ترس و نگرانی برای عمل بینی گوشتی با پوست ضخیم کاملا طبیعی است؛ زیرا جراحی این بینی‌ها واقعا دشوار بوده و کار هر کسی نیست. به همین دلیل اگر شما نیز این نوع دماغ را دارید، باید حتما تمام جوانب آن را بررسی و سپس برای تغییر فرم آن اقدام کنید.

بنابراین اگر می‌خواهید بدانید عمل این نوع بینی‌ها آیا اصلا کار عاقلانه‌ای است یا خیر، این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

عمل بینی گوشتی با پوست ضخیم چگونه انجام می‌شود؟

جراحی بینی‌های گوشتی با پوست ضخیم سخت اما امکان‌پذیر است. علاوه بر پوست ضخیم هر کدام از بینی‌های گوشتی مشکل خاصی دارند که پزشک با توجه به آن‌ها از روش‌های درمانی خاصی استفاده می‌کند. در بخش زیر این تکنیک‌ها را برایتان توضیح می‌دهیم.

نمونه قبل و بعد جراحی دماغ گوشتی دکتر حبیب سهرابی

تکنیک‌های جراحی بینی گوشتی با پوست ضخیم

پزشک شما بر اساس نوع بینی‌ و مشکلات آن تصمیم می‌گیرد که از چه تکنیکی برای جراحی آن استفاده کند. در این نوع بینی‌ها در بیشتر موارد هدف از جراحی، کاهش حجم گوشت و سایز بینی بوده و به همین دلیل اگر غضروف زیادی در نوک بینی وجود داشته باشد، پزشک آن را به قسمت‌های دیگر بینی پیوند می‌زند.

اما اگر غضروف نوک بینی ضعیف و کم باشد، پزشک با پیوند غضروف آن را درمان می‌کند. یکی از مهم‌ترین اقداماتی که جراح باید در عمل این نوع بینی‌ها انجام دهد، نازک کردن پوست بینی است. 

مراحل جراحی دماغ گوشتی با پوست زخیم

نازک کردن پوست بینی‎‌های گوشتی

یکی از مهم‌ترین مراحل در جراحی بینی گوشتی با پوست ضخیم، تغییر فرم بینی و نازک کردن پوست آن است. البته باید بدانید این اتفاق تنها در صورتی می‌افتد که ساختارهای زیر پوست بینی به خوبی تقویت شوند.

پوست به طور کلی از چند لایه مختلف تشکیل شده است و هیچ کدام از آن‌ها هرگز نباید دست‌کاری شوند؛ زیرا آسیب‌های جدی به پوستتان وارد می‌شوند. پس به نظرتان نازک کردن پوست بینی چگونه اتفاق می‌افتد؟ 

برای این کار پزشک چربی زیر پوست را تا جایی که امکان دارد جدا و پوست را نازک می‌کند. البته باید بدانید این کار باید با احتیاط و ظرافت بالایی انجام شود؛ در غیر این صورت آسیب‌های جبران‌ناپذیری به بینی وارد می‎‌شود.

به همین دلیل حتما باید پزشکی را انتخاب کنید که علاوه بر تخصص در تغییر ساختار بینی، در نازک کردن پوست آن نیز مهارت کافی داشته باشد.

نتیجه عمل بینی‌های گوشتی با پوست ضخیم چگونه است؟

تمام افرادی که قصد دارند بینی خود را عمل کنند، در مورد نتیجه آن نگران هستند. این موضوع کاملا طبیعی است؛ زیرا عمل بینی‌های گوشتی به خودی خود کمی سخت است؛ چه برسد به پوست‌های بسیار ضخیم!

درست است که جراحی این نوع بینی‌ها چالش‌های زیادی دارد؛ اما یک جراح خوب و کاربلد قطعا نتیجه عالی را برایتان رقم خواهد زد. البته شما باید حتما در جلسات مشاوره تمام انتظارات و خواسته‌هایتان را با جراح در میان بگذارید.

قطعا شما هرگز نباید انتظارات غیرواقعی از نتیجه جراحی خود داشته باشید؛ برخی از بینی‌های گوشتی هرگز برای سبک‌ فانتزی یا نیمه فانتزی مناسب نیستند. اما سعی کنید حتما جراح مناسبی را انتخاب کنید که در آینده پشیمان نشوید.

نمونه قبل و بعد عمل جراحی طبیعی بینی مردانه دکتر آرش سبحان منش

برای داشتن یک تصویر ذهنی از نتیجه جراحی بینی خود، عکس بینی‌ گوشتی با پوست ضخیم خود را برای کارشناسان ما فرستاده و از مشاوره تخصصی و کامل آن‌ها استفاده کنید.

چالش‌های جراحی بینی گوشتی با پوست ضخیم

قطعا پوست ضخیم در جراحی بینی یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی است که پزشک و بیمار با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. در حالت معمول پزشک در ساختار و فرم بینی تغییر ایجاد کرده و پس از بخیه زدن پوست، تمام تغییرات ایجاد شده باظرافت تمام و جزئیات مشخص می‌شوند.

اما در بینی‌های با پوست ضخیم، پس از ایجاد تغییرات دقیق و حساب شده، لایه ضخیمی آن‌ها را پوشانده و تغییرات ایجاد شده با جزئیات خیلی کمتری خودشان را نشان می‌دهند.

به همین دلیل در این نوع بینی‌ها، ایجاد ظرافت نسبت به انواع بینی‌های دیگر سخت‌تر است. البته این چالش‌ها در انواع بینی‌ها با ضخامت‌های مختلف تفاوت داشته و در تمام آن‌ها این مشکلات وجود ندارد.

ورم بینی گوشتی با پوست ضخیم بیشتر بوده و دوران نقاهت خیلی طولانی‌تری دارد؛ به همین دلیل زیبا جویان باید مدت زمان بیشتری از چسب بینی استفاده کنند.

روند بهبودی ورم بعد از عمل جراحی بینی گوشتی با پوست زخیم طولانی تر است

آیا عمل بینی گوشتی با پوست ضخیم برمی‌گردد؟

این موضوع دغدغه بیشتر افراد است؛ باید بدانید جراحی بینی به طور کلی امروزه به دلیل استفاده از تکنیک‌های جدید برگشت‌پذیر نیست. این احتمال در گذشته زیاد بود؛ اما در حال حاضر جایی برای نگرانی در این مورد باقی نمانده است.

آیا بینی گوشتی با پوست ضخیم پس از جراحی اولیه به عمل ثانویه نیاز دارد؟

این اتفاق در صورتی می‌افتد که جراح شما کارش را به درستی انجام نداده باشد! گاهی اوقات افراد پس از جراحی اولیه متوجه وجود اسکارهای مختلف در لایه‌های زیر پوست بینی، نوک بزرگ یا قوز در بینی خود می‌شوند.

در این شرایط تنها راه چاره شما انجام دوباره جراحی بینی است؛ به همین دلیل آن‌قدر به اهمیت انتخاب جراح برای چنین بینی‌هایی تاکید می‌کنیم.

عمل ثانویه به دلیل انتخاب جراح نامناسب

تاثیر ضخامت پوست بر جراحی بینی گوشتی با پوست ضخیم

نوع پوست شما یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که روی روند جراحی و نتیجه آن نقش مستقیم دارد؛ این موضوع حتی گاهی اوقات محدودیت‌هایی را ایجاد می‌کند. در بینی‌های گوشتی با پوست ضخیم، امکان ایجاد تغییرات در ساختار بینی کاهش یافته و کار جراح نیز خیلی سخت می‌شود.

متاسفانه این روزها پزشکان زیادی بدون داشتن تجربه و مهارت کافی، دست به جراحی این نوع بینی‌ها می‌زنند؛ به همین دلیل خیلی از افراد از جراحی بینی گوشتی خود ترسیده و از انجام آن صرف نظر می‌کنند.

اگر شما نیز از این دسته هستید کاملا حق دارید؛ اما باید بدانید یک پزشک ماهر از پس سخت‌ترین جراحی‌ها نیز برآمده و بهترین نتیجه را خلق می‌کنند. اگر افراد ناراضی را دیدید، از او درس عبرت گرفته و تنها در انتخاب و تحقیق در مورد جراح خود صدتان را بگذارید.

تاثیر ضخامت پوست بر جراحی بینی گوشتی به وسیله پزشک ماهر

اهمیت انتخاب پزشک در جراحی بینی گوشتی با پوست ضخیم

همان‌طور که گفتیم تنها عامل موثر بر نتیجه جراحی شما، پزشک انتخابی‌تان است؛ بنابراین هرگز ریسک نکرده و این موضوع را به شانس ربط ندهید! اگر جراح شما تجربه کافی در عمل این بینی‌ها نداشته باشد، به احتمال زیاد شما در آینده‌ای نه چندان دور به جراحی ترمیمی بینی نیاز پیدا خواهید کرد!

حال به نظرتان چگونه باید چنین پزشک کاربلدی را پیدا کنید؟ بهترین کار این است که جراحی را انتخاب کنید که درصد رضایت بالایی در بین زیبا جویان و همچنین نمونه کارهای واقعی زیادی داشته باشد.

انتخاب بهترین پزشک برای جراحی بینی گوشتی با پوست زخیم

چگونه بهترین جراحان بینی گوشتی با پوست ضخیم را پیدا کنیم؟

خوشبختانه تیم دکتر لند این مسیر را برایتان هموار کرده و از بینی تمام پزشکان، برترین آن‌ها را گلچین کرده‌ است. باید بدانید تمام جراحان، عمل بینی‌های گوشتی مخصوصا با پوست ضخیم را قبول نمی‌کنند؛ اما شما با کمک مجموعه دکتر لند می‌توانید بینی‌تان را نزد برترین جراحان بینی عمل کنید.

مشاوران ما با توجه به بودجه، نوع بینی، مشکلات آن، انتظارات و سبک موردعلاقه‌تان بهترین پزشک را به شما معرفی می‌کنند. علاوه بر این شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن نوبت ویزیت و عمل فوری نیز دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت یک مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

بررسی پزشکان به کمک تیم دکتر لند

نکات پایانی در مورد عمل جراحی بینی گوشتی با پوست ضخیم

در این مقاله تمام اطلاعات مربوط به جراحی بینی گوشتی با پوست ضخیم را برایتان توضیح دادیم. در انتها توصیه می‌کنم هرگز فریب برخی از جراحان را نخورید؛ زیرا برخی از آن‌ها وعده‌های غیر واقعی برای نتیجه عمل به شما می‌دهند؛ بنابراین حواس خود را جمع کنید.

اگر دوست دارید بدانید جراحی بینی شما چه نتیجه‌ای خواهد داشت، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید، آن‌ها با بررسی دقیق بینی‌تان، تمام ابهامات شما را برطرف می‌کنند.

آیا سوالی در مورد جراحی این نوع بینی‌ها دارید؟ مشاوران ما آماده‌ کمک‌رسانی به شما هستند. در قسمت زیر تمام نظرات یا سوالاتتان را نوشته و این مقاله کاربردی را برای افرادی که بینی گوشتی دارند نیز بفرستید.

سوالات متداول

آیا تمام بینی‌های گوشی با پوست ضخیم برای جراحی مناسب هستند؟

برای اطلاع از این موضوع شما باید حتما نزد یک جراح حرفه‌ای مشاوره شوید؛ اما اگر پوست بینی‌تان خیلی ضخیم است، هرگز نباید انتظار نتیجه خیلی عالی را داشته باشید. به طور کلی این موضوع تا حد زیادی به مهارت و تخصص جراح شما بستگی دارد.

آیا امکان جراحی بینی‌های گوشتی با پوست ضخیم به سبک‌های فانتزی یا عروسکی وجود دارد؟

پیشنهاد می‌کنم اگر بینی گوشتی با پوست ضخیم دارید، خیلی به سمت سبک‌های فانتزی و عروسکی نرفته و تنها به رفع ایرادات آن اکتفا کنید. اما انجام این کار غیرممکن نبوده و کاملا به جراح شما بستگی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *