیمات زیبایی شما است بنابراین باید در انتخاب پزشک دقت کنید و بهترین گزینه مناسب خودتان را بیابید. تعداد پزشکان در تهران بسیار زیاد است و شما می‌توانید با تحقیق زیاد مورد مناسب خودتان را انتخاب کنید.

پزشکان زیر بهترین متخصصان جراح بینی در تهران هستند:

نام پزشکهزینه جراحیتخصص جراح
دکتر لیلا اکبری35 میلیون تومانگوش و حلق و بینی
دکتر شعبانی نیا30_40 میلیون تومانگوش و حلق و بینی
دکتر حبیب سهرابی28_32 میلیون تومانمتخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی بینی
دکتر علی عقیلی25_26 میلیون تومانبرد تخصصی گوش و حلق و بینی
دکتر محمدرضا نجفی40_45 میلیون تومانگوش و حلق و بینی و زیبایی
دکتر غلام‌رضا نوایی20 میلیون تومانجراحی پلاستیک با 27 سال سابقه جراحی
دکتر غزال نوروزی20_22 میلیون تومانگوش و حلق و بینی و زیبایی
دکتر حمید نوری20_22 میلیون تومانگوش و حلق و بینی

حال که با این پزشکان آشنا شدید، باید بدانید دلیل انتخاب هر‌یک از آن‌ها به‌عنوان بهترین جراحان تهران و پیشنهاد آن‌ها به شما ساکنین قم، شامل ویژگی‌ها و موارد بسیاری است. در ادامه به این موارد می‌پردازیم.

چرا به افراد ساکن قم، انجام جراحی در تهران را پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به‌فکر جراحی بینی در آینده‌ای نزدیک هستید، باید در انتخاب جراح بینی هوشمندانه عمل کنید. بینی شما، مهم‌ترین عضو صورت‌تان است و تأثیر زیادی در زیبایی شما دارد.

انتخاب یک پزشک غیرمتخصص (و یا تازه‌کار!) ریسک زیادی دارد! انتخاب جراح بینی خوب عامل کلیدی در موفقیت جراحی شما است. به دلایل داشتن ویژگی‌های زیر، پزشکان تهرانی جزو بهترین گزینه‌های موجود برای انجام عمل جراحی بینی شما افراد ساکن قم هستند:

 • توانایی برقراری ارتباط خوب با شما و گوش‌دادن به خواسته‌ها و نگرانی‌هایتان با صبر و حوصله زیاد.
 • توانایی ارائه توضیحات مفصل به شما درمورد جنبه‌های مختلف جراحی از جمله نوع جراحی، نتایج احتمالی، عوارض، بایدها و نبایدهای قبل و بعد از عمل، زمان بهبودی و…
 • توجه به ترجیحات شخصی شما برای عمل‌تان.
 • داشتن حس زیبایی‌شناسی و درک خوب از هماهنگی اجزای مختلف صورت با درنظرگرفتن تناسب صورت هنگام انجام جراحی.
 • قراردادن اولویت سلامتی و رفاه شما زیباجوی عزیز بر منافع مالی خود.
 • داشتن اطلاعات کافی درباره آخرین تکنیک‌های جراحی بینی و استفاده از به‌روزترین فناوری‌های پزشکی
 • توانایی شخصی‌سازی هر جراحی براساس نیازهای فردی هر بیمار و بدون پیروی از رویکرد ثابت برای همه بیماران
 • پزشکان خوب تهرانی ارزش زیادی برای پشتیبانی، پیگیری و ارائه خدمات طولانی‌مدت قائل می‌شوند، به‌طوری که شما می‌توانید درصورت‌نیاز همیشه از پشتیبانی آن‌ها مطمئن باشید.

اگر ساکن شهر قم هستید و تمایل به ویزیت با یکی از پزشکان خوب تهرانی را دارید، دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیرد. بدون طی مسافت بین دو شهر، به‌‌راحتی با پزشک مدنظرتان مشورت بگیرید.

باید بدانید هر پزشک روشی خاص برای انجام جراحی دارد؛ در ادامه با این روش‌ها آشنا می‌شوید.

آشنایی با روش‌های عمل بینی در قم

جراحی بینی به‌طورکلی با روش‌های زیر صورت می‌گیرد:

روش باز: متداول‌ترین متد جراحی بینی

امروزه متداول‌ترین و ایده‌آل‌ترین روش انجام جراحی زیبایی بینی برای بیمارانی که علاوه‌بر قسمت‌های استخوانی در نوک بینی ناهنجاری دارند، افرادی با بینی‌های ترمیمی و دارای انحراف متد باز است.

ازآنجایی‌که بیشتر زیباجویانی که اقدام به انجام عمل بینی می‌کنند، علاوه‌بر قسمت‌های فوقانی استخوانی، دارای مشکلات زیبایی در نوک بینی هستند، امروزه جراحی بینی باز متداول‌تر است.

عمل جراحی بینی باز با ایجاد یک برش افقی در وسط بینی (ناحیه بین دو سوراخ) شروع و پس از برداشتن پوست بینی، تمام بافت‌های غضروفی بینی آشکار می‌شود. جراح در این روش دیدی کاملاً مستقیم روی تمامی بافت‌های بینی دارد.

ازآنجایی‌که پزشک شما قادر به ایجاد تقارن نهایی داخلی و ظاهری است، عوارض و خطرات تغییر شکل بینی و جابه‌جایی غضروف‌ها پس از جراحی به حداقل می‌رسد.

جراحی بینی غضروفی گوشتی به روش باز در قم

عمل بینی به سبک بسته: مناسب طبیعی‌پسندان!

اگر شما مشکل جدی در نوک بینی ندارید و از وجود قوز پشتی یا ناهنجاری‌های سطحی ساده رنج می‌برید، روش جراحی بینی بسته مناسب شماست.

در این تکنیک از راه برش‌هایی که در سوراخ‌های بینی ایجاد می‌شود، پزشک شما عملیات لازم برای رفع ناهنجاری‌ها را انجام می‌دهد. در این روش، دوره نقاهت بسیار کوتاه‌تر است.

نمونه قبل و بعد جراحی بینی به سبک بسته در قم

جراحی بینی با لیزر

در روش‌های جراحی بینی باز یا بسته، نیاز به بیهوشی و بخیه‌های خارجی یا داخلی وجود دارد. رینوپلاستی با لیزر، روشی ساده‌تر است. به زبان ساده، پزشکان از پرتوهای لیزر CO 2  برای جداسازی لایه سطحی ضخیم روی بینی شما با‌هدف زیبا‌سازی یا بهبود عملکرد استفاده می‌کنند.

متخصصی که از این روش برای جراحی بهره می‌گیرد، با تنظیم دستگاه‌های خاص لیزر روی یک طول‌موج مناسب، ایرادات بینی شما را برطرف می‌کند. نتایج این جراحی، سریع و بدون خون‌ریزی به‌دست می‌آید.

روش لیفت: یکی از راه‌های پرطرفدار برای تغییر شکل بینی

امروزه برخی افراد برای تغییر شکل ظاهری بینی به روش‌های کمتر تهاجمی مانند لیفت روی آورده‌اند. لیفت یک راه موقتی (با ماندگاری حدوداً 6 تا 8 ماه) برای بهبود شکل ظاهری بینی شماست و هیچ‌گونه ارتباطی با بهبود عملکرد آن ندارد.

لیفت بینی با دو روش ژل یا نخ صورت می‌گیرد. نخ‌ها و ژل‌های مورداستفاده در این روش، با بدن شما سازگارند و قابلیت جذب‌شدن دارند. تغییر شکل بینی با این روش نیازی به بی‌هوشی ندارد و در مطب پزشک با بی‌حسی‌های موضعی انجام می‌شود.

لیفت با نخ برای رفع افتادگی دماغ در قم

پلاسما جت بینی: روشی موقتی برای کوچک‌سازی سایز کلی بینی شما!

پلاسما جت روشی غیرتهاجمی و بدون نیاز به بی‌هوشی برای کوچک‌کردن سایز بینی از راه ازبین‌بردن چربی‌های اضافی آن است. باید بدانید بین پوست بینی و بافت غضروفی، یک لایه چربی وجود دارد؛ کار دستگاه پلاسما جت ازبین‌بردن این چربی است.

پوست بینی در این روش در نقاط بسیار کوچکی سوزانده می‌شود و چربی‌ها از بین می‌رود. درنهایت سایز کلی بینی کمی کاهش می‌یابد.

هر یک از این روش‌ها، مناسب افرادی خاصی است. ما در دکترلند برای شما نوبت ویزیت آنلاین می‌گیرم تا شما با مشوت با پزشک مدنظرتان مناسب‌ترین روش را انتخاب و بهترین نتیجه را کسب کنید.

جراحی بینی با سبک‌های مختلفی انجام می‌شود و دانستن آن‌ها قبل از تصمیم‌گیری درباره جراحی، ضروری است. اگر هنوز درباره فرم جراحی بینی‌تان مطمئن نیستید، برای شناخت دقیق‌تر آن‌ها به قسمت بعدی بروید.

کوچک کردن بینی با پلاسما جت در قم

آشنایی با سبک‌های جراحی بینی در قم

قبل از مراجعه به پزشک باید سبک موردنظرتان را بشناسید. تصور کنید وارد مطب پزشک شده‌اید و او از شما می‌پرسد: «از چه سبک بینی خوشتان می‌آید؟!» چه پاسخی می‌دهید؟!

اگر سبک‌های بینی را نشناسید، نمی‌توانید پاسخی واضح به پزشک‌تان بدهید؛ درنهایت او را سردرگم می‌کنید. به‌طورکلی جراحی بینی به سه سبک طبیعی، فانتزی و نیمه‌فانتزی انجام می‌شود.

 آشنای با سبک طبیعی جراحی بینی

همان‌طور که از اسم این مدل جراحی پیداست، در این سبک عمل، بینی شما بعد از جراحی کاملاً طبیعی به‌نظر می‌رسد! در واقع، پزشک طبیعی‌ترین روشی را که می‌توان برای جراحی بینی زیباجو درنظر گرفت، اجرا می‌کند.

زاویه بین لب بالا و بینی در مدل طبیعی حدوداً بین 90 تا 95 درجه است. این سبک، مناسب‌ترین مدل برای بینی‌های گوشتی است. پس از عمل بینی، با وجود ظاهری زیباتر، چهره‌تان مصنوعی به‌نظر نمی‌رسد.

پزشک هنگام جراحی بینی به سبک طبیعی، کمترین تغییرات را در بافت‌های بینی شما انجام می‌دهد و فقط ایرادات آن را برطرف می‌سازد. البته مدل طبیعی بین آقایان پرطرافدارتر ازخانم‌ها است. بعد از عمل سایر افراد متوجه عمل زیبایی بینی شما نمی‌شوند و این موضوع مهم‌ترین مزیت مدل طبیعی است.

نمونه قبل و بعد عمل طبیعی دماغ در قم

عمل بینی به سبک فانتزی: مناسب عروسکی‌پسندان!

در جراحی بینی فانتزی، بینی کوچک‌تر از حد معمولی و نرمال می‌شود! بعد از جراحی نوک بینی به‌سمت بالا و قوس زیادی روی بینی نمایان است. بینی‌های فانتزی به‌دلیل بالابودن نوک و قوس زیاد، فرمی مصنوعی دارند.

در این مدل زاویه بینی و لب بین 110 تا 130 درجه است. مدل فانتزی در بین خانم‌ها بیشتر از آقایان طرفدار دارد. بینی عروسکی مناسب هر چهره‌ای نیست، بنابراین اگر طرفدار این سبک هستید، باید فرم کلی چهره خود را در نظر بگیرید و با پزشک خود مشورت کنید.

نمونه کار قبل و بعد عمل بینی به سبک فانتزی در قم

سبک بینی نیمه‌فانتزی: مناسب برای تمامی افراد!

بینی نیمه‌فانتزی ترکیبی از مشخصات سبک‌ طبیعی و فانتزی است. در این مدل، جراح سعی می‌کند ویژگی‌های دو مدل قبلی را به‌طور متعادل اجرا کند! درنهایت بینی شما نه کاملاً طبیعی و نه تماماً فانتزی است!

در مدل نیمه‌فانتزی، پزشک سعی می‌کند اندازه و شکل بینی را با سایر اجزای صورت مطابقت دهد، نوک بینی را کمی بالاتر از مدل طبیعی و قوس ملایمی روی تیغه بینی اجرا کند. در مدل نیمه‌فانتزی بینی کوچک‌تر از مدل طبیعی است.

در کل این بینی مناسب افرادی است که نمی‌خواهند بینی طبیعی داشته باشند اما از مصنوعی شدن بیش از حد چهره‌شان نیز راضی نیستند. این سبک جراحی مناسب آقایان و خانم‌هاست.

نمونه کار قبل و بعد عمل دماغ به سبک نیمه فانتزی در قم

سؤالی که در این قسمت برای همه زیباجویان پیش می‌آید این است: «کدام فرم بینی مناسب من است؟!» برویم در قسمت بعدی با هم این موضوع را به‌طور کامل بررسی کنیم!

کدام سبک بینی مناسب شماست؟!

هر سه مدل بینی، طرفداران خود را دارند. اجرای هر سبک به مواردی زیادی در چهره شما بستگی دارد. برای مثال اگر فاصل لب و بینی‌تان زیاد است، ما جراحی به سبک فانتزی را به‌دلیل افزایش فاصله لب و بینی پیشنهاد نمی‌کنیم.

باید بدانید بینی‌های گوشتی، بهترین نتیجه را از جراحی به سبک طبیعی یا نیمه‌فانتزی می‌گیرند و نباید از جراح انتظار ساخت یک بینی فانتزی را داشته باشند. بینی‌های استخوانی می‌توانند به تمامی سبک‌ها جراحی بینی‌شان را انجام دهند.

علاوه‎بر فرم بینی، سایر مشخصات چهره شما نیز در انتخاب سبک مؤثر هستند. برای دریافت مشاوره می‌توانید عکسی از بینی خود برای مشاوران ما در دکترلند بفرستید. ما سال‌ها تجربه در زمینه جراحی بینی داریم و قادر به تشخیص بهترین سبک جراحی برای شما هستیم.

انتخاب یک پزشک خوب، در کنار شناخت سبک‌ها و انجام مراقبت‌های بعد از عمل کلید نهایی دست‌یابی به نتایج خوب است. آیا با مراقب‌های بعد از عمل آشنایی دارید؟

انتخاب بینی مناسب چهره خودتان به کمک دکترلند در قم

مراقبت‌های بعد از عمل بینی در قم

دوره بهبودی پس از جراحی بینی زمان‌بر است و گاهی بین 6 تا 12 ماه طول می‌کشد. بنابراین طبیعی است که در اولین روزهای بعد از جراحی، ظاهر بینی‌تان را دوست نداشته باشید! انجام مراقبت‌های بعد از عمل در دست‌یابی به نتایج خوب بسیار مؤثر هستند:

 • گچ روی بینی شما باید 10 تا 14 روز باقی بماند، بنابراین نباید خیس شود.
 • در 24 تا 36 ساعت اول، استفاده از کمپرس آب سرد در فواصل زمانی (5 تا 10 دقیقه) برای کاهش کبودی و ورم ضروری است.
 • پس از جراحی باید تاحدامکان از انجام فعالیت‌های بدنی با فشار زیاد خودداری و هنگام استراحت حتماً از دو تا سه بالشت به‌منظور بالا‌نگه‌داشتن سرتان استفاده کنید.
 • در صورت استفاده از روش باز، پزشک شما بخیه‌ها را پس از 5 تا 7 روز برمی‌دارد.
 • پس از جراحی بینی، ممکن است زیر چشم و صورت شما ورم کند، جای نگرانی نیست، این ورم با گذشت زمان طی 1 الی 2 هفته برطرف می‌شود.
 • بهتر است در 3 هفته اول پس از جراحی از پوشیدن لباس‌هایی که احتمال ضربه به بینی را افزایش می‌دهند، خودداری کنید.
 • ازآنجایی‌که محیط‌های بسیار گرم منجر به تورم بینی شما می‌شود، از قرارگرفتن در هوای گرم اجتناب کنید.
 • فقط از داروهای پزشک‌تان استفاده کنید و برای مصرف هرگونه داروی دیگری حتماً با او مشورت کنید.
نکات رعایتی برای بعد از جراحی دماغ در قم

در صورت عدم‌رعایت نکات گفته‌شده، جراحی بینی عوارضی برای شما به‌همراه دارد!

عوارض و خطرات جراحی بینی شامل چه مواردی است؟!

درصورت انتخاب یک پزشک نامناسب، عدم رعایت نکات قبل و بعد از جراحی و انجام عمل در محیط‌های غیربهداشتی، عمل بینی می‌تواند خطرات و عوارض زیر را ایجاد کند:

 • ایجاد عفونت
 • واکنش غیرطبیعی به داروهای بیهوشی
 • ایجاد مشکلات تنفس بینی
 • بی‌حسی دائمی در داخل و اطراف بینی
 •  احتمال ناهمواری بینی
 • درد، تغییر رنگ پوست یا تورم که ممکن است مدت زمانی باقی بماند
 • ماندن جای زخم
 • به‌وجودآمدن سوراخی در دیوار بین سوراخ چپ و راست بینی، به این حالت سوراخ‌شدن سپتوم می‌گویند
 • تغییر در حس بویایی
عوارض عمل بینی در قم

یکی از مهم‌ترین دلایل بروز خطرات و عوارض بالا، انتخاب دکتر نامناسب است. عمل بینی، یکی از سخت‌‌ترین جراحی‌های زیبایی است و انجام این عمل پیش پزشکانی که تخصص و مهارت کافی را ندارند، باعث بروز مشکلاتی غیرقابل‌جبران می‌شود.

انتخاب پزشک مهم‌ترین مرحله جراحی بینی است. اگر در شهر قم ساکن هستید و قصد انجام جراحی بینی با یکی از پزشکان خوب تهرانی را دارید، ما در دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیریم.

دیگر لازم نیست وقت و هزینه زیادی صرف رفت‌وآمد کنید! همین‌الان برای دریافت ویزیت آنلاین با مشاوران دکترلند تماس بگیرید. بیشتر زیباجویانی که برای عمل بینی از دکترلند مشورت می‌گیرند، سؤالات زیر را در ذهن دارند، در قسمت بعدی پاسخ آن‌ها را به شما می‌دهیم.

سؤالات متداول درباره عمل بینی در قم

سؤالات زیر پرتکرارترین سؤالات زیباجویان هنگام مشاوره با دکترلند است:

آیا پس از عمل بینی باید یک شب در بیمارستان بمانم؟

خیر! تقریباً تمام عمل‌های جراحی بینی به‌صورت جراحی سرپایی انجام می‌شود، یعنی بیماران معمولاً چند ساعت پس از اتمام جراحی به خانه می‌روند.

جراحی بینی در قم چند ساعت طول می‌کشد؟

عمل جراحی بینی ممکن است یک تا سه ساعت طول بکشد. این موضوع به پیچیدگی عمل و مراحل موردنیاز برای دستیابی یک نتیجه مطلوب بستگی دارد.

احتمال کبودی پس از جراحی بینی چقدر است؟

شما ممکن است باتوجه‌به جزئیات جراحی، کبودی داشته باشید یا نداشته باشید! بیمارانی که پس از جراحی دچار کبودی می‌شوند، معمولاً پوست نازک یا روشنی دارند. در مواردی که پزشک مجبور به جابه‌جایی استخوان‌ها باشد، پس از جراحی احتمال کبودی بیشتری وجود دارد. بیشتر کبودی‌ها حدود 10 تا 12 روز پس از جراحی برطرف می‌شوند.

آیا امکان انجام سایر جراحی‌های زیبایی هم‌زمان با جراحی بینی وجود دارد؟

اگر پزشک شما علاوه‌بر جراحی بینی، تخصص کافی در سایر جراحی‌های زیبایی نیز داشته باشد، این کار امکان‌پذیر است. در بسیاری از موارد، پزشکان جراحی افتادگی پلک یا گوش را هم‌زمان با جراحی بینی انجام می‌دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد باید با پزشک جراح مدنظرتان مشورت کنید.

نکات نهایی درباره جراحی بینی در قم

در این مقاله به‌طور کامل با روش‌ها، نکات مهم هنگام انتخاب جراح و عوارض و خطرات احتمالی آشنا شدید. دانستید که یکی از مهم‌ترین نکات برای دستیابی به یک نتیجه عالی و جلوگیری از بروز خطرات احتمالی، انتخاب یک پزشک جراح ماهر و متخصص است.

انجام عمل بینی با پزشکانی که مهارت و تخصص کافی ندارند، مشکلات زیادی برایتان به‌وجود می‌آورد، بنابراین پیشنهاد ما به شما ساکنین قم، انجام جراحی بینی پیش یکی از پزشکان ماهر و مورداعتماد در تهران است.

به‌دلیل نزدیکی مسافت، مشکل زیادی برای رفت‌وآمد وجود ندارد اما دکترلند برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما، برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیرد. علاوه‌بر این موضوع، امکان اقساطی‌کردن هزینه‌ها با دکترلند نیز وجود دارد.

ما از شما زیباجویان از ابتدای این مسیر تا انتها پشتیبانی می‌کنیم. آیا شما تجربه‌ای از انجام جراحی بینی در تهران دارید؟ مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما در بخش دیدگاه‌ها هستیم. فراموش نکنید این مقاله را برای تمامی کسانی که در قم قصد انجام جراحی بینی دارند، بفرستید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *