می‌دانم که عمل بینی در گرگان یکی از سخت‌ترین تصمیمات زیبایی و انتخاب پزشک اولین چالش پیش روی شما در این مسیر است!

انتخاب پزشک، نتیجه نهایی عمل شما را تضمین می‌کند. اگر بینی خود را به پزشکی غیرمتخصص بسپارید، احتمالاً نتیجه خوبی از عملتان نمی‌گیرید. شما که این را نمی‌خواهید مگر نه؟! بنابراین چطور یک پزشک خوب انتخاب می‌کنید؟

هنگام انتخاب پزشک باید به مواردی مانند سابقه کار، تخصص، سبک جراحی و… توجه کنید. البته مشورت با افراد آگاه در زمینه جراحی بینی کمک زیادی به شما می‌کند. اگر در شناخت نوع بینی‌ و انتخاب پزشکتان سردرگم هستید، همین‌الان عکسی از بینی خود برای مشاوران ما در دکترلند بفرستید.

دکترلند با دارایی سال‌ها تجربه در زمینه زیبایی بهترین و مناسب‌ترین پزشک را به شما معرفی می‌کند. همچنین اگر پزشک مدنظر شما در شهری دیگر است، دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیرد؛ بنابراین همین‌الان با مشاوران ما تماس بگیرید. در انتخاب پزشک، مقایسه عکس‌های قبل و بعد مراجعین، کمک زیادی به شما می‌کند.

قبل و بعد جراحی بینی در گرگان

افرادی که تصاویرشان که در این قسمت می‌بینید، با کمک مشاوره‌های دکترلند یک پزشک خوب انتخاب و بینی خود را عمل کرده‌اند. واقعاً از این‌همه تغییر مثبت و عالی دهانمان از تعجب و شوق باز مانده است! دکترلند بهترین نتیجه را برای شما رقم می‌زند.

دوست دارید بعد از عمل بینی به این نتایج زیبا دست یابید؛ اما نگران هزینه‌های جراحی هستید؟! آیا می‌دانید چه عواملی روی هزینه‌های جراحی تأثیرگذارند؟

هزینه جراحی بینی در گرگان

زمانی که تصمیم خود را برای جراحی بینی می‌گیرید، هزینه‌های عمل ذهنتان را به خودش مشغول می‌کند. باید بدانید که موارد زیر مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار روی هزینه نهایی عملتان هستند:

پرداخت دستمزد جراح

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های هزینه‌های عمل بینی، دستمزد جراح شماست. هر پزشک باتوجه‌به سابقه کار و تخصص خود مبلغی خاص تعیین می‌کند. البته نکته‌ای مهم در این بخش وجود دارد!

هیچ‌گاه به دلیل پرداخت هزینه کمتر، جراحی بینی خود را به پزشکی کم‌سابقه یا غیرمتخصص نسپارید. زیبایی خود را فدای پرداخت هزینه‌های کمتر نکنید!

دستمزد جراح از بخش های اصلی هزینه عمل بینی در گرگان است

هزینه‌های بیمارستان برای جراحی بینی

هزینه‌های بیمارستان، بخش مهمی از پرداختی‌های شما برای جراحی بینی است. بیمارستان‌های دولتی، خصوصی یا کلینیک‌ها باتوجه‌به امکاناتشان هزینه‌های متفاوتی برای شما تعیین می‌کنند.

هزینه‌های هر بیمارستان برای جراحی بینی در گرگان متفاوت است

هزینه آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌های قبل از عمل

پزشک شما برای بررسی وضعیت استخوان‌ها و کسب اطلاعات کافی قبل از عمل تعدادی آزمایش و عکس‌برداری برایتان تجویز می‌کند. این موارد شامل هزینه‌های عمل بینی است.

هزینه آزمایش‌ها و عکس‌برداری‌های قبل از عمل دماغ در گرگان

هزینه داروها و چسب عمل بینی

مصرف داروهای تجویزی پزشک برای جلوگیری از عفونت و بهبودی سریع‌تر ضروری است. نمی‌توانید این بخش را برای کاهش هزینه‌ها حذف کنید! همچنین به دلیل کاهش ورم تا چندین ماه بعد از عمل باید از چسب بینی استفاده کنید، بنابراین هزینه خرید چسب و داروها را نیز باید در نظر بگیرید.

هزینه دارو ها چسب بینی بعد از رینوپلاستی در گرگان

هزینه ویزیت‌های قبلی و بعدی پزشک شما

ملاقات‌های قبل از عمل برای دستیابی به یک نتیجه عالی و ویزیت‌های بعد از جراحی برای پیگیری روند درمان، مهم هستند. این ویزیت‌ها شامل هزینه می‌شوند. اما لازم نیست نگران این هزینه‌ها باشید!

هزینه ویزیت های قبل و بعد جرای دماغ در گرگان

اقساطی‌ کردن و کاهش هزینه‌ها با دکترلند

عمل جراحی بینی شما تأثیر زیادی روی زیبایی‌تان دارد، بنابراین نباید باهدف کاهش هزینه‌ها یک پزشک غیرمتخصص یا بیمارستان غیراستاندارد انتخاب کنید. دکترلند برای شما هزینه‌های عمل را اقساطی می‌کند، برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

همچنین اگر شما ساکن گرگان هستید و پزشک مدنظرتان در شهری دیگر است، دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیرد؛ بنابراین در وقت و هزینه شما نیز صرفه‌جویی می‌شود. آیا پزشکان خوب گرگان را می‌شناسید؟

ارائه تخفیفات دکترلند برای هزینه های جانبی جراحی بینی در گرگان

بهترین جراح بینی در گرگان

شناخت جراحان خوب، اولین و مهم‌ترین قدم برای عمل بینی موفق است. پزشکان زیر، بهترین جراحان شهر گرگان هستند:

نام جراح بینیتخصص جراح
دکتر هادی خرمتخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
دکتر حسین محمدیمتخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی
دکتر سید حسن حسینی خواهمتخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی
دکتر ولی‌الله عالیشاهیمتخصص جراحی عمومی و فوق‌تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک
دکتر محمدرضا عقیلیمتخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی
دکتر الهام یعقوبیمتخصص گوش، حلق و بینی
دکتر معصومه اسلامیمتخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی

پزشکان معرفی‌شده در این قسمت، از بهترین جراحان زیبایی در گرگان هستند، اما ما پیشنهادی عالی برایتان داریم! به دلیل نزدیکی شهر گرگان با تهران (شهر مهد پزشکان عالی در ایران) انجام رینوپلاستی با یکی از پزشکان خوب تهرانی، انتخابی هوشمندانه و خوب است.

بهترین پزشکان جراحی بینی در ایران در شهر تهران هستند، این را همه می‌دانند، شما چطور؟! خوشبختانه شما گیلانی‌های عزیز به دلیل نزدیکی به تهران، مشکلی در رفت‌وآمد به این شهر ندارید.

خوشا به سعادتتان! به‌راحتی یک پزشک خوب در تهران را انتخاب کنید و نتیجه‌ای عالی از جراحی بینی‌تان بگیرید. البته اگر نگران هزینه رفت‌وآمد هستید یا به دلیل مشغله کاری وقتتان محدود است، ما در دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین و نیم‌بها می‌گیریم.

بهترین شهر برای جراحی بینی افراد ساکن در گرگان

همان‌طور که گفتیم، تهران به‌دلیل نزدیکی به گرگان، مقصد بسیاری از گرگانی‌ها برای جراحی بینی است. باورتان نمی‌شود اگر بگوییم روزانه ده‌ها نفر از شهر گرگان برای دریافت ویزیت آنلاین با پزشکان تهران به تیم دکترلند مراجعه می‌کنند! پزشکان زیر بهترین جراحان شهر تهران هستند:

نام پزشکهزینه جراحیتخصص جراح
دکتر لیلا اکبری35 میلیون تومانگوش و حلق و بینی
دکتر شعبانی نیا30_40 میلیون تومانگوش و حلق و بینی
دکتر حبیب سهرابی28_32 میلیون تومانمتخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی بینی
دکتر علی عقیلی25_26 میلیون تومانبرد تخصصی گوش و حلق و بینی
دکتر محمدرضا نجفی40_45 میلیون تومانگوش و حلق و بینی و زیبایی
دکتر غلام‌رضا نوایی20 میلیون تومانجراحی پلاستیک با 27 سال سابقه جراحی
دکتر غزال نوروزی20_22 میلیون تومانگوش و حلق و بینی و زیبایی
دکتر حمید نوری20_22 میلیون تومانگوش و حلق و بینی

این پزشکان باسابقه و عالی کلید داشتن یک بینی خوب و زیبا هستند. احتمالاً از خود می‌پرسید: «چرا آن‌ها بهترین پزشکان جراحی بینی در تهران هستند؟! مگر چه ویژگی‌هایی دارند؟!» برویم تا پاسخ این سؤال را بدانیم.

ویژگی بهترین پزشکان جراحی بینی چیست؟

این پزشکان به‌راحتی وارد لیست بهترین جراحان زیبایی بینی نشده‌اند. درصد بالای رضایت زیباجویان، سابقه کار بالا، ظرافت و تخصصشان باعث محبوبیت آ‌ن‌ها و ورودشان به لیست بهترین جراحان ایران شده است.

علاوه‌بر موارد گفته‌شده، داشتن ویژگی‎های زیر کیفیت کار یک پزشک خوب در تهران را نشان می‌دهد:

 • آشنایی به آخرین متدها و فناوری‌های روز دنیا برای جراحی بینی و استفاده از آن‌ها برای دستیابی به یک نتیجه عالی
 • توجه به نگرانی‌ها و سؤالات شما و پاسخ‌دهی دقیق به آن‌ها برای کاهش استرستان
 • داشتن یک تیم متخصص و باحوصله در مطب
 • داشتن نمونه کارهای زیاد و درصد رضایت بالای زیباجویان
 • داشتن حس زیبایی‌شناسی و تلاش در جهت تطابق بینی شما با تمامی اجزای چهره‌تان
 • یک پزشک خوب سلامت شما را در اولویت کار خود قرار می‌دهد.
 • پیگیری دقیق روند بهبودی شما پس از عمل
چگونه بهترین پزشکان برای عمل بینیدر گرگان را تشخیص دهیم؟

با اطمینان می‌گویم که پزشکان خوب تهران تمامی این موارد را دارند و رسیدن به بهترین نتایج را برای شما تضمین می‌کنند. در انتخاب یک پزشک همیشه این موضوع را به یاد داشته باشید: «بینی شما همیشه همراهتان است!»

با به‌یاد داشتن این جمله، در انتخاب پزشک بیشتر دقیق می‌کنید. اگر می‌خواهید یک نوبت ویزیت با پزشکان تهران بگیرید ولی نگران مشکلات رفت‌وآمد هستید، تیم دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیرد.

همین الان عکسی از بینی خود برای مشاوران ما بفرستید. ما با داشتن سال‌ها تجربه بهترین و مناسب‌ترین پزشک را به شما معرفی می‌کنیم و با جراح مدنظرتان نوبت ویزیت آنلاین و نیم‌بها می‌گیریم. آیا می‌دانستید روش‌های مختلفی برای جراحی بینی در گرگان وجود دارد؟

روش‌های جراحی زیبایی بینی در گرگان

امروزه روش‌ها و متدهای مختلفی برای جراحی و افزایش زیبایی ظاهری بینی شما به وجود آمده است. پزشکان زیبایی باتوجه‌به فرم بینی (استخوانی یا گوشتی) و سایر نکات عمل، یکی از متدهای زیر را برای جراحی انتخاب می‌کنند:

جراحی بینی با متد باز

این روش متداول‌ترین و بهترین روش برای جراحی است. پزشک در روش باز پس از ایجاد یک برش خارجی، پوست روی بینی را کاملاً جدا می‌کند و با داشتن دیدی کامل، تغییرات موردنیاز را می‌دهد.

نمونه جراحی بینی به روش باز در گرگان

عمل زیبایی بینی با روش بسته

در این روش (برعکس متد باز) هیچ برش خارجی وجود ندارد! پزشک شما فقط از راه دو برش کوچک داخلی، تغییرات موردنیاز را در بینی شما ایجاد می‌کند. این روش مناسب کسانی است که بخش اساسی مشکلشان در تیغه بینی است؛ ولی نوک بینی‌شان را دوست دارند!

مدل نیمه فانتزی به روش جراحی بسته در گرگان

در کنار این دو متد جراحی، روش‌هایی برای بهبود شکل کلی بینی بدون جراحی و بیهوشی نیز وجود دارد:

پلاسما جت: دستگاهی برای کاهش سایز بینی

دستگاه پلاسما جت با ایجاد نقاطی روی پوست بینی، چربی بین پوست و استخوان بینی را می‌سوزاند و در کاهش سایز بینی مؤثر است.

کاهش سایز و چربی سوزی بینی با پلاسما جت در گرگان

لیفت بینی با نخ و ژل

لیفت بینی با کمک نخ و ژل، روشی موقت و بدون نیاز به بی‌هوشی برای بهبود شکل ظاهری بینی شما است. نخ و ژل مورداستفاده بعد از 6 تا 8 ماه جذب می‌شوند.

رفع افتادگی بینی با ژل در گرگان

استفاده از لیزر برای بهبود شکل بینی

لیزر یکی دیگر از راه‌های تغییر شکل بینی باهدف بهبود شکل ظاهر آن است. پزشک با استفاده از اشعه لیزر یک لایه سطحی از بینی را برمی‌دارد و ظاهر آن را زیباتر می‌کند.

تمامی این روش‌ها برای اجرای سبک‌های مختلف جراحی بینی استفاده می‌شوند. آیا این سبک‌ها را می‌شناسید؟

سبک‌های جراحی بینی در گرگان

به‌طورکلی جراحی زیبایی بینی به سبک‌های طبیعی، فانتزی و نیمه‌فانتزی صورت می‌گیرد. شناخت مشخصات این سبک‌ها در انتخاب شما تأثیرگذار هستند.

مشخصات سبک طبیعی برای عمل بینی

در جراحی به سبک طبیعی، پزشک تمرکز خود را روی رفع مشکلات زیبایی و تنفسی و ساخت یک بینی طبیعی می‌گذارد. نتیجه نهایی این سبک بسیار طبیعی است و کسی متوجه جراحی بینی شما نمی‌شود!

نمونه رینوپلاستی استخوانی زنانه طبیعی در گرگان

آشنایی با سبک فانتزی

 سبک فانتزی، نقطه مقابل طبیعی است! در این روش بینی قوس زیادی می‌گیرد و نوک آن با زاویه زیاد (حدود 110 تا 130 درجه) به سمت بالا می‌رود. این سبک مناسب افرادی است که به بینی‌های عروسکی و بسیار کوچک علاقه دارند.

تبدیل بینی گوشتی به فانتزی در گرگان

مشخصات سبک نیمه‌فانتزی برای عمل بینی

در سبک نیمه‌فانتزی، مشخصات دو سبک قبلی با یکدیگر ترکیب شده‌اند. بینی قوس ملایمی می‌گیرد و زاویه نوک آن باتوجه‌به فاصله لب و بینی شما تنظیم می‌شود. این سبک جراحی متداول‌ترین و محبوب‌ترین گزینه بین زیباجویان و پزشکان است.

قبل و بعد عمل جراحی دماغ گوشتی سبک نیمه فانتزی دخترونه در گرگان

احتمالا می‌پرسید: «چگونه بدانم کدام یک از این سبک‌ها مناسب مشخصات چهره من است؟»

کدام سبک جراحی بینی مناسب مشخصات چهره شماست؟

برای انتخاب یک سبک، باید به مشخصات چهره خود توجه کنید. برای مثال اگر فاصله لب و بینی شما زیاد است، سبک فانتزی (به دلیل افزایش این فاصله) پیشنهاد نمی‌شود و شما باید بین طبیعی و نیمه‌فانتزی یک مورد را انتخاب کنید.

زمانی که برای ویزیت به پزشک جراحتان مراجعه می‌کنید، او بهترین گزینه را با درنظرداشتن مشخصات چهره و بینی شما پیشنهاد می‌کند. اگر می‌خواهید با یکی از پزشکان خوب تهران مشورت کنید، ما در دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیریم.

البته باید بدانید که مدل بینی شما (گوشتی یا استخوانی) نیز در انتخاب سبک مؤثر است. مثلاً اگر بینی گوشتی دارید، بهترین و مناسب‌ترین گزینه طبیعی و نیمه‌فانتزی هستند. شناخت مشخصات بینی‌تان برای انتخاب سبک ضروری است؛ آیا این مشخصات را می‌دانید؟

انتخاب سبک مناسب چهره خود به کمک مشاوران دکترلند برای جراحی بینی در گرگان

شناخت انواع بینی: مشخصات مدل‌های گوشتی و استخوانی

بینی‌های به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم می‌شوند. شناخت نوع بینی به شما در انتخاب دکتر و سبک جراحی مناسب کمک می‌کند. زمانی که زیباجویان برای مشاوره به دکترلند مراجعه می‌کنند، شناخت نوع بینی‌شان بیشترین دغدغه آن‌هاست و همیشه می‌پرسند: «چگونه نوع بینی‌ام را تشخیص دهم؟»

باید بدانید بینی‌های گوشتی و استخوانی مشخصات زیر را دارند:

مشخصات بینی‌های گوشتی چیست؟

اولین و مهم‌ترین مشخصه بینی‌های استخوانی، پوست ضخیم آن است. غضروف و بافت استخوان در بینی‌های گوشتی ضعیف، سطح پوست چرب و منافذ باز هستند و سایز کلی بینی معمولاً بزرگ است.

قبل و بعد جراحی دماغ گوشتی زنانه در گرگان

آشنایی با مشخصات بینی‌های استخوانی

بینی‌های استخوانی، بافت غضروفی و استخوانی محکم و پوستی نازک دارند و معمولاً دارای قوز هستند. اما باید بدانید که هر بینی قوز دارد، الزاماً استخوانی نیست. برای مثال اگر بینی شما قوز و پوستی ضخیم دارد، در دسته بینی‌های گوشتی قرار می‌گیرد.

نمونه قبل و بعد رینوپلاستی استخوانی در گرگان

اگر هنوز هم در تشخیص نوع بینی‌تان سردرگم هستید، همین‌الان عکسی از آن برای مشاوران دکترلند بفرستید. ما با داشتن سال‌ها تجربه نوع بینی شما را تشخیص می‌دهیم و بهترین و مناسب‌ترین پزشک را به شما معرفی می‌کنیم.

شناخت نوع بینی و انتخاب یک پزشک مناسب در کنار انجام درست و اصولی مراقبت‌های قبل و بعد از جراحی برای رسیدن به یک نتیجه نهایی عالی مهم است. آیا با این مراقبت‌ها آشنایی دارید؟

آشنایی با اقدامات ضروری قبل و مراقبت‌های بعد از جراحی بینی در گرگان

قبل از عمل انجام اقدامات زیر اهمیت زیادی دارد:

 1. از یک هفته قبل از مصرف الکل، دخانیات و کشیدن سیگار خودداری کنید.
 2. مصرف داروهایی مانند آسپرین باعث رقیق‌شدن خون می‌شود.
 3. با یک فرد مورداعتماد برای کمک به شما در روز عمل صحبت کنید.
 4. تعدادی لباس دکمه‌دار برای بعد از عمل تهیه کنید تا هنگام پوشیدن فشاری به بینی‌تان وارد نشود.
 5. کیسه یخ مصنوعی برای بعد از عمل تهیه کنید.
 6. ازآنجایی‌که برای جلوگیری از خیس شدن و جابه‌جایی گچ بینی، استحمام تا یک هفته بعد از عمل ممکن نیست، حتماً روز قبل از عمل دوش بگیرید.

رعایت این موارد برای تجربه عملی آسان به شما کمک می‌کند.

بررسی نکات لازم برای قبل از جراحی بینی در گرگان

اقدامات ضروری بعد از عمل بینی

رعایت نکات مراقبتی بعد از عمل به بهبودی سریع‌تر شما کمک می‌کند:

 1. بعد از عمل برای استراحت از چند بالشت استفاده کنید و هرگز سر خود را به مدت طولانی پایین نگیرید.
 2. نوشیدن مایعات گرم برای رفع گلودرد بعد از عمل مفید است.
 3. مصرف‌ داروهایی تجویزی پزشک را فراموش نکنید و برای مصرف هر داروی دیگری حتماً با دکتر خود مشورت کنید.
 4.  استفاده از کمپرس یخ برای کنترل تورم و کبودی ضروری است.
 5. از ورزش‌های شدید یا جابه‌جایی اجسام سنگین خودداری کنید.
 6. گرما زیاد باعث افزایش تورم می‌شود، از محیط‌های خیلی گرم دوری کنید.
مراقبت های بعد از رینوپلاستی در گرگان

انجام این نکات مراقبتی و انتخاب یک پزشک خوب، عوارض و خطرات جراحی بینی را به صفر می‌رساند. آیا از این خطرت آگاهی دارید؟

خطرات و عوارض جراحی بینی در گرگان

در صورت انتخاب یک پزشک غیرمتخصص خطرات زیر بعد از جراحی بینی شما را تهدید می‌کند:

 • امکان به‌وجودآمدن سوراخ در سپتوم (بافت بین دو سوراخ بینی)
 • امکان عفونت‌کردن و خونریزی
 • ایجاد بی‌حسی دائمی در بینی
 • احتمال عدم تقارن دو طرف بینی
 • امکان ماندن جای بخیه و زخم
 • مشکلات تنفسی و بویایی
عوارش عمل جراحی بینی در گرگان

تمامی این خطرات و عوارض در صورت انتخاب یک پزشک غیرمتخصص برای شما به وجود می‌آید. اگر جراحی بینی خود را به دست یک پزشک خوب و دارای سابقه کار در تهران بسپارید، دیگر جای نگرانی نیست.

اگر رفت‌وآمد از گرگان به تهران برای ویزیت پزشک مشکل است، دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیرد. کافی است با مشاوران متخصص دکترلند در تماس باشید.

سؤالات متداول درباره جراحی بینی در گرگان

سؤالات زیر از پرتکرارترین پرسش‌های گرگانی‌ها درباره جراحی بینی است:

بهترین و متخصص‌ترین پزشکان عمل بینی در کدام شهر هستند؟

بهترین پزشکان جراحی بینی ایران در شهر تهران هستند؛ به دلیل نزدیکی گرگان با این شهر، ما برای دستیابی به یک نتیجه عالی، انجام جراحی بینی با یکی از پزشکان تهرانی را پیشنهاد می‌کنیم.

بعد از جراحی بینی چطور عطسه کنم؟

جلوگیری از عطسه سخت است، بنابراین باید برای کاهش شدت آن تلاش کنید. بهتر است با دهان کاملاً باز عطسه کنید تا فشار زیادی به بینی وارد نشود.

چند روز بعد از جراحی بینی در گرگان اجازه مسافرت با هواپیما را دارم؟

برای جلوگیری از بروز هرگونه فشار، بهتر است 4 الی 5 روز در فضایی با اختلاف اتمسفر قرار نگیرید و سوار هواپیما نشوید.

درنهایت، نکات مهم جراحی بینی در گرگان را دانستید؟

تا این قسمت مقاله شما زیباجویان گرگانی عزیز تمامی نکات مهم و ضروری برای جراحی بینی را خوانده‌اید. برای عمل زیبایی، پس از شناخت نوع بینی‌تان باید یک پزشک مناسب انتخاب کنید.

فراموش نکنید مهم‌ترین و اصلی‌ترین قدم برای رسیدن به یک نتیجه عالی انتخاب پزشک جراح است؛ بنابراین باید به این موضع دقت کنید. جراح بینی شما با داشتن تخصص و مهارت کافی، توانایی طراحی یک بینی جذاب را برایتان دارد.

انتخاب یک جراح غیرمتخصص خطر بروز عوارض جراحی را افزایش می‌دهد؛ عوارضی که گاهی هیچ راه جبرانی ندارند! مشکلات تنفسی، بی‌حسی دائمی، عدم تقارن و… همگی بخشی از این عوارض خطرناک عدم انتخاب پزشک خوب هستند.

اگر جراحی خود را به دستان یک پزشک متخصص باسابقه و مورداعتماد در تهران بسپارید، با خیال راحت وارد اتاق عمل شوید! ما در انتخاب پزشک به شما کمک می‌کنیم. همین‌الان عکسی از بینی خود برای دکترلند بفرستید.

مشاوران دکترلند تجربه زیادی در زمینه زیبایی دارند و بهترین و مناسب‌ترین پزشک را به شما معرفی می‌کنند. همچنین اگر قصد دارید با یکی از پزشکان تهرانی مشورت کنید، دکترلند برایتان نوبت ویزیت آنلاین می‌گیرد.

دیگر نگران هزینه رفت‌وآمدتان نباشید! به نظر شما مهم‌ترین نکته در انتخاب پزشک چیست؟ مشتاقانه منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما در بخش دیدگاه‌ها هستیم. این مقاله مفید را برای تمامی آشنایانتان که قصد جراحی بینی در گرگان دارند، بفرستید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *