اگر دوست دارید با یک روش آسان نوک بینی خود را برای همیشه تغییر دهید، جراحی نوک بینی گوشتی را به شما پیشنهاد می‌کنم. در این روش به جای تغییر کل ساختار بینی، شما می‌توانید تنها نوک آن را اصلاح کنید!

البته این نوع جراحی مثل عمل بینی نیاز به بررسی‌های زیادی دارد؛ بنابراین در صورتی که سوال داشته یا نمی‌دانید که آیا این نوع عمل برای شما مناسب است یا خیر، با کارشناسان ما در دکتر لند در ارتباط باشید. آن‌ها تمام سوالاتتان را برطرف کرده و یک مشاوره تخصصی و رایگان در اختیارتان قرار می‌دهند. 

آیا می‌توان نوک بینی گوشتی را عمل کرد؟

بله این نوع عمل وجود داشته و شما می‌توانید بدون تغییر ساختار کل بینی، تنها نوک آن را جراحی کنید. در عمل افتادگی بینی، عدم تقارن و مشکلات دیگر آن رفع می‌شود.

این نوع عمل با رینوپلاستی متفاوت بوده و جراحی جداگانه‌ای است؛ مدت زمان آن بینی 30_60 دقیقه طول کشیده و در آن از بخیه‌های بسیار جزئی استفاده می‌شود.

نمونه قبل و بعد عمل نوک بینی گوشتی

برآورد هزینه جراحی نوک بینی گوشتی 

هزینه عمل نوک بینی گوشتی بین 20_60 میلیون تومان است؛ البته باید بدانید این موضوع تا حد زیادی به پزشک انتخابی‌تان بستگی داشته و به همین دلیل این هزینه ثابت نیست.

علاوه بر این موارد بسیار مختلفی نیز در عمل نوک بینی گوشتی شما تاثیر دارند؛ برای مثال هزینه کلینیک، منطقه جغرافیایی، نوع و میزان مشکلات بینی شما از اصلی‌ترین آن‌ها هستند.

اگر در مورد هزینه جراحی نوک بینی گوشتی نگران هستید، یک خبر خوب برایتان داریم؛ شما علاوه بر دریافت تخفیفات ویژه از تیم دکتر لند، می‌توانید با کمک کارشناسان ما نوک بینی‌تان را به صورت اقساطی نیز عمل کنید! برای اطلاع از شرایط دقیق و جزئیات بیشتر با ما در تماس باشید.

کدام جراحان نوک بینی گوشتی را عمل می‌کنند؟

باید بدانید تمام جراحان بینی این نوع عمل را انجام نمی‌دهند؛ به همین دلیل شاید یافتن پزشکی که در این زمینه تخصص و مهارت بالایی داشته باشد کمی سخت است. خوشبختانه تیم دکتر لند در این زمینه نیز به کمک شما آمده و با تحقیقات و بررسی‌های زیاد، بهترین این پزشکان را گلچین کرده‌اند؛ در قسمت زیر تعدادی از آن‌ها را می‌شناسید:

 • دکتر حمید نوری
 • دکتر غزال نوروزی
 • دکتر غلامرضا نوایی
 • دکتر محمدرضا نجفی
 • دکتر علی عقیلی
 • دکتر حبیب سهرابی
 • دکتر آرش سبحانی
 • دکتر حسین مرادیان
 • دکتر نگار جعفری

علاوه بر این پزشکان، جراحان بسیار زیادی در زمینه عمل نوک بینی گوشتی فعالیت می‌کنند؛ برای اطلاع از لیست کامل، دریافت اطلاعات کامل و همچنین مشاهده نمونه کارهای آن‌ها مقاله بهترین جراح بینی گوشتی را حتما مطالعه کنید.

چه سبک‌هایی برای عمل نوک بینی گوشتی وجود دارد؟

سبک‌های مختلف طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی برای عمل نوک بینی گوشتی وجود دارند؛ اما تمام آن‌ها برای بینی شما مناسب نیستند. در نوع فانتزی نوک بینی روبه‌بالا رفته و در سبک طبیعی نوک بینی حالت عادی خودش را حفظ می‌کند. در مدل نیمه فانتزی نیز نوک بینی خیلی کم و به میزان دلخواه شما روبه‌بالا می‌رود.

البته باید بدانید انتخاب این سبک‌ها به نوع و فرم بینی‌تان بستگی دارد؛ برای مثال اگر تیغه بینی ظریفی ندارید، هرگز سبک فانتزی را انتخاب نکنید. برای این تصمیم‌گیری شما باید حتما با پزشک خود در این زمینه مشورت کرده و نظرات او را نیز بشنوید.

اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از کارشناسان ما در دکتر لند نیز کمک بگیرید. آن‌ها با بررسی دقیق بینی‌تان بهترین نوع سبک جراحی نوک بینی گوشتی را به شما معرفی می‌کنند.

آیا تمام افرادی که بینی گوشتی دارند می‌توانند نوک بینی خود را عمل کنند؟

متاسفانه باید بدانید عمل نوک بینی گوشتی برای تمام افراد مناسب نیست؛ بنابراین تنها اگر جزو افراد زیر هستید، برای این نوع جراحی اقدام کنید.

 • نوک بینی شما کوتاه بوده و نیاز به بلند شدن دارد.
 • در صورتی که نوک بینی افتاده دارید.
 • نوک بینی‌تان به سمت داخل چرخیده است.
 • اگر نوک بینی گوشتی و پهنی دارید.
 • نوک بینی‌‌تان تیز است.
 • در صورتی که نوک بینی‌تان خوکی بوده و از روبه‌رو سوراخ‌های آن خیلی مشخص است.
 • نوک بینی پیازی دارید.
 • اگر سوراخ‌های بینی‌تان نامتقارن است.
 • اگر سوراخ بینی گشادی دارید.
جراحی نوک بینی گوشتی مردانه

در حالت کلی باید بدانید معمولا افرادی به سراغ این نوع جراحی می‌روند که از قسمت بالایی بینی خود راضی بوده و تنها با نوک آن مشکل دارند. البته علاوه بر این موارد تعدادی از افراد نباید هرگز سراغ این نوع جراحی بروند که در قسمت زیر آن‌ها را برایتان توضیح می‌دهیم.

چه افرادی نباید عمل نوک بینی گوشی انجام دهند؟

حواستان باشد در صورتی که شرایط زیر را دارید هرگز نباید برای جراحی نوک بینی گوشتی خود اقدام کنید.

 • در صورتی که روی بینی‌تان قوز وجود دارد.
 • اگر استخوان بینی پهنی دارید این نوع عمل برای شما مناسب نیست.
 • بینی‌های کج نیز با عمل نوک بینی درمان نمی‌شوند.
 • در صورتی که در ساختار بینی شما تقارن زیادی وجود نداشته باشد.
نمونه کار رینوپلاستی به سبک نیمه فانتزی دکتر حمیدرضا کاظمی

بنابراین اگر بینی شما یکی از این مشکلات را دارد باید برای درمان آن برای جراحی بینی اقدام کنید. اگر در این مورد نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید از تیم ما کمک بگیرید؛ کارشناسان ما از صفر تا صد این مسیر شما را همراهی کرده و بهترین مشاوره‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهند.

نکات پایانی در مورد عمل نوک بینی گوشتی

در این مقاله شما با تمام اطلاعات لازم و ضروری در مورد عمل نوک بینی گوشتی آشنا شدید. همان‌طور که گفتیم این نوع جراحی حساس بوده و نیاز به مهارت بالایی دارد؛ به همین دلیل توصیه می‌کنم حتما از مشاوره‌های کارشناسان دکتر لند استفاده و بهترین پزشک را برای خود انتخاب کنید.

آیا می‌دانید چرا باید به تیم دکتر لند اعتماد کنید؟ زیرا معتبرترین تیم جراحی در ایران بوده و نماد اعتماد الکترونیکی دارد؛ بنابراین اگر دوست دارید بینی‌تان را با کمک تیمی جراحی کنید که بیشترین درصد رضایت را در بین زیبا جویان دارد، با ما در تماس باشید.

سوالات و نظرات خود را در بخش زیر نوشته و این مقاله کاربردی را نیز برای افرادی که نوک بینی گوشتی بزرگی دارند نیز بفرستید.

سوالات متداول

آیا نتیجه جراحی نوک بینی گوشتی دائمی است؟

بله این نوع عمل شبیه به رینوپلاستی بوده و نتیجه ماندگاری دارد؛ بنابراین در این مورد نگران نباشید.

آیا عمل نوک بینی گوشتی عوارض دارد؟

این نوع جراحی مانند هر عمل دیگری عوارض خاصی دارد؛ البته شدت آن از جراحی بینی خیلی کمتر بوده و شما پس از عمل با عوارض موقتی مثل ورم، التهاب و کبودی روبه‌رو می‌شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *